İletileri Göster - Osvaldonun Saçı

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Osvaldonun Saçı

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 23
1
cincon milik için napoliyle anlaşmış ama milik'i ikna etmeye çalışıyomuş

acaba biz konsak çok güzel olmaz mı

sakat falan ama en azından kaleye vuruyo gol atıyor bizim bu sezon unuttuğumuz şeyler :D

Yahu gs öldü bitti demediniz mi? Milik sakattı ama hamuru iyi.. İyi bi Milik çok can yakar..

2
Problem 1 aylığına çözülmüş. Artık 29 gün boyunca kimse sitenin kapacağını konuşmaz, çare üretmeye çalışmaz  :lol:

3
Genel Sohbet / Ynt: Forum kapanacakmi ?
« : 16 Haziran 2018, 22:39:44 »
@cursedofdragon  sunucu sorun degil
  bir tane degil  bir cok sunucum var :)
sorun degil buraya ozel bir sunucu alir koyarim o da sorun degil

Necmi abi gelsin konusalim neye karar vericek   ona gore bir yon izleriz
1:forumu kapatmaz   forumu  farkli  bir  sunucuya  farkli bir calisma yapariz ama
2: forumu kapatacagim  der  o zaman yedekleri rica ederiz  var olan yedekler ile  farkli bir sunucuda devam ederiz
3: forumu kapatacagim yedek vermem  der . o zaman vbulletin lisansi var bende  sunucuda   vbulletin  lisansi ile   bir  forum acar seni de Admin yapariz  . sen ilgilenirsin 
tasarimi modlari ben zamanim oldukca eklerim [ 1 ay zaman alir ]
4: forumu kapatmiyacagim  ama  burda  farkli birseyler olsun der  o zaman kendine gore bir yonetim belirler  ve  bu yonetim siteyi biraz daha  aktif hale getirir  ve Necmi abi normal bir kulanici gibi zaman ayirir foruma

Evet çözüm yolları bunlar.. Umarım @Necmi gelir de konuşulur bir yön verilir şu işe

4
Genel Sohbet / Ynt: Forum kapanacakmi ?
« : 16 Haziran 2018, 22:09:08 »
Bence kapanırsa aynı ortamın oluşması çok zor.. Örneğin bir @atalay arşivi olmadan nasıl olacak? Eski yazılarının üzerine kuruyordu yeni yazılarını.. Ayrıca forumun en az yüzde 70'inin yeni forumdan da haberi olmaz.. Bence buradan devam etmek lazım nasıl olacaksa artık

5
Böyle bağışlarla ayakta duran bi sürü site var.. En ünlüsü de wikipedia'dır herhalde.. Orada reklam gösterilmediği için herhangi bir gelir yok bağış dışında.. Burada da bağış yapılabilir.   

6
Bu işlerden çok anlamam ama @Necmi bunu isteyen birine devredemiyor mu? Hesabı devredip forumu müsait olan biri yapabilecek biri devralsın bence.. En mantıklısı o gibi geliyor yeni site yerine

7
Forumun kapanması kötü oldu.. Bu kadar gerçek Beşiktaşlı'nın bir daha bir araya gelip böyle iyi bir ortam oluşturması zor. Bana ekşisözlük yolları göründü demek  :lol: Bu kadar kısa sürede birileri bir toplanma yeri bulabilir mi bilemem ama kapanmadan yapılırsa herkesin haberi olmuş olur..

8
Ya başkan oğuzhan'la sözleşme uzatmış tamam ama insan güçlendirme antremanı yapmak zorunda olduğuyla ilgili bi madde ekletmez yahu. Uzun zamandır kafayı taktım hem kendisini hem kardeşini sosyal medyadan takip ediyorum. Adam yatıyor, geziyor, çim biçiyor.. Geçen sene kendinde hiç bir eksiklik görmemiş demek ki aynen hayatına devam ediyor. Hoca falan da uyarmıyor mu ya? Kardeşim güçlen de gel demiyor mu?

9
Hazır FFP de bitmişken bence Bas Dost, Rafael, Klassen kim varsa aklımızda alalım yahu.. Yeter artık bıktım maddi hesaplar görmekten  :ebebe:

10
15 gün sonra kamp başlıyor gelen giden falan yok hala. Yine son dakika transferleri, kamp yememiş futbolcu muhabbetleri, kampa geç katılan oyuncuya şenol hocanın şans vermemesi vs dönemleri yaklaşıyor.. Her sene aynı şey  :s20:

11
Maaşla ilgili şöyle bir çalışma gördüm twitter'da.. Bölgelere göre ayırınca daha açıklayıcı olmuş  :tabe:
Hızlıresim'den göremeyenler için : https://imgur.com/a/0QKCFvA

12
Gs'nin cezası da seneye ligi doğrudan etkileyecek. Men cezası almaları yerine transfer yasağı çok daha iyi olur bence. Bu sene para saçarak topladıkları oyuncuları kaybedip + ŞL temposuyla ligte de havluyu atarlar. Ama men cezası gelirse lige odaklanabilirler. Gerçi olay yine bizde bitiyor. Özümüze dönersek bizi kimse tutamaz.

Gs'nin transfer üzerinden ceza alması iyi oldu. Hem ŞL yüzünden ligte bocalayacaklar, hem de futbolcu kaybedecekler.. Ben bu sırada cezaya da uymayı becerebileceklerini sanmıyorum. Adamların genetiğine işlemiş şımarıklık, başına buyrukluk..

13
tolgay satılmalı, bal yapmayan arının fitbolcu halidir kendisi

Liverpool'a ilk ve son golünü attı sanırım. Bi tane de türkiye kupasında atmıştı galiba ilk geldiğinde.. Neredeyse 4 yıldır bizde ama golle alakası yok. +10 milyon eurolar doğruysa düşünmeden satılmalı.

14
Coman deyvis gelsin kanada united yapalım

40 kere söylersen olurmuş.. Sanırım 35 kere falan söyledin az kaldı  :lol:

15
Beşiktaş gibi merkezi bir yer için talebin çok olması lazım. Civarda ihtiyacı karşılayacak çok yer var mı ki?Bizim onların peşinden değil onların bizim peşimizden koşması lazım.

Beşiktaş'ın merkezi bir yerinde değil.. Ulaşımı kağıt üzerinde kolay olsa da ters kalıyor. Beşiktaş çarşıdan yürüyerek 20-25 dakika mesafede.. Önünden toplu ulaşım geçmiyor, etrafında çok alternatif var.. Örneğin Cevahir AVM kuş uçuşu 1 kilometre uzaklıkta. Devasa bir AVM ve içinde yok yok. Metro ulaşımı, metrobüs ulaşımı, otobüs ulaşımı var.. Neden bir insan Cevahir varken Fulya'ya insin ki? Örneğin eskiden içinde Real Hipermarket vardı. Zaten o civarda hipermarketten bol birşey yok. Çok daha iyi konumda Migros ve Carrefour var.. Real ilk açıldığında 50'den fazla kasası vardı.. Son gördüğümde müşteri azlığından 8 kasaya kadar düşmüşlerdi.
İnsanları oraya çekecek bişey olması lazım dediğim şey de o. Umarım bunun için çalışıyorlardır. Geçen mesajımda IKEA ya da Decathlon derken onu kastetmiştim. Etrafta olmayan ve çok popüler bir mağaza getirmek lazım. Farklı birşeyler yapılmazsa tutmaz. Ayrıca buradaki çarşı alanının büyük kısmının bodrum katta yer aldığını da unutmamak lazım..

16

Forumda daha önce de sordum o zaman da kimseden yanıt gelmedi. Böyle bir durumda nereden bilebilirim kiracımız olup olmadığını? Demek Başkan çok iyi ifade edememiş durumu. Ya üstün körü konuşulmuş ya da hiç bahsedilmemiş. Katıldığı tv programlarında falanda bu konuyla ilgili soru soran olmadı. Belki öyle bir programda bu konulardan bahsetseydi akıllarda kalırdı.

Neyse...Bu bina kaç yıllık ki tadilat gerektirecek? Ayrıca kiracı hazır olsa tadilat masraflarına da katlanılır kanımca.İstanbulun göbeğinde kiracı olmaması da şaşırtıcı.

Bina 2009 yılında açıldı.. 9 yıllık diyebiliriz. Tadilat, eskilikten değil işlev değişikliğinden ve kiralama potansiyelinden dolayı gerekli. Örneğin Real Hipermarket olan kısmın yaklaşık 8bin metrekare müşteri alanı var ancak içeride müşterinin giremediği 3bin metrekarelik depolama ve yardımcı alanlar var. Mesela fırın var, sebze meyve soğuk odası var, balık hazırlık odası var bulaşıkhane var vs vs.. Burayı böyle kiralamaya çalışırsan başka bir hipermarket gelebilir ancak. Decathlon'a nasıl kiralayacaksın peynir hazırlık odası, süt ürünleri soğuk odası gibi özelleşmiş teknik mekanlara sahip bir yeri? Hepsinin yıkılması lazım. E zaten orada bi sürü rakip hipermarket var tutmuyor başka bir şeyler yapmak lazım. O yüzden tadilat şart. Tadilat projesi hakkında çok detaylı bilgim yok ama yeni alanlar kazanıldığını duydum. Burada asıl önemli olan doğru proje ile potansiyel müşterilere ulaşabilmek. Onu başarabilirler mi bilmiyorum.

17
Başkan 50 kere söyledi, "Fulya'daki kiracı çıktı, yeniden kiralamak için yatırım yapmamız lazım" diye. Ama bu forum gibi Beşiktaş'la yatıp kalkan insanların arasında bile "Fulya'dan ne zaman kira almaya başlayacağız?" diye soranlar var.
Kiracı yok, neyin kirasını alacağız? Yeniden Kiralayabilmek için tadilat gerekiyormuş.

Bildiğim kadarıyla tadilat projesi hazırlandı. Belediyeye sunma aşamasına geldi. Müelliflik hakları ve gerekli izinler ilgili pürüzler de giderildi. Yer çok iyi ama oraya çok mantıklı bir yatırım yapmak lazım. Real ve Mediamarkt vardı eskiden tutmadı malesef. Oraya IKEA veya Decathlon gibi yakında olmayan ve çok popüler mağazaları getirip müşteri çekmek ve bunu kira geliri olarak kazanmak lazım. Alan buna müsait. Kötü planlama boş dükkanlara dönüşür ve potansiyel gelirden mahrum kalırız.

18
Gs'nin cezası da seneye ligi doğrudan etkileyecek. Men cezası almaları yerine transfer yasağı çok daha iyi olur bence. Bu sene para saçarak topladıkları oyuncuları kaybedip + ŞL temposuyla ligte de havluyu atarlar. Ama men cezası gelirse lige odaklanabilirler. Gerçi olay yine bizde bitiyor. Özümüze dönersek bizi kimse tutamaz.

19
Talisca muhabbetinin bitmesine 2-3 gün kaldı sanırım. Bu saatten sonra para kazandırması hayalcilik bence..
Bu arada Fanatik'e göre Gotoki Sakai (Hamburg'un sözleşmesi biten sağ beki) 2,5 milyon maaş +2 milyon da imza parası isterim demiş  :lol:

20
Göztepe Kulübü, Teknik Direktör Tamer Tuna ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Gel hocam tekrar şenol hocamın yanına :)

Tamer Hoca gelsin isterdim ama bu saatten sonra imkansız. Artık teknik direktör olmuş yardımcılığı hayatta kabul etmez.

21
Hala Holger Badstuber adı bizimle anılmıyorsa transfer sezonu başlamamış demektir  :D

22
Demba Ba'ya Çin'de ilk yıl 12 milyon euro maaş mı verilecekmiş? Sonra ki yıl da 8 milyon?  :alala:
Bu Çin'liler bi ara sapıtmıştı transfer rekorlarını alt üst etmişlerdi sonra durulmuşlardı şimdi tekrar sapıttılar heralde.. Ben pek inanmadım bu habere.. Mantık dışı..

23
Ba, Tamer Hoca ve Sergen bize bi kıyak yapsa da sıralama şöyle olsa..
1)Başak
2)Gs
3)BJK
4)Fb

Gs çok ağır travma yaşar. Hatta olası UEFA cezasıyla ŞL ihtimali de doğabilir.. Bu arada kısaca tarihlerden bahsedeyim..

-Lig şampiyonu direkt ŞL gruplarına gidiyor. Maçlar 18-19 Eylül 2018'de başlıyor..
-Lig 2.si ŞL'de gruplara kalmak için 3 eleme geçmek zorunda.. İlk maçlar 24-25 Temmuz 2018..
-Lig 3'sü Avrupa Ligi grup aşaması için 2 tur geçmek zorunda.. İlk maçlar 9 Ağustos 2018..
-Lig 4'sü Avrupa Ligi grup aşaması için 3 tur geçmek zorunda.. İlk maçlar 26 Temmuz 2018..

Yani konu sezonu açmaksa zaten 2 olasılık var.. Ya 24-25-26 Temmuz ya da 9 Ağustos ilk resmi maçımız olacak..

Not: Tarihleri düzelttim :)

24
yanlış mantık işte bu.

kaderimizi başakşehir maçları falan çizmedi ilk devredeki malatya akhisar kayseri sivas maçları yani burada sen ben hepimizin son 8 hafta cepte orda 24 puan alırız en kötü 22 puan yaparız dediğimiz dönem kaderimizi çizmiştir.

Bence yanlış değil.. Yıllardır süregelen bi Başakşehir sorunumuz var. Özellikle Şenol Hoca'yla galibiyeti geçtim istediğimize yakın bile oynayamıyoruz. Diğer takımlara saçma kayıplar da etkiledi bizi ama Gs ve Fb'nin bile 3 puan aldığı takıma 10 kişi kalmışken bile etkinlik gösteremedik..

25
gs maçınamı indirgiyorsun olayı ortada cenkli 17 maç var alınan 30 puan
negredolu 16 maç var alınan 38 puan puanı kazandıran oyuncuyla birlikte değişen oyun anlayışı olmasın
ilk yarı kaybedilen puanları cenk sol kanatta saklanırken kaybettik. saklanırken taliscayıda oyundan düşürdü
negredonun stoperlere baskı yapması o atmasada taliscanın atmasını sağladı.
bunları ilk yarı bir bir söyledik.
bu arada ilk yarı cenkin 9 gol katkısı var ikinci yarı negredonun 8 gol katkısı var.
yani cenkden daha az verimli değil. birde 14 maç oynamış ve sadece 4 ünde 90 dakika
sahada kalmış.
bu arada ilk yarı 17 maçta 29 gol atan takım ikinci yarı 16 maçta 35 gol atmış.
pekde ilk yarı hocanın kusurlarını cenk kapatmamış ilk yarı alınan 30 puan ikinci yarı
şu ana kadar alınan 38 puan pek senin anlattıklarını söylemiyor. takım istatistikleri
senin bütün tezlerini baştan sona çürütüyor.

+1903

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 23