8. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş
8. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|8. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş Tarih : 06.10.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Muhammet Ali Metoğlu - İbrahim Çağlar Uyarcan - İbrahim Bozbey - Yiğit

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6269 defa] 8. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı Necmi

Tarih : 06.10.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Kalyon Stadyumu
Hakemler : Muhammet Ali Metoğlu - İbrahim Çağlar Uyarcan - İbrahim Bozbey - Yiğit Arslan
VAR : Sarper Barış - Mustafa Sarvanlar
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kazanıp kendimizi devre arasına atalım.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi ulumemo

muçi yine solda. iyi oynasa bari

Çevrimdışı Zafer55

Çevrimdışı BlackEagle16

Bu maç çok hareketli bir oyun bekliyorum muhtemel Frankfurt maçının golle sonuclardigimiz bir maç olur icimd doğan skor 4-0
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Talisca1903

3 puan olsunda nasıl olursa olsun biraz gerginim rahat değilim

Çevrimiçi ulumemo

Kadroda 3 tane 10 numara oynayan adam var. İnşallah istenilen olur da ben yanılırım

Çevrimdışı KartalınGücü

Hay nerden aldık Mario'yu hoca kazanan takımın oyununu da havasını da bozdu. Önceki oyunda kazanıp sadece Rashicaya kızıyorduk şimdi Rashica öv0p geri kalan herkese kızıyoruz :).

Çevrimdışı Talisca1903

solda semhin baskısına ihtiyaç var gibi duruyor haydi muçi şaşırt bizi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rashica milli takıma da gideceği için yedek de olabilir. Hic rotasyona giremedi nerrdeyse. En çok süre alanlardan biri.

Çevrimdışı tolga1903

Bu muçi'yi izliyorlar bence o yüzden oynatıyor hoca. İyi oyna oğlum bir tane maçı da sen al eşşek yüküyle para verdik lütfen. Rakipte 2 tane yerli var yerlisi az olan anadolu takımından korkarım ben umarım vurduğumuz girer bu sefer başarılar takım

Çevrimdışı tolga1903

Rafa sağ joao ortada şu an.

Çevrimdışı Zafer55

Mario solda muci ye markaj yapıyor!

Çevrimiçi levitate

hoca ıslığa inat 11 yapmış gibi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Serdar3444

Orta sahadan hiç basamayacağız, kadro gene hatalı, aynı anda bu kadar yumuşak adam oynatamazsın. 2 kere 2 =4

Çevrimdışı tolga1903

Mario bir top kaybediyorsun takım 70 metre koşuyor abi ya düzel artık ya da oynatmasın bunu ya

Çevrimdışı Samet Ç

bugünde sahaya svennson bırakıyor her maç en az bir kişi hiç şaşmıyor

Çevrimiçi levitate

svensson hızlı başladı dakika 4
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Svensonu Rashicasiz izlemek lazim bakalim.

Aşırı kotu başladı.

Çevrimdışı tolga1903

Svenson maça geldin mi baba?

Çevrimdışı KartalınGücü

Golü yeriz net.  Svensonun kanattan akıyor herif.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

gs maçı olsa 11 kişi kapanır, bize ileride pres yapıyor hahahs

Çevrimdışı KartalınGücü

Şu antepin zenci sol açığı gözüme Leao gibi geliyor kanatsızlıktan.

Etiketler: