İletileri Göster - Orhan_

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Orhan_

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 85
1
Real Madrid , Barcelonayi Pert Etti :D :halay: :halay:

Yalniz Asensio ne Gol atti beee :o_o:

Forumdaki Barca sempatizanlarinin sesi solugu kesildi bir kac Aydir :lol:

Barca>Real
Messi>Ronaldo   

:D

10 senenin acısı bir kaç ayla çıkmaz. Realden 10 senelik bir üstünlük gelmesi lazım :D. İşin şakası bir yana artık bunların devrinin kapanması lazım. Artık Beşiktaş çağı başlamalı. "Bizden iyilerin başarısını okumaktan sıkıldım" Bir Tarly atasözü

2
Kayseri hepten kötü takım olmuş ama Gs de baya bi toparlamış.

3
Diğer bomba da Volkan

Tuttuğu topu iceri aldi :kop: :kop:

Çok güzel yedi golü. Tam adına şanına yakışır şekilde :D

4
Bu sene de eğlence yine Fenerbahçe. İsmail asist yaptı...

5
Vida'nın takım arkadaşı Kravets "Kendisiyle yakınız. Açıkçası ser verip sır vermek istemiyor ama bana Türkiye'ye gitmek için sabırsızlandığını söylemişti. Bir süredir bunu istiyor." demiş maçtan sonra. Geliyor galiba gelmekte olan :)

6
Vida gelirse takımın kadrosu ne olacaktır? İlk 11'i oluşturamıyorum :D. Toraman-Zan defans hattından nerelere geldik biz böyle. Maşallah :D.

7
Çok kötü darbe yedik Tff ve tahkimden
Büyük oyunlar dönüyor

Ne darbesi ne büyük oyunları =)...  Bu psikolojiye girmek sadece sana zarar verir. Keyfine varamıyorsunuz olayın.

8
Maç öncesinde çıkan bu seyircisiz ceza haberi tamamen takımın motivasyonunu bozmak üzeredir. Talisca'nın lisansı çıktı da bu adam bizle neredeyse 1 haftadır idman yapmıyor. Antalyaspor maçında nasıl oynayacak merak ediyorum. Orta üçlü Oğuzhan Atiba ve Tolgay la 10 kişi çıkarız maça seyirci de olmazsa vay halimize.

1 haftadır idman yapmıyor mu Talisca?

9
Talisca'ya geçici lisans çıkmış. Gözümüz aydın..

10
herifte kromozom sayısı mı düşük nedir çözemedim  :D o geripasını alıp öyle rakibe çarptırıp golü yemek akıl tutulması ile dahi açıklanamaz...

Muslera'nın degajla kendi kalesine attığı gole benzemiş :D.

11
başak ilk maç ikinci maç aynı taktikle oynamadı geçen seneki başak bu sene yok
biz başağa değil tutamadığımız Cengize verdik 4 puanı. özellikle ikinci maçta takım o kadar kötüydükü
kazanma mümkünatı yoktu. bu ligde baskı yediğimiz falan yok bize baskı kuracak takımda yok kontradan gol yiyoruz adı baskımı oluyor.
baskıyı şl maçlarında yedik baskıyı karşılayamayan bir durumumuzda yoktu.
konya maçında %67 topa sahip olarak oynadığın maçta baskı yedim demek abes oluyor.
yediğimiz gol hücumda kaybettiğimiz golden yediğimiz kontra ile oldu verdiğimiz pozisyonlara
bir bak hep kontra yiyoruz ne baskısından bahsediyorsun başak maçındada sürekli kontra yedik
bu takım elbet maç kaybedecek yani her maçı kazanacağımızı falanmı düşünüyorsunuzda
kaybettiğimiz bir kaç maça bakıp hüküm veriyorsunuz. bu takım 6 şl maçı 1 malubiyet
6 uefa maçı 1 malubiyet 34 lig maçı 3 malubiyet aldı daha ne bekliyorsunuz avrupanın
en uzun süre yenilgisiz kalan takımlarından biriydi. abartmayalım bu takım baskı falan yemiyor
esas sorunu göremezsen ilacınıda bulamazsın bu takımın sorunu yediği kontralarda arkada hızlı
süpürücü bir stoperinin olmaması kafa hakimiyeti falan aramayalım bize lazım olan o değil bizde
çabuk bir stoper gerekiyor pepe havada marcelo seviyesinde iyi zaten süpürücülüğüde iyi kesiciliğide
bir süpürücü daha alırsak zaten medeli isteyen bütün arkadaşlar bu iç güdüyle istiyor ondan sonra bizim kontra yeme sorunumuz kalmaz
vida gelirse o iyi kesici bu sefer süpürücü pepe olur ama tercihim medel pepe olur gelecek sene iyi bir sol
stoper alır medeli liberoya kaydırabiliriz. gelecek senenin kurgusu için medel iyi olur
bu sene düşünülüyorsa medel vida mangala hiç farketmez hepsi işimizi görür.

Baskı yediğimizde bocalıyoruz. Cengiz'in gol atması ya da Başakşehir'in kazanıp kaybetmemesi, kontradan gol yememiz değil problem ki böyle bir şey söylediğimi hatırlamıyorum bile. Ben bizim takımın baskı yediği andaki bocalamasından bahsediyorum. Bazı takımlar bunu 45 dakika yapar bazıları 15 dakika. Bazıları cesaret edemez. Ama problem kabak gibi ortada duruyor.
1 maça bakarak konuştuğum kısmı ise hayal ürünü :D.

ŞL maçlarına gelince, farklı bir durum söz konusu değil. Benfica 3-0 yapana kadar ve yaptıktan sonra, Kiev 1-0 a kadar ve 1-0 dan sonra nasıl oynamış bi tekrar izleyiver abi.

12
pepe bu hususta hocaya yardımcı olacak çünkü uzun ve isabetli pasları var
özellikle karijma kanadına doğru bunları deneyecektir ama yine de kalıcı çözüm değil
bu şekilde bize pres yapacak çok daha fazla takım olacak bu sene
geçen sene ibb, karşıyaka, kupada konya belki sırada antalya filan

Pepe'nin uzun paslarına kalırsa işimiz elimizdeki zengin kadroya rağmen çok sığ bir takım haline döneriz ve dediğin gibi kalıcı değil geçici çözüm olur(?). Bizim 1 maçlık 2 daha iyi bir plan ya da planlara ihtiyacımız var. Oyuncu kalitesi yeterli (lig için) ama oyun kalitesi düşük. O yüzden takım tam randımanlı çalışmıyor.

13
Kadroyu 2 tane Başakşehir maçına göre kuramayız, o maçlara da hoca farklı bir çözüm bulsun. Kaldı ki o pres ilk 20 dakikada sürüyor.

Vida bizim takıma uyar.

Çok şanslı değilsen onun ayağının iyi olanını ya 8-10 milyona alırsın ya da rica minnet 1 sene kiralayıp 5 milyon maaş ödersin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O pres sayesinde 2 maçta da gol attılar. Çaresiz kaldık. Kupa maçında Konya aynı mantıkla çıktı karşımıza ve biz yine çok bocaladık. Kazanıp kaybetmek, pası düzgün verememek, gol kaçırmak, isabetsiz orta açmak değil mesele. Bizim buna karşı bir çözümümüzün olmaması asıl problem. Önceden de söylemiştim, ligin kalitesizliği hocayı şimdilik taşıyor. Buna sıkıntıya çare bulmazsa arkasına teneke bağlayan çok olur.

14
ibb maçlarında abdullah avcının taktiği neydi biliyor musun
geriden biz oyun kurmaya çalıştığımızda pres yapması
ama sadece tek bir adamın ayağında top varken pres yaptırmadı
bil bakalım kim ?

 İyi de burada problem salt oyuncu mu yoksa Şenol Güneş'in çare üretememesi de mi? Biz yarı sahamızdaki basit baskılara karşı bile çözüm üretmekte zorlanıyoruz. 2 Başakşehir maçında da aynı problemi yaşadık. Kupa maçında da. Bu sene bu taktikle karşımıza çok takım çıkar ve maç kazanmamız geçen seneye göre daha zor hale gelir. Duran toplar vs. geçen sene de bunun ekmeğini çok yedik.

 Hocanın acilen kafasındaki tabuları yıkması, gerekiyorsa yardım alması lazım. Marcelo-Tosic ile şampiyon olduk biz. Pepe-Tosic ile de oluruz. Tosic'i beğendiğimden söylemiyorum bunu.

15
Sosa'ya açık kapı bıraktı başkan.

16
Orta sahadaki musibet sadece Medel transferi ile çözülebilecek cinsten değil. Medel sorunun çözümüne katkıda bulunur ama Hoca da bazı ezberlerini bozmak zorunda.
Sanırım bu sezon en çok konuşacağımız konular oyunculardan çok takım üzerinde takımın sahaya yayılışı, takım boyunun uzunluğu, takım savunması gibi konular olacak . Hoca'nın sınıfta kaldığı konular  :)
Takımın sahaya yayılışı , oyuncuların görev dağılımı yanlış olunca oyuncu inisiyatif alarak sorunu çözmeye çalışıyor. Bunu takımda en çok yapan Atiba . Bir başka isim de Oğuzhan.

Bence de bu sene Şenol Hoca tartışılır hale gelecek. Hoca oyundaki problemleri oyuncu ile çözmeye çalışıyor. Bunu en açık 3-3 lük Benfica maçı sonrası hocanın yaptığı konuşmadan anladım ben :D. Dizilimdir, oyun planıdır çok anlamadığım için biraz geç oldu tabi.

Pres yapıyoruz ama bir şablon yok. O an oyuncuların enerjisine ve isteğine göre şekilleniyor. Negredo bir pozisyonda prese başladı ama pres sürekliliğini sağlaması gereken 2. bir kişi yoktu. E adamda bıraktı. Defans yapıyoruz Pepe şaşırıyor bırakılan boşluklara. Medel bu yüzden büyük bir ihtiyaç oluyor. Yoksa bu lig için Mitrovic-Pepe ikilisi gayet yeterli olurdu. Ayrıca bu sistemsizlik üzerine Mitrovic nasıl eklemlenebilir ki?

Ancak şöyle de bir durum var. Biz bu sıkıntıları 2 senedir yaşıyoruz ve Benfica maçı geçen seneydi ve hoca hala problemi oyuncular üzerinden anlatıyordu. Ezber bozması konusunda büyük şüphelerim var. Ligin oyun anlamındaki kalitesizliği hocayı da taşıyor, şimdilik.

17
Maçı izleyemedim de sahada ne olay oldu anlatabilir misiniz?

Konyaspor taraftarı daha maç başlamadan hazırlığını yapmış, maç boyunca sahaya meşaleler, kelebek bıçak vs gibi şeyler attılar. Goller sonrası sahaya inenler vardı. Maç bitiminde tüm tribün aşağıya indi. Arada bizim taraftara Pkklar dışarı gibi bişeyler söylediler. Baya bi küfür ettiler. Hatırlayabildiklerim bunlar... Ha bir de o zemin rezildi ve güvenlik diye bir şey yoktu.

18
Ülkemizi bu kadar aşağılaman çok yersiz olmuş. Bunlar ilk defa olan görüntüler değil ki. Bu görüntülerin çok benzeri başka ülkelerde de oluyor. Ne yani bu olaylar olmasa 4.5 alan oyuncu 1.5'a mı oynayacak. Beğenmiyorsan pılını pırtını toplayıp gidersin bu ülkeden. Bu kadar aşağılamana gerek yok.

Keşke şu konyaspor taraftarı gibi insansılar s..tir olup gitse şu güzel ülkeden. 10 seviye falan yukarı çıkarız anında.

20
Bu ne biçim bir ülke yahu... Hiç mi güvenlik önlemi alınmaz? Yaptığınız organizasyonu dolayın sokun ardınıza.

21
Şu ne idüğü belirsiz taraftarıyla Konya'ya kupa vermek kötü oldu.

23
Pepe keşke ayağını da eline vereydi.

24
stada bak tarlaya dondu 90 dk da

Oturmamış çimde maç yaptıranların aklına küfür etmek lazım.

25
karizma karizmasını gösterdi kelebekle  :bandit:

yalnız bu cumhuriyet düşmanı taraftar toplulugu azıtmış iyice (Küfür Yasak) köpekler :akuma:

Benim de ilgimi çekti. Valla iyi sallıyordu :D.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 85