İletileri Göster - yigitcan1903

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - yigitcan1903

Sayfa: [1]
1
Açılışı ben yapayım dedim
Kaynak:asyakartalı

2
Doğum günün kutlu olsun kardeşim
Allah mutlu,sağlıklı,huzurlu bir ömür versin inşallah  :)
@Burak Akay

3
http://www.bjk.com.tr/tr/haber/62467/2014_yili_olagan_idari_ve_mali_genel_kurul_toplantisi_na_cagri_ilani.html

Derneğimizin Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki gündemi görüşmek üzere 17.05.2015 Pazar günü saat 10:00’da Taşkışla Caddesi Harbiye, Şişli-İstanbul adresinde bulunan İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

17 Mayıs 2015 Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde; ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 24 Mayıs 2015 Pazar günü saat 10:00’da aynı gündemle aynı yerde yapılacaktır.

Toplantı gündemi aşağıda sunulmuştur.

Sayın Üyelerimizin toplantıya katılmalarını dileriz.

Saygılarımızla,

BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Gündem:
1. Açılış,
2. Toplantı Başkanlık Divanı Seçimi,
3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı,
4. Yönetim Kurulu İdari ve Mali Faaliyet Raporları’nın okunması,
5. Denetim Kurulu Raporu’nun okunması,
6. Raporların görüşülmesi,
7. 01.01.2014 - 31.12.2014 dönemi Yönetim Kurulu’nun idari ve mali
bakımlardan ayrı ayrı ibrasının oy’a sunulması,
8. 2015 Mali Yılı Konsolide Bütçesi’nin okunması, görüşülmesi oy’a sunulması,
9. Dilek ve temenniler,
10. Kapanış.

Not:
1. Sicil No’su 27749’a kadar (27749 dahil) ve 31.12.2014 günü çalışma saati sonuna kadar 2014 yılı aidatını yatırmış üyelerimiz Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’na katılabileceklerdir.

2. Sayın Üyelerimizin kimliklerini ve üye kartlarını yanlarında bulundurmalarını ve girişte yetkililere göstermelerini rica ederiz.

3. Bilanço ve Gelir Tablosu ile ilgili bilgiler 16.05.2015 tarihinden itibaren Kulübümüz’den temin

4
Genel Sohbet / Ekin'e İlaç Lazım
« : 10 Nisan 2015, 11:15:26 »
Bir babanın evladı için çırpınışı
Kampanyayı duyurabilmek adına ana sayfaya ya da sık ziyaret edilen bir noktaya koyabilirseniz sevinirim @Necmi abi @Altuğ

https://www.change.org/p/devletilac%C4%B1m%C4%B1z%C4%B1versin-%C3%A7ocuklar%C4%B1m%C4%B1z-ya%C5%9Fas%C4%B1n-ekin-art%C4%B1k-y%C3%BCr%C3%BCyemiyor-daha-ne-kadar-bekleyece%C4%9Fiz-ekineila%C3%A7laz%C4%B1m?source_location=trending_petitions_home_page&algorithm=curated_trending

Adım Şahin Yıldız. Size kızım Ekin’den bahsetmek istiyorum. Ekin 7 yaşında ve çok nadir görülen bir hastalığı var. MPS hastalığı 200 binde bir görülen lanet bir hastalık ve Türkiye’de Ekin gibi Mps'li ilaç alması gereken toplam 50 çocuk var.

Bir baba olarak hem kendi kızımın hem de ilaç bekleyen 50 çocuğun hayatını kurtarmaya çalışıyorum. Ve size bu mektubu yardımınızı istemek için yazıyorum.

MPS hastalığı için gerekli ilaç pahalı ve ne yazık ki SGK güvencesinde değil. Oysa ‘vimizim’ adlı bu ilaç Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı. Tüm aileler SGK onayını bekliyor. Devlet şu anda MPS hastalığı olan çocukları ve ailelerini kaderlerine terketmiş durumda.

Ben bu konuda canla başla çalışıyorum. Geçtiğimiz haftalarda Ankara’daydım. Çok yoğun geçti. Hem SGK hem Maliye Bakanlığı hem de Türkiye Eczacılar Birliği ile görüştüm. Umut var ama zaman hem benim kızımın hem de kızımla aynı kaderi paylaşan 50 çocuğun aleyhine işliyor.

İşte bu yüzden sizin yardımınıza ihtiyacımız var. Kimsenin yavrusu ailesi ilaç alamıyor diye acı çekmesin. Bu öyle bir hastalık ki ilaç olmazsa ağrılar artıyor, engeller çoğalıyor.

Eğer bu mektubumu okuyorsan hem kızım Ekin’e hem de tüm MPS’li çocuklara yardım edebilirsin. Bu sürede sayımız 250 bini geçti. Twitter’ta pek çok defa TT olduk. TV ana haber programları, gazeteler bizden ve bu hastalıktan bahsetti.  Çok şey yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

Ben bu ilaç SGK güvencesine girene kadar kampanyaya devam edeceğim. Bu zorlu bir mücadele. Pes edemeyiz. Lütfen imzanızla benim, kızımın ve kızımla aynı kaderi paylaşan tüm çocukların yanında olun.

Yardımınız için şimdiden sonsuz teşekkürler ediyorum,

Ekin’in babası

Şahin Yıldız


Not 1: MPS hastalığı nedir? 
Mukopolisakkaridoz (MPS) adı altında toplanan bozukluklar genetik lizozom depo hastalıkları grubunda yer alan bir hastalık grubudur. Lizozom depo hastalıkları vücutta enzim adı verilen özel maddelerin üretilememesi ya da az üretilmesine bağlı olarak ortaya çıkar. Normalde, vücuttaki bu enzimler hücre içindeki çeşitli maddelerin parçalanarak yeniden kullanılmasına yarar. MPS hastalıklarının bulunduğu kişilerde uzun zincirler halinde yapılanmış olan şeker moleküllerini parçalayan farklı birkaç enzimin eksik ya da yetersizdir. Bunun sonucunda parçalanamayan şeker zincirleri vücuttaki hücreler ve dokularda vücuda zarar verecek kadar fazla miktarda birikir. Bu birikme hücrelerde ilerleyici bir hasar yaratır; buna bağlı olarak hastanın görünümünde, fiziksel becerilerinde, organların ve sistemlerin işlevlerinde ve pek çok vakada gelişiminde bozulmaya yol açar.

Not 2: Lütfen kampanyama imzanla destek ver ve sosyal medyada paylaş. Desteğiniz bana mücadele gücü verecek.

5
Etkinliklerimiz / Beşiktaş-Balıkesirspor Maç Etkinliği
« : 27 Şubat 2015, 15:30:30 »
Kale arkası C blok P8'den biletimi aldım az önce @Abdullah @ilhan abi @Deniz Sezgün

7
Genel Sohbet / Sivas Maçı Kombine Devri
« : 09 Ekim 2014, 21:25:13 »
Kombinelilere kontenjan ayrılmasıyla maçı 5-6 bin taraftarla oynama sıkıntısı olabilir
Gelemeyecek kombinelilerin devir yapması durumunda Beşiktaşımız kapalı gişe güzel bir atmosferde oynama imkanı bulacaktır.
Renkli derbisinin bulunduğu haftada kritik bir maç,bunu da göz önünde bulunduralım

8
Unutulmasın,kongre farelerinin aklına iyice kazınsın

Beşiktaş'ın Sahibi Taraftarıdır!

9
BEŞİKTAŞ Marşları ve Resimler / Bu Asla Veda Değil
« : 14 Haziran 2014, 17:18:19 »
Dünyanın Merkezine Bembeyaz Veda - Bu Asla Veda Değil Small | Large

10
BEŞİKTAŞ Marşları ve Resimler / Şeref Bey Türküsü
« : 14 Haziran 2014, 16:58:37 »
'Şeref Bey' Türküsü (FEDA) Small | Large

Sayfa: [1]