İletileri Göster - Özgür Yılmaz

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Özgür Yılmaz

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Göklerden gelen bir işaret vardı :)

Neden olmasın :)Yukarıdaki fotoğrafı Aziz Yıldırım görmesin yoksa kıskançlıktan çatır çatır çatlar. :)

UEFA'daki bütün Beşiktaşlılar gidecek, UEFA'da tek bir Beşiktaşlı bile bırakmayacağız. :D

2
Şuanlık Ersun Yanal ve Sergen Yalçın diyorum öneri olarak ne dersiniz  :lol: :lol:

Ersun Yanal olmaz; çünkü onun ismi şike, teşvik primi gibi şaibelere karıştı. Bu yüzden onun Beşiktaş'a teknik direktör olması yakışık almaz.

Sergen Yalçın olabilir; fakat o sıkıntıya fazla gelemiyor, rahatı seviyor diye biliyorum. Beşiktaş teknik direktörlüğü zor, sıkıntılı ve sorumluluğu ağır bir görevdir. Eğer Sergen Yalçın bu büyük sorumluluğu taşıyabilecek seviyeye ulaşırsa ileride bir gün Beşiktaş'ın teknik direktörü olabilir.

İbrahim Üzülmez de düşünülebilir; çünkü o yönettiği futbol takımına hırsını aktarabiliyor ve onun yönettiği futbol takımı mücadele gücü yüksek bir takım olarak tezahür ediyor. Ama o da henüz Beşiktaş teknik direktörü olabilecek seviyede değil. İbrahim Üzülmez'in başka futbol takımı ya da futbol takımları çalıştırıp tecrübesini arttırması gerekiyor.

3

Birebir katılıyorum size en büyük transferimizde bu olur.Mesela şimdiden düşünmeye başladım Man Utd'ın Alex Ferguson'dan sonra kendine gelememesi gibi Şenol Güneş gidince ne halde olacağımızı.Carvahal'lara mı kalacağız acaba :)

Yok yok kalmayız umarım. Türkiye'de ve dünyada çok sayıda kaliteli teknik direktör var. Beşiktaş olarak Şenol Güneş hocamızın teknik direktörlüğünden sonra yine Şenol Güneş gibi karakterli, çalışkan ve hücum futbolu oynatan başarılı bir teknik direktörü Beşiktaş futbol takımımızın başına getiririz inşaallah. :ok:

4
Arkadaşlar o değil de ne kadar mükemmeliyetçi bir teknik direktöre sahip olduğumuzun farkında mıyız :)
Allah'ın bir lütfu bize Şenol Güneş 3-1 deplasmandan sonra bile hem tebrik ediyor hem eleştiriyor oysa ki Tudor yada geçmiş renklilerin teknik direktörleri hala kendi takımlarını övüyorlar falan ki tudor bildiğimiz bilic çıktı :) Olabilir herkes hata yapabilir bazen Şenol Güneş'te yapıyor ama ne olursa olsun lütfen sahip çıkalım böyle bir teknik direktörü uzun süre bulamayız lucescu'yu aradığımz gibi bunu da ararız.

Hocam eyvallahta yani demek istediğim şu Şenol Güneş'e hiç birşey yetmiyor 6 atsak 7 atmamızın yollarını arıyor.Eğer şuan takımın başında atıyorum pereira falan olsaydı dikkatli olacağız falan derdi ama daha da mükkemelleştirmeye çalışmazdı iyi gidiyoruz zaten diye.Biz taraftar olarak gergin ve sinirliyiz hemen geriliyoruz.Bazı yanlış kararlardan sonra çakma filozof diyen bile gördüm bizim taraftarlarımızdan şuan üst üste 4 maç kaybetsek bile Şenol Güneş'in arkasında durulması gerektiğini söylüyorum putlaştırmayalım her dediğine işte bu süpersin değil de hocamız hata yapıyor ama düzelticek diye de arkasında durduğumuzu da hissetirmemiz gerek.Çünkü gerçekten renklileri kardeş yaptık ve kaç yıl aradan sonra korkulan çekilen bir takım olduk diğer takımlar maçlardan sonra şampiyonlar ligi gollerimizin analizini yapıyor siz düşünün :)

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i ben de çok beğeniyorum. Şenol Güneş hocamız hem karakteriyle hem çalışkanlığıyla hem de Beşiktaşımızın temel spor anlayışı olan hücum oyunu oynatmasıyla (kara kartallar gibi saldırmak) Beşiktaşımıza çok yakışıyor. Beşiktaş'ın spor branşlarının hepsi de hücum oyunu oynar, kara kartallar gibi saldırır; çünkü biz Beşiktaş olarak Kara Kartalız ve kara kartallar gibi saldırırız. Şenol hocamız futbol takımımıza kendi oyunumuz olan hücum futbolunu oynatmasıyla da Beşiktaş'a çok yakışıyor.

Şunu da hatırlatmak isterim ki Şenol Güneş bize geçen sezon olan 2015-2016 sezonunda kazandırdığı şampiyonlukla efsane bir şampiyonluk kazandırmıştır. 2015-2016 sezonunda Türkiye Süper Ligi'nde stadsız şampiyon olarak Süper Lig'de stadı olmadan şampiyon olan ilk ve tek futbol takımı olarak tarihe geçip efsane bir şampiyonluk elde ettik. Bize bu efsane şampiyonluğumuzu teknik direktörümüz Şenol Güneş hocamız kazandırdı sağolsun.

Beşiktaş başkanı olsam Şenol Güneş hocamızla ömürlük anlaşmaya imza atardım ve Şenol Güneş'e şu minvalinde bir şeyler söylerdim: "Şenol hocam sizden çok memnunuz ve futbol takımımızın başında ne kadar süre boyunca çalışmak istiyorsanız sizinle o kadar süre boyunca çalışmak isteriz. Sizin, Beşiktaş'ın Alex Ferguson'u olmanızı istiyoruz ve dilerim ki uzun yıllar boyunca Beşiktaş futbol takımımızın başında Beşiktaş teknik direktörü olarak görev yaparak Beşiktaş'ın Alex Ferguson'u olursunuz."

5
Beşiktaşımızın stadyumu olan Şeref Bey Stadyumumuz hakikaten Dünya'nın en güzel ve en muhteşem stadyumudur. Guss Hiddink gibi dünya çapında bir teknik direktör bile bu apaçık gerçeğin hakkını vererek stadyumumuzun Dünya'nın en güzel stadyumu olduğunu söylemiş.

Şeref Bey Stadyumumuzu şimdiye göre daha da güzelleştirip daha görkemli ve daha muhteşem kılmak için yapmamız gerekenler var. Bununla ilgili olarak önerilerim şunlar:

1- Stadyumumuzun dışında dışarıdan net biçimde görünen bir duvarına büyük boy bir Beşiktaş arması yerleştirmek.

2- Stadyumumuzun önünde bulunan iki kulenin üstüne muhteşem birer kartal figürü yerleştirmek.

3- Krasnodar efekti... Krasnodar'ın stadyumundaki dev ekranlara bayıldım. Mümkünse stadyumumuzun içinde tıpkı Krasnodar'ın stadyumunda olduğu gibi dev ekranlar kurarak gollerimizi ve diğer sunumlarımızı o dev ekranlardan yapmak.

4- Stadyumumuzun etrafındaki trafiğin yer altına alınmasını ve böylelikle muhteşem stadyumumuzun güzelliğinin ve görkeminin dışarıdan daha net biçimde görülerek temaşa edilebilmesini sağlamak.

5- Stadyumumuzun dışında kuzey tarafında yer alan Gökkafes'in yıkılmasını sağlayıp, İstanbul Boğazı'na bir hançer gibi saplanmış olan ve Şeref Bey Stadyumumuzun görkemine gölge düşüren o heyula yapıdan kurtulmak.

Dünya'nın en güzel ve en muhteşem stadyumu olan Şeref Bey Stadyumumuzu daha da güzelleştirip daha da muhteşemleştirip görkemini arttırmada aklıma bu fikirler geldi.

Beşiktaş yönetimimizden birileri lütfen yukarıdaki mesajımı okuyup önerilerimden yapılabileceklerin yapılmasını sağlasınlar. Çünkü Dünya'nın en güzel ve en muhteşem stadyumu olan Şeref Bey Stadyumumuzu yukarıdaki önerilerimin uygulamaya geçirilmesiyle şimdiye göre daha güzel daha muhteşem ve daha görkemli bir hâle getirebiliriz. Eğer bunu yapmazsak hakikaten çok yazık olur.

6
Arkadaşlar bugünden itibaren hem camia hem de futbol takımı olarak 3. yıldıza daha fazla odaklanmalıyız. Beşiktaş futbol takımımızın formasına 3. yıldızı takma hedefimize yaklaşmamız hem moral-motivasyonumuzu hem de mücadele gücümüzü ve azmimizi arttıracaktır.

Eğer sezon sonunda şampiyon olup 3. yıldızımızı futbol takımımızın formasına takmayı başarırsak, 3. yıldızımıza ulaştığımız bu şampiyonluğumuzun kulübümüz sevgili Beşiktaşımıza maddi ve manevi getirisinin beklenenden de yüksek olacağı kanaatindeyim. 3. yıldızımızı elde ettiğimiz o şampiyonluğumuz gücümüze büyük güç katacaktır inşaallah.

7
abi haklısın ama bu 3 oyuncu olmadan da akhisarı yenmemiz lazım. yerlerine oynayacak oyuncular yine maçı bize kazandıracak tipte oyucular.mesela atiba yerine inler quaresma yerine aboubakar vs. erkenden ligi bitirmek istemeyecektir yayıncı kurulus,federasyon vs. zaten su an quaresmaya kart gösterilmiyor diye algı var. quaresmanın yapacağı en ufak hareket bile riskli. zaten biliyoruz quaresma bu konularda biraz sıkıntılı bir oyuncu.

                       fabri
beck       marcelo         malesef rhodolfo         adriano
                 inler   ozzy
bebel            talisca            abobakar
                 
                     cenk

@kartalyy; Ricardo Quaresma savruk oynuyor. Belki onun yedekte başlatılıp onun yerinde Vincent Aboubakar'ın oynatılması düşünülebilir. Sonrasında ise Atiba Hutchinson'ın cezalı duruma düşmemesini umarız. Gökhan Gönül'ün Galatasaray maçı için cezalı duruma düşmesi bizim için sorun olmaz. Çünkü Andreas Beck, Gökhan Gönül'ün boşluğunu rahatlıkla doldurabilir.

8
Yarın için sarı kart sınırında olan GG ve Quaresma yerine Beck ve Aboubakar oynayabilir. Ama Atibayı kesmemek lazım. Şenol hoca da kesmez zaten. Hatta tahminimce Şenol hoca 3'ünü de oynatır. Ama ben olsam dediğim gibi GG ve Q7'yi kenara alırım. Atiba ise kesilemez. Ne olur ne olmaz. Rakibi küçümsememek lazım. Atiba takımın herşeyi. O olmadığı zaman her maç risk.

Yarın  gelecek galibiyetle arayı açmaya başlarız. Gs deplasmanında yenilmezsek bu iş tamamdır. Gökhan gönül,atiba,quaresma sınırda. Bence riske etmemek gerek. Atiba yerine inler ya da necip; quaresma yerine aboubakar ve gökhan gonul yerine beck oynamalı. Ilk 15 gol bulursak 5-6 olur.

kesinlikle gg ve q7 yi oynatmamalıyız

Katılıyorum, riske gerek yok. Aboubakar ve Beck gs A2'nin işini görür  :steamed:

Bu husustaki görüşünüze katılmıyorum arkadaşlar. Çünkü en önemli maç ilk oynayacağımız maçtır. Bu husustaki ilkemiz daima bu anlayış olmalı.

Yarın oynayacağımız Akhisar Belediyespor maçımız tıpkı oynayacağımız diğer maçlarımız gibi üç ihtimalli bir maçtır. Yarın Akhisar'ı yenebiliriz de maçımız berabere de bitebilir veya rakibimize yenilebiliriz. Bu yüzden öncelikle Akhisar Belediyespor maçımızı düşünmeli ve o maçımıza en iyi kadromuzla çıkmalıyız.

Akhisar Belediyespor maçımıza çıkmadan önce Gökhan Gönül'ün, Atiba Hutchinson'ın ve Ricardo Quaresma'nın sarı kart görmemeleri hususunda uyarılmaları doğrusu olur. Eğer yarınki maçımızda 3 farkla öne geçersek işte o zaman sarı kart cezası sınırındaki bu futbolcularımızı birer birer oyundan çıkartabiliriz.

9
Ne Rhodolfosu abi gözünüzü seveyim yapmayın, Necip oynasın onun yerine daha iyi.

Ersan hazırsa Ersan oynamalı. Bende Rhodolfo izleyecek mecal yok daha.

Rhodolfo'yu küçümseme. Şunu hatırla ki o, geçirdiği ağır sakatlığı öncesinde Beşiktaş futbol takımımızın ilk 11'inin oyuncusuydu.

Matej Mitrovic'in yerine eğer hazır durumdaysa Ersan Gülüm oynatılmalı. Eğer Ersan hazır durumda değilse Luiz Rhodolfo oynatılmalı. Rhodolfo'nun form durumu iyi değilse Atınç Nukan oynatılmalı. Necip Uysal ise son alternatif olarak düşünülmeli. Çünkü Necip ön liberodur stoper değil.

10
Ersan fizik olarak hazır durumda mı? Eğer değilse Akhisar maçında Atınç oynayacak sanırım.

Ersan Gülüm henüz hazır durumda değilse Atınç Nukan değil Luiz Rhodolfo oynamalı diye düşünüyorum.

11
Uzun lig maratonunda puan kayıpları yaşanabilir, üzülüp moral bozmaya gerek yok. Bizim 1. santraforumuz Vincent Aboubakar'dır ve nihayet o, takımımıza geri döndü. Karabükspor maçımızı geride bıraktık, şimdi önümüzdeki maçlarımıza bakalım.

Zorlu dönemi atlattık arkadaşlar. Vincent Aboubakar geri döndü ve Demba Ba'nın da sakatlığı geçti. Ersan Gülüm de kısa bir süre içinde hazır duruma gelebilir. Caner Erkin ise 1-2 ay içinde sahalara dönebilir. Türkiye Kupası'ndan elenmemiz kötü oldu; ama duruma iyimser taraftan bakarsak 3 kulvar yerine 2 kulvara odaklanacağız. Moralimizi yüksek tutalım.

10 Şubat 2017 tarihinde Karabükspor'a deplasmanda 2-1 yenilmemiz sonrasında forumumuzda
o gece yukarıdaki mesajları yazmıştım arkadaşlar.

Yukarıdaki mesajlarımı daha henüz Başakşehir son 2 haftada 1 mağlubiyet 1 beraberlik alıp 5 puan kaybetmeden, Galatasaray, Kayserispor'a yenilip 3 puan kaybetmeden ve Fenerbahçe de Bursaspor'la berabere kalıp 2 puan kaybetmeden önce yazmıştım.

Bir kez daha vurgulayayım ki uzun lig maratonunda puan kayıpları yaşanabilir. Beşiktaş olarak biz de puanlar kaybedebileceğimiz gibi şampiyonluk yarısındaki rakiplerimiz Başakşehir, Galatasaray ve Fenerbahçe de puanlar kaybedebilir. İşte bu durumun bilincinde de olarak moralimizi bozmaya gerek yok ve moralimizi yüksek tutalım diyorum.

Beşiktaş futbol takımı olarak Süper Lig'in en kaliteli kadrosuna sahip olduğumuz gibi ligin en iyi ve en güzel futbolunu da Beşiktaşımız oynuyor Allah'a şükürler olsun. Şampiyonluk yarışının en güçlü adayı futbol takımımızdır ve geçen sezon şampiyon olduğumuz gibi bu sezon da şampiyon olacağımıza bütün kalbimle inanıyorum.

12
yanılıyorsun ligmi avrupamı dediğinde birinci öncelik lig olur avrupa kupasını aldığında sana
250 M vermiyorlar. Bu rakam bizim borcumuzun 1/6 sına tekabül ediyor. şu ülke koşullarında Beşiktaşın gelirlerinide
düşün borcu olmayan bir Beşiktaşın neler yapacağı fikrini düşün şu gelirlerle borçsuz olalım şlde iddialı kadro kurarız.
o nedenle şimdi bakacağımız tek şey paranın nereden geldiği ikisinden birini seç dendiğinde uefa seçildiğinde
hem parayı kaybettiğin gibi hemde o paranın rakibine gitmesini sağlıyorsun. lig şampiyonluğu şl demektir.
her sene şl demek sürekli güçlenmek demektir. avrupa ligi sadece avuntudur. kupayı bile alsan bunu ligle birlikte
yapamıyorsan külliyen zarar olur. şampiyon ol öncelikli rakiplerini diskalifiye et. Ligdeki rakiplerini yok ettiğinde
zaten önüne her yol açılıyor. ister avrupaya yürürsün ister şl de yukarılara tırmanmaya
en basiti yıllardır gruptan çıkıyoruz bir sonraki turu geçiyoruz ama takım sıralamasında hep geride kalıyorduk ilk defa şl oynadık
uefa takım sıralamasında hemen en iyi türk takımı olduk. bunu gruptan çıkmadan yaptık birde

Olaya maddi açıdan baktığımızda haklısın. Ben kupa değeri (manevi değer) açısından bakarak öyle bir değerlendirmede bulunuyorum. Kupa değeri açısından baktığımızda 1- Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu 2- Avrupa Ligi şampiyonluğu 3- Türkiye Süper Ligi şampiyonluğu 4- Türkiye Kupası şampiyonluğu şeklinde sıralama yapmamız doğrusu olur diye değerlendiriyorum. Manevi değer açısından bu şekilde yapılan değerlendirmeye itirazda bulunmazsın sanırım.

13
Yapsalar yapsalar tekrar eski sisteme geri döndürürler 6+1'di galiba eski sistem 6 oyunda 1 kenarda.

Alın size kadro :)

                      Fabri

Gökhan         Marcelo       Mitrovic         Caner

                   Tolgay      Atiba

Quaresma               Oğuzhan                 Töre

                           Demba ba

Hangi spor dalı olursa olsun kanaatimce doğrusu Türk sporcuların, yabancı sporcuların en az 1 fazlasıyla karşılaşmalarda yer almalarını zorunlu kılan yabancı kuralı düzenlemesidir.

Fenerbahçe basketbol takımına bakalım mesela. Bobby Dixon'ı 'devşiren' Fenerbahçe basketbol takımı böylelikle ilk 5'inde 5 'yabancı oyuncu'yla oynuyor. Oyundaki 5 oyuncusunun tümü 'yabancı oyuncu'lardan oluşan Fenerbahçe basketbol takımına Türk takımı denilmesi ne kadar doğrudur?! Oyundaki tüm oyuncuların 'yabancı' ama sen bir Türk takımı olarak kabul ediliyorsun; bu absürt bir durum!

Dediğim gibi kanaatimce doğrusu hangi spor dalı olursa olsun takımlarda oyunda oynayan Türk sporcu sayısının yabancı sporcu sayısından en az 1 fazla sayıda olması ve böylelikle oyundaki Türk takımının gerçekten bir Türk takımı olduğunun apaçık ve net olarak belli olmasıdır.

14
Dünya’nın en güzel stadı!

Beşiktaş’ın lider olması tabii ki sürpriz değil. Şenol Güneş’i tanıyorum. O da Güney Kore’de benim gibi harika işler yaptı. Hırsını takdir ediyorum. Geçen sezon şampiyon olmaları bir tesadüf olamaz. Benim Beşiktaş’la ilgili sevdiğim en önemli şey, statları. Beşiktaş Stadı’na hayranım. Beşiktaş Stadı’nın konumu, dünyadaki başka hiç bir statla kıyaslanamaz. Bana göre dünyanın en güzel stadı. Duyduğuma göre yeniden inşa edilmiş. Aynı yerde yenilenmesi, Beşiktaş taraftarı ve camiası için büyük şans. Böylesi bir stada sahip takım da şanslı! Bu stat, futbolcuları da aşırı derecede motive etmektedir herhalde. Umarım yakın zamanda Beşiktaş Stadı’nda bir maç izlerim.

hiddink demiş bunu röportajında

Beşiktaşımızın stadyumu olan Şeref Bey Stadyumumuz hakikaten Dünya'nın en güzel ve en muhteşem stadyumudur. Guss Hiddink gibi dünya çapında bir teknik direktör bile bu apaçık gerçeğin hakkını vererek stadyumumuzun Dünya'nın en güzel stadyumu olduğunu söylemiş.

Şeref Bey Stadyumumuzu şimdiye göre daha da güzelleştirip daha görkemli ve daha muhteşem kılmak için yapmamız gerekenler var. Bununla ilgili olarak önerilerim şunlar:

1- Stadyumumuzun dışında dışarıdan net biçimde görünen bir duvarına büyük boy bir Beşiktaş arması yerleştirmek.

2- Stadyumumuzun önünde bulunan iki kulenin üstüne muhteşem birer kartal figürü yerleştirmek.

3- Krasnodar efekti... Krasnodar'ın stadyumundaki dev ekranlara bayıldım. Mümkünse stadyumumuzun içinde tıpkı Krasnodar'ın stadyumunda olduğu gibi dev ekranlar kurarak gollerimizi ve diğer sunumlarımızı o dev ekranlardan yapmak.

4- Stadyumumuzun etrafındaki trafiğin yer altına alınmasını ve böylelikle muhteşem stadyumumuzun güzelliğinin ve görkeminin dışarıdan daha net biçimde görülerek temaşa edilebilmesini sağlamak.

5- Stadyumumuzun dışında kuzey tarafında yer alan Gökkafes'in yıkılmasını sağlayıp, İstanbul Boğazı'na bir hançer gibi saplanmış olan ve Şeref Bey Stadyumumuzun görkemine gölge düşüren o heyula yapıdan kurtulmak.

Dünya'nın en güzel ve en muhteşem stadyumu olan Şeref Bey Stadyumumuzu daha da güzelleştirip daha da muhteşemleştirip görkemini arttırmada aklıma bu fikirler geldi.

15
uefa kupası en az 3 lig şampiyonluğuna değerdir , ayrıca bizim için uefa önemsiz lig önemli diyenler başkanın uefa kupası aşkından habersiz sanırım , basbayağı da uefa da finale oynuyoruz , bu ligi bosverdigimiz anlamına gelmez onu her halükarda alacağız :)

Bana desen ki, "Beşiktaş bu sezon Avrupa Ligi şampiyonu mu olsun yoksa Türkiye Süper Ligi şampiyonu mu olsun, bu iki seçeneğin arasından sadece birini seçme hakkın var", hiç düşünmeden Avrupa Ligi şampiyonluğunu seçerim.

Fakat Avrupa Ligi'nde karşımızda taş gibi takımlar var ve o ligde şampiyon olmamız ligimizde şampiyon olmamıza nazaran epey daha zor. Süper Lig bizim bulgurumuzken Avrupa Ligi ise pilavımızdır. Bu yüzden 1. önceliği ligimizde şampiyon olmaya vermeliyiz. Çünkü Süper Ligi geri plâna bırakıp Avrupa Ligi'ne odaklanmamız Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmamıza neden olabilir Allah korusun.

16
Ersan mitrovic'ten daha canlı bombadır :)

Ayağıda kötüdür ayrıca :)

Kiralık ve yaşlı ersan'dan ümit bekliyeceğimize.

23 yaşında ki hırvat Milli takımına kadar yükselmiş genç bir oyuncuyu oynatmak daha mantıklı değil mi :)

30 yaşındaki Ersan Gülüm yaşlı mı sence? Bence değil. Kadromuzda Ersan Gülüm varken bu sezon için Marcelo - Mitrovic tandemindense Marcelo - Ersan tandemini daha mantıklı buluyorum. Bunu da Mitrovic'in Ersan'dan daha iyi bir stoper olduğunu düşünmeme rağmen söylüyorum. Çünkü şampiyonluk yarışında tecrübe çok önemli bir faktördür ve tecrübe Mitrovic'te değil Ersan'da var. :money:

17
ersan - tosic bizim stoperlerimiz olamaz.
Mitrovicı tam bilmiyoruz o yüzden mitro oynamaya devam etmeli.

Mitrovic'in Ersan'dan daha iyi bir stoper olduğu kanısındayım; fakat onun tecrübesi yetersiz. Ersan, tecrübeli bir stoper ve şampiyonluk yarışında Marcelo'nun yanında sezon sonuna kadar onun oynatılması daha iyi olur diye düşünüyorum. Futbol takımımızın kadrosunda hazır durumda olan Ersan Gülüm varken, tecrübe eksiği bulunan Matej Mitrovic'le devam edersek şampiyonluk yarışında risk almış oluruz.

18
Tandemde Marcelo Guedes'in yanında Ersan Gülüm oynatılmalı. Dusko Tosic stoper pozisyonunda eğreti duruyor; Matej Mitrovic ise henüz Beşiktaş'ın stoper pozisyonunda oynayacak deneyime sahip değil. Mitrovic ara ara oynatılarak ona deneyim kazandırılmalı. Gelecek sezonda ise tandemimizi Marcelo - Mitrovic ikisiyle oluşturmamız iyi olur.

19
Avrupa Ligi'nde 3. tura çıkarsak ve bizimle birlikte Manchester United ve Roma da 3. tura çıkarsa 3. turda Manchester United ile Roma'nın eşleşmesini isterim. Bu iki takımdan biriyle karşılaşacaksak Avrupa Ligi finalinde karşılaşalım.

20
Tam tahmin ettiğim gibi rolantide oynadığımız bir oyun oldu. Buna rağmen 3 attık 2 de direk var.

Turu geçecek skoru aldık. Takım da çok yorulmadı her şey yolunda yani. İçerideki maç 5 olur bu arada.

Yalnız biz bu Atiba'nın yerini kimle nasıl doldurucaz asıl onu merak ediyorum ben.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok zor be, Atiba bizden gittiği zaman yerine gelecek adamın işi çok zor.
Böyle bir efsaneden sonra kim gelirse gelsin beğenmeyecez :)

Atiba gibi hem çok kaliteli hem de çok istikrarlı bir futbolcuyu bir daha nereden bulacağız?! Tek çaremiz Atiba'yı klonlamak. Atiba'yı klonlayalım ve o futbolu bıraktıktan sonra onun klonunu Beşiktaş futbol takımımızda oynatalım. :)

21
Hapoel Beer-Sheva'yı deplasmanda 3-1'lik net bir skorla yenmemiz moralimizi daha da yükseltti. Bu moral bizi Galatasaray maçımıza kadar götürür diye düşünüyorum. Galatasaray deplasmanından en azından yenilmeden çıkarsak şampiyonluk yolunda önemli bir adım atmış oluruz.

22
Maçı 3-1 kazandık. Deplasmanda 3-1 kazanmamız bizim için büyük avantaj oldu. Turu geçme ihtimalimiz çok yüksek.

23
Hapoel Beer-Sheva: 1 - Beşiktaş: 2. Allahını seven defansa gelsin. Hadi çocuklar kazanıp gelin bu maçı. :)

24
Şenol Güneş hocamızın formsuz olduğuna yönelik yorumlarda bulunan arkadaşların görüşlerine katılıyorum. Fakat bu husus nedeniyle moralimizi bozmamıza gerek yok. Çünkü ligde mevcut durumda sıralamada 2. sırada yer alan Başakşehir'in 2 puan önünde lider durumdayız ve Şenol hocamız ligin sonlarına doğru formsuz olsaydı bizim için kötü olurdu ya da ligin sonlarına doğru formsuz olsa bizim için kötü olur.

Umuyorum ki Şenol hocamız formsuzluğunu atlatmıştır ya da kısa süre içinde formsuzluğunu atlatır. Bunun yanı sıra Demba Ba'nın ve Caner Erkin'in sakatlıklarını tamamen atlatarak yeşil sahalara dönmelerini ve onların yanı sıra Ersan Gülüm'ün de formda bir biçimde yeşil sahalara dönmesini umuyor ve bekliyorum. Şampiyonluk için çok umutluyum ve şampiyonluğun en güçlü adayının Beşiktaş futbol takımımız olduğuna bütün kalbimle inanıyorum.

25
Allah'a şükürler olsun ki her şey Türk sporunun light side'ı (aydınlık taraf) Beşiktaşımızın lehine ilerliyor arkadaşlar. Gelecek sezon uygulanacak olan video hakem uygulaması da Beşiktaşımızın lehine olacaktır. Çünkü Türk sporunun dark side'ı (karanlık taraf) olan renklilerin (Fenerbahçe ve Galatasaray) hakemler tarafından korunup kollanmasına böylelikle ağır bir darbe indirilmiş olacaktır. İyiler daima kazanır ve kazanan Beşiktaşımız olacak inşaallah.

Sayfa: [1] 2 3 4