İletileri Göster - MURAT

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - MURAT

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 281
1
havala serinledi şöyle bir 15 gün fırsat olsa çimler düzelir. altınordu maçı çok gereksiz şekilde stadta oynandı.git tesislerde oyna ne gerek var.zaten altınorduyla oynamak saçmalık birde stadta oynamak :akuma:

2
Yahu bahane olarak hastalığı söylüyorlar Shakira konseri mahvetti stadı ücret almadıkları için konserden mikroba suçu attılar
tesis çimlerini de mi şakira konseri bozdu?

3
Ben sonuca bakarım..

Negredo gitti..
hepimiz  yüksek maliyetinden sözetti..
Her ikiside klubun zarar hanesine rakam olarak girmişsede
günün sonunda LOVE un maliyeti Negredoyu geçmiştir..

Şöyleki : Negredo maliyeti 2.5m bonservis+4m yıllık ucret+1m yuzde 15 stopaj ve simsar komisyonu ==7.5m euro
              Negredo getirisi    1m bonservis -takribi 1 m içeride bıraktıgı alacak  -takribi 1 m Ahmet bulutun alacagından feragat  == 3.m euro
              Sonuçta   4.5 m euroluk bir Negredo gideri

Love hesaplayıp yazmayacagım,size bırakıyorum zira çıkacak çok yüksek rakamla  LOVE un hanesine hiçde hoş olmayan mesajlar notlanacaktır.

Şu sıralar TL ile sözleşme uzatmaya hazırlanan Mustafa Pektemek de ayrı bir muhasebe hikayesi..

Saygılar


Pektemek 1.7 milyon yerine 1.7 milyon tl mi alacak :D o bile fazla bence :D

4
Yahu parayı carcur etsin mesajini mi cikardin yazdıklarımdan? Yandık bittik söylemlerinden bahsediyoruz. Gecen sezon buralarda sahip oldugumuz umuda don bir bak. Baskan ne yapti söylemleriyle modunu dusurdu taraftarın. Sen ustune alinmamis olabilirsin ama ben alindim kardeşim. Transfer istiyordum "isinize bakin diyor." Yok yav. Sırf kulübe katki olsun diye yazin istanbula gelince bir suru forma alip ese dosta hediye ediyorum. Bir maca gideceksem bilerek en pahalı bileti alıyorum ki katki olsun kulübe. Simdi ben taraftar olarak takim basarili olsun diye transfer bekliyorum, o da bana isine bak diyor. Herkes sizin kadar geniş degil demek ki bu konuda. Besiktas başkanlık makamı ağlama duvarı degildir.  Besiktas başkanından bahane degil is beklenir.

Fiyat düşürmek icin her kameraya konuşmasına gerek yok. Bir kere der geçersin. Buyuk kulüp başkanları "küçülme" kelimesini bu sıklıkta kullanmaz. Neyse siz beğenmeye devam edin. Emin olun eger düzelmezse sadece bir kaç ay sonra burda benimle ayni noktaya geleceksiniz.

NOT: Fikret Orman yönetimini hem sosyal medya da hem de burda cok savundum. Doğru yaptıkları herseyi savundum. Sosyal medya da Sinan Vardar ve Ruzgar Sagnak gibi tiplere de cevap verdigim icin blokladilar beni. Burda Serhat diye bir kullanicyla tartistim yönetime sallıyor diye (herif ağız yuz ana avrat duz gitti bana özel mesajda). Fakat ben koyun degilim. Yanlış gördüğümüz de yazarım. Bu benim hem gorevim hem hakkim. Besiktas'i doğru yönetenlere eyvallah ama is yapmak yerine laf üretenlere, uzerine birde taraftara gider yapanlara hayır derim.
İyi hoş yazmışsında dolar neredeyse ikiye katladı maliyeti kısmak normal değilmi? Geçen sene en geniş ve iyi kadro kuruldu sonuç oynayan 15 oyuncu.sonra miye sağbek yok oldu.sağbek yedeğimiz olsa şampiyonduk masalı.elinde 5 tane kanat var oybayan iki tane 5 santrafor var gol attıramıyorsun.negredo atamıyor love atamıyor larin atamıyor atan talisca suçlu oluyor.şimdi talisca da yok adem geldi yine atamayacağız.bu takımın el freni şenol güneştir.kadro yetersiz golcü yok konusuna katılmıyorum.negredonun satılmasıda çok mantıklıdır ve hatta devre arası love satılmadığı taktirde golcü filanda alınmasın.bunlar atamıyorsa gelecek oyuncu kendi başına atan cinsten değilse o da atamaz.görünen o ki yada benim hissettiğim diyelim çebinin gidişinde şg faktörü önemli gibi.hoca bence misyonunu tamamladı.

5
Yahu her seyin bir dozu var. Adam her kameraya "yandık bittik" diyerek fiyat düşürmek taktiği mi uyguladı? Eger öyleyse söyleyelim: sadece fiyatı degil camianın modunu da indirdi daha sezon basında. Camia olarak berbat bir modda sezona başladık. Yemisim boyle fiyat düşürme taktiğini. Hatırlıyorum da Demirören'in her hatasına da boyle güzel bahaneler üretiliyordu. Simdi kimse sorumluluk kabul etmiyor ve mütemadiyen ona çakıyor.

Bak mesela dun diyor ki "buyuk Besiktas taraftari." Simdi bunu söylüyorsan yaz basından beri aklin nerdeydi? Taraftara ayar verme cesaretini nereden alıyordun?  Allah'tan taraftar maçta nazik bir uyarıyla baskana "haddini bil" dedi.  Herkes haddini bilirse (baskan, hoca ve taraftar) hersey yoluna girer.
Başkan da bana niye ayar vermiyorda size veriyor ben çözemedim.o yönetici biz taraftarız.yd gibi har vurup harman mı savursun.ben kulübün parasını çarçır etmediği için son güne kadar bekletsede memnunum.karius ve adem  2 ay önce gelse şu durumdan çok mu iyi olurduk?ve kaybefilmiş ne var?yada negredoya 2 ay önce teklif geldi de satmadılarmı?sanki real madritiz kasada para bol herkes gelmek istiyorda başkan transfer yapmıyor.başkanı en çok biz gariban aile geçindiren adamlar anlamalıyken en çok biz çemkiriyoruz.

6
Larin de gereğinden fazla gömüldü nasıl zamanında gereğinden fazla övüldüyse.o zaman da yazmıştım.herkes 1. Santrafor yapmıştı larini.şimdi larinle oynamamız büyük olasılık ve onunda iyi becerebildiği işler var ve eksik olduğu yönler var.benim gördüğüm kadarıyla ceza sahası içinde stoperlerle boğuşarak kendine pozisyon ayarlamadı iyi ama rakip stoperlerden sıyrılıp boşa çıkma konusunda zayıf.yine uzun topta rakip stoperle boğuşup topa dokunup pas verme konusunda iyi ama topu alıp gitme veya nefes aldırma konusunda zayıf.yine top bizdeyken boşa kaçma çapraz koşu , rakibin dengesini bozma konusunda zayıf.bitirici vuruşları iyi ama o bitirici vuruşları bulabilme konusunda zayıf.bu saydığım zayıflıklar ise iyi bir eğitmenle çözülebilecek şeyler.o yüzden ben larin konusunda ümitsiz değilim.

7
Besiktas zorda algisini bizzat baskan kendi yapti abi
Onunda bir nedeni var.ne desin bizde para var gelin bizi silkeleyin mi desin.kur diyeceksin ffp diyeceksin satıcı kulüplere kök söktüreceksin.

8
Bilic zamani kadikoydeki maci hatirladin mi abi

Hafızam pek iyi değil ama necipin 10 yıl zarfında iyi maçı 5 i geçmez.bu kadar senede 1 adam hiçmi ileri gitmez kendine birşey katmaz.sağbek ve stoperdeki saçmalamalarına birşey demiyorumda kendi mevkisindede aynı.

9
     
               Larin

Babel      Adem       Lens
           

ya da

               Babel             

Caner      Adem       Lens

Babel oyun hızından biraz çalıyor. Caner daha direkt olabilir bu konuda. Ancak Caner'in de hoca tarafından net bir tanımla oynatılması gerekir. Aynı zamanda bu tercihi Ademsiz düşünmemek lazım. Babel-Adem Larin-Adem ilişkisinde Babel 1 adım önde sanki?  Tabi hocanın Larin'i tercih edeceğini düşünerek yazdım.


diğer kanattaki adam senede 1 gol atıyor.babel 10-12 golle destek veriyor.babel santrafor 15 atar yerine olcay olsaydı tamamdı da bu kadrodan töre olsa 4-5 lens olsa 5-6 pektemek 3-4  atabilir.babel 25 gol atmadıktan sonra santrafora geçmesi pek yararlı olmaz.santraforu bir nebze doldururken kanadı boşaltmış oluruz.

10
Antalya, dakika 83 (Quaresma yerine)       (2-0)  G
Karabük, ilk 11, (90 dakika oynamış)         (1-0)  G
Konya, dakika 40 (Adriano yerine)             (2-0)  G
Trabzon, ilk 11, (89'da Pektemek girmiş)    (2-2)
Alanya, dakika 90 (Cenk yerine)                (2-1)  G
Göztepe, dakika 90 (Talisca yerine)            (3-1)  G
Malatya, ilk 11, (73'te Fatih girmiş)            (1-1)

İlk 17 hafta...
2 maçta puan kaybetmişiz demekki.belki çok görünmüyor ama necip girdikten sonra saçma top kayıpları , garip futbolcuya dalmalar, sarı kartlar, atağa kalkarken boşa kaçma yerine rakibe yapışmalar, oyunu tutamadığımız gibi rakibide üzerimize çekiyoruz.galip durumdayken rakibi yıldıracak oyuncu yerine ayağına hakim pas yapabilen adam tercih etmek lazım.

11
       karius

gg pepe vida adri

   medel ozzi

lens  adem  caner

        babel

bu da benim kadro tercihim
Babel negredonun yapacağını fazlasoyla yaparda babelin yapacağını kim yapabilir? Babel yerinde kalsın.larin santrafor olsun love ve güven de yedeklesin.

12
Kasımpaşa maçı 2-2 berabere..Cenk 90 dk oynamış.. Negredo 6 dk oynamış..
Fenerbahçe maçı 2-1 yenilmişiz.. Cenk 77 dk oynamış.. Negredo 32 dk oynamış..
Trabzon maçı 2-2 berabere..Cenk 32 dk oynamış.. Negredo 58 dk oynamış..
Gençlerbirliği maçı 2-1 yenilmişiz.. Cenk 90 dk oynamış.. Negredo 45 dk oynamış..
Başakşehir maçı 1-1 berabere..Cenk 90 dk oynamış.. Negredo 16 dk oynamış..
Akhisar maçı 0-0 berabere..Cenk 45 dk oynamış.. Negredo 65 dk oynamış..
Malatya maçı 0-0 berabere..Cenk 90 dk oynamış.. Negredo 33 dk oynamış..
Kayseri maçı 1-1 berabere..Cenk 90 dk oynamış.. Negredo 10 dk oynamış..
Sivas maçı 2-1 yenilmişiz.. Cenk 45 dk oynamış.. Negredo 45 dk oynamış..
Bu maçların kaçında necip oynamış?

13
Arkadaslar  baskana  bosuna  bu  kadar  yukleniyoruz, hatalari  var  ozellikel son donemnlerde ama  baskan sifreyi  konusmanin ilk 5 dk sinda  verdi. Biz ne izliyoruz arkadaslar Turkce bilmiyor mu buradaki herkes ?.. Baskan kendi  soyledi  ilk 5 dk yi iyi izleyin! Sandigimiz kadar susan bir  yonetim degiller aslinda. Itirazlarini kamuoyu onunde  paylasmiyor olmasi sus pus olduklari anlamina gelmiyor Bunu kendisi bizzat  soyledi  ilk 3 dkda... Sinrasinda  zaten MHKye de  Federasyona da  geciriyor...  ilk 8-10 dk yi infialsiz paniksiz iyi izleyip degerlendirin derim.. Sonrasinda da  konuyu  evet hakem  hatalari  federasyonunhataalri  avr  ama  biz de bunun arkasian siginmamaliyiz  hatalarimizi elestirip  dgrulari  yapmaliyiz diyor .. Biz bu  yonetimle sampiyon olduk  bu sene de  olacagizinsallah  hemen  eski taraftar  profilinin yaptigi  gibi  kendi kendimizi  hezeyana kaptirmamaliyiz arkadaslar.. Daha ligin  5 hafatsi bitmedi, derin  bi nefes alalim ve  takimi sahada  birakalaim saha disinin bize  bi faydasi olmadi bugune kadar  olmaz da ! 
şenol hocanında dediği gibi konuşmanın tamamına değilde içinden cımbızlanan kelimelere göre yorum yapıyoruz.medyada buna çanak tutuyor.konuşmanın hiçbir kısmını izlemedim sadece birkaç cümle okudum.büyük ihtimal tamamını dinlersem başkanın açıklamalarını tutarlı bulurum diye düşünüyorum.bu biraz papanın uçaktan iner inmez newyorkta genelev varmı? demesine benziyor.

14
Nefes alamıyorum bana acil bi tane uzun mu uzun necmi abi mesajı 4 tanede kısa ve öz tuncaboylu mesajı lazım ki kendime geleyim anarşikler kafamı karıştırıyor.. :evillol:
:lol: :lol: :lol:

15
Haftaya netleşir.

16
Yönetimde hatalar var yok değil ama bu takımın şu oyunu hocanın eseridir.yok hersene 3-4 oyuncu gidiyormış vs.gidiyorda yerine 3. Ligden oyuncu gelmiyor.rn geniş ve iyi kadro bizde ama bunu yeterince iyi kullanamıyor.negredonun gidişinide negredoyu satan şampiyonluğu satar pozisyonuna getirmeye gerek yok vasat 5 tane santrafordan 1 i gitti diye bakalım.keşke love ve pektoda gitse , umut ,  larin babel ile devam etseydik.hemen hemen aynı katkıyı alırız.

17
fikret başkanın Rasim Hocayı onore edecek bir ödül gecesi uydurması lazım adam fetö pisliği karşısında resmen el etek çekti bu bataklıkta ne işim var dedi. bir ödül gecesi uyduracaksın paraya da kıyacaksın balo formatlı olacak toplayacan herkesi kalabalık olacak, onur ödülü fetö pisliği ile mücadele edip çakma imparatorlara yenik düşen gerçek bir futbol efsanesi rasim karaya gidiyor kendisini sahneye dawet ediyorum deyip vereceksin ödülünü
Sence bu kadar kolaymı? O fetöcü dediklerin hala işbitirici olarak etkilinyerlerde ama fetöcü görünmüyorlar.misal gs kadrosunun yüzde 80 i fetöcüydü yüzde 30 u damgalandı.diğerleri ya sessiz kaldı kurtuldu ya organizasyonu kötüledi devletimizin yanındayız diyerek miting miting gezdiler.özellikle turkuaz grubu ve aspor çalışanları evren turan , metin yüksel , mustafa göksu , turgay demir vs hepsinin geçmişinde bir feto paylaşımı var.şimdi bile hala aynı değirmene su taşıyorlar.federasyondada fetö temizliği yapıldı sözde bence daha güzel bir yerleştiler.

18
Malatya maçı zor maç skor avantajını yakalarsak Şenol Güneş Necip'i zaman kaybetmeden oyuna alır mı yarın?Heyecanla bekleyeceğim Hocanın değişikliğini.Neciple, bir taraftar olarak kendimi daha güvenli hissediyorum böyle skoru korumamız gereken maçlarda.
altta da necip güzellemesi varmış :D

19
Sahanda hiç kimseye puan bırakmayacaksın. Hadi bıraktın diyelim hemen en seri şekilde deplasmanda telafi edeceksin. Yok pozisyon bulmuşuz yok direkler yok kaleci ben anlamaz ben keko...Ben sonuca bakar.İyi ve doğru oynayan şans eseri en fazla 1 kere kaybeder. Önce evinde kaybedip sonra deplasmanda öne geçtiği maçı tutamamazlık yapmaz.Neyse daha yazmayalım. Yine birileri çıkıp renkli severler var aramızda diyecek sonra...
deplasmanda tutamamazlık ne demek zaten ne gelirse bu tutmaya çalışmaktan geliyor.necipi alıp oyun mu tutulur?büyük takım gibi oynayacaksın.

20
Yıllık mı? Veya kaç yıllık?

22
Hürser Tekinoktay kim? Adaylığını koyacakmış 2019 da... At izi it izine karıştı. Fikret Orman ortalığı öyle bir karıştırdı ki son zamanlardaki tutum davranış söylemleri allak bulak etti camiayı. Ağzı olan konuşmaya başladı. Kime nasıl inanacağız? Fikret Orman zor inşaa ettiği şeyleri kısa sürede yıkıyor...Şimdi başarısızlıkta mualif herkes hazırda bekleyecek. Güç zehirlenmesi böyle birşey olsa gerek.
Hürser tekinoktay teknik direktörlük yapan ama daha çok beşiktaşın fulya davasıyla meşgul olan iyi bir beşiktaşlı.başkanlık için yeterlimi? Başkan olmadan bilemeyiz.

23
Yorumlamasın demiyorum ki. İyidir desin Hasan Ali için, Tarık'ın hakkını savunsun.
evet çok doğrucu davut olmaya gerek yok.oyuncunun kötülüğünden bahsetsen bile kazandığı paranın anasının ak sütü gibi helal olduğunu söyle.aynı yorumcu beşiktaştan gönderilmek istenen oyuncu için imzalamasalardı sonuna kadar hakkı derken kendi tuttuğu takım için kene gibi yapıştı oynayamıyorsun git oynayabileceğin takıma der ve kimse bundan rahatsızlık duymaz.

24
negro son 15 yılın en overrated fitbolcuları listesinde zirveye oynar reis.
çok daha kötülerini gördük ama bunun kadar maaşı yoktu.32 yaşına gelmiş sayılı kulüplerde oynamış iyide para alan adamdan daha fazlasını bekliyoruz doğal olarak.

25
yabancının idare edilebilecek kadarı makbuldür.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 281