İletileri Göster - Orhan_

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Orhan_

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 104
2
Sırf 1 senedir gömdükleri için
Elinden geleni yapsa bile Mitrovic
R yapmış olmamak adına
Her golün kabahatini ona yükleyen ve
Asla yanıldığını kabul etmeyecek
Tamamen mantıksız insanlar görebilirsiniz.

Bu satırların baş harflerine bakın yeter.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:D :D :D

3
ölçü abi

Turgay Demir konusuyor şuan adam.dediki Lens çok hareketsiz , Quaresmayla rekabet halindesin kendini parçalaman lazım dedi , Haksız mı ?

Quaresma'nın kesilmeyecek  bir performansı yok ki ortada. Ben bile keserim onu :D.

4
Şu maç ne takım için ne de oynayanlar için ölçü değil. Lens'i falan boşuna gömmeyin.

5
Şu reklamla beraber, özellikle Mevlana sözünün kullanılmasıyla, renkli takımların "çirkinlik" algısı tavan yaptı gözümde. Çok farklı boyutlarda yaşıyoruz artık :). Dağ gibi fark koymuştuk araya şimdi bir de uçurum ekledik.

6
Bizede anlatın izleyemiyoruz.

Bjktv başladı yayına... İnternetten izlersin (:

7
hangi kanal veriyor bizim olayı?

8
Top İngiltere Ligi'ndeki kadar bizim ligde oyunda kalsa 60. dakikadan sonra kalp krizleri başlar.

Üstüne birde tempoyu ekle. Muhtemel senaryo; Dakika 15, iki takımda 3'er değişiklik hakkını kullandı.

9
saat kaçta? Hangi kanalda ?

Maç başlayalı 20 dakika oldu. S sportta izliyorum

10
City-Liverpool maçını izlemenizi tavsiye ederim.

12
Bu iyiymiş :D. Bazen bize de lazım oluyor.


13
Son bizim 7 numaramızı giyse dünya ne güzel olurdu. O nasıl bir sürat, nasıl bir top tepiciliktir. Ronaldo mu  Son mu deseler Son'u tercih ederim :D

14

Bencede öyleler

Abi teknik direktörleri için yazdıklarını buraya yazsam, sadece yazdığım için atılabilirim. Big Fat Sam :D.

15
Ne diolar abi :alala: :D

Cenk hariç hepsinin b.ktan olduğunu söylüyorlar... Genelde bu görüş hakim.

16
"half time observations:
-we're still crap
-Tuson is a good player
-Martina is crap
-Martina is crap
-Sign a left back
-martina is crap"

:D... Bir sonraki satışımız 30 milyon euro.

17
Cenk'in bu takımla gol atması çok zor. Kafa toplarının çoğunu topladı ve baya kuvvetli görünüyor. İngiliz stoperleri patır patır indirdi yere :D.

18
Şu Larin oynamadan konuşmasak bence en faydalısı. Önceden hedef haline getirilince ilk maçta gömme operasyonları çok hızlı oluyor. Hangi koşullarda, nereden, hangi durumda geldiğini de bilmek lazım. Adam MLS'den geliyor ligimize. Farklı ligler. Bir süredir oynamıyormuş. Fiziki olarak durumu ne kadar uygun bilemiyoruz. Oynayacağı maçın 5. dakikasında "bu adam topçu değil, çöp" demeyelim. Aldığı paraya fazla demeyelim. Sonra yine biz g.t oluyoruz. Dolu örneği var.

19
Bu arada vay anasına diyorum forumda meğerse herkes aboubakarı savunuyormuş sanırım
bir tek ben gömüyordum :alala:

Yeni mi farkettin abi :D

20
Kayyum kapısından Cl rekoruna koş. 2 büyüklü lig yaratılmaya çalışılırken tek büyük olma yolunda ilerle. Transferlerde yüksek oranı yakalamaya başla. Sattığın oyuncu parası aldığından daha fazla olmaya başlasın. Stadı bitir. Taraftar-takım birlikteliğin tekrar sağla. Camia birlikteliği için sağlam adımlar at. Medyada artık son 5 dakikanın takımı olmaktan çık. Ama sonunda seni 5 sene öncenin transferiyle eleştirsinler ki, o dönemler parasızlıktan başkan çıkıp oynayacaktı neredeyse. Tutarlı mı olacaktık? Herkes kendi kapısının önünü süpürsün önce.


21
Kesin mi bu?

Valla Fatih, Fırat vs. yazdığına göre kesin diye düşündüm kendi adıma.

22
Güne transferle başlamak güzelmiş :D. Vurduğu gol, vuramadığı çarpıp gol olsun. Düşünce gücüyle topun yönünü değiştirsin.

23
baştan okumadan fikir sahibi olmaya çalışıp sorular soruyorsun oysa birkaç sayfa öteden herşey yazılmış çizilmiş. tekrar tekrar yazayım öyle mi? merak ediyorsan zaten okursun merak etmiyorsan havada kaldı karada kaldı demezsin. amaç nedir? yazdıklarına pişman etmek mi? yanlış yere tezgah açtın.

:D gereksiz sinir ömründen götürür. Boşver Umut'u Erdal'ı. Sen gel beni yazdıklarıma pişman et güle eğlene :D. Bir de, gerçekten okudum yazdıklarını. Yoksa niye anlamak için soru sorayım. Ayıp ediyorsun vallahi.

24
cevap bekliyorsan baştan okumalısın yoksa bu soruyu sormazdın. asıl sen nereye varmaya çalışıyorsun? avrupada başarı u.güner sayesinde geldi diyeceksin neredeyse

Anlatamadım heralde. Ben ne Umut Güner ne de Erdal Torunoğulları ile ilgili bir görüş bildiriyorum. İsimler üzerinden giden sensin. Soru hala havada.

25
cenki takıma kim transfer etti? u.güner mi? yapmayın arkadaşlar öyle birşey soruyorsunki  :boxin:

İsimler üzerinden giden ben değilim ki, zaten sorduğum sorular düşüncelerimi açıklayan şeyler değil. Senin fikirlerinin nereye gittiğini merak ediyorum. Kim transfer etti Cenk Tosun'u? Erdal Torunoğulları diyelim (cidden bilmiyorum ama senin konuşmalarına göre sanırım E.T. döneminde transfer edildi). Peki Cenk gelişimini hangi dönemde sağladı ve piyasasını nerede yaptı? Soru hala cevap bekliyor.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 104