İletileri Göster - MUSTAFA_

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - MUSTAFA_

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 397
1
bırak allanı seversen türkçye mok atma yanlış yazmışsın işte :icool:

askerliğe kaç gün kaldı mustafa?
Cuma günü belli olacakmış  :tabe:

2
Ryan Boatright Oostende maçı kadrosunda yer almış. Büyük ihtimalle oynar. Clark'ın dönmesine daha 2 hafta var. Hala transfer düşünülmemesi saçma geliyor. 7. yabancı olarak birini almamız gerekirdi şu ana kadar...

3
Napoli vs inter
Çatışma başlar
Bu çatışmadan Juventus karlı çıkarsa şaşırmam

4
o zaman doğru yaz kardeşim :bandit:
4 maçta 1 puan alsak demek total 1 puan yapar sen 4 maçta da 1 puan alsak demeliydin ki doğru anlam oluşsun  :bandit:
Türkçe böyle dil yapacak bir şey yok. Anlamı nereye çekersen oraya gidiyor Açıklama yaptım sıkıntı yok

5
#GameDay | Beşiktaş Sompo Japan, FIBA Şampiyonlar Ligi'nde bugün Oostende deplasmanına çıkıyor!


6
Hocanın vücut dili kara kara düşündürüyor.
Şenol hoca hastaymış. Vücut dili ondan kötü  :tabe:

7
Her sene birkaç kere basketbol bölümüne yorum yapıyorum ve bu yorumlar genelde aynı şekilde oluyor.
Çok sevmeme rağmen başkanımızın 3 kupalı basket takımızı maliyeti yüzünden dağıtması, Erman kunterle başlayıp her sene baya bir para harcaması ve her sene yeniden yapılanarak geçen sene hariç bir arpa boyu yol alamamak tam bir fiyaskodur.
Basket yönetimi başarısızdır ve burda bildiğim kadarı ile hala Hakan Ö. bulunmakta. Bu adamın işlevi nedir sadece boyundan ötürü bu branşta nasıl yer alır anlamıyorum.
Birde son 3 yıldır kendimize salon yapacağız ama bu işe hala başlıyamadık, bu senede yalan oldu gibi hadi hayırlısı.
Son sözüm de basket, diğer branşlara göre başarı kazanmak açısından kolay bir branş, en az 3 tane üst düzey oyuncun varsa başarı geliyor ve biz bunu 5 senedir başaramıyoruz.
Benim basketten bu sene de zerre umudum yok, herkeze iki ileri bir geri yaşanacak bu sezonda başarılar diliyorum.
3 kupalı takımın ücretini Demirören yönetimi değil Fikret Orman yönetimi ödedi. O dönem durumu biliyorsundur. Sponsor çekilince takım mecburen dağıldı. Yoksa isteyerek dağıtılmadı.Erman Kunter'e kısıtlı bütçe verildi ve baştan aşağı yalnış tercihler yapıldı ve sonuç fiyasko oldu.

Basketbol yönetiminde şu an Cihat Kumuşoğlu var. Ancak Hakan Özköse korumasındaki genel menajer Cengiz Üçyürek gitmeden sıkıntı devam eder. Şu an menajerlerin seçtiği, istediği oyuncular oynuyor takımda  :tabe:

Basketbol salonu konusunda büyük firmalarla görüşülüyor ama bir türlü sonuç alınamıyor. Özellikle bu sene Anadolu Efes ile birleşme konusunda çok uğraşıldı ama Beşiktaşlı geçinen başkanları yaptığımız projeler boşa gider diye istemedi. Bu branşın bizim elimizde sponsor olmadan gelişemeyeceği yönetim tarafından biliniyor.

Basketbolda 3 oyuncuyu geçtim son 2 senedir guard bulamıyoruz. Bunun nedeni herkes tarafından biliniyor. Ufuk hocanın Boby Dixon benzeri guard aşkı  :tabe: Elimizdeki kadroya sağlam 1 guard 1 pivot eklesek bu takımdan başarı bekleyebiliriz. Senin kadar karamsar değilim  :tabe: Bu değişiklikleri mecbur yapacağız. Ne kadar erken yapacağımız bu seneki başarı çıtamızı belirleyecek. İnşallah geç kalmayız...

8
öyle olursa gruptan 2.ci çıkarız işimize gelmez 2.ci çıkmak grup 1.cileri ile eşleşiriz o zaman madem bu kadar iyi geldik 1.ci çıkalım bari de bi halta benzesin :D
Monaco'dan 4 puan alıp önümüze bakalım  :bandit:

9
eminmisin???
7 puana nasıl her türlü çıkılıyor  :alala:
Şu an 6 puanımız var. 4 maçta beraberlik alsak 10 puan yapıyor  :tabe:

10
iki Monaco macindan 1 puan bile isimizi görebilir. 1 galibiyetle cikmis gibi oluruz
Kalan 4 maçta 1 puan alsak gruptan çıkarız her türlü. Beraberlik kötü sonuç olmayacaktır.

12
transfer yapsınlar transfer bu oyunla taraftar çekemezler.
Çok fazla çatlak ses çıkmaya başladı. Bakalım radikal adımlar atacaklar mı? Bekleyip göreceğiz...

13
Barcelona Kevin Seraphin'i kaça oynatıyo acaba keşke biz alsaydık
Şu aralar NBA d oyatılmayacak oyuncular belli olmaya başladı. İllaki Kyle Weems, Augusto Lima ve Ryan Boatright'dan iyi oyuncu bulunur. En düşük maaşımız 400 bin euro olduğu takımda bu kadar kötü oyuncuların olması menajer takımı olduğumuzun göstergesidir  :tabe:

14
Bu arada açıklanan fiyata bu takımın halini de gördükten sonra ne maç bileti ne de kombine satamayız. Pazarlamanın kralını da yapsak çok zor  :tabe: İndirime gidilmesi veya taraftar çekebilecek transfer yapılması gerekli  :tabe:

15
Bana karamsarsın diyenler için görünen köy kılavuz istemez  :tabe:

Rakibin büyük ihtimalle ligde oynayacağı 15 deplasmandaki tek galibiyeti bu olur, böyle bir şey başardık.Avellino'ya iç sahada yenilmek de bundan farklı değildi.

Eksiklerin ikisi de çok önemli ama bu maçlar için bu geçerli bir bahane değil.Yedinci yabancının ne kadar gerekli olduğu bir türlü anlaşılmadı.Sezon içi hamlelerde hep çok geç kalıyoruz.

Erkan, Sertaç, Kenan, Weems, Lima gibi oyuncuların tamamı kısa sürelerle rotasyonda faydalı olabilecek isimler, bunları ana rollerde kullanmaya çalışınca sonuç da bu oluyor.Boatright ve Clark sorunları büyük oranda çözer ama onlar da tam olarak yetmez, ayrıca böyle sakatlıklar hep olacak, hepsinde böyle 4-5 yabancıyla oynayacaksak işimiz var.Ligde bu yaptığımızı yapacak ikinci bir takım yok, özellikle Şampiyonlar Ligi'nde de kullanabilecekken ve takımda sakatlıklar varken her takım 7. yabancıyı alırdı.

Sahamızdaki iki kolay maçı kaybettik, şimdi Avrupa'da orta seviye ligde çok zor iki deplasman var önümüzde, şu anda ikisini de kaybetmeye daha yakın görünüyoruz maalesef. (via. Barış Arıbal)

16
Bir tane de benim için vur.

Ne zaman 2 puan kaybı yapsak hemen ortaya çıkıyorlar.

Kazanınca ortadan kayboluyorlar :)
Bu forum kurulduğundan beri buradayım neredeyse. Hiç bitmediler, biteceklerini de sanmıyorum  :tabe:

17
Çatlak sesler yükselmeye başlamış  :money:

Oyuncuların sözleşmelerinden çıkmak kolay olmayabilir en ucuz yabancı 400 bin dolar alıyor takımda. Daha ligin 2.haftasında yüksek sesle transfer gerek deniliyorsa ki haklı yanlar yok değil. Bu takım mühendisliğinin ne kadar kötü olduğunu gösterir. Yabancı için harcanan paralara daha akıllı hamleler yapılabilirmiş. (via. Fatih Şen)

18
Hangi maçı rahat aldık sezon başından beri abi allah aşkına :D
Şartlar bunu gösteriyor. Yumurta ağzına gelmeden bir şey yapmayız. Şimdi işler sıkı olunca mecbur düzgün oynuyacaklar.

19
ya tamam ya devam maçı

taraftar takımı ittirmeli hocada saçmalamazsa alırız
Bu maçı rahat alacağız

20
Ben yenilir yener olayını girmedim müthiş oyunundan bahsettim.

Show yapıyorlar resmen show onları izlemek büyük keyif!

Biz ne zaman böyle top oynucaz yafs.
Sorma mest olduk. Dünyada böyle oynayan takım yok. Ne güzel basıyor pres yapıyorlar. Bu takım nükleer enerji santrali gibi. Şu orta sahaya bak bunlar adam yer adam...

21
Hoca alır inşallah mitrovic,Adriano filan kadroya ilk 11 entegre etmek gerekiyor artık.
Ben aynı kadroda ısrar edeceğini düşünüyorum  :tabe:

22
Sezon başı bizle oynadıkları maçta ki olaylardan dolayı 5 maç aldılar ya.
Rahat kazanırlar. Takip etmeye gerek yok. Akşam şu pozisyon kırmızıydı bu pozisyon penaltıydı diye konuşuruz yine. Değişen bir şey olmaz  :tabe:

23
Oyun kalitesi olarak giderek kötüye gidişimiz şimdi puan tablosuna da yansıyor. Çoğu taraftarın farkedemediği nokta buydu, puan kayıplarıyla gözler açılmaya başladı.
Transfer döneminde de belli oyuncular üzerine kurulu tek oyun planı eleştiriliyordu. Hala eleştiriliyor. Demek ki bir arpa boyu yol alamamışız. Tosic senelerdir eleştiriliyor hala oynuyor mesela. Mitrovic'e bu şansların yüzde 10 u verilmedi o da eleştiriliyor. Artık radikal kararlar almalı ve kararlarımızda ısrar etmeliyiz. Yoksa sene sonu üzülebiliriz  :tabe:

24
bu sene basketten de birşey olmaz.
Takım hazır değil, takım sakat var falan hikaye. Takımın büyük çoğunluğu geçen seneki oyunculardan oluşuyor. Takımda sakat varsa yedeği de var. Sen takım planlamasını iyi yapmamışsın demektir sakat oyuncuları arıyorsan. Ki zaten hazırlık döneminde takımın önemli iki noktasının gerekli oyuncularla doldurulamadığını, bu oyuncuları alacak isek başka oyuncular da almamız gerektiğini söylemiştik. Ayrıca Earl Clark'a verilen parayla NBA'den Euroleuge'den daha iyisini bulur getirirdik. Bunlar yeni sıkıntılar değil. Bunları herkes görüyor. Neden bu oyuncuların geldiğini de bu kadar para verildiğini de kimlerin cebine para koyduğunu da çok iyi biliyor. Bunlara göz yumup savunanları da biliyor.Her zaman dediğimiz gibi bu kişiler şubeden ayrılmadan başarı hayal etmek mucize gibi  :tabe:

25
Dünkü maçtan sonra bu maçtan galibiyet bekliyorum. Dün herkesin aklı CL maçındaydı.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 397