İletileri Göster - Barış Hoca

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Barış Hoca

Sayfa: [1] 2 3 4 5
1
Ben genel olarak Gomez'e yapılan sitem hatta bazı hakaretvari sözleri anlamıyorum. Giderken söylediklerinde hata görmüyorum. Eleştirilemez hiçbir şey olmamalı. Vizyon ve planlama konusunda dedikleri doğruydu. Kalmak istemedi. Gitti. Süper bir futbolcu ve göründüğü kadarıyla iyi bir insandı. Dönse mutlu olurum. Türkiye'de doktorluk yerine Abd'de garsonluk yapan biliyorum. Sosyolojik tespit kasacak değilim ama onu anlayacak kadar Beşiktaşlıyız ve bu ülkede yaşıyoruz. Konudan bağımsız olduysa özür dilerim. Az yazıyorum, sizi çok okuyorum. Sevgiler.

2
Şöyle de olabilir

FB ve GS berabere kalırsa;

GS               67
İBB              66
BEŞİKTAŞ  65
FB               64

Böyle bir duruma ne dersiniz?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim içimdeki his Galatasaray'ın kazanamayacağı ama FB'nin kazanacağı yönünde. Biz de zorlanırız ama kazanırız gibi geliyor.

3
Ben hala Fikret Orman'ın TFF Başkanı olma peşinde olduğunu düşünüyorum. YD'yi hatırlayın, "Fenerbahçemiz, Galatasarayımız" demeye başlamıştı. Bu yöneticilik işiyle uğraşanların kişisel ikballeri hiç mi yok? İnanıyor musunuz buna?

4
Hocayla ilgili değil sadece.

Fenerbahçe'yi bütün sezon ayağımıza doladılar ve aradan Galatasaray çıktı.

Herifler her maç bizi tartışma noktasına çekmeye çalıştı, daha dünkü maçtan sonra bile hala ikili averaj, 3. gol öncesi faul falan diye bize bulaşıyorlardı. Herifler 1 metre ofsayttan gol atmış, bizim penaltı verilmemiş, üstünden 10 hafta geçmiş,  teknik direktörleri hala 3. golden önce faulü konuşuyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fenerbahçe takıntısını kullanmış olamazlar mı? Sinir savaşı yapıldı, hoca ve dolayısıyla biz kaybettik.

Fenerbahçe takıntısını kullanmış olamazlar mı? Sinir savaşı yapıldı, hoca ve dolayısıyla biz kaybettik.

5
Ben hocanın Fenerbahçe ile olan sorununun bize zarar verdiğini düşünüyorum. Onlarla ilgili bir takıntısı olabilir. Aklımda bir düşünce daha var ama ne renkliliğim kalır ne üyeliğim! Forumun demokratik olmadığını düşünüyorum.

6
divan başkanı: Hayatları boyunca stadımızda bizlerle maç izleyebilecekler mi  demiş
tff deki 5 Beşiktaşlı hakkında
büyük ihtimal ihraç edilecekler çok sert girmişler onlara
divan üyelerinin tamamına yakını maça çıkmayalım çizgisinde

O zaman maça da çıkmayacaksın abi. O üyeler bir yerlerden gelen emri uyguladı. Küçük enişteyi dövmek yeterli değil! Her pısırık davranışta "takımın çıkarları için susuyorlar" mantığını ve savunmasını kabul etmiyorum. Korkacak adam toplumun önüne lider diye çıkmasın. Ülke gerçeklerinin hepimiz farkındayız ama korku imparatoruluğuna yalakalar ve korkaklar da sağlam katkı yaptı.

7
Tff sitesinde bizi lider gösteriyor. Başakşehir ile aynı puandayız ancak ikili averaj üstünlüğü onlara ait. Nasıl oluyor bu?

8
Maçtan önce de kareografi yapmışlar, Mustafa Kemal yok. Fenere yenilip bunları yenseydik, bu kadar üzülmezdim.

9
Bu sezon hocamızın eli değip de çevirdiğimiz maç var mı? Sitem olarak sormuyorum, düşündüm aklıma gelmedi. Bilgisi olan var mı?

10
2 hafta sonra puan durumu 53-53-53-47 olur.

11
Negredo-Love tartışması biter sanırım.

12
Güneş ikinci yarıya oyuncu değişikliği ile başlarsa maçı istiyordur. 70'e kadar izlerse bu maç 1-1 olmaz belki 0-2 olur. Maç sonu görevine son verilsin o zaman.

13
Love ilk 11 oyuncusu olmaya pek uygun değil gibi. Goldeki ofsayt hakem hatası değil kural hatası. Çok net.

14
ite bak bide sanki o deilmis faulu yapan gibi uzaklasiyor ordan
Bu faul ülkenin özeti aslında. Kendi tarafını-taraftarını-destekçini rakibine karşı sürekli bir nefret diliyle kör et, kendi tarafına hiçbir faydan olmasın ama nefret ettirdiğin tarafa zarar ver, dokunulmaz ol, kahraman ol.

15
Bunlar mı utanacak ? Abi Benim kaptanlık verdiğim adam ki kaptan olmasa bile Alper potuk denen anadolu topçusunun
üzerine koşup sus çekmesini donup izliyorsa bu film tek büyüklük mü oluyor ?
Vucud dili bile kullanamıyorsun. Önceden de yazdım Sen Beşiktaş forması içindesin, rakiplerine b*ka bakar gibi bakman gerekiyor.
Bunlara ne yerde yatan oyuncusu için oyun durdururum ne de kavga gürültüye girer oyunumu soğuturum. İtmeye itme ile küfüre küfür
ile oyun içi sertliğe aynı şekilde karşılık veririm.

Sahada Pascal mı arıyoruz? Hayır ama Pascal gibi kendini ezdirmeyen onun kontrollü ve akıllı olan versiyonu gerekiyor bize. İtildi mi iter gözü topdadır,
Çekildi mi çekmez ama çekmesini engeller gözü topdadır, Trash talk mu başlatıyorlar aynı şekilde sen de karşılık ver, nasılsa cezası yok ama gözün top görsün sadece.
Rakipde bir tane uluslar arası anlamda saygı duyulacak adam yok ve bu adamların karşısında sinen Beşiktaş forması bu maçlarda giymesin abi. Derbi kültürleri varmış,
S**sinler öyle kültürü ; Maçı soğut, soğumazsa ger, gerginlik anında çalıştığımız şekilde hucum edin. Bu mu Derbi kültürü ? Biz bu Iq ile mi mücadele edemiyoruz?
Allah aşkına Beşiktaş bu Iq'ye mi diş geçiremiyor Şampiyon olduğumuz sezonlarda bile ?

Yahu Sahama geliyorlar Favori miyim değil miyim bilmiyorum. Çünkü hala ama hala sahada şimdi tahrik olur,
oyunumu soğutur mu diye merakla korktuğum Mental açıdan 0 (yazı ile sıfır) hazırlık bulunan bir oyuncu topluluğu ve bilgisiz bir teknik ekibim var. 
Bu mu tek büyüklük filmi ? Değil abi değil, Henüz değil.
https://twitter.com/mydmu_jk/status/956659946199961600

"... ama hepsini yeneceğiz kardeşim, hakemleri de yeneceğiz, rakipleri de yeneceğiz"

16
Katiliyorum. Fener gibi rakibe fair-play, centilmenlik gibi kavramlarla yaklasilmamasi lazim. Camia olarak  saygiyi haketmeyen bir kitle. Aziz 20 yilda bunlari boyle nefret edilen kulup haline getirdi. Bunlara layik olduklari sekilde davranacaksin.
Rakibin küçülmesiyle küçüleceksek "tek büyüğüz" demenin anlamı kalıyor mu? Başarı için her yolu mubah kabul edenler Bursa gibi çimine kötüleştirir. Fenerbahçe gibi penaltı noktasını kazar.  "Her şeyi" doğru yaparak tertemiz yeneceksin ki bunları, utansınlar.

17
Bugun okudum 20 yıldır FB karsisinda penaltı kazanamamisiz ve bu adamlar daha son derbide 2 penaltı golüyle ve yenilen net penaltımızla maci aldılar. Bu oyle boyle bir istatistik degil. Besiktas yönetiminin veya Senol Güneş'in bunu basin toplantısında dile getirmeleri lazım, kazansak bile. 20 yildir penaltı kazanamamak ne demek yahu, dünyada boyle bir istatistik var midir? Aziz Yildirim'in başkanlık donemi Turk futbolunun belkide en pislik yillerini barindiriyor.


Guti atmıştı sanki bir penaltı

18
Ben ve bir arkadaşım maça gitmek istiyoruz ama ekonomik biletler tükenmiş. Kale arkası tribünler için 2 kişi bilet bulabilir miyiz? Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.

19
Karabük, Konya ve Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Hem Gs'nin hem de Başakşehir'in bu hafta puan keybedeceğini düşünüyorum.
Dün bunları demiştim. 3'lü galibiyet tahminim de tutarsa (ki tutacağına yürekten inanıyorum) forum olarak bir bira ısmarlarsınız :)

20
Bunları şampiyon yapacaklar belli oldu.konyanın verilmeyen golü.çıkan sarılar hakemin hal ve hareketleri hükümet destekli olduğu İçin korkudan kimsenin de çıtı çıkmıyor bunlara karşı...


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben 5 dk izledim. Hakem Konya atağında öyle bir hücum faulü verdi ki evlere şenlik. Konya'da seyirci de gergin gibiydi.

21
Zor denilen 4 haftadan kayıpsız çıksak daha ne abi tekrardan potaya girer üstlerine çökeriz ama önemli olan da bunu yapabilecek gücü olan takımın inancı olacak mı orasını hoca ve yönetim aşılayacak bu takıma. Katılıyorum trabzon maçı eğer düşündüğümüz gibi geçersek şu periyodu final olacak. Kolay fikstürden kastım da görece kolay yoksa kesin diye bişey yok tabiki işte fenerin bugün puan kaybedebileceğini kimse düşünmezdi oldu diğerleri için neden olmasın.
Değerli arkadaşım, kolay veya zor fikstür denilen olgu yüzde yüz sonuç verseydi kimsenin iddia kuponu yatmazdı değil mi? Benim aksine korkum küçük maçlar. Fb kim, Gs kim! Bizim medya ayağımız güçlü değil. Bu sene Şampiyonlar Ligi'nde yaptığımızı renklilerden biri yapsaydı yorumcular böbürlenerek "şampiyonluğun gizli adayı" diye algı yaratırlardı. Avrupa'yı titret,Sivas'a yenil. Karabük maçındaki oyunu ve patlamayı bekliyorum, sabırsızlıkla.

22
Bir muhabir nasıl böyle bir soru sorar ?

Soru : Federasyon çok Beşiktaş ağırlıklı. TFF Başkanı Beşiktaşlı, Kulüpler Birliği Başkanı Beşiktaşlı, maçtan önce yayıncı kuruluşta 3 Beşiktaşlı yorumcu konuşuyor.

Aykut Kocaman : Her şey o kadar aleni, o kadar ortada ki...Körler sağırlar, birbirini ağırlar diye eğleniyoruz gibi.

Velev ki Beşiktaş ağırlıklı diyelim , ulan Andavallar Besiktaslilarin ağırlıklı olduğu yerde ADALET olur , HİLE - DALAVERE olmaz bunu da böyle bilin !!
Hocaya sormuşlar, alemi nasıl bilirsiniz? "Aynı kendim gibi" demiş.

23
Bi yarın kaybetsinler de hesaplamaları öyle yapalım abi ümitlenip yarınki sonuçlarla yıkılmayalım. Bana göre basaksehir yenip gs yenilirse de olumlu kinciliğe sarılmamız lazım ama görünen şu gs'nin fikstürü bize göre 4 5 hafta rahat bizse ateş çemberine girmek üzereyiz onun için yarın muhakkak yenilmeleri lazım yenerlerse işimiz çok zor. Ha yenerlerse de 7 puan fark kapatilmayacak fark değil ama bizim takımın hali düşündürüyor işte.
Bence psikolojilere bakalım. Soru şu: (sadece ekonomik getiri olarak sormuyorum) kendi kulüp iç politikaları için kimin daha fazla şampiyonluğa ihtiyacı var? Ayrıca "kolay fikstür" nedir? Biz bizi dördüncülüğe düşüren puanları kime ve nasıl kaybettik? 3 hafta 9 puan, Ts maçı ise final benim gözümde. Zor diye düşünülen 4 haftadan kayıpsız çıkarsak diğer tüm takımları rahatsız ederiz.

24
Karabük, Konya ve Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Hem Gs'nin hem de Başakşehir'in bu hafta puan keybedeceğini düşünüyorum. Hafta'ya Başakşehir-Fb maçı var. Fb kaybetmemek zorunda. Aziz seçime gidiyor, mayısı görmek ister. Başak o hafta Fb'yi yenemez. Kritik maç Ts-Başakşehir maçı. 22 ve 23. haftada bugünkü tablodan çok farklı bir görünüm olur. Benim şu süreçte en çekindiğim maç Ts maçımız. Ligde ne olacağımızı o maç belirleyeceğiz.

25
sadece takım gol yiyince mi bitiyonuz siz


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

:) Öyle görünüyor değil mi? Gol atmak ve yememek için oynanan bir oyunda sahadaki oyuncudan ne beklenir. Sanırsın 4-0 öndeyiz de ellerini kaldırıp "temas etmiyorum" centilmenliği kasıyor! Mücadele edecek, kovalayacak ona rağmen o gol yenirse "rakibin becerisi" der oyuncumuzu bağrımıza basarız. "bitme" fiili bitkilere kullanılır arkadaşım. Bir Beşiktaşlının diğerine bunu demesini yadırgadım.

Sayfa: [1] 2 3 4 5