İletileri Göster - Orhan_

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Orhan_

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 97
1
Negredo-Cenk berabere oynasın, Oğuzhan oyuna girsin diyorsa insanlar bunun tek bir nedeni var. Bu takım ceza sahası etrafında çoğalamıyor. Ceza sahası etrafında en az 7 Akhisarlı var, sen kanat açıklarını ve beklerini çizgiye çekiyorsun, orta sahanı geride tutuyorsun , rakip ceza sahasına 1-2 oyuncunu sokuyorsun ve durum bu iken çizgiden yapılan ortalarla en az 7 Akhisarlı'ya karşı bu 1-2 oyuncunun rahat  pozisyona girip gol atmasını bekliyorsun. Olmayınca şansızlık diyorsun. Böyle bir oyun planıyla yapılan ortalarla gol atma olasılığın %1'den az yani en az 100 orta atman gerekir golü bulmak için. Biz kaç orta yapmışız? 48. Bunun nesi şansızlık oluyor o zaman? Hoca puan kaybına şansızlık olarak bakıyorsa yanlış bakıyor. Hoca yanlış teknik taktik tercihlerini şansızlık olarak sunmayı bıraksın. 10 hafta boyunca geride kapanan takımlara karşı ani baskın(Adamlar seni geride bekliyor . Nasıl ani, baskın olacaksın seni geride bekleyene?) oyunla, Talisca'dan bir Alex yaratma fantazileriyle meşgul olduk. Bir 10 hafta da Hoca kendini sağdan soldan sürekli orta atma fantazisine kaptırırsa bu takımın şampiyon olması mucizelere kalır.

Vodafone Park sahasının eni 68 metre . Kapanan takımlara karşı sahayı enlemesine düzgün kullanmak demek bu 68 metrenin her bir metresini düzgün kullanabilmek demek. Kanat açık ve beklerin çizgide, orta sahanı geriye çekiyorsun, 10 numaranı Akhisar ceza sahasının içine gönderiyorsun en az 7 Akhisarlı ile Kara Murat gibi tek başına mücadele edebilsin diye.Bu halde sen o 68 metreyi nasıl verimli kullanacaksın?  Taraftar Negredo ve Cenk beraber oynasın, Oğuzhan oyuna girsin diyorsa bu Hoca'nın tercihlerinden bu takımın ceza sahası içinde çoğalamamasından  dolayı. Gol atamayınca sonra bunun adına  şansızlık diyorsun. Akhisar gibi gol yemek için önüne fırsatlar sunan bir takıma gol atamamanın adı şansızlık değil teknik taktik tercihlerdeki beceriksizliktir.

Şenol Güneş 2 senedir yanlış oyuna doğru oyuncuyu arıyor. Bizim elimizde fıstık gibi bir oyun vardı. Hem gelişime açık hem de orta saha oyuncularımızdan daha fazla destek alabileceğimiz. Gittik Mercedesi mercedes görünümlü şahinle takas ettik. Duran toplara, ortalara bu denli bağımlı bir oyun ortaya çıkarmak, bir de elinde çok daha fazlasını verebilecek bir kadro varken, tam bir beceriksizlik.

2
48 orta açmışız. Böyle bir oyun anlayışı olamaz.

3
Madem bu kadar orta yapacaktık, Negredo niye çıktı...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahahahhaha. Taktik deha işte :D.

4
Çok kötü oynadık. Maçın hakkı da buydu. Evinde bu kadar boktan oynarsan olacağı bu. Aferin Şenol Güneş... Ortalarla oynat bu takımı. Ortalar açalım paso sağa sola. Ne var göbekten falan oynamaya. Allah korusun gol atarız göbekten oynarsak.

5
Biz bu gerzek oyuna devam edersek ki mutlaka edeceğiz bok şampiyon oluruz.

6
Maç bitecek ama biz hala orta açmaya devam edeceğiz  :lol:

7
Bi sağdan orta bi soldan orta. Rakip 10 kişi biz hala ortadan başka bir bok yapmıyoruz :D.. Şaka gibi oyun oynatıyor takıma.

8
Oyun artık komediye döndü. Ne yardımlaşma var ne oynadığımız oyun belli. Akhisar 10 kişi kaldı. Şimdi 1 gol atarız. Sonra oyunda değil oyuncuda problem aramaya devam ederiz.

9
Tosic orta açıyor falan. Tiksindim artık paso orta açan takımdan.

10
Topu ceza sahasına paso ortayla sokuyoruz. Allah Şenol Güneş'e akıl fikir versin.

11
Tolgay'ın çıkması lazım artık.

12
Buna Talisca vursun. Quaresma kenara çekilsin artık.

13
bu lensin bonservisi almamışızdır umarım.

negredo asla tek forvet oynayamaz. çift forvetin tamamlayıcısı olur. tamam 2 asist yapmış olabilir ama onun öncelikli görevi gol atmak.

Abi topu ceza sahasına %90 orta ile sokuyoruz. Bu istatistikle mehteran gibi ancak 2 ileri 1 geri yaparız.

14
Cenk-Lens değişikliği geldi galiba

16
Oğuzhan ileriye yardıma gitmediği için pozisyona girmekte zorlanıyoruz, Cenk'te Talisca'yı oyun içine sokamıyor. Böyle mi okuyorduk oyunu?

17
Pozisyona girmekte zorlanıyoruz. Top bizde ama :D.

18
Negredo ciddi anlamda efektif oynuyor. Quaresma penaltıyı kaçırdı ya buradan atar :D

19
Adamlar korner kullanacak, tribünler kartal gol gol gol :D.

20
Negredo ataydı penaltıyı keşke. Sağlık olsun.

21
abi yendiğimiz maçtan hemen sonra söylenecek şey mi bu :D

Şimdi gignac maçı satmış diyecekler :D

Zati tamer tunaya maçı satmış diyorlar :D

Adamlar 5 puan önümüzdeler korku dağları aşıyor :D

Cinyak :D... O Meksika'da değil miydi yahu?

22
10 dakikada çok fazla pozisyona izin verdik. Gollü maç olabilir.

23
Ahahaha o nası gol :D

24
Fener'in ne zaman çok acil puana ihtiyacı olsa Fırat Aydınus formayı giyiyor :D. Penaltıyı yediler yine.

25
golün öncesi vb neyse de vuruş anında hatalı arıyorsak o isim pepedir

Bize şut atan adamların da olmayacak yerlere top yollaması cabası abi :D. Pozisyon hatalarla dolu ama çok da dağınık yakalandık. Canımız sağolsun :)

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 97