İletileri Göster - xenos

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - xenos

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6
1
Aglama aglama ezik misin, ayi ile ayi mi olalim  :evillol:

Ben ayı olmaya razıyım ama tek şartla; yatağa yansıyacak.

2
Sözleşme şartları neyse ona göre hareket edilir. Çağırdım seni Orkan koşa koşa gel olmaz diye düşünüyorum. Sene sonu gelir takıma bir daha göndermezsin olur biter. Bence değil oyuncu, yağmurlu günde su verilmemeli.

Tabii ki sözleşme şartlarına uygun hareket edilecek, ondan önce de böyle bir maddenin var olması lazım. Suyu geçtim analarından emdikleri sütü burunlarından getireceksin, büyük ihtimal taraftar gelmeyecek tir ama oynadığın oyunla bunu başarabilirsin.

3
https://twitter.com/konyaspor/status/965484943668334593

Bin belanızı tez zamanda bulun inşallah, size bedavaya Orkan'ı verip samimiyet gösteren de bundan sonra iki kere düşünür.

Oyuncuyu geri çağırsak eminim orkan da koşa koşa geri gelir. Biz bu meczuplar için iki satır tweet atan adamın işine son verdik, şimdi düşününce az bile yazmış.  bir de vallahi billahi sıkıldım artık bu efendilik söyleminden. Bu tarz işlerin bu ülke sınırları içinde yeri yok.

4
Sen çok memnunsun galiba kendisinden ??

Tamam her maç 11 çıksın 3-4 tane 6 pastan kalecinin üzerine vursun , 2 tanede boş kaleye yerine dışarı vursun 2 metreden bizde şampiyon olalım :ok:

ya hadi abicim, kalbini kırıcam şimdi...

5
Oğuzhan derhal kadri dışı bırakılmalıdır bu gece bizi şampiyonluktan etmiştir nereye giderse gitsin bu saatten sonra

hay oğuzhan kadar başına taş düşsün be!

6
Başkanın soğukkanlı kalması güzel oldu, fevri çıkışların türkiyede iş yaptığı bir gerçek ama bunun bir de taraftar ayağı var ki yansıması nasıl olurdu herkes tahmin ediyordur.
ben şunu beklerdim aslında, taraftar ve kulüp tarafaından oluşan mağduriyete karşı tff'ye dava açılabilir miydi? bu arada türkiye ve adalet kelimesi yan yana bile garip durduğunun farkındayım ama ya tutarsa?

7
1 kere silindi üyeliğim. Yasak mı bilmiyorum.

Bİldiğim kadarıyla yasak, necmi abi açıklar zaten. Bir de dostum, bırakta millet rahatça eleştirisini getirebilsin. kimse keyfinden bozuk atmıyor herkes bu ülkenin iyiliğini istiyor.

8
Ülkemizi bu kadar aşağılaman çok yersiz olmuş. Bunlar ilk defa olan görüntüler değil ki. Bu görüntülerin çok benzeri başka ülkelerde de oluyor. Ne yani bu olaylar olmasa 4.5 alan oyuncu 1.5'a mı oynayacak. Beğenmiyorsan pılını pırtını toplayıp gidersin bu ülkeden. Bu kadar aşağılamana gerek yok.

bu şey değil mi, ya sev ya terket kafası?.. ülkenin cılkı çıkmış, stadından sokağına adım başı manyak kaynıyor hatta bugun piçin biri sokak köpeğini ezmiş kasten videosunu dahi açamadım, sen ne anlatıyorsun be? bunu dile getiren ya vatan haini ya da şartlara göre uygun gördükleri bir sıfata layık oluyor.

Bir de kaç üyeliğin silindi de tekrar gelip üye olabildin, bildiğim kadarıyla bu da yasaktı ?

10
Bu arada #cometobesiktas akımı enteresan mecralarda da yer etmiş kendine, sanırım @Yusuf Tekeli nin ilgi alanına giriyordu  :D

11
ticaret odasına şirket tescili yaptırmak farklı bir şey benzerlik aranmaz bir şirket kuruyorsan
isim bire bir aynı olmadıktan sonra tescil yaptırırsın. uzantılar önemli farklılık olduğu anda alırsın
ama konumuz bu değil patent alma marka tescil belgesini türk patent enstitüsü veriyor ve almasıda
hiç kolay değil 6 ay askıda kalır ve itiraz hakkı vardır. bırak aynı olması benzerlikte bile iptal ediyorlar
sektörel faliyet vs bir çok şeye bakılır. bir kere hangi amaçla tescil ettiriyorsun şirketin olmalı alt marka
yaratıyor olman gerekiyor bunun özgün olması gerekiyor. senin istediğin isim herhangi bir patent almış bir markada geçiyorsa alamazsın bir bakkal bizim ismimizin bir kısmını tescillemiş diye kendi ismimizin tescilini yapamadık
on yıl geçerlidir tescil hemde global bir şey rakamda takıldık tescil istediğimiz isimde rakam var başkasıda kullanmış
tescillemiş biz alamadık. sonra arkadan dolandık rakamla değil yazıyla yazıp tescilleyebildik. Beşiktaş ismi
bizim tescilli markamız Beşiktaş hukuk kurulu gerekli müdahaleyi yapar buna ama genede kulübü uyarmak gerekiyor
çünkü itiraz edilmezse kabul edildiğinde geriye dönüşü yok bunun.

bilgiler için teşekkürler abi

12
patent tescil tarihi domain register tarihinden once ise anlasmaya gerek yok direk alir  %99.999  garantili
%0.000001 lik  alama ihtimali icin hizmet veren 2 tane firma var  hindistanda onlar ile anlasirsan yuzyil gecsede alamazlar  ama revenue share yapiyorsun adamlar  ile
onlarda o domaini senden almalarini engelliyorlar
bu sirket ile anlasirsan  domaini alamama ihtimalleri %0.0001 den %100 e cikiyor
akli sira sark kurnazligi yapip  para kazanmak istiyor
daha once yazdigim gibi besiktas ve turevlerini kullanamaz ne yapicak patates tanitimimi yapicak o patent ile

Bu sanırım büyük balıklar için olsa gerek abi, ilk defa duyuyorum zaten teşekkür ederim. kamil koç ve hakiki koç için ne diyorsun? tamam ikisi de ulaşım (hizmet) sektöründe ama bana biraz farklı geldi.

13
Domain olayi farkli
ornek : sen nike.com adresini 03/08/2017 tarihinde tescil ettirdin
nike  patenti bu tarihten once alinmis ise  nike.com  alan adini senden alabilirler [%100 alabilirler diye bir sey yok  yasalara  bakarsan internetten arastirirsan %100 alabilirler diye sonuc cikar ama  ama bu domain bende olsa benden alamazlar yani bjk.com.tr adi bosta olsa  ve ben bu domaini alsam  kanun %100 alabilirler desede benden alma sanslari yok   almalarini engelliyecek  puc noktasi  var  boyle bir domaine sahipsen iletisime gec  bin yil ugrassalar   binlerce mahkeme acsalar alamazlar]

Come to besiktas olayi farkli ortada patent yok  basvuru var  yani comtobesiktas ile ilgili domaini almis olsan  sana ucretini odemeden kimse senden alamaz
ayni sekilde yapilan patent basvurusu kabul edilirse kulup   come to besiktas i kullanabilmek icin patent sahibi ile anlasmasi gerekir

*alan adı sahibi ile anlaşarak satın almaktan bahsetmiştim abi ben de, tam anlaşılmadı sanırım. kulüpten önce davaranak patent olayını ticari amaç doğrultusunda kullanmayıp, bir fırsat olarak değerlendirmek istedğini düşündüm...

*alan adı değil, isim hakkı sahibi ile anlaşma olacak..

14

Ben de ilk böyle düşündüm ama araştırınca öyle olmadığını gördüm.

Benim bulabildiklerim marka adının izinsiz kullanımı ile ilgiliydi, link varsa paylaşır mısın? tahminim arkadaşın amacı bunu aynı web alan adı gibi değerlendirmek istemesi, yani isim hakkını alıp sonrasında üç beş bir şeyler koparmak olabilir.

15
Marka adı bir şahıs tarafından tescile sunulmuş kulüp olarak itiraz edilmesi lazım 27.09.2017 tarihe kadar aksi halde kulüp hak iddia edemez

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakim olmadığım bir konu ama benim düşüncem, içerisinde "beşiktaş" markasını bulunduran bir isim hakkını nasıl alabilecek ki burda beşiktaş jk'den bahsedildiği bir gerçek. tabii konu hakkında bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim.

16
Körü körüne yönetimi savunmak bu olsa gerek. O zaman Marcelo'yu neden sattılar. Pepe ile Marcelo muhteşem bir ikili olurdu. Golcü ise zaten kiralanacak, yalnızca bonservis ücreti ödenecek adamlar için ffp kısıtlaması var. Ben demiyorum Şenol Güneş söylüyor 2 senedir oyuncular hazırlık kampına yetişsin diye. Son gün transferi yapmak maliyet düşürmez aksine yükseltir, sen mecbur kalıyorsun oyuncunun istediği rakamı vermeye. Transferi zamanında yapsan elinde birçok alternatif olduğu için oyuncunun elinde fazla bir koz kalmıyor. Örnek Aboubakar son gün transfer edildiği için 3 milyon euro kiralama bedeli ve yıllık 3.350 bin euro ödendi. Mitroviç transferin son günlerinde alındığı için 4.5 milyon euro bonservis verildi.

fazla mı emin konuşuyorsun?

Bir de elde bonservise harcayabileceğin miktar belliyken, iki-üç transferi bu kadar kısa sürede bitirmelerini beklemek açıkçası biraz hayalcilik. Gönderilecek futbolcular belli ki aynı zamanda bundan diğer kulüpler de haberdar onlarda yönetimin aynen geçmiş yıllarda yaptığı gibi son ana kadar bekleyecekler. ben rhodolfo'nun bile o bonservise gitmesine şaşırmıştım açıkcası. Abou (bonsevis) ve sosa'yı da bedava alabilirsek kendi adıma sevinirim, stoper konusunda mucize ya da belki badstuber kumarı olur.

17
Şenol hocayı seyredeneniz oldu mu bilmiyorum ama ilk yarı sonunda gözü dönmüş, tamer hocayı dahi kaynatıyomuş az kalmış... Yalnız mitrovice sevindim gergin bir maç ve iyi gözüktü epey.

18
bu önder özen ne kadar yalancı bir adammış yaa!!!

m.demirkolun babelle ilgili bir videosunu izliyorum "adam tembel yoksa süper transfer ama tembel beşiktaşta değişirse liverpool hoffenhaim vbvbvbvb değişmeyen özelliği beşiktaşda değişirse süper olur. geçen gün bir yazı okudum önder özenin ağzından birşeyler yazılmış babel şöyle babel böyle die övgü dolu sözcükler yazılmış sonra önder hocayı aradım sordum ben böyle bir konuşma yapmadım demiş." die bir video izledim.

ee benim seyrettiğim önder özenin babelle ilgili videosu montajmıydı kandırıldım mı  :alala:


seni değil de sanırım demirkolu kandırıyorlar. bkz. gs donk transfer öncesi ve sonrası

http://twitter.com/TopBizde/status/773085689466482688

19
Kudurmuşlar yazık.

Kullandıkları kelimelerden o kadar belli ki "o" kesimi yanlarına çekmeye çabaladıkları.
Yani Güntekin Onay'ın açıklaması üzerine bu tarz bir ayzının geleceği o kadar belliydi ki... Bu metnin bazı satırlarını google'da aratsanız, karşıt görüşlü bir kesimle illa eşleşecek ve kim var kim yok karşınıza çıkacaktır. Yazıları kaleme alan müptezeller aynı kişiler değil fakat kafa(!) yapıları tıpkısının aynısı.

Malum gazetenin akreditasyon iptalinde sanırım Başkanın edinmiş olduğu bazı dostluklar bu parazitlerin yer ettiği arkadaşlara biraz daha ağır basacak gibi görünüyor, en azından ben öyle tahmin ediyorum.

20
http://www.sporx.com/tv/futbol/superlig/besiktas/ahmet-nur-cebiden-quaresma-aciklamasiSXTVQ38868SXQ

bahsedilen röportaj sanırım bu, yalnız ANÇ "evet, bu tür konuşmalar var, duyuyorum ama gözümle görmedim ayrıca iddiaların doğru olmayabileceğini söylüyor. kızlı erkekli çiş partisi yapmış falan demiyor. Yoksa bilirkişi olarak kabataş komisyonunda ifadesine başvurulabilirdi  :evillol:

Bir de Beyaz tv nedir allah aşkına, yoldaki rögar kapağını aç konuş daha iyi.

21
@Yusuf Tekeli on yargili yaklasiyorsunuz, olayin icerigini bilmeden, belki atiba iki kelime etmistir. Cifte standart yapmayin yahu. Atibanin da ilginc huylari var senede bir iki cikiyor. O hangi macta cat cat atilmisti kart gormeyen adam

Vay arkadaş, adamı savunmak için Atiba'nın çekilmek istendiği seviyeye bak. Annesine falan mı sövdü acaba? Bir değil iki değil, kaç maçtır en hafif tabirle lakaytlığın dibine vuran adama ses çıkarmayıp, aksine maç boyu bir tarafını yırtan adama bir şeyler yakıştırma hatta giydirme peşindesiniz.

22
Tolga'nın tepki alması muhtemel maçlar öncesinde kronikleşen ağrıları bana eski Cumbaba'yı hatırlatıyor istemsizce, onun da kulağı boğazı falan ağrırdı ulusal törenler öncesinde :D

Olaya iyi yönünden bakarsak tansiyon hastaları için rahat bir maç olacak gibi görünüyor, kötü tarafı ve benim tek korkum Fabri'nin üstünde baskı hissedip hata yapması, adama kaleyi alması için yalvarma noktasına geldik.

Bir de çok ama çok kötü senaryo şu olabilirdi; Tolga'nın "ben sorumluluktan kaçmam" deyip maçı bilinmezliklere gebe etmesiydi ki, düşüncesi bile kötüymüş neyse  :ebebe:

Galip geldiğimiz güzel bir maç olur umarım.

Bu arada Manchester derbisi var 14:30 da, güzel aperatif olur bizim maça kadar

23
Burası Türkiye bu tip haberleri basına servis edip söylettirecek çok yönetici vardır kulübün içinde.

Dediğin doğru ise keşke ayıklansa bu tarz adamlar, ama kıytırık muhabirlerin gazına gelipte hocayı veya bir başkasını asmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Önünü kesemezsek bu işin sonu iftiraya gidiyor çünkü...

24
Çünkü medyada her olmayan transferden sonra hoca istemedi hoca sıcak bakmadı hoca olmasa da olur dedi gibi haberlerin yayılması tesadüf olmaz.

Sence yönetim kendi ayağına sıkmak ister mi? Şöyle söyleyeyim, hoca bunu sezse kulüpte bir saniye bile kalmaz gibi geliyor.

25
Evet ister inan ister inanma Fırat ile başladı bu haberler 2-3 saat içinde herkes yazar.

Dostum, adamın yaptığı transfer haberlerine inanmadığını düşünüyorum (keza ben de gün boyu dolanan haberleri mikserden geçirip servis ettiğini düşünüyorum), hoca ile atılan tweetleri neden ciddiye alıyorsun hatta neden ciddiye alalım?

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6