İletileri Göster - panic13

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - panic13

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 80
1
Günaydın arkadaşlar,

Geceki @Necmi abi ile @ardiles yazışmalarını okudum. Ardiles; takım bu yıl kazanması gereken tüm hedef maçları kazandı. Bursa maçı kazanılması gereken bir maçtı, rakibe neredeyse yarım pozisyon vererek 2 tane attık. Şampiyon olduktan sonra ihtimal değerlendirmenin manası yok. Ha ileride başımıza bela olur mu? olabilir, her şey mükemmel diyemeyiz. Lakin şu an ligin en iyi ve dominant kadrosu bizde. Sadece bir forvet transferi ile bile takım şampiyonluğu büyük ölçüde alacak. Şu aşamada senin söylediğin çapta büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum. Takımın daha iyi olması gerektiği doğru. bununla birlikte çok iyi olmaması ligin açık ara en iyi takımı olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor.

2
Senin suratın ekşi düzgün konuş Mustafa hakkında özellikle de suratı hakkında !

Hayatında bir aidiyet için savaştın mı ? O aidiyet için herhangi bir yerinden yaralandın mı ?

Ekşi suratlı dediğin adamın suratı o çok sevdiğin forma üzerindeyken o çok sevdiğin takım uğruna ter dökerken paramparça oldu.

Konuşurken laflarına dikkar edeceksin , ne konuştuğunu bileceksin .

Pektemek takımın tümörüdür, ne dersen nafile. Ayrıca Pektemek babasının hayrına yapmıyor, yılda EUR 1,7 milyon maaş alıyor. bi zahmet iki topa vuruversin. O sözde kendini parçalayan adam geçen sene tatilde 1 ay amerikalarda gezdi tam kamp başlayacağı gün ameliyat oldu. Marselo bu yıl lig bittiği gibi ameliyat oldu, geldi kampına katıldı, demek ki yeteri kadar "adam" değilmiş. Maalesef bu işler hamasetle yürümüyor.

Tolga, Pektemek acilinden shooting. Rica edicem "adamlıklarını" başka yerde göstersinler. Beşiktaş'ın parası ile değil.

3
Kolarov/Mangala bonservissiz
Lens- 2 milyon euro kiralama bedeli
Gignac- 5 milyon euro bonservis

Cok mu uctum?

Makul bir senaryo... Hem de olası. Bana da sanki kolarov gelecek gibi geliyor. Normalde medyada isminin uçması lazım. Özellikle karartılıyor diye düşünüyorum.

4
Mitroviçe yaklaşık 6 milyon euro harcandı, bu parayla akıllı bir transfer yapılsaydı, şimdi en kötü o oyuncuyu satardın ve FFp sorununu ortadan kaldırırdın. Bunu nasıl anlayamıyorsun?

İkincisi Mitroviçi izleyen kendi taraftları var, yüzlerce maçını izlemişler, sence bu adamların görüşü önemsiz mi?
2013 yılından 2017 yılının başına kadar Hırvat liginde HNK Rijeka gibi bir takımda 4 yıldır kendini hiç bir Avrupa takımına beğendirememiş,
binlerce scoutun gözünden kaçmış bir adamı nasıl olurda beğenirsiniz? Hadi diyelim herkesin gözünden kaçtı, Şenol Güneş gibi futbolcu parlatan bir hocanın bile mi gözünden kaçtı?

bu kısma pek katılmıyorum, scout başarısı sadece genç oyuncu başarısı değildir, transfer başarısıdır da ayrıca. mitrovic'i bulan getiren de, beck, sosa ve marcelo'yu transfer eden de aynı ekip. şimdi Marselo, Sosa, ve Beck tüm dünyanın gözünden kaçmış mı oluyor?

mitrovic bence de yetersiz oyuncu ama dediğin biraz abartı olmuş sanki. bu mantığa göre türkiye'ye gelen tüm oyuncular gözden kaçmış oluyor. Bir de, en az 3-4 potansiyelli transferin bizim girişimlerimiz olduğu halde TR'ye gelmek istemedikleri için transfer olmadıklarını biliyorum. Demek istediğim faktörler çok değişik.

5
Selam,

MArselo'nuns atılacağı belliydi, demekki oyuncu çok gitmek istemiş. Ben EUR 10 milyon makul olurdu ama EUR 8,5 kötü bir tutar değil. Yapacak birşey yok. Pepe+Mitrovic/tosic tandeminin çok sorun yaratacağını düşünmüyorum. Defansımız ne zaman çok iyiydi ki? Marselo gitti, elimizde daha iyi var. Büyütmeye gerek yok,

Bize çok acil leblebici bir santrafor lazım.

6
Aslında güzel fikstür, son 7 hafta GS dışında zor maç yok.

7
Bu arada idmanlarda da yok sanırım...

Veli, gördüğüm her 3 görüntünün 2'sinde mutlaka omzunu kontrol ediyor. İflah olmaz bundan sonra.

Valla zor karar, bir yanda ne olursa olsun senin kulübün için ter dökmüş, herhangi bir ahlaksızlık/üçkağıt görmediğin ve zamanında en iyi oyuncularından biri olmuş bir adamı sakatlık gibi tamamen bağımsız bir sebeple neredeyse EUR 200 milyonların konuşulduğu bir ortamda cüzi denilebilecek bir para için kapıya koyuvermek.

Diğer yanda o ve onun gibilerin sadece maç başına aldığı parayı bile 1 yılda kazanamayan yığınların olduğu bir ülkede, artık sana fayda etmeyecek bir adama üstelik çok aşırı borçlu iken yılda EUR 2 milyona yakın para ödemek.

Alın size dilemma.

8
Veli'de adamsa İnler gibi sözleşmesinden vazgeçip oynayacağı bi takıma gidebilir ama hiç sanmıyorum.

Aldığı parayı geçtim, Beşiktaş forması giymek zaten büyük etiket. Paradan fazla o etiketi bırakmak istemezler.

9
Ekoseli forma iyi olmuş, takım elbesinin içine iyi gider güzel ekoseli bir pantulla ;)

10
ezel senmisin yeğen

Ezel eziği olacağıma camdan aşağıya atlayayım.

Benden olsa olsa Haymanalı veya Kenan Birkan olur ;)

11
EYŞAAAAAN!!!
NE OLUR GERİ DÖN!!!
SENİ ÇOK SEVİYOM BİTANEM
Bİ GERE OLSUN ATTIĞIN GOLÜ GÖREM!!!
ZABAHLEYİN UYGU UYUYAMIYOUM!!
NERDESİİİEEEİİİN!!!
NERDESİİİİOOOOOOUUUUNN!!
AAAAAAOOOOUUUUUUVVVV!!!

 :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

12
Töre sakatlanmadan önce ben çok şey bekliyordum. Gitmeden önce bizde iyi işler yapmasa West Ham istemezdi zaten. Kişilik olarak haklısınız, fakat ben takıma katkı açısından çok şeyler bekliyorum ve umutluyum. Babel veya Q7'yi kesme ihtimali de var, yok pahasına elden çıkarılma ihtimali de. Ama %80 işin iyi sonuçlanacağını düşünüyorum.

Töre gibi oyucnuların durumunda Seba kanunlarının devreye girmesi lazım, ilkemize uymayan bir daha kapıdan içeri girmemeli.

Madem girdi, inşallah biraz oynar da tepkiyi azaltır. Hiç sanmasam da...

13
İşte biraz paragöz oluyor bu tip adamlar ama hangisi değil ki Türk olanı da öyle bir şey değişmiyor ama kiralık adamın zırt pırt ücret talep etmesi saçma, Kendi kulübünde 400 500 e oynuyor burada 3 katını alıyor hala zam istiyor, alsın gelsin bonservisini daha fazlasını verelim, EPL'e filan gitseydi ki gidemezdi 1.5 milyonu rüyasında göremezdi.

Valla @Serhat Akkaya ve @tuncaboylu pepe hamlesinden ve son 2-3 yıldaki genel transfer başarılarından sonra ben bu yönetime transfer konusunda çok güveniyorum. Talisca gelirse ipime gelmezse kemere kadar yolu var. bildiğin zihinsel kırılma yaşadım.

14
Belki, kısa vadelileri ödeyemiyorduk ve mecburen yeni kredi aldık döndürebilmek için, bu KAP bildiriminden yeni faizin daha düşük olduğu sonucunu çıkaramayız.

USD kredi oranlarına bakmak lazım.

15
Pepe: "Alemin gözü yaşlı, Pepe artık Beşiktaşlı"

ASADASFDDASFASFASDFASDDF DASDFASDFFFSDFASFDFASFDFDASFSDFHGHJADGFHJDGJG

16
Iste  vizyon bu  : UCLde sampiyonluk yasamis futbolcularla  oynamak  de facto  cita  atlatiyor oncelikel  zihinsel  olarak
Pepe | Şampiyonlar liginde başarı hayal değil. Takımımızda bu tecrübeye sahip oyuncular var. Ligde başarılı olabilirsek CL'ye yansıyacaktır.

KEsinlikle doğrus

17
istek sıralamam şu şekilde: 1  Costa
                                                     2  Eyşan
                                                     3  Llorente
                                                     4  Abu
           

Yalnız Llorente'de Abu gibi leblebici değil, fizik gücü önde santrafor. Bize leblebici lazım;

1)Costa
2)Eyşan
3)Gignac

18
:olmaz

beni tanıyamamışsın vizyonreisin demecine ilk tepkiyi koyan benim burda. ben gitmesini en son darbeye teröre vbvb bağlamasına hiç ses etmiyorum anası babası karısı tırstı evlatları için gitme dedi eyvallah ama bizi aşağılayıcı sözleri ŞLde fark yemek istemiyorum sözleri kabul edilemez benim için.

ya @tangaz bi dur Allah'ını seversen zaten ortalık karışık :D :D

Bu kadroya Ya Eyaşn ya Costa yakışır. Başkan adamsa bu ikisinden birini alır :D :D

20
EYŞAAAAAN!!!!!
NE OLUR GERİ DÖÖÖÖN!!!
ÇOK ÇOK ÖZLEDİM AŞKIM!!!!
NERDEEAAAEEESİİİN!!!
NERDEEEEAAAEEEO!
OOOUUUUUUOOUUUVVV!

21
Şimdi Ezel'i daha iyi anlıyoruz Eyşan'ın böyle etkisi varmış. Çok sövsemde Gomez'e ismi geçince içim bir kıpır kıpır oluyor.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

en büyük aşklar nefretlerden doğarmış sandalcı :D

22
Ronaldo loading :busted_cop:

Ronaldo: "q7 ve Pepe 3-5-8 ve gömmeli ihale arkadaşım. Onlar olmayınca masayı kuramıyoruz. Ayrıca Beşiktaş çocukluğumun takımı, boğaza gelip bi rakı balık yapmadan, Sarayburnu'nda çay içmeden ölemem. Bir de bu kararımda yakın dostum panic13'ün çok katkısı oldu. Kendisi ile yıllar önce ultima online oynarken tanışmıştım. Ona "Kanka sizinkilerden teklif aldım, kabul edeyim mi?" diye sordum vatsaptan, o da bana "kanka, lütfen" diye cevap verince başka pürüz kalmadı.

Boş mukavele imzaladım, başkanımın hakkımı vereceğine inanıyorum"

23
Peki ya ZLATAN?

Delirtmetin lan adamı?!!!!!

Zor ama gelirse Rıdvan contaları yakar :D "Zlatan iyi topçu ama 4-4-2'ye uymaz, bi aleks değil " LOOOOOOOOOOL

24
Günaydın arkadaşlar,

İçtenlikle ben geleceğine inanmıyordum, elit futbolcuların radarında değiliz henüz ama sanırım Pepe ile birlikte bu da kırıldı. Çok ama çok büyük transfer;

1) Q7: hepimiz hemfikiriz ki Q7 olmasa idi bu transfer olmazdı. Katkısı büyük

2) Şampiyonlar ligi: Çok uzun yıllardır uzak kaldığımız için farkında değildik. ŞL böyle bir şey.

3) Ahmet Bulut: Korkulur bu adamdan, 2 hafta önce bittiğini söylemişti. Necmi abi yukarıda yazmış, bizim özel menajerimiz gibi çalışıyor. ekstra para istediğini de düşünmüyorum. alıyorsa da helal olsun, Beşiktaş onu büyütüyor, o Beşiktaş'ı.

4) Fikret Orman: Çok farklı bir adam. Kafasına koyduğunu büyük ölçüde yapıyor. Transfer Ahmet Bulut'un başarısı ise bu kadar uygun şartlarda Pepe'nin transfer edilmesi kesinlikle onun sayesindedir. İnşallah şu borçlar konusunu da hal yoluna koyar.

Pepe tüm camiaya hayırlı olsun. Bir de leblebici forvet aldık mı olay bitmiştir. Gomez gelirse hayır demem (ona aşığım), Gignac mı geldi? O da olumlu.

25
Pepe, Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Umut Güner, Pepe'yi özel uçakla İstanbul'a getirecek. Ahmet Bulut'un katkısı da büyük.(Serdar Bilican)

Hadi inşallah... Olursa Gomez'den daha büyük transfer olur.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 80