İletileri Göster - Anıl

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Anıl

Sayfa: [1]
1
Teknoloji / Sony Z Serisi
« : 22 Mart 2015, 09:49:45 »
Sony'nin tüm Z serisi hakkındaki kullanıcı yorumları, önemli bilgiler ve gelecek serilerle ilgili bilgileri burada paylaşalım :ok:

2
Teknoloji / Telefonla ilgili sorunlar
« : 03 Ağustos 2014, 19:50:21 »
Bugün talihsiz bir şekilde telefonumu düşürdüm ve ekranın sağ üstünde bir bölüm kırıldı, ayrıca kırılan bölümden orta bölüme kadar da çatlak var. Telefonum İphone 5. Acaba bu problem garanti kapsamına girer mi ? Girmezse camı yaptırmak ne kadar tutar ve daha önce başına gelip yaptıran varsa nereye yaptırdığını paylaşabilirse çok sevinirim :tabe:

3
Arşiv / 10 Numara Transferi İçin Son Anket
« : 21 Temmuz 2014, 01:08:31 »
Herkesin düşüncelerini öğrenelim bakalım  :bandit:

4
Arşiv / Beşiktaş JK Futbol Genel Direktörü : Önder Özen
« : 11 Temmuz 2014, 23:30:53 »
Kendisinin ilk basın toplantısıyla tanıtıldığında ki konuşmalardan inanılmaz etkilenmiştim ve dedim ki biz bu sene iyi işler yaparız. Ancak aradan geçen 13 aylık dönemde beklentilerin çok altında kaldığını düşünüyorum. Herşeyi geçtim bu sene takım inanılmaz disiplinsizdi her maçtan sonra barlara gitmeler, bıçaklanan oyuncu, silahla vurulan oyuncu bunlar ne olursa olsun kabul edilemez durumlar. Mali olarakta çok iyi durumda değiliz ancak transfer konusunda yine birçok hata yaptık. Ancak kendisini Pedro ve Motta transferleri için ve pilot takım çalışmaları için tebrik ediyorum. Ama yine de malesef Önder Özen benim için bir hayal kırıklığı...  :by2: Umarım bu transfer döneminde başarılı olur ve bu sezon istediği projeleri hayata geçirir. Aksi takdirde önümüzdeki sene sonunda yolların ayrılması en iyisi olur  :friendship:

5
Genel Sohbet / Vodafone Arena'da Neredesiniz ?
« : 28 Haziran 2014, 11:51:13 »
Bu başlık altında herkes kombine aldığı blok,sıra ve koltuğu yazarsa stadyum açıldığında forum birlikteliği sağlanmış olur diye düşünüyorum ve ilk kendim paylaşıyorum :)
120. Blok, 17. Sıra, 4. Koltuk

6
Arşiv / Dünya Kupası ile ilgili tahminler
« : 16 Haziran 2014, 17:35:44 »
Tüm maçlarla ilgili tahminlerimizi paylaşalım burada  ;D

Sayfa: [1]