İletileri Göster - panic13

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - panic13

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 90
1
Bu ney laaa
Bot musun sen, robot musun
Layk layk

Yasini gir arkadasim forumda zorunlu- achtung ! stop !
- e baba durduk iste, guten tag komitan
- guten tag türko, passport !!!
- das is ehm maine pasaport..
-was is das !!??
- das is garpuz..
- "hırrr hıırrr haouv" achtung bruno
- A ne güzel it büyleee...
- Hırr hav hav hav!!
- Hoşt it ogli it Hoşt! Hoşt!

2
şuanda kötünün iyisi gayet güzel..


Ehven-i şer (kötünün iyisi) şerlerin en belalısıdır demiş atalar.

3
hala cevabımı alamadım metini alıntılamak moderasyon yediriyor üyelere biz metinin cezasını keselim demiyoruz metini alıntılayanlara moderasyon verilmesine karşıyız isyanımız buna

Adaletin olmadığı yerde Anarşi başlar!

4
Ne diyor :alala:

It was pleasure to see two of the best crowds at the same stadium. What an atmosphere! #LittleSetback #AgainstTime #MiaSanMia @FCBayern

İki büyük taraftar gurubunu aynı çatı altında görmek büyük keyif diyor. Ne atmosfer ama diyor. Anne! bana püskevit al demiyor.

5
metinin yediği hurmalar gelip bizi tırmalıyor ama forumumuzda

Metin cezasını aldı, bunu çok iyi biliyor. Gelecek başkanımız YD aday olmaz ise Ahmet Nur Çebi'dir. Uzatmanın anlamı yok bu meseleleri. İlla odunla dövmeye gerek yok adamı.

Almanlar yenince biz de yenmis sayildik abi

TÜm dünya Almanın husyesini yesin, bu ayrı. Uygun şartlar oluştuğunda zaten Sezer transferinden başlayıp MEtin'İn açıklamalarını 100 defa yazacağız. Bundan şüphem yok. Şu an huzur kaçırmaya gerek yok. 2010 Dünya Kupası idi sanırım, bi maçta Hugain 3 gol atmıştı, bizim Ömer Üründül "Hugain 3 gol attı ama etkisizdi" demişti. eleştirilecek çok şey var ama doğru zamanda yapılmadığında ya dalga konusu oluyor ya sinir bozuyor. Şu an gerek yok. Albayrak cevabını misli ile aldı, başkanlık umudu kalmadı. Bundan büyük ceza yok ona maylayfım.

6
metin albayrak pasifize edildi die onu alıntılamakda forumdan pasifize nedeni mi oluyor şimdi?

@tangaz ım çatalkaram çingenem :) adam uzatmayın diyo işte daa :D ortamı harmalaya gerek yok. Taraftar %100 haklı zaten, herif o cümlesinin bedelini başkanlık hayallerini rafa kaldırarak ödedi zaten. Devamlı aynı konuları uzatmaya gerek yok, şampiyon olalım sonra bütün hesapları kapatırız ;)

7
Günaydın arkadaşlar,

Dün maçta idim, atmosfer harika idi,

Pektemek'in artık tazminatı falan verilsin, yollansın. Sinirden başka bir şey yapmıyor.

Metin Albayrak konusunda, bence de uzatmanın anlamı yok. Bir hata yapıldı ve kapatıldı, bundan sonrası zarar. Benim de tahminim yeni yönetimde Albayrak'ın olmayacağı yönünde. Taraftarın verdiği tepkiler doğru, bu kadar uzatılması ise zarar verir.

Şenol Hoca'ya oyuncu tercihleri konusunda asla laf söylemem. Adamın ilk yıldaki Tolga inadı dışında tüm tercihleri istisnasız doğru idi. Besbelli ki Negredo bizim oyuna uymuyor. Negredo oyun kalitesi ve karakteri ile bize katkı yapan bir adam ama @mylife1903 üstadın dediği gibi o kadar parayı alan adam değil gol atmak, kaleciyi de içeri sokacak. Bence ondan 60'tan sonra, rakibin defansı düşmeye başladıktan sonra faydalanmaya devam etmeliyiz. Çünkü zeki de bir adam, rakibi iyi çözüyor. Haa, sene başından beri düzenli 11 oynasa idi zaten kondisyon problemi de olmayacaktı, şu aşamadan sonra form tutmasını bekleyemeyiz. Mutlaka katkı yapacaktır, maksimumunu almak zorundayız. Sadece ondan değil, tüm oyunculardan.


Bundan sonra ideal 11 bana göre şöyle olmalı;

                      Fabri

Adri       Pepe           Medel        GG

           Atiba      Tolgay/Ozzy
       
                    Talisker

Babıl                                  Lens(Q7)

                Love/Negredo

Maç maç gideceğiz, 9 oyuncu zaten garanti. Sadece rakibe göre Tolgay/Ozi veya Love/Negredo efendi değişikliği yapmak lazım. Şenol Hoca'ya sonsuz güveniyorum. Takımda Pepe, Adriano, Medel, Babıl, q7 ve Negredo gibi hayvani seviyede tecrübeli adamlarımız mevcut. Bu adamlar bu paraları bu günler için alıyor. Faydasını çok ama çok göreceğiz.

Başakşehir'i yenersek tekneleri kiralayın!

8
@Berat hayırlı teskereler kardeşim.

9
alt yapıda ciddi atılım yapıyorlar sanırım vodafone işbirliğiyle nevzat demirin yanınada alt yapı tesislerini inşa ederler bu yaz

Vodafone kafilesi ile lyon maçına gittiğimizde daha o zaman bundan bahsetmişti proje koordinatörü. Altyapıda hem tesis olarak hem ekipman olarak büyük atılım yapacaklarını söylemişlerdir. Arsa işi çözülürse 1 yıl içinde hayata geçer o tesisler Vodafone desteği ile.

10
Ts yı averajla lig 2.si yapmak bence çok büyük başarı , bence şampiyon yaptı ama resmiyette 2.ci orası ayrı konu

Hem de 81 puanla.

büyük iş...

11
Haftaya basaka koyarsak sampiyonuz. Bu sene sampiyon olursak gercektwn edsane olacak

12
İsmaille bile sampiyon olduk :)

13
onlarda Beşiktaşlı bırakırız bir kaç gün sevinirler. sonra ver odunu
ben @panic13  ü gözüme kestirdim onu anca odun paklar gerisini siz halledin.

Hakkınızdır, takıma güvenmemek büyük hata oldu. :(

14
Birisi berat diğerleri kim?

"Hele bi kamp yesin de!..." s28 e13

15
Günaydın,

Bir önceki gönderimde yazdğım gibi şampiyonluk benim için hayaldi, 2. olak da ŞL ön elemeye gitsek diyordum. Valla sadece 2 haftada tüm düzen değişti. futbol bu yüzden güzel belki.

@mylife1903 efendinin hep dediği gibi, 30 üzeri çok tecrübeli üst düzey oyuncularımızın faydasını şimdi göreceğiz. bu adamlar, Pepe, Medel, Negredo, Babel, Q7 zaten hayatları boyunca bu seviyelerin adamı oldular. Lİgde son haftalaır bizden daha iyi takım yok. Hele GS nin cezayirlileri faslıları falan rahat adamlar, itsen sıkıya gelmezler.

Gençler ve Başakcity'e vurup geçtik mi şampiyonluk yakın, meşaleleri yakın!

16
o değilde şampiyonluk hayal bize rüya görüyorsunuz diyenler vardı bizimle dalga geçenler vardı :)

onlara ne oldu ben asıl onları merak ediyorum  :D :evillol:

nereye gittiler nereye kayboldular aykutun tacını mı aramaya cıktılar yoksa :D  :evillol:

Valla birisi benim :( şampiyon olalım da benimle sezon boyu maytap geçebilirsin.

17
Bu arada hocanın oyuncu değerlendirmelerinde şimdiye kadar yanıldığı tek bir adam bile olmadı. Artısı, oynatmadığı adam eğer gerçekten adam ise (bkz: Medel, Negredo, Abu, Tolgay, Tosic) asla salmıyor, kadroya giriyor ve kendi seviyesini aşıyor. 

18
Bi sebepten oynamiyor

Afam hazir gelmedi, kendini salarak geldi
Burayi katar sandi
35 gol atarim imzalarim falan
Sanki adam nukleer silahti da bah baasarim duymeyeee haaa diye yedek kaldi

Hazir degildi oynayamadi, kendi sucu

bu%100 doğru ama eksik. Hocanın tutumundan bağımsız değerlendiremeyiz.

19
Besiktasin santraforundan bahsediyoruz
Besiktasin santraforu net oyuncu olur
Ve hep ilk11 baslar adi tahtaya ilk yazilir
Biz hala birinci santrafor tartisiyiz
24uncu haftada iyi santrafor istatistigi gomisinki gibi olur

Besiktasin santraforu 4.35 verilen bir adam 24. Haftada 18-22 bandinda olmalidir

Geçen sene de Abu'nun benzer istatistikleri vardı, burada yaptığın gömüleri biliyoruz :) Tespitin doğru olmakla birlikte son 4-5 yıldaki santrafor transferlerimizde en objektif olmamız gereken adam Negredo'dur.

Demba Ba bütün küçük maçlarda yazıyodu, büyük maçlarda ortada yoktu. Almeida tüm derbilerde yazıyodu, küçük maçlarda ortada yoktu. Abu zaten Afrika kupasına gitti de kendini buldu. Yoksa o da elde patlayacaktı. Gomes desen, zaten 1 tane işte, başkası yok.

Negredo'nun golcülük vasıflarının gerilemesi kadar hocanın da ona karşı tutumunu ayrı değerlendiremeyiz.

20
Bir santrafor için 24 maç 5 gol 6 asist istatistiği iyi bir istatistik değil bu istatistiği tolga veya oğuzhan yapmalı. Takımın santraforu 24 haftada en azından golde çift haneli rakamlara ulaşmalı. İyi tarafından bakacak olursak son haftalar istatistikleri artışa geçmesi güzel bir gelişme.Lakin bütün sene değerlendirildiğinde yeterli değil.

Abi adamın 90 dakika tamamladığı maç yok, ilk 11 başladığı maç 6. Ortaya bir istatistik konuluyor ise durum tespiti de yapılmalı. Kaldı ki son 10 dakika oyuna girdiği kaç tane maç var.

Negredo, bence de bu sezonu beklediğimiz performansta geçirmemiştir. Ama bunu içinde bulunduğu şartlardan bağımsız değerlendiremeyiz. 24 maç oynamış sadece 5 gol 6 asist dediğin zaman sanki o 24 maçın tamamında 90 dakika kalmış gibi bir anlam çıkıyor. Asıl değerlendirmeyi kalan son 10 haftada yapacağız.

21
Elinde verebileceğin bonservis 2.5 milyon Euro, liginin kalitesi ortada, tek kozun şampiyonlar ligi.

Bu ortamda aradığın tarz adam alamazsın, bulabildiğin tarz adam alırsın. Fenerbahçe'nin Janssen'i (ve bizim Aboubakar'ı) kiraladığı paraya Negredo'yu satın aldık, piyasa belli. Bu paraya ya 2 sene ayağına top değmemiş santrafor alırsın, ya kariyeri düşüşte bir adam, ya da kiralık getirip parlatır ve gönderirsin.

Negredo çok faydalı oynuyor son zamanlarda. Senin kalıplarına uymuyor diye ve biraz da egondan ötürü kabul edemiyorsun, ama adam Fenerbahçe ve Trabzonspor maçlarında 50 dakikada 4 asist yaptı. Asist demek, gol demek. Kendi 3 tane atıp hiç asist yapmasa daha verimli olmazdı.

Love'a gelince. Kabul, bana Karabük'e 2 gol atacak adam da lazım. Öyle maçlar da olacak, kapanan takıma karşı bir tane atıp çözecek. Ama Negredo net daha faydalı.

Ayrıca Love'dan daha genç ve daha kariyerli

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son 5 santraforumuza verdiğimiz paralar;

Almeida: Maçvbaşılar dahil EUR 3,25 civarı
Demba Ba: Maçbaşılar dahil EUR 3,5 cviarı
Gomez (aka Eyşan): Maçbaşılar dahil EUR 4,5 civarı
Abu: Maçbaşılar dahil EUR 3,75 civarı
Negredo Efendi: Net 4,25 (muhtemelen imza parası ve maç başılar dahil)

Değil üst düzey, gözden düşmüş veya potansiyel sahibi santraforları bile ucuza alamıyorsun. Çünü bu adamlar Türkiye'ye gelmiyor. Az paraya kendini cilalatabileceği liglere gidiyor ama Türkiye'ye gelmiyor. Buraya geldiğinde karşılaştığı ortam falan farklı ama gelene kadar ikna edemiyorsun işte.

Son yıllarda sadece Beşiktaş'ta değil, 3 büyük kulübümüzün şöyle yıllık EUR 2 milyon maliyetle alıp yüksek katkı alabildiği bi santrafor var mı? Belki Fernandao, o da Fener'e Bursa'dan gitti.

Negredo efendi ile aynı şartlarda büyük resme baktığımızda daha faydalı olabilecek birisi alınabilir miydi? Tabii ki. Ama bildiğim kadarı ile Negredo ile geçen sezonun sonlarından beri kontağa geçilmiş, belki verilen sözlerden cayılmak istenmemiştir. Kaldı ki geçen seneki ilk yarı ile ikinci yarı arasındaki Abu gibi bir etki gelebilir Negredo efendi'den. Adam son iki hafta bize 6 puan kazandırdı. bildiğin takımın özgüvenini artırıyor. Bundan sonra her maç 1 gol1 asist ile oynarsa şaşırmam. ilk geldiği gün ile şu anın alakası yok.

22
çok iyi olmayan oyun ama güzel sonuç... hafta içi yapılan maçın yorgunluğu da vardı sanırım...  atiba-tolgay çok yük bindi gerçekten...

okay-kadir ikilisi alınması elzem oyuncular...

okay çok kuvvetli topcu... çok iş yapar... ikili mücadele kazanma-hava topu falan istatistiklerde ligin en iyilerinden...

kadir yaşına göre harika oynamakta... ben çok beğendim... bizim maçta kötüydü... kötü hali bile 2 net gol vuruşu var.. şutlarını geliştirince çok iyi topcu olacak...

mustafa pektemek+ bir miktar para...  :halay:

Pekto futbolcu falan değildir, bazı fiziksel avantajları ile şans eseri spordan para kazanan senin benim gibi bir insandır. Altyapılarda Pekto gibi yüzbinlerce genç vardır. PEkto'nun tek farkı nasıl olduğunu hala anlamadığım bir şekilde BJK ile doğru zamanda buluşup o kontratı alabilmesidir. Adam 3 yıldır toplam eur 5 milyon canlı kesmiş olup 0 0 0 0 (sıffır sıffır sıffır sıffır) katkı vermiştir. Böyle enayi silkemele dünya tarihinde çok nadir görülür.

Ayrıca 2017-2018 sezonunun başında, elin Berezilyalısı Marselo ligin bittiği gün kampı kaçırmamak için ameliyat olup kendini hazırlarken, Pekto efendi 2016-2017 sezonunun başında tam 1 aylık amerika tatilinden sonra kampın ilk günü ameliyat olup tüm sezon öncesi kampı kaçırmışır. Sakatlığı da Marselo ile aynıdır.

Kimse bana iyi niyetten, karakterden bahsetmesin.

23
Var, ben varim.
Negredo yanlis ve fiyasko bir transferdir.
Asist yapiyormus, romantizm bunlar, asist yapan degil gol atan parasi aliyor.

Biraz elestirince yanlis anlasiliyor, negredo iyi futbolcudur, besiktas seviyesinde de oynayabilir ama o paraya bu performans lukustur.

Seneye kim ilk11 santraforu negredo olsun istiyor, onlar guzelleme yapabilir.

Diger oyunculara da yazik, lens almis topu yardirmis gidiyor cocuk, kafayi ceviriyor ceviriyor santrafor yok az daha gidiyor ceviriyor kafayi kimse yok, 2-3 kisinin arasina daliyor cocuk zaten kapasitesi belli, azicik hareketli ve cabuk bi santrafor olsa kanat oyunculari da daha faydali olacak.

Asist yapiyor, alan aciyor, duvar oluyor lazim degil arkadas, gol lazim gol, babel taliska lens quaresma her mac gol falan atamaz. Santrafor atar golleri, rol calmaya gerek yok.

Babele attirdigi ilk golde iyi santrafor alir doner kendi atar golu, ikinci golde de babelin yaptigi gibi verkaca giren besiktasin santraforu olmalidir.

Olaya bak, kamyonla para veriyoruz asist yapiyormus, bana asist yapma kardesim bana gollerinle gel

Neyse gunaydin, gun uzun daha gomeriz bu negredoyu ve onu transfer edenleri
Besiktasin sene basinda aldigi yildiz santrafor, takimin en cok para kazanan oyuncusu bayern, fb ve trabzonspor maclarinda oturuyor kenarda, taraftar da guzelleme yapiyor.
Oyuncuya da suc bulmuyorum, transfer edenler, ettirenler eger o oyuncunun 4.35inin hepsi oyuncunun cebine girmiyorsa, istifa etsinler.

"Ayranım budur
Yarısı sudur
İçsen de budur
İçmesen de budur"

Babuş bu saatten sonra kazma küreği gömme zamanı geçti. Ben de aldığı ücrete nazaran verdiği katkıya uyuzum ama son 3 maçta da net kare net katkı verdiği gerçeğini değiştirmiyor. Cehennemden Negredo efendinin yaptığı 4 asist ve sayısız katkı ile çıktık. Adam net büyük maçların oyuncusu, bu saatten sonra maksimum katkı almak gerek.

Dediklerinin %80'ine katılıyorum ama iki nokta var eklemek istediğim;

1) Hoca yeterince şans vermedi. Belki ne olursa olsun 5 maç arka arkaya oynatsa idi daha farklı olurdu. Ayrıca son 3-4 maç bana eskiye göre 2 kat daha hareketli geliyor.

2) Akdeniz insanına yani İspanyola İtalyana Portekizliye falan uyum için zaman gerekiyor. Negredo efendi takıma uyum sağlamış gibi, gördüğümüz kadarı ile takım da Negredo Efendiye ısınmış. Hemen katkı istiyorsak ya Alaman panzeri alacaksın ya da kendini kanıtlamaya aç apaçi afro veya güney Amerikalı. Gerçi onlar da 10 hafta oynayıp bir defa maaşını geciktirince hemen salıyo.

Öyleyken böyle işte.

24
Puan hesabi icin erken daha
10 mac kalacak yarin.

Kimse 10da 10 yapamayacak cok net
En cok kazanan 7-8 galibiyet alir

Biz evdeki maclari kazanip deplasmanda yenilmezsek cok rahat sampiyon oluruz.
Yenilmemek ilk oncelik

ben de aynen bunu yazacaktım. evdeki tüm maçları kazan, deplasmanda kaybetme. Deplasmandaki 2 galibiyet bizi şampiyon yapar.

25
Günaydın arkadaşlar,

Dün gece kalp ağrısından uyuyamadım. İçime sanki öküz oturdu. Ben eski kafa bir Beşiktaşlıyım, rakip bile olsa haksızlık gördün mü rahatsız oluyorum. Çok net söylüyorum; FB'NİN TACINI KİM VERMEDİ İSE ÇIKSIN ORTAYA!!

Ve dalga geçenler!! Susar mısınız lütfen? Bi arkadaşımız ağlıyor!! Biz ne ara bu kadar kötü olduk ya?

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 90