İletileri Göster - Barış Hoca

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Barış Hoca

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Ben ve bir arkadaşım maça gitmek istiyoruz ama ekonomik biletler tükenmiş. Kale arkası tribünler için 2 kişi bilet bulabilir miyiz? Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.

2
Karabük, Konya ve Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Hem Gs'nin hem de Başakşehir'in bu hafta puan keybedeceğini düşünüyorum.
Dün bunları demiştim. 3'lü galibiyet tahminim de tutarsa (ki tutacağına yürekten inanıyorum) forum olarak bir bira ısmarlarsınız :)

3
Bunları şampiyon yapacaklar belli oldu.konyanın verilmeyen golü.çıkan sarılar hakemin hal ve hareketleri hükümet destekli olduğu İçin korkudan kimsenin de çıtı çıkmıyor bunlara karşı...


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben 5 dk izledim. Hakem Konya atağında öyle bir hücum faulü verdi ki evlere şenlik. Konya'da seyirci de gergin gibiydi.

4
Zor denilen 4 haftadan kayıpsız çıksak daha ne abi tekrardan potaya girer üstlerine çökeriz ama önemli olan da bunu yapabilecek gücü olan takımın inancı olacak mı orasını hoca ve yönetim aşılayacak bu takıma. Katılıyorum trabzon maçı eğer düşündüğümüz gibi geçersek şu periyodu final olacak. Kolay fikstürden kastım da görece kolay yoksa kesin diye bişey yok tabiki işte fenerin bugün puan kaybedebileceğini kimse düşünmezdi oldu diğerleri için neden olmasın.
Değerli arkadaşım, kolay veya zor fikstür denilen olgu yüzde yüz sonuç verseydi kimsenin iddia kuponu yatmazdı değil mi? Benim aksine korkum küçük maçlar. Fb kim, Gs kim! Bizim medya ayağımız güçlü değil. Bu sene Şampiyonlar Ligi'nde yaptığımızı renklilerden biri yapsaydı yorumcular böbürlenerek "şampiyonluğun gizli adayı" diye algı yaratırlardı. Avrupa'yı titret,Sivas'a yenil. Karabük maçındaki oyunu ve patlamayı bekliyorum, sabırsızlıkla.

5
Bir muhabir nasıl böyle bir soru sorar ?

Soru : Federasyon çok Beşiktaş ağırlıklı. TFF Başkanı Beşiktaşlı, Kulüpler Birliği Başkanı Beşiktaşlı, maçtan önce yayıncı kuruluşta 3 Beşiktaşlı yorumcu konuşuyor.

Aykut Kocaman : Her şey o kadar aleni, o kadar ortada ki...Körler sağırlar, birbirini ağırlar diye eğleniyoruz gibi.

Velev ki Beşiktaş ağırlıklı diyelim , ulan Andavallar Besiktaslilarin ağırlıklı olduğu yerde ADALET olur , HİLE - DALAVERE olmaz bunu da böyle bilin !!
Hocaya sormuşlar, alemi nasıl bilirsiniz? "Aynı kendim gibi" demiş.

6
Bi yarın kaybetsinler de hesaplamaları öyle yapalım abi ümitlenip yarınki sonuçlarla yıkılmayalım. Bana göre basaksehir yenip gs yenilirse de olumlu kinciliğe sarılmamız lazım ama görünen şu gs'nin fikstürü bize göre 4 5 hafta rahat bizse ateş çemberine girmek üzereyiz onun için yarın muhakkak yenilmeleri lazım yenerlerse işimiz çok zor. Ha yenerlerse de 7 puan fark kapatilmayacak fark değil ama bizim takımın hali düşündürüyor işte.
Bence psikolojilere bakalım. Soru şu: (sadece ekonomik getiri olarak sormuyorum) kendi kulüp iç politikaları için kimin daha fazla şampiyonluğa ihtiyacı var? Ayrıca "kolay fikstür" nedir? Biz bizi dördüncülüğe düşüren puanları kime ve nasıl kaybettik? 3 hafta 9 puan, Ts maçı ise final benim gözümde. Zor diye düşünülen 4 haftadan kayıpsız çıkarsak diğer tüm takımları rahatsız ederiz.

7
Karabük, Konya ve Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Hem Gs'nin hem de Başakşehir'in bu hafta puan keybedeceğini düşünüyorum. Hafta'ya Başakşehir-Fb maçı var. Fb kaybetmemek zorunda. Aziz seçime gidiyor, mayısı görmek ister. Başak o hafta Fb'yi yenemez. Kritik maç Ts-Başakşehir maçı. 22 ve 23. haftada bugünkü tablodan çok farklı bir görünüm olur. Benim şu süreçte en çekindiğim maç Ts maçımız. Ligde ne olacağımızı o maç belirleyeceğiz.

8
sadece takım gol yiyince mi bitiyonuz siz


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

:) Öyle görünüyor değil mi? Gol atmak ve yememek için oynanan bir oyunda sahadaki oyuncudan ne beklenir. Sanırsın 4-0 öndeyiz de ellerini kaldırıp "temas etmiyorum" centilmenliği kasıyor! Mücadele edecek, kovalayacak ona rağmen o gol yenirse "rakibin becerisi" der oyuncumuzu bağrımıza basarız. "bitme" fiili bitkilere kullanılır arkadaşım. Bir Beşiktaşlının diğerine bunu demesini yadırgadım.

9
Ligin en boktan takımlarına karşı bu kadar kötü oynuyorsan suç sende hoca! "Son 2 yılın şampiyonuyuz o yüzden bize karşı deli gibi oynuyorlar" demekle fenerin hocasının yapmaya çalıştığı algı oyunu arasında bir fark yok. Avrupalı geleceğe bakıp karar veriyor, biz geçmişe. Hoca bu maçı verirse "gitsin".

10
Oğuzhan futbolcu mu yoksa balet mi karar versin.

11
Türk futbolundaki güç odağı dönüşümü bizim başkanın TFF Başkanı olmasıyla zirve yapacaktır. Ben Kulüpler Birliği Başkanlığının bir adım ötesini hayal ettiğini düşünüyorum. Amacının da TFF Başkanı olup bizi kayırmak değil "adil her ortamda tek büyüğün her zaman Beşiktaş olacağını göstermek" olduğunu düşünüyorum.

12
Ben Negredo'ya hala çok güveniyorum. Dünkü vole pası sonrası koşusunu golle tamamlasaydı hanginiz "vay be" demeyecekti. Almeida=Negredo diyenleri anlamak güç. Negredo'nun top oynamayı bildiği belli. Takım ne kadar pas oyunu oynuyor ki Negredo uymuyor. Adama mobbing yapmak ister gibi davranıldı. Neticede Akdenizli bu insan, muhtemelen duygusaldır. Maçlarda gol kaçıran insan halı sahada bile üzülür. Negredo bildiğin stres yaşıyor. Geçen maç oyundan çıkarken eşinin yüz ifadesini hatırlayın, oyuncunun psikolojisi hakkında bir fikir veriyor. Kimi oyuncularımızın yaptığı gibi maç seçmiyor. Ben elinden yaptığını görüyorum. İlk devre Karabük maçında (Talisca gününde olsa) 2 ya da 3 tane yüzde yüz gollük pas vermişti, maç sonu bir sürü insan oyuncuyu gömmüştü. Şu meşhur "algı yaratma" Negredo ile ilgili oluşmuş sanıyorum. Ve Negredo ile Love'ın birlikte oynayacağı ilk maçı sabırsızlıkla bekliyorum.

13
Çok özür dileyerek (en aktif başlık burası olduğu için) buraya yazmak durumundayım. 2 arkadaş Karabük maçına gelmek istiyoruz, passolig i ilk defa kullanacağız. Yan yana bilet almak için ne yapmamız gerekiyor? Teşekkür ederim.

14
Şaklabanı çıkaracağına gerçekten iyi oynayan forvetini çıkarırsan olacağı bu. "1 mağlubiyetle bunu demek haksızlık" diyecek kişi renklidir arkadaşım. Şenol Güneş 2002'de İlhan'a yaptığını şimdi Negredo'ya yapıyor. Çıkar şaklabanı al Orkan'ı Lens'i illa orta-gol oynayacaksan. Muhtemelen devre arasında bir çirkinlik oldu ve hoca haksızlık yaptı, takım sıfırlandı. Kredisi yok mu, diyeceklere cevabı Şenol Güneş kendisi verdi: Burası altyapı değil, iyi olan bizimle kalacak!

15
Şimdi maç sonunu ve soyunma odasındaki görüntüleri izledim. 1.5 dk için alma arkadaş Negredo'yu. Adam takımdan kopmuş gibi. Mutsuz duruyor. Üzüldüm. Takım büyük iş başardı. Tebrik ediyorum hepsini.

16
Cenk çok gol atsın ve satılsın, sevemiyorum kendisini. Negredo'nun çok iyi bir oyuncu ve karakter olduğunu düşünüyorum. Şenol Güneş büyük hoca ama misyonu bitti. Sene sonu gider. Galatasaray şampiyon olamaz. 1 mağlubiyet 1 beraberlik sarsılırlar. Negredo goller atsın, seneye çok iş düşecek.

17
Askerlik yerimi soruyordun @tangaz abi belli oldu. Ankara Polatlı topçu birliği.Yedek Subay olarak yapacağım askerliğimi .  30 Ekim'de birliğe teslim olacağım  :)

kişisel ileti gönderdim, umarım yardımcı olur. hayırlı teskereler.

18
saha halen çok kötü ya  :s20:
Saha neden bu kadar kötü?

19
Cenk Tosun'un sözleşmeye bir daha ki transferden de %10 pay koydursak  :bandit:

Başkan Cenk'i geri alırken %10 indirim olarak kullanır o payı :)

20
Şenol Güneş yeni transferler fiziksel anlamda hazırsa oynatacaktır. Elbette maç ritmi de önemli. Ancak geçen haftaki puan kaybından dolayı "neden transferler oynamıyor" serzenişine yanıt vermek adına hazır olmasa kendini bile oynatmaz. Çünkü bunun şöyle bir psikolojik yönü var; hepimizde "yeni transferler oynayınca takım daha iyi olacak" düşüncesi mevcut. Hazır olmayan-uyum sağlayamamış yeni transferlerin etkisizliği az ya da çok bir ümitsizlik ya da kaygı yaratır mı? Kötü performans sebebi ile oyuncu ve transferi yapan yönetime bir eleştiri olur mu? Bugün ilk yarı 2-0 veya 3-0 yakalanırsa ikinci 45 dakikada yeniler oynar, Lens asist yapar, Negredo atar, güle oynaya milli araya gireriz.

21
Renkliler bizi geçip şampiyonlar ligine gidemeyeceklerini anlayınca 'bari ülke puanını mahvedelim de ön eleme de elenirler belki' diye düşünüyorlar sanırım.

22
Geçen söyledim tekrar söylüyorum, Şenol Güneş büyük karakter. Boşa evham yapılıyor. Emir büyük yerden, dünkü basın toplantısında belliydi. Türkiye'nin şu anki şartlarından dolayı adam ağız dolusu 'İstemiyorum' diyemedi. Her kurumda 'benim emrime nasıl uyulmaz' kibrinin aşılandığı bir kafa yapısı var. O da bunun farkında olduğu için buna göre davranıyor. Ben,  doğru bildiğini yapma konusunda Şenol Güneş'e kulüpteki tüm diğer şahıslardan daha fazla güveniyorum. Kabul etmedi diye yoğun hakem hataları veya kötü fikstür bizi bekliyorsa her Beşiktaşlı bu süreci de sonuçlarını da bir nişan gibi göğsünde taşıyacaktır.

23
Adamlar tutuşmuş :)

24
Lens solda verimli olur mu? Ben Quaresma'yı kesebileceğini sanmıyorum. Solda oynasa da verimli olmaz sanırım. Alerji yaptığı için eski kulübünün maçlarını bizim maçlar haricinde izlemedim. bilgisi olan arkadaş açıklarsa sevinirim.

25
Söylediklerine ilave olarak Şenol Güneş'in eldeki oyunculardan normal bir antrenörden yüzde olarak çok daha fazla verim aldığını düşünüyorum. Örneklemek gerekirse Tudor aynı oyuncu topluluğundan %20 fazla katkı alıyorsa normal potansiyellerinden Şenol Hoca'da bu oran %60-70 civarında. Sadece örnekleme için bu rakamları verdim söylediklerimi ifade edebilmek adına. Bu günümüz futbolunda önemli bence eldeki malzemeden maksimum fayda ve verim alabilmek.
Ben "hoca takımın bir parçası, kimse Beşiktaş'tan büyük değildir" gibisinden bir şey algıladığım için yazmak istedim. Kurumları kuran da yaşatan da büyüten de insanlar. Evet büyük takımız ama doğru iş yaparsan büyüklüğün ortaya çıkıyor. Bu düz mantıkla hoca ve oyuncular  kim olursa olsun, hep şampiyon olmamız gerekirdi. Büyük kalmak önemli, bunun için de duygusal değil mantıklı olmak gerekiyor.

Sayfa: [1] 2 3 4