İletileri Göster - panic13

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - panic13

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 79
1
katılıyorum yumuşak karnım :D
Beşiktaş formasıyla çok görmek istediğim bir oyuncu etoo da öyleydi.
peşin hükümlü değilim gelsin oynasın ben ne olursa olsun bir oyuncuya körü körüne bakmam quaresma sevenler gibi
bir oyuncuyu ne kadar istersem isteyeyim her zaman önceliğim Beşiktaşdır.

Eto'o bitmiş

https://www.youtube.com/watch?v=0Y46QbR-G24

2
ağabey bahsettiğin pepe'yi ben de beğeniyorum, özellikle her bölümde mesaj veren şarkılar söylemesi çocuklar için eğitici oluyor.

senin de yumuşak karnın buymuş demek ki, transfer heyecanı sona erdiğinde daha objektif değerlendirmeler yaparsın sanıyorum.

umarım gelir ve beşiktaş'a uyum sağlar. beşiktaş ona benzerse işimiz zor.

+ nasıldı sınavınız?
- on numara, evet.
+ kolaydı yani?
- tabii ya, çalıştım. gerekeni yaptım. baktım. evde baktım sadece. attım hafızaya. beyin bedava, bedava ya. taşıyorum, niye hamallık yapayım. baktım. karşıma çıktı, hepsini yaptım. bu kadar.
+ geçmiş olsun.
- teşekkür ederim

3
Bu Pepe bozdu seni.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Camiryo..

4
Dün geceki heyecandan sonra, şimdi sosyal medyadaki ve sağda solda yer alan tepkileri okuyorum.

Kafamızı hazırlamamak lazım bence, çok zor bir transfer. Bahsi geçen paralar doğruysa, vereceğimizi sanmıyorum.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şimdi meselam türban olayını çok garıştırdılar... ha, aralarında bi' fark galdı, o fargınan çok güzel oldu... meselam herkesin hayatına kimse garışamaz... ha nasıl garışamaz; ben bu şekkil giyinirim, bu bayan şu şekkil giyinir, şu şekkil giyinir... ha hiç kimse kimseye karışmaya bi' hakkı yok, özgürlüğü bidir.... amma lakin ki öyle de değildir...

eyyorlamam bu kadar.

5
Büyük ihtimal öyledir. Ama ya öyle değilse demekten de alamıyor insan işte!amma Lakinki öyle de değildir. Eyyorlamam bu kadar.

6
Bu yıl kesin şampiyon olmamız lazım.

                      Fabri

GG     Marselo      Pepe      Adriano

        Atiba (Tolgay) Ozzy

                 Talisca

Q7                                     Babel

                   ???? (Cenk)

Bu kadro bizi çok net şampiyon yapar. Ekonomik durumu kurtarmak için gelecek sene de şampiyon olmamız lazım. Yapacak bir şey yok. Ben gelecek sezona kadar gençleştirme hamlesini rafa kaldırıyorum.
       

7

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü!

Pepe (83e 4 qral devre, alayına giderrrr)

8
Yerel başarı ve bilindik ezberlerimiz  zorlanmadan düze çıkmamıza yardımcı olmuyor ve bu şekilde yol almak ip üstünde cambaz oynatmaktan farksız . En ufak bir hata büyük bedellerle sonuçlanabiliyor.
Geçmişte yapılan hatalardan sonra Aboubakar, Talisca ve en son Mitrovic hamlelerinin potansiyelli oyuncuları kadromuza katıp bunları değerlendirip üzerinden para kazanmak konusunda ufkumuzu açacağını umuyorum . Avrupa'da başarı şart gözüküyor . Bu şekilde popülaritemizi artırmak birçok kapıyı bize açacaktır . Altyapı meselesi de ciddi bir mesele. Avrupa'da başarı odaklı üst seviye kulüplerin ortak noktalarından biri altyapıya verdikleri önem. Altyapıya önem vermek zorundalar kadro kalitesi için.
Başarıda istikrar olmazsa olmazımız . Bunun yolu da kurumsallaşma adına  sağlam temeller atmaktan geçiyor.

Söylediklerin kelimesi kelimesine doğru. Maalesef memlekette teori ile pratik örtüşmüyor. Yukarıda saydıkların zaten bizim çapımızda bir futbol kulübünün temel yönetim ilkeleri olmalı. Şu anki yönetimimiz çok iyi işler yapmasına rağmen borç hala artıyor ve ekonomik durumumuz bıçak sırtı. Planlama; evet. Bununla birlikte kısa vadede çözmemiz gereken devasa bir ekonomik problem var. Bu çoğu yerde elimizi ayağımızı bağlıyor. Burada biraz daha elimizi bollaştırmamız lazım.

Maalesef Türk mantalitesinde "kervan yolda düzülüyor". Yönetimin sorunları alt alta yazarken "altyapı ve kurumsallaşma" meselesini en üstlere yazdığını pek zannetmiyorum.

9
Defaatle yazdığım için tekrara düşüyorum. UEFA'nın her kulübe yaklaşımı yeterince adil olmayabilir fakat en basit uygulama olan 4+4 Association ve Club-Trained "sınırlaması" Beşiktaş yaklaşması gereken çizgidir. İşin ikinci kısmı zaten altyapı. Basit gider kalemleri eldeki gelir kalemlerine göre belirlenir. O yüzden mevcut finansman ve personel giderlerini/harcamalarını aşağı çekmek gerek. Fakat her geçen dönem ciddi bir artış gözlemlenmekte. Öncellikle faiz ve kur farkını kontrol altına almak, vadesi geçmiş borçlardan kurtulmak ve nakit çıkışı gerektiren borçları ödemek adına mevcut gelir kalemlerinin dışında bir proje geliştirmek gerekiyor. Ki öz sermayeyi pozitif değerlere çekebilelim. Böylelikle sıcak para akışını güçlendirebilirler. Beşiktaş'ın en büyük iki gelir kalemi 1-Sportif başarılardan doğan gelirler. 2-Transfer gelirleri. Bunun için de ön şart güçlü bir futbol aklı. Yeni pazarlara açılmak ve buradan yeni bir gelir kalemi yaratabilmek de önemli. Fakat bunun fizibilitesini doğru kurgulamak gerek. Ayrıca bu zaman isteyen ve ancak orta, uzun vadede sonuç alınabilecek bir adım. Beşiktaş'ın gelmesi gereken çizgi net. Bu bi' proses. Adım adım gelişerek bugünden itibaren olmak zorunda. Bu yükümlülüklerden başka türlü kurtulmak mümkün değil. Geçiştirmek, ertelemek absürt. Eldeki gelir kalemlerin yanına koyulabilecek güçlü alternatif çözümler zaten yok.

Söylediklerine ek olarak, bizim gibi "sistemsizliğin" sistem olduğu ülkelerde öncelikli ve optimal hedef sportif başarı; yanisi şampiyonluk. hiçbir şey yapılmasa dahi bahsettiğin futbol aklının mutlaka lokal sportif başarıyı göz önüne alıp planlamasını yapması gerekiyor. çünkü en az plan ve eforla en büyük maddi gelir yerelden geliyor. iki yıldır çok şükür sonuç alıyoruz öyle veya böyle. bu sene, hiçbirimizin beklemediği ve tahmin etmediği ekonomik tablolar nedeni ile yine çok önemli hale geldi. Yönetime büyük ölçüde güveniyorum ama en azından sportif başarı ve transferler için sağlıklı bir planlama şart.

10
"Bu sınırlama, önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda 2017/18 sezonunda kaldırılacaktır."

bu kısım onemli , devam ettiğine göre bu sınırlama uyulmayan bir mali kriter var , bi yerde açık verdik , ama yönetim bizi biraz aptal yerine koydu ve zaten bir sene daha vardı diye geçiştirdi , ama beşiktaş menfaatleri gereği bu konunun gündeme getirilmemesi gerekiyorsa ve halledilebilecek birşeyse (ki bu sene sonu göreceğiz yeni bir sınırlama olacak mı yoksa alnimizin akıyla bu işten siyrilacak miyiz) eğer ben bu işi kurcalamama taraftariyim

Ben de tam tersi şeffaf olunması taraftarıyım. Çünkü gizli kapaklı olunca yalan yalanı doğuruyur.

Şeffaf derken illaki her şeyi anlatsınlar demiyorum. Her doğru her zaman her yerde söylenmiyor. ama en azından bizim gibi bu işi kurcalayan insanları rahat ettirecek kadar açıklama bile olsa yeter.

11
Feda ve cefa arasında stad yatırımımız var,yerinde saymamızın nedeni bu.!
bu borç kapanırmı?
Beşiktaşın denk bütçesi bu borcu karşılayabilir ama bizi bekleyen başka bir tehlike var
her seferinde dünyayı sarsıp geçen global para krizi beklentisi,
ancak bu sefer şiddetli vurması ve birçok ülkenin batması bekleniyor
buda yıllardır şişip duran futbol piyasasını başta Avrupa olmak üzere ezip geçebilir

saygılar

Bu olursa zaten endişelenmeye gerek kalmaz herkes batar :)

Bizim sıkıntımız normal şartlar altında dahi kulüp bir anda darboğaza düşebilir. allah korusun, devlet izin verse glasgow rangers gibi bile olabilir. Hadi diyelim izin vermediler biz de kör topal idare ettik. E o yıkımın yeninden inşası ne kadar sürecek? Feda için 2 tam sene harcadık, 3. sene kendimize geldik (bilic'le şampiyon olacakatık da sağolsun Bilic ve Töre kan doğradılar). Beşiktaş'ın yeni bir ekonomik yıkımda bu kadar bekleme şansı olacak mı?

12
iyi de neyi yanlış anlayacağız, yapilan anlaşma metinleri gayet acıktı hepsini okuduk , sattığın kadar alabiliyorsun , ayrıca yönetim sürekli bunu söyledi ve yine yönetim bu sezon transferde sattığın kadar al kuralının  kalkacağını söylüyordu sürekli ama sonra bi sene daha var dendi , bence ortada bir yanlış anlaşılma yok


edit ; Beşiktaş Kulübü tarafından UEFA ile uzlaşma ile ilgili KAP’a yapılan açıklama şu şekilde:

“UEFA Kulüp Finansal Kontrol Komitesi tarafından Şirketimiz hakkında yürütülen UEFA Mali Fair Play Kriterleri; başabaş hesap durumu soruşturma süreci sona ermiş olup, Şirketimiz ile UEFA Mali Kontrol Komitesi arasında yapılandırma anlaşması imzalanmıştır.

Yapılan anlaşmanın detayları şu şekildedir:

* Yapılandırma anlaşması, 2015/16, 2016/17, 2017/18 ve 2018/19 sezonlarını kapsamaktadır.

* Şirketimiz, 2018/19 izleme periyodunda (2015/16, 2016/17, 2017/18 ve 2018/19 sezonları) UEFA başabaş hesap kriterlerine uymayı taahhüt etmektedir.

* Şirketimiz, 2015/16 sezonu için azami 20 milyon avro, 2016/17 sezonu için azami 10 milyon avro başabaş hesap açığı vermeyi taahhüt etmektedir.

* Şirketimiz 2015/16 ve 2016/17 sezonlarında personel giderleri/toplam gelirler oranında ve futbolcu haklarına ait amortisman giderlerinde getirilen sınırlandırmalara uymayı taahhüt etmektedir.

* Şirketimiz, 25 kişilik UEFA A listesine 2015/16 sezonunda 22 oyuncu, 2016/17 sezonunda 23 oyuncu dahil edebilecektir. Önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda, 2017/18 sezonundan itibaren bu sınırlandırma sona erecektir.

*Şirketimiz, bu anlaşma süresince, UEFA A Listesine dahil edilebilecek yeni oyuncu transferlerinde belirli bir sınırlandırmayı kabul etmektedir. Bu sınırlama, sezon bazında net transfer gelirlerinin (transfer gelirleri-transfer harcamaları) pozitif olması şartını içermektedir. Bu sınırlama, önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda 2017/18 sezonunda kaldırılacaktır. Halihazırda UEFA 2014/15 A listesinde yer alan oyuncular ile, sözleşmesi bitmiş ve serbest oyuncular ile imzalanacak sözleşmeler bu sınırlama kapsamında değildir.

* Şirketimiz toplam 5.5 milyon Avro tutarındaki UEFA Katılım gelirlerine tedbir konulmasını kabul etmekte olup, bu tutarın 1.5 milyon avroluk kısmı 2015/16, 2016/17 ve 2017/18 sezonlarında 3 eşit taksit halinde UEFA’ya ödenecektir. Kalan 4 milyon avro üzerindeki tedbir şarta bağlı olup, önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda UEFA tarafından kaldırılacaktır.”

Ben de seninle hemfikirim, yazdıklarına aynen katılıyorum. Bu konu özellikle dile getirilmiyor, nedense basından da kimse sormuyor.

13
Şum temliklerin bir listesi var mı? Nereden gelmesi gereken gelir ne zamana kadar temlikli ya da temlikliydi acaba

Net bir liste yok ama bilinene göre yayın ve tribün gelirlerinin tamamı 2018-2019 yıllarına kadar faktöring firmalarına teminat olarak gösterilmişti.

14
Bi süre sonra şu ünal aysal denen adam gibi anılmasından korkuyorum bizim Başkan'ın. Bi sürü başarı ama arkada bi felaket bırakmasından, bunu tesisleşme anlamında yaptıklarından bağımsız olarak söylüyorum o konuda yaptıklarının hakkını yiyemeyiz ama başa gelirken en başta söylediği borçları azaltacağız sözünü de tutmasını istiyoruz.

Abi zaten başkanın yaptıklarının hakkını yemiyorum, çoğu zaman yapmamız gereken eleştirinin %70'ini de yapmıyoruz. Ve yine borçlar konusunda doğruya doğru, YD'den yönetim devir alındığında 2019 yılına kadar tüm gelirler temlikli idi. Bunların hepsine eyvallah

Bu sene o kadar övündüğümüz, bütçe denetimi yaptığımız ve resmen kulübe para yağdığı halde borcumu 250 milyon TL daha arttı. Yapılan tüm güzel şeylere eyvallah, Beşiktaşlı olarak gurur duyuyorum. bununla birlikte borcun artık ödenemez duruma gelmesinin de bir açıklaması olmalı. gün gelir şampiyon olamazsak veya bir sebeple şu anki gelirlerden mahrum kalırsak bu borçla ne olacak? Bunun cevabını öğrenmek gerek. Arka arkaya 8 defa şampiyon oalcak halimiz yok.

15
Selam arkadaşlar,

FFP konusu yönetim tarafından tamamen sır olarak tutuluyor. Normalde bu yıl bonservis kısıtlamasının kalkıp sadece denk bütçe kısıtının devam etmesi lazımdı ama bir sebepten bu hakkı elde edemedik. Bunda bizim şu anki yönetimin hatası olabileceği gibi YD zamanında verilen sahte evrak dolayısı ile hala bizim kulübe karşı güvensizliğin devam ettiğini de düşünüyorum. Ne sebeple olursa olsun bu sene kalkması gereken bonservis gözetimi kalkmadı.

Geçen seneye göre avantajımız, Talisca ve Marselo dışında omurgadan gidecek bir adam gözükmüyor. Yani en kötü şartlarımızda nokta atışı iki transfer ve tamamlayıcı transfer olarak free bir snatrafor transferi ile bu dönemi geçebiliriz. Buna karşın yine FFP belası nedeni ile mutlaka satış yapmamız lazım. Boyko ve Pedro'nun mutlaka elden çıkması lazım, eğer EUR 9 milyon üzeri ise MArselo (ki bana gelen duyum da EUR 9 milyona marselonun satılmak üzere olduğu).

Eğer doğru düzgün ilkeleri olan bir memlekette yaşasa idik yönetime soru sorup "kardeşim ne iş bu FFP olayı" cümlesinin cevabını arayabilirdik ama değil yönetime soru sormak bu forumda bile akıl yürütmesi yapmaya çalışsak linç ediliyoruz.

Neyse, camia hakkında hayırlısı olsun. Zaten taraftarın %90'ı ne 1 milyar 500 milyon TL tutarındaki borcu önemsiyor ne FFP'yi. Başarı gelmediği gün yine sağlıklı şekilde ayakta kalmak dileği ile.

16
Aslinda pektemekin de bu halinin ufak maketinin yapilmasi lazim
Asıl gelir o biblolardan olur
Wallla gider alirim
Petr cech gibi bisi bulup oylede reklami yapilabilir
Pektemek reise hersey yakisiyor

Kaygılar

Valla bana bile sempatik gelmeye başladı Pektemek reyiz. Tamam kurnazdır, çıkarcıdır,üçkağıtçıdır, içten pazarlıklıdır şudur budur ama ne de olsa bizim köyün delisidir. #pektemekgoldemek

17
Metni okuyamıyorsunuz ki 40 50 milyon euro kâr nere 2 milyon tl kar nere? ben de bu saydığımız adamlar bu sene şampiyonluğa ne kadar katkı vermişler diye soruyorum. boykoyu bile yarı yarıya kiralayabildik maaşının tamamını vermediler. pektemek öyle, kadroya giremeyen adama 400 bin euro verdik sonra amatör şubeleri kapatacağız. verme ersana 400 bi tane şubeyi açık tut 10 15 çocuk ekmek yesin. Ersan'ı da çimento için mi aldılar?

Ben de 1 saattir bunu anlatmaya çalışıyorum. Sanki yönetim %100 transfer başarısını yapsın diyoruz. Pektemek, Veli, Aras, Tolga gibi vasıfsızlara boşa para verilmesin diyoruz.

18
o zaman şampiyon olmayalım hiç borç ödeyelim. biz burda 50 defa biz barca real psg değiliz dien bir güruhuz bayern hersene 120 milyon bonservis ödeyen bir takım ama bu aldıklarının yarısı çöpe gidiyor ee bizde bırakında hersene bir 5-6 milyon çöpe atalım şampiyonluklar böle geliyor...

E zaten %100 transfer başarısı yakalayalım demiyoruz, Pektemek, Tolga, Veli, Aras gibi vasıfsızlara boşa para verilsin diyoruz. Bunlarla sözleşmelerin hangi şartlarda imzalandığını hepimiz biliyoruz. Ha sokağa para atmışsın ha bu adamlarla sözleşme imzalamışsın.

Tekrar ediyorum, Necip'e Tolgay'a Beck'e Atınç'a laf eden var mı? en fazla yetersiz diyoruz.

19
barca alman kaleciye 20-25 verdi sonra hollandalıyada 18 mi ne verdi ama ikiside oynamıyor başkasımı oynuyor ne. hadi onuda geçtim alman ve hollandalı için ne diyecen??? bizde geçen sene kar açıkladık bilançoda  :bandit:

Abicim, senin bayern dediğin takımın bankada EUR 300 milyon canlısı var. Bak kredi limiti falan demiyorum, canlısı. Bayern eğer isterse gelir TR'ye bizim 3 büyüklerin tamamını satın alır. Öyle de bir kredibilitesi var.

Madrid'in senede EUR 500 milyon geliri var, adamlar senede yanlış hatırlamıyorsam 2 milyon adet forma satıyor. CITY desen hem EUR 400 gelir var hem Arap sermayesi var. united öyle, Barca öyle, Monaco PSG Chealse alayı öyle. Hala ısrarla onlardan örnek veriyorsunuz.

Biz şampiyon olalımda ekstra EUR 50 milyon gelsin diye canımızı teslim edeceğiz neredeyse. Siz hala Barca öyle Bayern böyle. Çok net söylüyorum, bizde para varsa Allah'ın adını verdim yönetim ilk başta borçları ödesin. USD 400 milyon borç var hala bayern şöyle barca böyle.

20
Bu mujdat futbolcu degildi yahu taksiciydi bu. Neden sikat yapmislar.

-Taksi plakam vardı. 8 ay futbol oynayamadım. Sakalım vardı, şapkamı takardım taksicilik yapardım. Müşteri alır götürürdüm. Kimisi beni tanırdı.
Kendi beyani

Bu da Tosic gibi adamdı, kim gelirse gelsin onu kesip yine ilk 11'de oynardı Miço.

21
real barca city olsak o yedekteki oyuncuların bonservisi 30 M olur 4-5 M de maaş
alırlar zaten olmadığımız için bizim yedeklerimiz pektemek tolga ömer oluyor.
lig 11 as oyuncuyla bitmiyor. fabrinin arkasında utku tutamazsın madem cityden örnek
veriyorsun o zaman bakacaksın Claudio Bravo varken 40 M verip edersonu aldılar
arsenalde cech varken kulübede ospina oturuyor

Abi zaten ben farklı bişey mi söyledim? Maliyetli yedek oturtmak, en iyilerini almak büyüklerin işi.Sen de verdiğin örneklerle beni onaylamışsın. Türk Futbolunun, Beşiktaş'ın eti butu belli, bizim sokağa atacak 1 liramız yok. O nedenle EUR 2,2 milyon alan İnler'i, EUr 1,5 alan Veli ve Pektemek'i, EUR 1,3 maaş alan Tolga'yı yedek oturtamayız.

22
İlk 11 dışını kov bu mantıkla. Yedekte bekleyen seni kesebilecek oyuncu yoksa ilk 11 deki adam niye kassın kendini yatar alır parasını. Çok düz mantık gidiyorsunuz rakiplerimin yedekleri yoktu hatta o birleri bile kötüydü. Başarı istiyorsan bu şekilde. Sezon ortası Tolgay boşa para alıyor gönderelim diyenler vardı son 5 maç aldı götürdü belkide 50mşlyon euro kazandırdı. Gereksiz bir yedek demi pektemek örneği vermeyin ona herkes karşı...

tolgay, Beck neden alıyor demiyoruz; Pektemek, Tolga, İnler, Aras neden alıyor diyoruz. Ayrıca tolgay'a boşa para veriliyor diyen de görmedim. Diyen halt etmiş.

23
İlk 11 dışında maaş alanlara söylemediğin kalmadı asgari ücret ver istersen :)
Sana kalsa 11 dışındakiler niye para alıyor diyeceksin hatta niye kadrodalar da diyebilirsin.bu her sektörde böyle yanımdakilerle aynı iş pozisyonum var benden fazla alıyor ama sorun etmiyorum çünkü ben de başkalarından fazla alıyorum düşüncesiyle...

Serhat haklı, kendimizi real/barca/city ile falan kıyaslıyoruz. Değiliz. Biz seve seve bütçe kontrolü yapmak zorundayız. neredeyse 2 milyar lira borç var. Faydasız Pektemek'e EUr 2 milyon, Veli'ye 2 milyon, tolga'ya 1,5 milyon, Aras'a 1,2 milyon, maalesef İnler alıyor EUr 2,2 milyon.... Böyle toplanınca eder sana 15-20 milyon. bu kalibredeki adamları EUR 7-8 milyona da toplarsın yedek olarak. Beşiktaş'ın sokağa atacak parası yok. Beck alıyor eur 1,7 milyon, lafı oluyr mu? Veya Necip için lafı oluyor mu?

Daha iyi bir çözümünüz varsa söyleyin.  Tüm camia 2 yıldır ŞL geliri, TV geliri, Şmapiyonluk geliri maksimum, kartal yuvalarına mal yetişmiyor, en iyi sposırluklar bizde. Buna karşın borç 250 milyon TL artmış. Nasıl olacak bu işler?

24
Kupa törenini dikkatli izleyen

Quaresma kupanın ucundan tutmak istiyor ama onu aşağı iteliyorlar
TOLGA ise yedek olsa dahi en yukarıda takımın 1.ci kaptanı olarak duruyor
kulpun bir ucunda oguzhan kaptan diğerinde Necip kaptan
Kendini 1ci kaptan olarak gören Tolga aldığı maaşı fazla görmüyordur..

Velinin haketmedim diyerek almadığı maaşı,Butun yaz yatıp Kamp başlangıcında ameliyat olup hic oynamadan maaş alan Mustafa Pektemek
kınanmalı ilk önce

saygılar

Pektemek zaten değerlendirme dışı, Beşiktaş bünyesindeki Burak Yılmaz desek fena olmaz onun için. Biri emek hırsızı diğeri futbol.

25
Tolga'nın yerine kulubede daha az paraya oturacak YERLİ ve kaleye geçtiğindede AMANIN dedirtmeyecek kaç kaleci var?

Cenk Gönen vardı, Tolga'dan daha az sayıda amanın dediğime emin olabilirsin.


Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 79