İletileri Göster - 38life

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - 38life

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 428
1
Daha çok kafalarınızı duvarlara vurursunuz.

3
şimdi bizim forvetlerimiz vagner love , larin  ve pektemek mi olacak?  :alala:

Love, Larin, Güven

4
Yönetimde hatalar var yok değil ama bu takımın şu oyunu hocanın eseridir.yok hersene 3-4 oyuncu gidiyormış vs.gidiyorda yerine 3. Ligden oyuncu gelmiyor.rn geniş ve iyi kadro bizde ama bunu yeterince iyi kullanamıyor.negredonun gidişinide negredoyu satan şampiyonluğu satar pozisyonuna getirmeye gerek yok vasat 5 tane santrafordan 1 i gitti diye bakalım.keşke love ve pektoda gitse , umut ,  larin babel ile devam etseydik.hemen hemen aynı katkıyı alırız.

Yönetimin hatası ayrı, Hocanın hatası ayrı. İkisinin hatası da birbirinden büyük.

5
Bir şey çözeceği yok. Çözerse oyuncu grubu çözer. Bu çözüm sonuç getirirse de üzerinde durmak için tercih eder. Oyun-oyuncu takımını şununla anlatıyorum: Elindeki personelden bir şey talep edersin-inandırırsın. Oyun güçlüdür-oynamak için mecbur oyuna adapte olur. Yine kendi oyun pratiğini sunar ama oyun güçlüdür-böylelikle farklılığı ile değer katar. Başka bir oyuncu ile eldekinden daha iyi oynarsın. Çünkü o oyuna uygun tiplemedir diğeri oyuna daha uzaktır ama oyuna uygun rol verirsin taşır. O sebeple oyuncuları denklemin dışında çıkarmam. Fakat Beşiktaş'ta iki senedir aynı şeyi ezberler-alışkanlıklar üzerinden kolayına kaçarak oynayan bir ekipte oyuncuya senden bunun istiyorum yap demek pek mümkün değil. İlk gün mümkündü. *Oyuncu takımlarında oyuncuların varlığı ya da yokluğu fark yaratır derim. Başka bir şey oynamak istiyorsan yok edeceksin. Başka formül kalmadı. Bunu yaparken de ilk sonuç alamadın anda hemen eskisine sarılıp-aynı yerden devam etmeyeceksin. Sonuç vermedi-kenara al. Böyle olmaz. @mrred

O kadar doğru ki... Medel hayranı olan ben bile Atibayı istiyorum şuanda. Sebebi de Atiba'nın saha içinde takımı bir teknik direktör gibi yönlendirmesi. Atiba, Oğuzhan takımı yönlendirebilecek 2 oyuncumuz. Aslında bu zeka ve bilgi Adriano ve Ljajicde de var ama onlar saha içinde daha içe kapanık futbolcular.

6
Candaş Tolga lşık: "Artık hakemler hakkında bir şeyler konuşmanın zamanı geldi. Maalesef Beşiktaş maçlarında hakemler, ligdeki ortalamanın da altında. Artık BJK maçlarında hakem performansı YETER denilecek noktaya geldi..”

7
Zeminin halini söylemiyorum bile yazıklar olsun!!!


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ljajic %80 golle sonuçlanacak atakta yere düştü, 2v1 Negredo pozisyonunda da Negredo'nun ayağına birşey oldu. Zeminden mi değil mi bilmem ama artık düzelmeli bu zemin.

8
Hakemlerin arsızlığı artık haddi aşmaya başladı. Taraftar zaten takımdan memnun değil, hakemler de her hafta arsız arsız Beşiktaşı katletmeye devam ederse ortalık karışır. Yönetim yeni stadla birlikte oluşan o efendi tribünün eski haline gelmesini istemiyorsa olaya el atmalı.

9
Ljajic özlediğimiz karakter, ama tek başına maalesef birşey değiştiremeyecek. Gitmesi gerekenler gitmediği sürece gelenlerin katkısı hedef için yetersiz.

10
Mustafanın pası nasıl ama? Kanadı mı gözlerin? :D

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Top Mustafaya gelince gözlerimi kapatıyorum.

11
Güven Yalçından Oğuzhanvari bir pas.

12
Güven Yalçının büyük futbolcu olacağı okadar bariz ki...

13
Bence bu yüzü önümüzdeki yıllarda çok sık göreceksiniz.


14
neden akıl sağlığını yitiriyorsun. :alala:
işi dramatik noktaya getirmeyin eleştirininde ölçüsü var.
alt tarafı kaybettiğimiz 2 puan telafisi var.
ne oldu şampiyonluğumu verdik.
kafamızamı sıktılar.

Hala 2 puan diyorsunuz. Geleceği göremiyorsunuz. Öyleyse susuyorum. Seyredip görelim. Anlatmayla olmuyor çünkü.

15
Felaket geliyor diye bas bas bağırdık. Ve bu felaket sonuna kadar hak edildi. Hak edildi de kim tarafından hak edildi? Bizim günahımız neydi? Neden akıl sağlığını yitirme noktasına getirildik? Neden onlar vurdumduymaz ve kendinden eminler?

16
Yediğimiz golde adriano ve pepenin lakaytlıkları da var

Adriano ayağını çekiyor, Pepe kalecinin ne yaptığına bakmıyori cart diye araya giriyor.

Futbolcuların bireysel performansında sorun yoktu. Artık hoca kötü oyunda okadar ısrar ettirdi ki takımı. Oyuncular da dökülmeye başladı. Gayet normal. Üstüste 10 maçtır akıl almaz bir rezilliğin içindeler. Buna dayanmak kolay değil. Hele Adriano, Pepe gibi kaliteler böyle bir standartı(!) hayatlarında görmediler.

17
Problem hocadan çok yönetimde. Bu da burda dursun. Ayrıca Jupp Heynckes'i falan getirmeyecekseniz şu an Şenol Güneş'i göndermenin hiçbir anlamı yok.

Şenol Güneş gitsin. Yerine hiçkimse gelmesin. Vallahi billahi tallahi Beşiktaş daha iyi oynar.

18
Guti niye hocanin yaninda degil ? Teknik direktor yardimcisi hangisi ?

1.ci yardımcı Şeref Çiçek. Hoca zaten yardımcı antrenör olarak görmüyor Gutiyi.

19
Ligi şuanda puan durumunda bulunduğumuz sırada bitirmemiz kuvvetle muhtemel! Yazıklar olsun bu rezilliğin mimarlarına.

20
Sezon sonu son 4 hafta ya 9 puan önde giremezsek şampiyonluk zor. Hesap yaparken bunu dikkate alın bence bu görüntüyle işimiz zor fb gs ve başak bize çalışmalı.

Ne şampiyonluğu Allah aşkına rüya mı görüyorsunuz siz.

21
Kötü kötü takımlara puan kaybediyoruz. Bakalım Başakşehir, Kayseri Trabzon gibi takımlara karşı ne yapacaz. Hala polyannacilik oynayanlar kaçıncı hafta uyanacak merak ediyorum.

22
Ljajic tek başına sorunları çözmeye yetmez. Takımdaki atletizm sorunu had safhada. Yazık...

23
Ah Sosa ah! O paslar...

24
Karius Alisson Becker'in bugün yediği golü görünce yaşadığı travmayı atlatmıştır herhalde.

25
3 Büyüklerin mevcut kadroları ;

BEŞİKTAŞ JKGALATASARAY SKFENERBAHÇE SKgs yine iyi kadro kurdu. Ama forvet problemi var. O problem olmasa epey bi sağlam olacaklardı. Yine de iyiler. Zor olacak bu sene de...

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 428