İletileri Göster - Orhan_

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Orhan_

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 101
1
Su Ryan Mendes bile bizim Pepe’li defansi, Quaresma’nin Kayseri defansini zorladigindan daha cok zorladi ya? Ondan sonra “ama kapaniyorlar” diyor hoca.

Quaresma top ayağına geldiğindeki opsiyonları, aklındaki tek şeyden dolayı, her geçen saniye içinde yok ediyor ve sonunda kendini 4 rakip oyuncu ile boğuşurken buluyor. Bu oyunda hocanın da parmağı var ancak Quaresma'nın bireysel tercihleri, şov yapmak, bu işi iyice körüklüyor. İşin komik yanı bu 2 senedir böyle ve bu adamdan vazgeçilmiyor. Marka yüzü falan, yerse...

2
Lafım hala sorun oyuncu değişikliğinde değil oyunumuzda diyenlere

Atiba gibi yan pas geri pas yapan adam yerine Dikine hızlı ve tek pas oynayan Medel monte edildiğinde

Quaresma gibi çizgide bekleyip maç başı 25 tane orta açan oyuncu yerine lens gibi yardıra yardıra giden içe kat eden Lens monte edildiğinde

Maestro !!! gibi 2 metreden 7 metrelik bos kaleye Gol atamayan , Ceza sahası dışından PAS şiddetinde sut çeken adam yerine Talisca gibi topa ZBAMMM diye vuran ,Q7 sahada olmayınca kafası rahatlayacak Frikik tehdidi olan Talisca Monte edildiğinde

Pek ala oyunumuz da değişecektir otomatik olarak :busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:

Oyun, oyuncunun özellikleri ile karakter değiştirirse ortada hocadan başka gömecek bir şey kalmaz.

3
Sağ taraftan ziyade bugün bizi şampiyonluktan eden Kaptan !!! Maestrooo!!! yu kadro dışı bırakmalıyız bir an önce

Şenol Güneş'in anlayışı değişir ve sağ tarafı keserse takım daha iyi oynamaya başlar. Hocanın anlayışını kadro dışı bırakmak lazım oyuncuları değil.

4
"14 - Ricardo Quaresma Süper Lig'de deplasmanda 14 maçtır gol katkısı yapamıyor. Bu, Quaresma'nın Beşiktaş'taki ikinci döneminde gol katkısı yapamadığı en uzun seri. Seçmece."

Oley oley oleyyyyy.

Hücumların %50 si bu adam üzerinden gelişiyor ve bu istatistik karşımıza çıkıyorsa artık sorunu oyuncuda değil onda ısrar eden acayiplikte aramamız lazım. Orkan ya da Lens nasıl kesecekler bu adamı? İkisi de iyi performans göstermeye başlamışken ama hala 11'de yer bulamıyorlarken daha ne zaman hakedecekler formayı? Hocanın adaleti varsa öyle adaleti.. Rakiplere laf atsın hala.

5
yahu özetlere bakıyorum, rakip 10 kişi kaldıktan sonraki ilk pozisyonumsu pozisyon Negredo'nun kötü kafa vuruşu. Allah seni bildiği gibi yapsın hoca. 80'de aldın adamı oyuna.

6
Aykut Kocaman kadar davul bir adamın takımı bile bizden fazla gol attı. Bir de kadroları bizimkinin yanına yaklaşamaz. Gel gör ki ne oyun olarak ne de puan olarak onlardan öndeyiz. Aferin lan Şenol Güneş. Sen hala rakip yattı falan diye kendine bahane üretmeye devam et.

8
Bireysel oynadık diyor Şenol Güneş. Ama takımda en bireysel oynayan oyuncuyu 100 dakika oyun içinde tutuyor. Dedikleri de yaptıklarıyla tutarlı değil. Hala oyunu bozan, yatan rakip falan diyor. Te Allah'ım ya. Sanki 100 senedir farklı bir lig vardı da bu sene oldu bunlar.

9
10 kişi kalmış rakibe karşı statik hücum hattına dokunmayı 80'de akıl edebilmiş adama kimse iyi hoca falan demesin. Geçen seneden başlayan sıvama işinin üstüne koya koya gidiyor Şenol Güneş. Sonunda o b.kun içinde boğulacak. Şu takıma bir şey olmasa bari.

10
Ortada oyun falan yok maalesef. Gerizekalıca bellenmiş bir taktik ve ancak bir gerizekalının bu kadar ısrar edeceği bir anlayış. Yeni transferlerin hepsi boşa gidiyor. Oynatma sen onları sakın. Quaresma'nın göbekten rakibin bacağına yapacağı ortalara ihtiyacımız var çünkü. 95 dakika 1 tane olumlu orta açarlar diye takımı hapsettin gerizekalı taktiğinin içine.

11
Quaresma göbekten orta açıyor. Bu adamı bu takımda oynatanın da... Şaklaban herifler.

12
Hocanın seçtiği oyun yaptığı taktik falan 3. lig seviyesinde. Şimdi eseriyle övünsün. Yine çıkacak tv karşısına oyuncu performansı rakip takım falan saçmalayacak.

13
Şenol Güneş bu takımı yapabileceklerinin çok altında oynatıyor. Hatta oynatmıyor. Kendide çok güzel yere kurulmuş izliyor maçları. Ne taktiği ne değişiklik zamanlaması ne yaptığı değişiklikler. Üstüne koya koya sıçmaya devam ediyor.

14
Şenol Güneş şu Negredo'yu oynatmıyorsun ya senin hocalığına söveyim ben. Medel'i hiç düşünmedin ya senin yaptığın hocalığı seveyim. Quaresma'yı oynatıcan diye Orkan'ı Lens'i oynatmıyorsun ya senin yaptığın işi öpeyim...

15
Atalım bari şunu da 2. yarıya umudumuz olsun.

16
Kayseriyle oynuyoruz kayseri. Adamlara ne pres yapıyoruz ne de bir bok yiyoruz. Bir baskıya geliyorlar uzun şişirmekten başka taktiğimiz yok. Koca kadro Kayserinin baskısından uzun topla çıkmaya çalışıyor. Elinde Medel var Negredo Lens var. Şu oyunu yükseltecek adamlar var. Sen takıldın kaldın boktan takıntılarına.

17
Bu oyunla, bu sistemle, bu anlayışla bi yere varamayız biz. Şimdi şu golü çıkartmaya uğraşacağız.

18
Yine uzun yine uzun.... Baskıdan çıkmak için uzun kullanıyoruz sürekli ve rakibe veriyoruz topu.. Al şu Medel'i çek Quaresma'yı kenara.

19
 Fabri de biraz uzun top çalışmalı. Çok kötü kullanıyor bu topları.

20
Oğuzhan bu gol kaçar mı? Kaçar mı lan bunlar...

21
Cenk bunu kaçırma işte... Kalecinin üstüne ne vuruyorsun şu topu.. Pas muazzamdı bu arada..

22
Kayseri 60 kişiyle defans yapacak belli oldu.

23
Hah Gomis kırmızıyı yedi :D.

24
Tudor istifa ve imparator Fatih Terim.. :D

25
Olcan ne yaptı öyle :D

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 101