Batman: Arkham Origins The Complete Edition
Batman: Arkham Origins The Complete Edition

Beşiktaş Forum - Vodafone Park/Batman: Arkham Origins The Complete Edition => Tür: Aksiyon, Macera Dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca (Multi 11) Format: ISO Yapımcı: WB Games Montreal , Splash

Gönderen Konu: Batman: Arkham Origins The Complete Edition  (Okunma sayısı 876 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Abdullah

  • Kara Kartal
  • *****
  • Yaş: 23
  • Mesaj: 3987
  • Nereden: Ankara
Batman: Arkham Origins The Complete Edition
« : 01 Aralık 2014, 10:12:40 »
Tür: Aksiyon, Macera
Dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca (Multi 11)
Format: ISO
Yapımcı: WB Games Montreal , Splash Damage
Dağıtımcı: Warner Bros. Interactive Entertainment
Çıkış Tarihi:2014

Arkham hikâyesinin başlangıcı: Batman: Arkham Origins, Geoff Johns'un danışmanlığında Dooma Wendschuh ve Corey May tarafından yazılmış, tamamen yeni bir tek kişilik senaryo sunmakta. Oyuncu, önemli kötü karakterler ile ilk kez karşılaşan ve geleceğini şekillendiren, kariyerinin başlarındaki Batman'i yönetmekte.

Geliştirilmiş detektif modu: Batman'in detektif yetenekleri, anahtar role sahip bilgi parçacıkları bulabilmek için delilleri incelemeye dayalı, tamamen yeni Suç Mahali sistemi ile sınanmakta. Oyuncu, Batman'in başlığını ve Bat Computer'ı kullanarak suç mahalini dijital olarak yeniden yaratabilmekte, bu sayede de normal bir gözün göremeyebileceği ipuçları yakalayabilmekte.

Daha önce görülmemiş bir Gotham Şehri: Daha Arkham Şehri'ne dönüşmemiş Gotham Şehri'ni araştırın ve yepyeni mekanlarda ve Batman dünyasında büyük öneme sahip diğer yerlerde bulunun. Çok çeşitli düşmanlarla, devam etmekte olan suçlarla ve araştırma ve aksiyona geçme konusunda oyuncuyu ateşleyen diğer içeriklerle dolu dinamik ve zengin mekânlarda ilerleyin.

Aranan kişileri yakalama yan görevleri: Ana hikâye ile bağlantılı ama onun bir parçası olmayan kötü karakterleri avlayın. Bu görevleri yapıp yapmamak ya da yapacaksa ne zaman yapacağına karar vermek oyuncunun inisiyatifinde.

Yeni aygıtlar: Hem önceki Batman: Arkham oyunlarından tanıdık olan aygıtları hem de Remote Claw gibi yeni aygıtları kullanın. Batman, Remote Claw'u kullanarak düşmanları birbirine veya diğer objelere çarpabilir, böylece onları hızlıca alt edebilir.

Yeni karakterler ve tanıdık karakterler: Black Mask, Penguin, Deathstroke, Bane, Anarky, Captain Gordon, The Joker ve birçok diğer ünlü DC Comics karakteri ile karşılaşın.


Sistem Gereksinimleri:

Sistem: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1
İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz
RAM: 2 GB
Hard Disk: 20 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon HD 3850, 512 MB of VRAM
Önemli not: Oyun Windows XP ve DirectX® 9.0b desteklememektedir!
Sponsor Bağlantı

Batman: Arkham Origins The Complete Edition
« : 01 Aralık 2014, 10:12:40 »

Etiketler: