İletileri Göster - Aram

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Aram

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8
1
Bu arada son yeni inönü fotosunda  j k harflerinin açıdan dolayı kalın gözüktüğünü anlamış olmalısınız. O açıdan da hepsi aynı. 😎

2
Stat artık bitsin. İyi seneler kardeş ve abiler.

3
Şu kapılar konusunda bişey demek istiyorum. Bence çimentoyla sıva yapılıp düzeltilmiş kapılar. Füme rengi o yüzden. Üstüne beyaz astar atılıp boyanır. Bence bi yanılgı var. O füme renkliler çimentoyla düzeltilenlerdir.  :)

4
@Necmi abi kalkma işleminde canlı yayın linkini buraya atar mısın ?

5
Direkten dönünce koltuktan düştüm.

6
olm stat şaka maka bitiyo.  :icool:

7
tünaydın ahali. stat yavaşladı mı ne ?  :evillol: :evillol: :evillol:

8
Valla bugun o çatı gozlerimin önünde yıkıldı.

Ellerimi ekrana attim tutabilmek icin o anki çaresizligi Allah bir daha yasatmasin..


@Deniz  ben tableti refresh ettim tam o tarafa kamera dönükken yıkıldı gözümün önünde evde nasıl hayır diye bağırdım bilemezsin hala sesim kısık. Önce çatı yıkıldığı için gözlerim doldu sonra noluyo olm ölen yoktur inşallah dedim. ambulans girince gözyaşı döktüm. Ama o anki çaresizlik anlatılamaz. Canlı izleyen herkes yaşamıştır bu duyguyu eminim.

9
Çatı durduk yere yıkılmadı ki herkes çatıya laf ediyor anlamıyorum ? Çatıda sorun yok çarpan vincin yıktığı söylendi. Hala o çatıya sonra bişey olsaydı diye yazan var. Tövbe ya.

10
@Efe ülkede öyle şeyler dönüyor ki zamanında bu stadı nasıl yavaşlattıklarını hepimiz biliyoruz. Ben o an sadece düşüncelerimi yazdım. Belkide bir histi bilemiyorum. Stadın yıkılışını canlı izledim belki de ondandır bu hissiyatım. Yani bir işçi ölsün stadı mühürleyelim kafasında olcak kadar insanlar olabilir. Bunu bir bilgi gibi de paylaşmadım. Düşmanımız da çok. Bu bilinen bişey ama neyse. Yanlış anlaşılıp gerdiğim kim varsa özür dilerim. Hepimizin derdi beşiktaş.

11
Anlatmak istediğim yanlış anlaşılmış. Bunu dedikten. 1 gün sonra olması kafamı bulandırıyor evet ama başkan bunu yaptırdı diye düşnmedim ki. Aksine başkana bi komplo kurulduğunu taraftarın gözünde daha da itibarsızlaştırılmak istendiğini düşündüğüm için yazdım. Yani 1 sene daha geciktirmek isteyen birileri yaptırmış olabilir. Zaten düşmanımız çok. Stat bitmek üzereyken vinç çarpması bana pek masum gelmedi. Bu benim görüşüm. Ama başkana mal ettiğim yok. Yanlış anlaşılmışım.  :)

12
Ben felaket senaryoları yazmaktan nefret ederim. Öyle şüpheci biri de pek değilim. Beşiktaş başkanı da kim olursa saygım sonsuzdur. Başarı yada başarısızlığını kıstas almam. Beşiktaş başkanı beşiktaş sevdalısıdır bana göre. Ama dün çatı yıkılsa 1 sene daha stat bitmez lafından sonra bugün bu olay hala kafamı kurcalıyor arkadaşlar.

13
O değilde dün başkan çatı yıkılırsa 1 sene kaybederiz demişti bugün yıkıldı. İçine doğmuş adamın.

14
Emekçilere bişey olmadıysa güzel. Stad bitmese de olur bu sene. Yeterki insanlar ölmesin.

15
Yemişim stadı emekçiye bişey olmasın.

16
Ambulans geldi. @Necmi abi mabede ulaşsana.

17
Arşiv / Ynt: 2015/16 Transfer Sezonu
« : 27 Temmuz 2015, 19:55:38 »
Stadın çatısı devrildi. Tranfer artık umrumda değil.

18
Rüya görüyorum sandım. Birden devrildi. İçim fena oldu ya.

20
Dikey V halatların yarısından fazlası serilmiş sanki.

21
sabah 9dan akşam 6ya kadar kapalı üstte kahve sigara stadı keyifle izleyebilirim. öyle güzel öyle karizma lan stat.  :bandit:

22
herşey için çok sağolun @Necmi @Fatih @FARUK ve bölge müdürü reis  :)

23
zaten bu gelen jackler daha ağır yük kaldırma özelliğine sahipti

24
çatı bunlarla kalkacaksa çok zaman kazanırız :)

25
Hani zemin hibrit olacaktı.  bildiğin çelik boru zemin yapıyorlar  :evillol:
tertemiz zemin işte taş gibi  :evillol:

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8