İletileri Göster - Özgür Yılmaz

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Özgür Yılmaz

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 11
1


Bu formaya bayıldım ya, hakikaten çok güzel olmuş. Gelecek sezonki 3. formamızın bu dizaynda olmasını gönülden dilerim.:)

2017-2018 formalarımızdan; 1. formamızın düz beyaz forma, 2. formamızın düz siyah forma, 3. formamızın yukarıdaki gibi siyah çubuklu siyah-beyaz forma, 4. formamızın düz kırmızı forma ve 5. formamızın ise düz turkuaz forması olması Beşiktaşımıza çok yakışacaktır.

Hele bir de bu sezon şampiyon olup 15. resmî Türkiye şampiyonluğumuzu kazanıp 3. yıldızımızı formamıza takmaya hak kazanırsak, yukarıda belirttiğim dizaynda 3 yıldızlı formalarımızın satışa sunulması süper olur, harika olur, çok yakışır. :ok:

2
Bazı arkadaşlar Tolga Zengin'in kötü bir kaleci olduğunu ve geçen sezon olan 2015-2016 sezonunda kalecisiz şampiyon olduğumuzu söylüyorlar ki onların bu yorumlarına kesinlikle katılmıyorum. Tolga Zengin her ne kadar Beşiktaş'ın 1. kalecisi olabilecek kalecilik kalitesine sahip olmasa da iyi bir kalecidir ve geçen yıl elde etmiş olduğumuz stadsız şampiyonluğumuzda Tolga Zengin'in de epey katkısı olmuştur.

Biz Beşiktaş olarak 2015-2016 sezonunda 79 puanla şampiyon olurken ligi 2. sırada tamamlamış olan Fenerbahçe 74 puan toplayabildi. Kalecisiz olsaydık geçen sezonun başında on milyonlarca euro transfer harcamasında bulunarak takımını çok güçlendirmiş olan Fenerbahçe'ye 5 puan fark atarak şampiyon olabilir miydik?! Kalecisiz olsaydık böyle bir durumda kanımca şampiyon olamazdık.

Beşiktaş futbol takımı olarak 2015-2016 sezonunda ligi toplamda 35 gol yiyerek ligin en az gol yemiş olan 3. takımı olarak tamamladık. Geçen sezonda toplamda yediği 27 golle ligin en az gol yemiş olan takımı Fenerbahçe takımı olmuşken, Konyaspor takımı ise toplamda yemiş olduğu 33 golle ligin en az gol yemiş olan 2. takımı olmuştu.

Tolga Zengin'in Beşiktaş futbol takımımızın 2. kalecisi olması bana güven veriyor ve dilerim ki o en az 2-3 yıl daha futbol takımımızın kadrosunda bulunarak 2. kalecimiz olmaya devam eder.

3
O değilde bu Avrupada oynamak tanınmak varya müthiş birşey :)

En basit'in den Beşiktaş resmi facebook sayfamız 5 milyon 900 küsür dü 6 milyon olmus 20 bin de geçmiş :)

Yabancı taraftarlardan Beşiktaş'ı tutmaya baslıyanlar oluyor Türkiye'de ki takımım Beşiktaş diyor adam :)

Geçen gün 38 life'in attıgı videoda dediği gibi yabancı adam Beşiktaş'ı tutuyormus :)

 Büyüyoruz :)

TARİHTE BUGÜN 25 MART 2012

BEŞİKTAŞ'IN YENİ BAŞKANI FİKRET ORMAN !

◾️Battı denilen kayyuma gidecek denilen kulübe hiç kimse aday olmazken o borcun altına girdi.

◻️Yıkamaz dedikleri stadyumu yıktı.
Para yok yenisini yapamaz diyen oldu gecesini gündüzüne kattı yeri geldi stadyumda yattı Türkiye nin en iyi stadyumunu yaptı.

◾️Sponsorlar ülkeden kaçarken stadyum olmamasına rağmen Türkiye Tarihinin en büyük Sponsorluk anlaşmasını yaptı (Vodafone)

◻️Kulübe gelen icralardan borçlardan başını kaldıramadı ama PES etmedi.

◾️Yıllardır çivi çakılmayan tesisleri son model yeniledi.

◻️Geldiğinde tek tel beyaz olmayan saçları önceki yönetim hataları yüzünden bem beyaz oldu !

◾️fenerbahçe ile galatasarayı KARDEŞ yaptı . :)

◻️ALLAH SÜLEYMAN SEBA'yı göremeyen kardeşlerimize FİKRET ORMAN'ı yolladı Seviyoruz Seni BÜYÜK BAŞKAN !

Fikret başkanımızın maşallahı var. Şunu da ilave edeyim: Fikret Orman'ın kendi başkanlığında futbolda gördüğü ilk Türkiye şampiyonluğu stadsız şampiyonluk olmasıyla efsane bir şampiyonluk olarak tarihe geçti. Fikret Orman, Beşiktaş başkanı olarak bu onuru da bu gururu da yaşadı şükürler olsun.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman en az 10-15 sene daha Beşiktaş başkanı olarak görevde kalmalıdır. 3 dönem kuralına karşı değilim; ama 3 dönem kuralı bu dönemde kesinlikle uygulanmamalı! Fikret başkandan sonraki Beşiktaş başkanı en fazla 3 dönem yani 9 yıl boyunca Beşiktaş başkanlığı yapabilsin; ama o kural Fikret Orman dönemi bittikten sonra geçerli olsun.

Büyük Beşiktaş, Fikret Orman başkanımızın başkanlığıyla birlikte büyük bir dünya kulübü olma yoluna girdi şükürler olsun. Fikret başkan eğer Beşiktaş'ı dünya kulübü olma seviyesine yükseltmeden Beşiktaş başkanlığı görevini bırakırsa hakikaten yazık etmiş olur.

Beşiktaş'ın tarihi; ilklerle, rekorlarla, başarılarla ve şampiyonluklarla dolu olduğu gibi Beşiktaş'ın müzesi de kupalarla doludur. En popüler spor dalı olan futbolda 19 Türkiye şampiyonluğumuz var. Beşiktaş olarak bizim temel meselemiz 1-2 şampiyonluk daha kazanmak falan değildir!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün büyük bir dünya kulübü olmaya uygun olan çok yüksek potansiyeli var. Bu hususta dünya üzerindeki bütün kulüpler arasında en yüksek potansiyelin Beşiktaşımıza ait olduğunu değerlendiriyorum.

Beşiktaş'ın sahip olduğu yüksek potansiyelini ortaya çıkarabilecek geniş vizyonlu bir başkan olarak Fikret Orman'ın Beşiktaş'ın başında bulunuyor olması Beşiktaş ve Beşiktaşlılar olarak büyük bir avantajımızdır.

Fikret Orman başkanımız üzerine düşen büyük sorumluluğun umarım ki farkındadır ve Beşiktaş'ı büyük bir dünya kulübü olma seviyesine yükseltmeden Beşiktaş başkanlığını bırakmaz. Fikret başkanımızın yaşı genç maşallah ve eğer Allah ömür verir ve ciddi sağlık sorunları da yaşamazsa en az 10-15 sene daha Beşiktaş'ın başında başkan olarak görev yapmalıdır.

Beşiktaş eğer sahip olduğu yüksek potansiyeli kullanamayıp şu andaki seviyesinde kalırsa hakikaten çok yazık olur.

Büyük Beşiktaş olarak büyük bir dünya kulübü olurken; değerlerimize, ilkelerimize ve sahip olduğumuz oyun anlayışımıza sonuna kadar bağlı olmalıyız.

Beşiktaş, Kara Kartal'dır ve Beşiktaş'ın hangi branşının hangi takımı olursa olsun rakibine centilmenlik ölçüleri içinde durmaksızın kara kartallar gibi saldırır, saldırmalıdır. Beşiktaş, spor genelinde hücum oyunu, futbol özelinde ise hücum futbolu oynar, savunma oyunu, savunma futbolu oynamaz. Savunma futbolu oynayarak Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanacak olsak bile o şekilde kazanılacak bir Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu asla istemem. Biz Beşiktaş olarak her şeyimizle kendimiz gibi olmalıyız, her şeyimizle Beşiktaş olmalıyız ve tüm branşlarımızın tüm takımlarıyla daima kara kartallar gibi saldıran hücum oyunu oynamalıyız. Beşiktaş olarak bize yakışan budur.

Büyük Beşiktaş olarak dünya kulübü Beşiktaş olma yolunda tüm Beşiktaş camiası olarak birlik ve beraberlik içinde durmaksızın yürüyelim arkadaşlar. Allah yardımcımız olsun.

Viva Beşiktaş!
Yaşasın Beşiktaş!

4
Ozgur abi su objektif yorumlarina bayiliyorum.  :D

İnsan bu âlemde hayal ettiği müddetçe yaşar derler Librarius. Beşiktaş olarak Avrupa Ligi'nde çeyrek finale kadar yükselmişken iki tur daha geçip finale çıkıp eğer finaldeki rakibimiz Manchester United olursa onu da yenip Avrupa Ligi şampiyonu olmamız niye mümkün olmasın ki? Zor ama imkânsız değil. Biz Avrupa Ligi şampiyonu olursak Şampiyonlar Ligi şampiyonuyla Avrupa Süper Kupası maçı oynayacağız. Eğer bu sezon Şampiyonlar Ligi şampiyonu Real Madrid olursa Avrupa Süper Kupası'nda onu yenerek Avrupa Süper Kupası'nı kazanmamız da zordur ama bu da mümkündür. :ok:

5
:)Astrolog hanım uyanık. Baktı tabi Beşiktaş'ın oynadığı güzel futbolu gördü, Beşiktaş'ın önce Avrupa Ligi finalinde Manchester United'ı yenip Avrupa şampiyonu olacağını, sonra da Avrupa Süper Kupası'nda Real Madrid'i yenip o kupayı da kazanacağını mı anladı acaba da öyle söylüyor? Bu da mı gol değil, bu da mı gol değil?:D

6
1- Ligde Lider 'iz (55 Puan)
2- En Çok Gol Atan Takımız (47 Gol)
3- En Çok İsabetli Şut Atan Takımız (Maç Başına 5.60 İsabetli Şut)
4- En Çok Başarılı Pas Yapan Takımız (Maç Başına %85 Başarılı Pas)
5- En Çok Korner Kullanan Takımız (Maç Başına 6 Korner)
6- En Çok İzlenen Takımız (Maç Başına 29.215 Taraftar)
7- En Golcü Oyuncu Cenk Tosun (16 Gol)
8- En Asistçi Oyuncu Quaresma (10 Asist)
9- En Çok Şut Atan Oyuncu Talisca (Maç Başına 3.07 Şut)
10- En Başarılı Pas Yapan Oyuncu Atiba (Maç Başına %95 Başarılı Pas)
11- En Az Gol Yiyen Kaleci Fabri (17 Gol)
MAŞALLAH. ŞAMPİYONLUK DA UEFA DA GELECEK İNŞALLAH...

Maşallah. Bu güzel tablonun 1 numaralı mimarının teknik direktörümüz Şenol Güneş olduğu kanaatindeyim. Umarım ki sezon sonunda Şenol Güneş hocamızla en 3-5 yıllık yeni bir sözleşme imzalarız da Beşiktaşlılar olarak rahatlarız.

7
Dikkatli izleyiciler eminim fark etmiştir; Son zamanlarda bir çok takım beşiktaş gibi pas oyunu oynamaya çalışıyor.

Bunu ilk önce trabzonsporda fark ettim. Özellikle trabzonun geçen haftaki gs maçını izledim. Sanki bizden 4-5 oyuncu trabzondaymış ya da sahada bizim takım varmış gibi hissettim. Elbette bizim orta sahadaki oyun anlayışımız ve oyuncu kalitemiz diğer takımlara göre çok yüksek kolay kolay bizim oyunumuzu yansıtamazlar ama trabzonun bizim gibi oynamaya çalıştığı çok barizdi.

Bugün ise milli takımın pas organizasyonları bizim takıma benziyor. Oğuzhan oyunda olsa bu benzerlik daha fazla artacak zaten.

Anlaşılan biz takım olarak ülke futbolunun taktik kurgusuna da yön vermeye başladık:)) Şenol hocanın bunda müthiş bir payı var ve eminim ki şu an milli takımı Şenol hoca yönetse çok farklı bir milli takım izliyor olurduk ama ne yazık ki Şenol hoca bir 7-8 yıl bize lazım :tabe: :tabe:

Türkiye'nin en iyi takımı olan Beşiktaş, Türkiye'nin en iyi ve en güzel futbolunu oynuyor. Oynadığımız futbol da doğal olarak başka takımları etkiliyor.

Beşiktaş; iyi başkan Fikret Orman, iyi teknik direktör Şenol Güneş ve kaliteli futbol takımı Beşiktaş futbol takımına sahip maşallah. Başkanımız Fikret Orman da teknik direktörümüz Şenol Güneş de mümkünse en az 10 sene daha görevlerinde kalmalı. Beşiktaş futbol takımımızın da kalitesi mümkünse hemen her sene arttırılarak gittikçe daha güçlü daha güçlü daha güçlü Beşiktaş olma seviyesine yükseltilmeli.

Önümüzde Atletico Madrid örneği var. Atletico Madrid takımı 1999-2000 sezonunda küme düştü. Daha sonra ise tekrar La Liga'ya çıktığı gibi 2010 ve 2012 yıllarında hem Avrupa Ligi'ni hem de Avrupa Süper Kupası'nı kazandı ve 2014 yılında ise İspanya şampiyonu oldu. Atletico Madrid ayrıca 2014 ve 2016 yıllarında Şampiyonlar Ligi'nde final oynadı ve bu her iki Şampiyonlar Ligi finalinde de iyi oynamasına ve şampiyonluğa da yakın olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmayı başaramadı.

Eğer Atletico Madrid yukarıda saydığım başarılar gibi başarılar kazanabilmişse Beşiktaş niye kazanamasın?! Beşiktaş da Atletico Madrid'in elde ettiği başarılar gibi başarılar elde edebilir.

Beşiktaş olarak yapmamız gereken şey devamlı olarak hem futbolcu kalitemizi arttırmak hem elimizdeki futbolcuları geliştirmek hem de oyun gücümüzü gittikçe arttırmaktır.

Şuna çok inanıyorum ki Beşiktaş olarak Beşiktaşlılar olarak önümüzdeki yıllarda da güneşli güzel günler görmeye devam edeceğiz inşaallah. Büyük Beşiktaşımızın gittikçe büyüyerek dünya kulübü bir kulüp olma seviyesine yükseleceğine de, Beşiktaş futbol takımımızın da hem kalitesinin hem de oyun gücünün gittikçe daha da artacağına da bütün kalbimle inanıyorum. Allah yardımcımız olsun.

8
Katılıyorum. 100. yıl marşımızda bile geçiyor 'Simsiyah bembeyaz Beşiktaş' diye...

Beşiktaş 100. Yıl Marşı

Bir ömür boyu seveceğiz,
Her yüzyılın efendisi Büyük Beşiktaş.
Yağmur çamur hep geleceğiz,
Biz Kartalız bizim yuvamız Büyük Beşiktaş.

Yer siyah gök beyaz Beşiktaş,
Tarih yazar ömür boyu Kara Kartal.
Bu büyük taraftarın seninle,
Onurluyuz gururluyuz Kara Kartal.

1903'te doğdu şanlı Kartalım,
Simsiyah bembeyaz Beşiktaş.
Kara Kartal'ın yuvasındayız,
Ölene kadar yanındayız,
Hiç bitmeyecek büyük aşkımız,
Biz Kartalız Beşiktaşlıyız.

Eğer millî renklerimizden olan turkuaz rengini de renklerimiz arasına alırsak şöyle bir önerim var:

Her sezonda olmaz ama 3-4 sezonda bir, armamız ve sponsor ya da sponsorların yazısı ya da yazıları dışında şu şekilde forma dizaynları yaparsak çok iyi olur:

1- Bembeyaz forma
2- Simsiyah forma
3- Siyah çubuklu siyah-beyaz forma
4- Kıpkırmızı forma
5- Turkturkuaz forma

Beşiktaşımıza 3-4 sezonda bir yukarıda belirttiğim şekilde forma dizaynları yaparak satışa sunması çok yakışır. :ok:

Yukarıdaki formalarımızın şortlarla şu şekillerde kombine edilmeleri iyi olur:

1- Klasik Beşiktaş forması: Beyaz forma siyah şort (bembeyaz forma simsiyah şort)
2- Bembeyaz forma bembeyaz şort
3- Simsiyah forma simsiyah şort
4- Simsiyah forma bembeyaz şort
5- Kıpkırmızı forma bembeyaz şort (Türkiyemizi, Türk bayrağımızı temsilen)
6- Turkturkuaz forma turkturkuaz şort (Türkiyemizi temsilen)

Şu çeşitlerde forma-şort kombinasyonları ise kullanılmamalı diye değerleniyorum:

1- Kırmızı forma kırmızı şort
2- Beyaz forma kırmızı şort
3- Turkuaz forma beyaz şort
4- Beyaz forma turkuaz şort

Kırmızı forma kırmızı şort kombinasyonuyla Türk bayrağı ve Türkiye vurgusu net bir biçimde yansıtılamıyor. Beyaz forma kırmızı şort kombinasyonunda ise beyaz renk daha öne çıkıyor ki Türk bayrağımızda ağırlıklı olan renk kırmızıdır. Bu yüzden kırmızı forma kırmızı şort kombinasyonunu da beyaz forma kırmızı şort kombinasyonunu da Beşiktaşımız için uygun görmüyorum.

Millî renklerimizden olan turkuaz rengi tek başına kullanımıyla millî rengimiz vurgusunu çok iyi yansıtmaktadır; bu yüzden eğer turkuaz renkli forma kullanırsak hem formanın hem de şortun turkuaz renkte olması doğrusu olur diye düşünüyorum. Turkuaz forma beyaz şort kombinasyonu da beyaz forma turkuaz şort kombinasyonu da Türk rengi turkuaz vurgusunu olsun Türkiye vurgusunu olsun net bir biçimde yansıtamadığı için bu iki şekildeki forma-şort kombinasyonunu da Beşiktaşımız için uygun görmüyorum.:tabe:

9
yemişim voleybol'u.

Dünya üzerinde kaç takım her maçı göçebe gibi başka stadlarda oynayıp şampiyon olmuş ?

Mesajımda onu da vurguluyorum zaten. 2015-2016 sezonu Türkiye şampiyonluğumuz, stadsız şampiyonluğumuz olduğu için futboldaki 19 Türkiye şampiyonluğumuz arasında diğerlerine göre daha fazla değer verdiğim şampiyonluklarımız arasında yer alıyor.

10
Burada meseleye samimiyet açısından bakmak lazım. Ne söylediği değil, samimi söyleyip söylemediği önemli. 2013 ya da 2014 yıllarında Galatasaray futbol takımı ya da Fenerbahçe futbol takımı böyle ödüller alırken, gergin beyden böyle açıklamalar duyduk mu? O zaman Voleybol takımlarımız, basketbol takımlarımız Avrupa'da yine başarılara imza atmıyor muydu?

İşin özünde hazımsızlık var. Çekememezlik var. Bu ülkenin bir gerçeği var. Futbol birinci spordur. Çoğu ülkede böyledir. Yaklaşık 30 hafta statsız oynamış ve şampiyon olmuş bir takım elbette bu ülkede yılın takımı seçilecektir. Bunun yanından bile geçemeyecek şekilde şampiyon olan Futbol takımları bu ödülü alırken Gergin beyin aklı neredeydi?

Burada aklınca Beşiktaş'ın başarısını gölgelemeye çalışıyor. Akatlardaki mağlubiyet çok koymuş kendisine sanırım. İki kere Beşiktaş tecrübesi oldu ikisinde de, başarılı sezonların ardından en iyi oyuncularımızı da takımdan koparıp bu takımın altına dinamit koydu. Otursun önce Beşiktaş'a karşı ne kadar ahlaklı davrandı onu düşünsün.

Sonuçta bende isterim amatör branşlardaki başarıların mükafatlandırılmasını ama böyle ironi dolu bir mesajla bağcıyı dövmeye çalışan gergin beye haklı demem. Sizde demeyin.
 
Sözü kimin söylediğine değil söylenen sözün doğru olup olmadığına bakıyorum. Doğru sözü düşmanım dahi söylese alır kabul ederim.

Spor genelinden bakalım. Eczacıbaşı kadın voleybol takımı 2016 yılının Dünya şampiyonu oldu; Beşiktaş erkek futbol takımımız ise 2016 yılının Türkiye şampiyonu oldu. Bunlardan hangisi daha büyük başarıdır, Türkiye şampiyonluğu mu yoksa Dünya şampiyonluğu mu? Elbetteki Dünya şampiyonluğu daha büyük başarıdır.

Geçen sezon son 3 iç saha maçımız hariç tüm iç saha maçlarımızı kendi stadyumumuz dışındaki stadyumlarda oynadık ve buna rağmen Türkiye şampiyonu olduk. Böylelikle bildiğim kadarıyla Süper Lig'de stadı olmadan şampiyon olan ilk takım olarak bir ilke daha imza attık. Elbetteki bu durum da 2016 yılı şampiyonluğumuzun değerini arttırıyor.

Türkiye'de futbol diğer tüm spor dallarına oranla çok önde olduğu için de Beşiktaş erkek futbol takımımızın 2016 yılının en iyi takımı seçilmiş olması doğal karşılanıyor, doğal karşılıyorum.

11
Ben hep simsiyah bi forma hayal ediyorum ama sanırım hiç çıkmayacak. Logolar dışında tamamen simsiyah, sıfır detay, sıfır farklı ton. Tamamiyle simsiyah.

Katılıyorum. 100. yıl marşımızda bile geçiyor 'Simsiyah bembeyaz Beşiktaş' diye...

Beşiktaş 100. Yıl Marşı

Bir ömür boyu seveceğiz,
Her yüzyılın efendisi Büyük Beşiktaş.
Yağmur çamur hep geleceğiz,
Biz Kartalız bizim yuvamız Büyük Beşiktaş.

Yer siyah gök beyaz Beşiktaş,
Tarih yazar ömür boyu Kara Kartal.
Bu büyük taraftarın seninle,
Onurluyuz gururluyuz Kara Kartal.

1903'te doğdu şanlı Kartalım,
Simsiyah bembeyaz Beşiktaş.
Kara Kartal'ın yuvasındayız,
Ölene kadar yanındayız,
Hiç bitmeyecek büyük aşkımız,
Biz Kartalız Beşiktaşlıyız.

Eğer millî renklerimizden olan turkuaz rengini de renklerimiz arasına alırsak şöyle bir önerim var:

Her sezonda olmaz ama 3-4 sezonda bir, armamız ve sponsor ya da sponsorların yazısı ya da yazıları dışında şu şekilde forma dizaynları yaparsak çok iyi olur:

1- Bembeyaz forma
2- Simsiyah forma
3- Siyah çubuklu siyah-beyaz forma
4- Kıpkırmızı forma
5- Turkturkuaz forma

Beşiktaşımıza 3-4 sezonda bir yukarıda belirttiğim şekilde forma dizaynları yaparak satışa sunması çok yakışır. :ok:

12
Dedikodu:Yıldıza takılmayın..  :)

Bu sezonki formalarımızın 3'ünü de beğenmemiştim. Paylaştığın resimler doğru ise beyaz ve siyah formayı beğendim. Fakat beyaz formanın kol uçlarının siyah renkle bitmiş olmasını ve siyah formanın kol uçlarının gri renkle bitmiş olmasını beğenmedim. Ekstradan öyle renklendirmelerle forma estetiğini düşürmenin hiç gereği yok. Beyaz renkli formanın kol uçlarını da beyaz renkle bitir, siyah renkli formanın kol uçlarını da siyah renkle bitir oh mis.

Gri renkli olan 3. formayı beğenmedim. Beşiktaş'ın 2 ana rengi olarak siyah ve beyaz renklerimiz ve armamızdaki Türk bayrağımızın kırmızısı nedeniyle de 3. rengimiz olarak kırmızı rengimiz var. Armamızdaki Türk bayrağımızla sporda kulüpler bazında Türkiye'yi temsil ettiğimiz için 4. bir renk olarak millî renklerimizden olan ve Türk rengi olarak bilinen turkuaz rengini de renklerimiz arasına almamızdan yanayım.

Beşiktaş olarak hangi branşımızın hangi takımı olursa olsun formalarımızda işte sadece bu 4 rengin (ana renklerimiz siyah ve beyaz ve Türkiyemizin kırmızı-beyaz renklerinden kırmızı ve Türkiyemizin diğer bir rengi olan turkuaz) kullanılmasından ve bu renklerin dışında herhangi başka bir rengin kullanılmamasından yanayım.

Ha unutmadan şunu da söyleyeyim: Formalarımızın üstünde sadece 2 yıldız bulunmasını beğenmedim; Beşiktaş futbol takımımızın 2017-2018 sezonu formalarının üstüne 3. yıldızı eklemenizi de rica ediceğim.:D

13
boşver şansalı, dün ergin ataman ın beşiktaş aleyhinde attığı twit forumda konu olmadı. bence onu getir hep birlikte gömelim

Meseleye iki açıdan baktığımızda birinde Ergin Ataman'ın haklı olduğunu düşüyorum. Spor genelinden bakarsak 2016 yılının en iyi takımı olarak 2016 yılında Dünya şampiyonu olmuş olan Eczacıbaşı kadın voleybol takımı seçilmeliydi diye değerlendiriyorum.

Meseleye diğer açıdan baktığımızda Türkiye'de spor dallarına ilgi durumunu kabaca % 75 futbol, %15 basketbol ve % 10 da kalan spor dalları şeklinde değerlendirmemiz doğrusu olur diye düşünüyorum.

Türkiye'de futbol, halkımız tarafından bu kadar yoğun ilgi gördüğü için de 2016 yılının takımının 2016 yılının Türkiye şampiyonu olmuş olan Beşiktaş erkek futbol takımı olarak seçilmiş olmasını doğal karşılıyorum.

Türkiye'de futbol bu kadar ilgi toplarken diğer spor dallarına olan ilginin epey geride kalıyor olmasından şikâyetçiyim. Ülkemizde futbol dışındaki spor dallarına ilgi mutlaka ama mutlaka arttırılmalı.

14
geri kalan 9 maçta 6 galibiyet 3 beraberlikle şampiyon olacağız, Başakşehir 4 galibiyet 4 beraberlik 1 mağlubiyet alacak. lig sonunda biz 77 puan başakşehir 70 puan olacak.

Mantıklı. Fakat biz kalan 9 maçta 6 galibiyet 3 beraberlik alırsak 76 puana ulaşıyoruz ve Başakşehir ise kalan 9 maçta 4 galibiyet 4 beraberlik 1 yenilgi alırsa 69 puana ulaşıyor.

15
Burda şansal yalanacak en son insan bile değildir.
burda şansalı yalayacak olanın Beşiktaşlılığını bile sorgularım
bu kadar net.
Adam lig tv den şutlandı şimdi kendine yer edinmeye çalışıyor
onbeş yıldır bulsana bana bir tane Beşiktaş güzellemesi neden
şimdi.bu kadarmı safsın. Aziz yıllardır yayıncı kuruluş tehdidini
türk futbolunun üzerinde kimin sayesinde salladı. Artık lig tv
olmayınca arkasında aziz olmayacak. Eskisi gibi feneri yalayarak
türk futbolunda gelecek 5 yıl yer bulmasına imkan yok.
Şansalın adıyla burayı kirletme burda onu savunacak bir kişi bile bulabileceğini sanmıyorum.

şansal yıllardır iki büyük yaratma projesinin baş aktörüdür.
lig tv de çalışmaya başladığından beri bunun için çabaladı. sürekli
Beşiktaşın lehine olan pozisyonların sümen altına itilip Beşiktaş alehine
pozisyonların afişe edilmesi renklilerin pozisyonları sansüre uğratılması
Serdar Bilgili 2004 de en üst seviyede Beşiktaş görüşü olarak Şansalı Beşiktaş düşmanı olarak
ilan etti. 2004 de yaşadığımız facianın baş aktörlerindendir lig tv ve şansal
Beşiktaşın 3. büyük olduğu olgusunun yaratılmasının aktörlerindendir.
@Özgür Yılmaz  senin gibi Beşiktaşın büyüklüğüyle ilgili güzellemeleri
sıkça yapan biri nasıl böyle bir hataya düşer.
çölde susuzluktan ölecek olsa ve ben yanından su tankeriyle geçsem bir yudum
su vermem ona 2007 de lig tv yi iptal ettim ve şansal o kurumun herhangi bir yerinde görevli olduğu sürece
bir daha lig tv almam dedim.
Türk futbolunda şansal erman sinan ve hıncal suratlarına bile tükürülmeyecek insanlardır.
şimdi rüzgara göre yönleniyorlar ama bunlar en yakın zamanda yüzlerini tekrar gösterecekler.
Kimse farkında değil sanırım renklilerin tutulacak bir yanı kalmadı fetö yüzünden herkes veba
gibi uzaklaşıyor onlardan nereden tutsalar arkasından pislik fışkırıyor. Şu anda bu işi yapabilmenin en
güvenli yolu Beşiktaş o nedenlede Beşiktaş üzerinden dönmek şu anda güvenli liman bunlara kanmamak lazım
bunların iki büyük yaratma projeleri çöktü. Beşiktaş güzellemeleri yapmayıpda ne yapacaklar.
Toplumun sağ duyusunda Bir Beşiktaş varken her şeyin güzel gittiği doğru işler yapan
Beşiktaşın karşısında durmak pek işlerine gelmiyor iki yüzlüler bunlar.

Kimseye yalakalık yapacak bir kişiliğim ve karakterim yoktur; Şansal Büyüka'ya da yağlama yapmıyorum, o sözlerinle bana iftira atıyorsun @Necmi.

Beşiktaş hakkında haberler yapan bir haber sitesinde ki hangi site olduğunu tahmin etmişsindir, Şansal Büyüka'nın o yazısına rastladım ve forumda paylaşmamın iyi olacağını düşünerek paylaştım. O yazıda Beşiktaş'ın son 5 yılda nereden nereye geldiği anlatılarak Beşiktaş'tan ve Beşiktaş yönetiminden övgüyle bahsediliyordu ve benim için önemli olan buydu; yoksa o yazıyı A şahsının mı ya da B şahsının mı yazdığı değil.

Herkes seninle aynı düşünmek zorunda değil ki! Şansal Büyüka hakkında sen öyle düşünüyorsundur ben farklı düşünüyorumdur. Şansal Büyüka'nın hakkındaki görüşlerinde belki haklısındır belki değilsindir bir şey diyemem; çünkü onu iyi tanımıyorum ve onun Beşiktaş düşmanı olup olmadığını bilmiyorum.

Şansal Büyüka'nın Beşiktaş hakkında yaptığı övgüleri Beşiktaş'a yaranıp kendisine yer edinmek için yapıp yapmadığını bilmiyorum; fakat senin bu tarzınla düşünülerek nasıl paylaşım yapılabilirki?! 'A kişisi Beşiktaş düşmanı ondan paylaşım yapma, B kişisi Beşiktaş hakkında şöyle şöyle kötü konuştu ondan paylaşım yapma, C kişisi Beşiktaş'a bir zamanlar şunları şunları yapmıştı ondan paylaşım yapma', böyle olmaz ki ve bunun sonu yok ki! Herkes birilerini mimleyip ondan paylaşım yapma derse paylaşım yapılacak kimse kalmaz.

Beşiktaş'ın büyüklüğü meselesine gelince... Tarih boyunca elde edilmiş olan sportif başarılara baktığımızda Beşiktaş olarak renklilerin ikisinden de geride olduğumuzu kabul etmemiz gerekir. Fakat bir kulübün en iyi ve en değerli kulüp olduğuna sportif başarılarına bakıp ona göre karar veremeyiz.

Beşiktaş sadece Türkiye'nin değil Türkiye'nin olduğu gibi Dünya'nın da en iyi ve en değerli kulübüdür. Bunun böyle olduğu hususunda en ufak bir şüphe yoktur! İyilikte ve değerde zirvede olma hususunda değil kıytırık renkliler, dünya devleri Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih, Manchester United, Juventus ve bu kulüpler gibi büyük kulüpler dahi Beşiktaş'ın rakibi olamaz ve Beşiktaş'la yarışamaz! Çünkü Büyük Beşiktaş'ı Dünya'nın en iyi ve en değerli kulübü yapan şey; kuruluş adı, kurulduğu yerin konumu, arması, sembolü, kara kartallar gibi saldırmak olan oyun anlayışı, değerleri, tarihi, geleneği, aşkı, sevdası, eşsiz ruhu, efsaneleri, stadyumunun bulunduğu konumu, taraftarları ve bunların yanı sıra kulübün genelinin ve futbol takımının ilkleri, rekorları, şampiyonlukları, tüm sportif başarıları vd. üstün özelliklerinin toplamıyla oluşmuş olan Beşiktaş varlığıdır.

Şansal Büyüka'nın yazısından rahatsız olduğun için o yazıyı mesajımdan kaldırdım, için rahat etsin.

16
sen hangi dünyada yaşıyorsun :alala:

Şu sözler Şansal Büyüka'ya ait:

"Gurbet ellerde oynarken, şampiyonluğun kulpundan yakaladılar ve son maçları yeni açılan ve göz kamaştıran Vodafone Arena’da oynamaya başlayıp mutlu sona ulaştılar.

Beşiktaş bugün borcu ne olursa olsun, Türkiye’nin en iyi yönetilen kulübü... Türkiye’nin en iyi futbol kadrosuna sahip... Kalitesi var, yıldızları var, müthiş bir futbol keyfi var. Üç büyükler arasında en az şampiyonluğu bulanan takım, şimdi üst üste ikinci şampiyonluğuna koşuyor. Hedefte Avrupa Şampiyonluğu var. En fazla sponsoru Beşiktaş alıyor, en fazla seyirciyi Beşiktaş topluyor, en büyük taktiri Beşiktaş görüyor."

Fenerbahçeli Şansal Büyüka eğer Beşiktaş'ın; Türkiye'nin en iyi yönetilen kulübü olduğunu, futbol takımının Türkiye'nin en kaliteli futbolcu kadrosu olduğunu, Beşiktaş futbol takımının müthiş bir futbol keyfi verdiğini, en fazla sponsoru Beşiktaş'ın aldığını, en fazla seyirciyi Beşiktaş'ın topladığını, Beşiktaş'ın stadyumu olan Vodafone Arena'nın göz kamaştıran bir stadyum olduğunu ve en büyük takdiri Beşiktaş'ın gördüğünü söylüyorsa onun bu sözlerinde yanlış bir şey görmüyorum.

Hani bu sözleri Beşiktaşlılar olarak bizler söylesek belki bazılarına inandırıcı gelmeyebilir; ama Beşiktaş'a sonuna kadar hak ettiği bu övgü dolu sözleri Fenerbahçeli Şansal Büyüka söylüyorsa durup düşünmek gerekir.

Beşiktaş'ın doğru bir yola girip doğru yol üzere ilerleyip iyi yönetildiğini sadece biz Beşiktaşlılar değil Beşiktaşlı olmayan Şansal Büyüka gibi başkaları da görüp takdir ediyor.

17
şansal bir çıkarı yoksa Beşiktaşın adını ağzına almaz. Beşiktaşın kötü geçen yıllarının
en büyük aktörlerindendir. Şansalın adının Beşiktaşla geçtiği bir yazı Beşiktaşa hakarettir.

Şansal Büyüka'nın paylaştığım yazısını okudun mu? Şansal Büyüka eğer Beşiktaş'a düşmansa Beşiktaş'a ve Beşiktaş yönetimine övgüler düzen yukarıdaki yazısını niye yazsın ki?

18
aynı cümleleri 3er 5er kez tekrar ederek yazı yazıyor adamlar vay be

Ona takılmayıp yazıdaki mânâya bak derim. Şansal Büyüka'yı Fenerbahçeli diye biliyorum. Fenerbahçeli Şansal Büyüka, Beşiktaş'ın son 5 yılda nereden nereye geldiğini çok güzel anlatmış. Şansal Büyüka, doğru bir tespitle en iyi yönetilen kulübün Beşiktaş olduğunu vurguluyor.

Borçlarla, icralarla, hacizlerle boğuşan stadsız Beşiktaş'tan, muhteşem bir stadyuma sahip olup yoluna başarıyla devam eden Beşiktaş'a ulaştık. Beşiktaş olarak son 5 yılda nereden nereye geldiğimizi sadece biz Beşiktaşlılar değil Beşiktaşlı olmayanlar da görüyor ve Beşiktaş'ın bu durumundan sitayişle bahsedip takdirlerini ifade ediyorlar.

19
Beşiktaş'ı çok seviyorum.

20
Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni'nde Yılın Takımı ödülünü Futbol Takımımız aldı.

Bu bir.:icool:

21
Bizim de 4-3-3 gibi oynamaktan başka çaremiz yok o yüzden hazırlık maçında talisca yi kanatta kullanmalıyız.
Normal 4231 çıkarsak büyük risk almış oluruz.

4-3-3 sistemine henüz hazır değiliz diye düşünüyorum. Bu sezonu 4-2-3-1 sistemiyle tamamlayalım da gelecek sezonki kadromuz mevcut kadromuzdan epey daha kaliteli bir kadro olursa 4-3-3 sistemiyle oynamayı düşünebiliriz.

22
Aziz yildirim tiriplenmis bizim baskana. Biz ne yaptik fbye ben onu anlamadim. Mesela bu aziz olayi konusulmadi ayrica bu yeni bir tesis acildi o konuda da bi bilgimiz yok. Bakirkoy civarinda bi tesis alinmisti galiba bir de boluda bir dag oteli mi ne vardi o konulari konussak.

Ayrica aziz yildirim deniz kenarinda kasaba yaptirtmis.

Beşiktaş olarak Fenerbahçe'ye şunu yaptık: Başarılı olduk, başarılı olmaya devam ediyoruz ve büyük bir hata yapmazsak ki yapmayız inşaallah, önümüzdeki sezon ve sezonlarda da başarılı olmaya devam edeceğimiz görülüyor.

Bizim başarılı olmamız 'Fenerbahçe Makyavelist Kulübü'nü kıskançlıktan çatır çatır çatlatıp çıldırtıyor. Dilerim ki daha beter olsunlar!

Beşiktaş; yönetimiyle, teknik direktörüyle ve sahip olduğu futbolcu kadrosuyla başarı üstüne başarı kazanabilecek seviyeye ulaştı şükürler olsun. Bu Beşiktaş futbol takımımızın Gordon Mine dönemindeki kolej takımı diye nitelendirilen Beşiktaş futbol takımımızdan daha büyük başarılara imza atabilmesini mümkün görüyorum.

Makyavelist başı 'şike yapsana Aziz Yıldırım'ın bugünler daha iyi günleri. Beşiktaşımız, Allah'ın izni ve yardımıyla başarıdan başarıya koştukça, bir kısım Fenerlilerin hırslarından ve hasedlerinden ağlaya ağlaya kahrolacaklarını tahmin ediyorum ve umuyorum.

Beşiktaş camiası olarak birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Dark side'ın iki cephesi de (Fenerbahçe ve Galatasaray) kriz içinde ve light side ise (Beşiktaş) yükseliyor. İyiler daima kazanır. :ok:

23
25 martta'ki hazırlık maçı kadrosu :)

                        Tolga

Beck       Rhodolfo      Ersan      Caner
 
             Necip          İnler

Aras                Tolgay              Ömer

                        Ba

Eyvallah. Aras Özbiliz, Ermenistan millî takımına gitmiş, o oynayamayacak. Astra Giurgiu maçımızda Ersan Gülüm, Caner Erkin ve Demba Ba mümkünse 90'ar dakika oynasınlar. Ayrıca Tolgay Arslan'ın da sahada 90 dakika kalmasını isterim. Formda bir Tolgay, kalan lig ve Avrupa maçlarımızda  takımımıza epey katkı verir. Kalemizi maçın ikinci yarısında Utku Yuvakuran'ın korumasını isterim. Anderson Talisca'nın da en az 30-35 dakika oynaması iyi olur.

24
Antalya maçından beri giremiyordum siteye.Öncelikle herkese selam

Eğer uefa da final istiyorsak mutlaka rotasyona gitmeliyiz

Daha da önemlisi başakşehirle arayı açmalıyız açacak fırsatları kaçırmamalıyız

Yoksa bi bakmışız sene sonu hem uefa hem lig şampiyonluğu elimizden uçmuş gitmiş.

Bir de sezon başı Balotelliyi isteyenlerin Abuş kırmızı gördü diye gömmeleri bayağı manidar olmuş. :bandit:

Merhaba @sametbagan. Normalde Avrupa maçlarımıza Türkiye Ligi ya da Türkiye Kupası maçlarımızdan daha fazla önem veririm; fakat bu 3. yıldız işi beni epey sardı. Bu sezonda ilk önceliğimizi Türkiye şampiyonluğuna vermemiz daha iyi olacak. Beşiktaş olarak sezon sonunda Türkiye şampiyonu olup 3. yıldızımızı kazanarak mutlu olalım.:)

25
Antalya maçından beri giremiyordum siteye.Öncelikle herkese selam

Eğer uefa da final istiyorsak mutlaka rotasyona gitmeliyiz

Daha da önemlisi başakşehirle arayı açmalıyız açacak fırsatları kaçırmamalıyız

Yoksa bi bakmışız sene sonu hem uefa hem lig şampiyonluğu elimizden uçmuş gitmiş.

Bir de sezon başı Balotelliyi isteyenlerin Abuş kırmızı gördü diye gömmeleri bayağı manidar olmuş. :bandit:

Merhaba @sametbagan. Normalde Avrupa maçlarımıza Türkiye Ligi ya da Türkiye Kupası maçlarımızdan daha fazla önem veririm; fakat bu 3. yıldız işi beni epey sardı. Bu sezonda ilk önceliğimizi Türkiye şampiyonluğuna vermemiz daha iyi olacak. Beşiktaş olarak sezon sonunda Türkiye şampiyonu olup 3. yıldızımızı kazanarak mutlu olalım.:)

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 11