İletileri Göster - tangaz

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - tangaz

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 641
1
Bir derbi maca deplasmanda háleme ragmen hic bir buyuk takim kolay kolay kazanamaz. Oyle seyler 20 yilda bir olur. Necmi abi 3-4'luk maci onumuze koyuyordu mactan once. Bunlar anomalidir, norm degildir. Bugun durust bir hakem olsa en az 2 farkla alirdik bu maci.

ayküt efendi basın toplantısında hakemi yenme durumu söz konusu deel demiş

2
fenere fırat geseye halis bize de sürekli bu posbıyık atanıyor. senin normal bir ilşkinin ürünü olmadıgından eminim yusuf namoğlu...

3
maçın ikici yarısı feneri sahasında ezdik AMA bunun gibiler hiç bir şey yapamaz denen zatı muhterem penaltımızı vermedi hasan aliyi atmadı negredonun golünü vermedi ve bunun adı biz pozisyona giremedik olarak ifade edildi...

4
geçen sene tosiçin horozlanmasına kırmızı veren (Küfür Yasak), alper potuk medelin boğazına az veya çok sarıldıgında neden kart uygulaması yapmıyor???

5
melermi bununla ilgili daha sonra konuşalım anlarsın ne dediğimi.
bir maçı kazandığında hakem iyi olmuyor yada kaybettiğinde hakem kötü olmuyor.
hakemin pozisyona koşuşundan bile anlarsın sahada çıplak gözle izlerken eyyamcımı değilmi
yada senin oyuncularına kart vermek için sabırsızlaşıyormu. aha yakaladım koşusu vardır
mesela. Ail palabıyık ts deplasmanını yönetmedimi geçen sene varmıydı hakemlik bir durum.
bu onu iyi hakem yapmaz elbet ama oyna hakeme fırsat verme bir şey yapamaz bunun gibiler
cüno fırat öyle değil onlar sinsice tavırlarıyla maç boyu oyuncularımızı gerer karta teşvik eder

bu senin iletin palabıyıkı kastederek bunun gibiler birşey yapamaz dedin.

birşey olması için daha ne yapması lazım bunun gibilerin?

başka sözüm yok sayın juri  :bandit:

6
Abi seined su Quaresma takintin cok tehlikeli. Bence ilk pozsiyonda bile kirmizi verilebilirdi. Quaresma'ya guvenip derbilere cikilmaz. Tam bir el bombasi. Umarim Lens yavas yavas formayi onun elinden alir. Yeter artik.

beni başkası ile karıştırdın sanırım benim quaresma takıntım yok gitmesini isteyenlerdenim ancak ve malesef lens şimdilik yeterli düzeyde değil ve q7 enformda kanat oyuncumuz ilk pozisyona direkt kırmızı verse ağır ama olabilir derim ama 2. pozisyon özelinde sarı ağır bence.

tüm bunlardan bağımsız ben q7yi hiç bir derbide ve deplasmanda oynatmam sadece iç sahada zayıf rakiplere karşı oynatırım.

7
maçın hakkı bizim galibiyetimizdi burda galibiyet bizim elimizden alındı. Bu maç hakemi yeneceğin bir maçtı sinirim ona rakibin stopersiz oynuyor orta sahayı boşaltıyor. burda artık seni ne hakem ne rakip tutamamalı. sen ne yapıyorsun kendi kendini geriyorsun. kupa maçında sarılarını çıkartmadığı için maçı çığırından çıkarttı denen bir hakem var sahada kartlarına bolcana başvuracağı belli eline böyle koz vermeyeceksin. kartlarında hiçde adaletsiz değildi. haklı kararlarına yaygara koparırsan haksız kararlarını gölgelersin bu maçta tepki gösterilecek iki şey var biri penalı pozisyonu cenke yapılan diğeride ofsayttan verilmeyen gol ozanın haraketine penaltı dersen cenke yapılanı gölgelersin. o el kapalı insanları gri pozisyona yönlendirmeyeceksin net olanı itiraz edilmeyecek olanı milletin gözüne sokacaksın.

hakem daha ilk sarıda niyetini belli etti aynen maç öncesi açıkladıgım şeyi yaptı. oysa orada gelip cart die ozan tufana sarıyı verse ne ozzi ne jansen sarıyı görmeyecek ortamda gerilmeyecekti. işte bunu maç önü öngördüğüm için eyyamcılıgın kitabını posbıyık yazacak demiştim.

8
Tabiki gereken şekilde davranılmalı ama şimdi davranılmalı bunu mağrur şekilde
büyük takım gibi büyük takım taraftarı gibi yapmalı ben burda günlerdir ağlama konusuna vurgu yapıyorum. Hakemi falan koruduğum yok Beşiktaş bugün hakem yüzünden puan kaybetti.
ama bunuda söylemenin baskı uygulamanın üslübü var. Şimdi yaparsın o baskıyı ne tepki koysan haklısın
ama dün yaptığın ağlamaktı büyük takım taraftarına yakışmayacak bir şeydi. sen orda hakem tepkisi
vermiyorsun kendi büyüklüğünü inkar ediyorsun büyük takım taraftarının böyle üslubu olmaz bu şekilde davranacaksak rızaya falan kızmayalım o zaman benim tepkim neyedi her maç öncesi sen hakem yüzünden ağlarsan böyle gerekli olduğunda vereceğin tepkinin etkisini azaltırsın. Neden kızdım hep aynı kişilerin her maç öncesi hakem ağlamalarınaydı gösterdiğim tepki. Hangi hakem atansa hemen başlanıyor eyyamcı hakem diye bu sefer gerçekten tepki gösterilmesi gerekenler gösterildiğinde havada kalıyor.
şimdi ne yapacağız salı günü önemli bir maçımız var şimdi oturup bununlamı dövünelim kaybettiğimiz
bir lig maçı yolumuza devam edeceğiz. Telafisi var.
Burda kimse kusura bakmasın benim hayati bir dönemeçten geçtiğim şu günlerde ben sadece atibanın kırmızısını kabul ederim quaresma ve ozinin böyle saçmalamaması lazım maç bitmiş senin hakemle ne işin varda o kartı görüyorsun. ha güzel söylemiş güzel kapak olmuş bu laf her yerde söylenecek damga gibi yapışacak alnına. Ama haftaya 3 önemli eksiğimiz var. iki kırmızı olan maçta ozinin kırmızı görecek o lafı etmemesi gerekiyor.
dün takımın sertliğinden bahsediyordum sert oyna tamam istediğimde buydu zaten kız gibi oynamasınlar ama sertliğin rakibi bozsun seni değil.
şimdi hakem rezil maç yönetti diye kendi oyuncularımızın hatalarını görmeyelimmi. Bunları gündeme taşımazsak yarın gene davranacaklar.
Beşiktaş büyük takımdır oyuncusuyla taraftarıyla hocasıyla yönetimiyle bu büyüklüğü taşıyacak. Hoca küfrediyor etmeyecek. Bunlar güzel imaj vermiyor yakışmıyor Beşiktaşa.
Hakem yanlışını eleştirirken bunlarıda dikkate almalıyız sonra erman gibilerin ağzına laf veriyoruz

gün takımı eleştirip kötüleri masaya yatırma günü değil. katledildiğin doğrandığın gün  kimse hoca takım konuşmamalı. gün hakemi doğrama afaroz etme rakip yöneticiye haddini bildirme günü. hocanın küfrünü sonra konuşuruz dobermana laf vermek ne zamandır sorun teşkil ediyor. biz değilmiyiz buralarda aspor mu izliyoruz ne önemi war diyen...

9
Quaresma'nın kırmızı kartına şaşıran oldu mu aramızda? Ya da sizce Şenol Güneş şaşırmış mıdır? 'Allah allah, çok ilginç. Demin Valbuena'ya kasıtlı tekme atıp sarı kart gören Quaresma, şimdi bir sarı kart daha görüp oyundan atıldı, bak sen şu işe' demiş midir? Hayır.

O zaman sarı kart gördüğü anda çekeceksin kenara... Hem de o anda, tam o saniyede...

Yıldız oyuncunun suyuna gitmelisin, doğru. Küsmemelisin, küstürmemelisin doğru. Bu adam Leipzig maçında süper bir gol atıp, kulübün kasasına 1.5 milyon euro sokacak belki... Doğru... Ama böyle bir maçta, böyle bir pozisyonun ardından, bu adamı sahada tutamazsın... Yakasından tutup kulübüye oturtacaksın...

2.faulünde sarı kart yanlış karar...

10
dk.48 jansenin fabriye havada dalışı net sarı kart 2. sarıdan atılmalıydı.

11
Başkanın 3 gün önce trt'de konuştuklarına bak birde şu basketçi eskisi soysuzun açıklamalarına bak.Küçükken topu Beşiktaş'taki bir inşaata kaçmış sanki çipin.

bu ve benzerleri için eskilerin bir lafı vardır "anası belli babası 49-50 die"

12
"Fransız roman karakteridir. Yazarı Maurice Leblanc, bu karakteri oluştururken ünlü Fransız anarşist ve akıllı bir hırsız olan Marius Jacob'dan esinlenmiştir. Türkiye'de Güncel Yayıncılık tarafından basılan Arsen Lüpen serisi 7 kitaptan oluşmaktadır. Onun için, hırsızların piri denilebilinir. Her zaman esprili ve kibardır. Kandan nefret eder, olabildiğince silah kullanmaz, Jiu Jitsu bilir, iyi rol yapar, iyi nişancıdır. Her zaman istediğini elde eder. Kadınları kendine âşık etmekte üzerine yoktur fakat her zaman onları bir şekilde kaybeder. Vikipedi"

başkanımızı bu herife benzeten kanı bozuk hakkında dava açılıp en ağır ceza aldırmak gerek öle 45 gün mahrumiyet falan değil mahkemelerde süründüreceksin şerefsizi

13
kırmızı vermedi zaten sarı verdi aslında direk kırmızıydı gör görme kasıt olsun olmasın
topun yönü kaleye doğru ve elin direk yere paralel havada

kol doğal açısında dirsekten kırık halde ne paraleli ne kırmızısı. burda paralel olan tek şey senin maçı paralel evrende izlemiş olman  :D

şuan senin burda çıkıp "tangaz başta sen posbıyıkı gömen herkesten özür dilerim ben hakem konuşmayı bırakıyorum meydan sizin" demen lazım  :bandit:

14
bu arada pepe malbuyana temasında pepenin kobrası allahın pigmesinin ensesine değiyor orda malbuyana da kendini fırlatıyor  ve posbıyık pepe faul yaptı die karar veriyor dewamında da şeol hoca atılıyor. orda hoca bir söz diyor ya maçtki en doğru sözü buydu şenol hocanın...

15
İkinci yarı adamları kucağımıza aldık hırpalıyoruz. 1-1 olduktan sonra farka bile gidebiliriz. Oyun üstünlüğü net elimize geçmiş. Penaltını vermemiş. Yani aleyhte iki penaltıya rağmen maçı yine kazanacak durumdayız. Bu hakem savunması nedir anlamış değilim. Hocaya laf edilecek günmüdür bu. Necmi abi bu forumu futbolcular da okuyor sosyal medyada çok etkili dikkat edin diyor ama maşallah kendisi döktürüyor.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

futbolcular okuyor ama şenol hoca okumuyor burayı

16
Oğuzhan, özellikle ikinci yarı büyük oynadı. Hakkı yine teslim edilmeyecek iken edeyim.

bende beğendim takımda beğenmediklerim sağ bek medel ve q7 idi onun dışında kötü oynayan yoktu talisca ve atibanın da ilk devre final ya da final öncesi pasları maalesef rakibe gitti.

17
Topla Oynama Oranları:
Fenerbahçe %43 - %57 Beşiktaş

Toplam Şut:
Fenerbahçe 11 - 13 Beşiktaş

Başarılı Paslar:
Fenerbahçe 272 - 372 Beşiktaş

Kornerler:
Fenerbahçe 5 - 8 Beşiktaş

verilen penaltı :
fb 2 bjk 0

verilmeyen penaltı :
fb 0 bjk 2

verilmeyen NİZAMİ gol:
FB 0 BJK 1

verilmeyen kırmızı:
fb 3 bjk 0 (ozan tufan penaltı sarı atibaya faulü sarı josef 2 tane es geçilen sarısı var h.ali direkt kırmızı)

bunlar daha anlamlı istatistikler...

18
@Necmi abi:

Senin forum sahibi ve camia içinde etkili biri olarak yapman gereken, bu herifin hakemliğini bitirmek için sosyal medya örgütlenmesi tertiplemen.

Ama gelmiş bize burada Quaresma'yı, Şenol Güneş'i eleştiriyorsun, tetikçi herifin yaptıklarını rasyonalize etmeye çalışıyorsun.

Bu hatayı Cem Papila'da da yaptık, o zaman sosyal medya yoktu ve o herifin hakemliğini bitiremedik. 2 sene sonra şampiyonluğu Trabzon'dan alıp Fener'e verince onlar bitirdiler.

Artık sosyal medyada güçlüyüz ve aleyhimize tetikçilik yapanları diskalifiye etmeliyiz. Yoksa biz hala Şenol, Quaresma diye goygoy yaparken, hbu herifler daha da cesaretlenir.

+1903

ama şuan necmi abi posbıyıgı savunmakla meçgul hatta atibaya direkt kırmızı verdi ama ozanı konuşmuyor h.aliyi konuşmuyor. suçlu şenol hoca quaresma ve posbıyıgı aylardır gömen ağlak tangaz...

19
Ben palabıyığı savunmadımki algı yaratma ben ağlamayın dedim.
yaptığınız ağlamak. ağzımdan bir tane bile palabıyık iyi hakem lafı çıkmadı
sadece 4 hakem içersinde tercih ederim diğerleri tam eyyamcı dedim.
bugün bize kırmızı gösterdikçe fenerede gösterdi ismailinki nasıl kırmızı
kararların altında ezildikçe saçmaladı bu eyyam değil yetersizlik. iki penaltıda
penaltı medel çıkarken omuza elini koyuyor. negredonun attığı gol yan hakem pisliği
hakeme kesilecek bir cenkin penaltı pozisyonu var onun dışında hangi kararı yanlış
art niyetli olsa Beşiktaş atak yaparken yerde yatan fenerliyi görünce durdurur.
hiç kesmedi atakları sadece bu maçı yönetecek kapasitesi olmayan rezil bir hakemdi.
her gördüğü faulü verdi her iki taraf içinde kartları kolay çıktı. atibanın topu elle kestiğini
gördüğü için hakemi eyyamcı yapıyorsunuz. Önce ne dedim Beşiktaşı sevmeyen bir hakem gri pozisyonlar aleyhimize olur
yapmayacaksın sen hakemin gözü önünde ayağa basarsan o kartı alırsın basmamış deniyor o hamleyi yaptı
bastı basmadı görmedim ama pozisyon olduğu anda kırmızıyı yedi dedim.
Beşiktaşın yumuşak oynadığını söyleyen arkadaşlarda görmüştür ne kadar yumuşak olduğumuzu
ne dedim az çok faul değil faulleri hep kartlık yapıyoruz. gerçekler acıtır. bu oyun şeklini düzeltmezsek bu sene çok kart yeriz.
hakemlere bulaşmadan önce kendi oyuncularımızın yaptıklarını eleştirmemiz gerekiyor.
bugün babel bile agrasifti. Hocanın cenk ısrarıda artık sıkıyor. ceza sahasına girmeyen forvet olmaz hep pozisyonlara uzak kalıyor.
negredonun oynadığı sürede ceza sahasına hamleleri cenkin 90 dakikasından fazladır.
sayılmayan goldeki vuruşu mükemmeldi asisti kesinlikle benim diyenin yapamayacağı bir asistti
kafayla alda at dedi. Lens artık form tutmuş etkilide oynuyor. bu saatten sonra quaresmada ısrar ederse
tepkilerde başlar. göz göre göre aynı dakikada aynı haraketi iki kez yapıp kızarmak kabul edilecek bir durum değil.
hakeme laf ediyorsunuz önce laf edilecek başkaları var. Hakemin yanlış kararlarını listelesen fenere
daha fazla yanlış yaptığını görürsünüz. sadece yenecek bir fener olmadığı için yanlışları çok etki etmedi
evet hakem kötüydü ama maçı kaybeden biziz pozisyona gireme hakeme laf çak
şu attığımız gol gibi pozisyonları aslında defalarca yaşamamız gerekirdi ama denemedik bile.
neyin yaygarasını kopartalım şimdi. quaresmanın bencil oyunu ve şımarıklığı bize maçı kaybettirdi.

konuştukça herkesi hayrete düşürmeye dewam ediyorsun maç 1-0 ilk devre penaltın verilmiyor her 2 takımda 10 kişi bu anda sonra penaltın verilmiyor golün verilmiyor penaltıda cenkin aşiline basan h.ali kırmızıda görmeli rakibi sakatlayıcı hareket maç 3-1 olack rakip 9 kişi kalacak sen kalkıp kendi tezlerini (ki hepsi yanlış olan tezler bunlar) savunmak adına hakem gördüğünü çaldı fauller doğruydu vbvb diyorsun senin pozisyonlarını görmüyor ısrarla gözü önüne ozan tufan neteliyle oynuyor önü açık ozanın vücudu hakeme yan duruyor öle sırtı dönük falan değil net görüyor ama penaltı değil die hükmediyor el işareti de öyle onu görmesin bunu görmesin ama sonra adı gördüğünü çaldı olsun.

bugüne kadar çok saçma mesaj okudum bu zirveydi.


20
Had bildirmek sizi aşar!. Öncelikle bunu bilelim. Şikayetiniz varsa, rahatsız olduysanız yönetime iletirsiniz. Varsa yazdıklarımda kural dışı bir şey cezamı alırım.

Ne ağzınızı ne de elinizi tutuyorum. Küfür edeceksiniz diye fikrimi belirtmekten kaçınmam. Şu ortamda küfür edecek insan da etsin. Kapasitesi oymuş der geçerim.
Hakem kötüydü elbette. Buna karşı çıkacak kimse yoktur. Ama oyun olarak da çok kötüydük. Biz senelerce hakem şöyle böyle dedik ve sadece geriye gittik. Ne talep ediyorsunuz merak ediyorum?

Benim okuduklarıma göre herkes Necmi abi üzerinden kişisel şovunu yapıyor. Kim haklı kim haksız çok önemli değil. Ben demiştimcilik oynadığınız aşikar.

@Orhan_ çok yanlış bir ifade kullanıyorsun şu ortamda ve bu yanlışı vurguladığım mesajı yanlış anlıyorsun. ben seni seviyor ve koruyorum bu iletimle yanlışını düzeltme imkanı veriyorum sana. herkes şuan ali palabıyıka ana avrat sövüyor sen kalkıp burda hakemi eleştirenlere de hakemi savunanları yerenlere de ali palabıyıkdan daha iticisiniz diyorsun... burda kim ne derse desin şu gece bir beşiktaşlıya ali palabıyıkdan daha iticisiniz demek ağır hakaret çok tepki göreceğin bir ifaade... haddini bilsin derken ali palabıyıkla nasıl bir tutarsın ifadene dikkat et mesajı veriyorum sana amaç sana had bildirmek değil yanlışına vurgu yapmak yoksa seni sevdiğimi biliyorsun sen...

21
ne oldu berbat oyun oynadın hakememi sığınacaksın pozisyonumuz yok
rakibin stoperi eksiliyor orta saha çıkarıyor arkasından sende orta saha çıkarıp oyunu dengeliyorsun
orta sahayı ele geçirsen maçı alacaksın. Baştan aşağı şenol güneş hatası bir maç.
vermeyeceksin hakeme imkanı haraketi yapıyorsun sarı yiyorsun iki dakika geçmeden yeniden yapıyorsun
medel sağ bek olsun diyenler necipi aramıştır.
bütün hafta hakem konuşulup işte böyle kendi oyuncularını gerersin.

yat uyu sen bence yarın kalkınca da bir daha hakem konuşmayacağım ben hakemden anlamıyorum die 100 kere yaz ve uygula bunu. sen maçı nasıl izledin abi 2 penaltı 1 net golün verilmemiş bir derbide daha ne kadar pozisyonun olacak bunun yanında atinin kaçırdığı q7nin taliye vermediği pozisyonlar ve  verilmeyen gollerimiz sonrası gelişecek pozisyonlar var sen halapozisyon yok hakeme mi sıgınacaz diyorsun.

palabıyıkı kazara savunma gafletinde bulundun geçmiş zaman tükürdüğümü yalamayayım die ne diyeceğini şaşırdın iyice...

22
Mehmet Demirkol:
"Fenerbahçe futbolla Beşiktaş'ı yenemezdi, onlar da bunu biliyordu bu yüzden kavga etmeyi seçtiler."

gecenin özeti   çok güzel ifade etmiş :claps: :claps:

bu da yanlış fener bugün geçen maçlar gibi kavga etmedi germedi onun yerine bir orta birde yan hakem adı altında 2 suikastçi tutmuşlardı.

23
en temiz kırmızı atibanınkiydi topu eliyle kesti. ele çarpma değil o uzaktan gelen topa elle öyle müdahale kırmızıdır.

kesinlikle yanlış bir ileti bu atiba arkasını dönüyor koluda kapalıya yakın ve kol topa gitmiyor

dombilinin kapalı koluna bakın dirsek nasıl yana doğru yürüyor topu dürtüyor o pozisyon net penaltı atibanın değil sarısı penaltısı bile net değil

24
Ali Palabıyık'tan daha itici olan şey "ben demiştim" diye dolaşanlardır. He sen demiştin, he sen haklısın. 10 puan, otur.

herkes haddini bilsin!!!

birbirimize itici vb denecek gün değil herkes sinirli şimdi sen bana iticisin diyorsun üstelik palabıykdan daha iticisin diyosun bu lafına birimiz kalkıp sana sinkaflı küfretsek bunu mu istiyorsun. gün palabıyıkı ve buna sessiz kalanları eleştiri günü. birbirimizi suçlma günü değil...

burda kimse ben demiştim demiyor herhes necmi abiye yükleniyor ki necmi abi de bu posbıyıgı savunma sevdasını artık bırakır sanırım...

25
https://eksisozluk.com/entry/70952388

adamlar haketmişler adamda vermiş. iyi çocuk eyyamcı değil kaşar hiç değil.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 641