Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor
Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor Tarih : 23.05.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 6854 defa] Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Çevrimiçi Necmi

Tv kanalları gerçekten çok adi maçı ts tribününden taraftar tarafından çekilmiş video izledim toutube de beşiktaş tribünü yıkmış stadı ts lilerin sesi bile çıkmamış hiç durmadan yüklenen bir tribün üstelik olimpiyatta baskı kurmak zordur giden arkadaşların sesi çıkmıyor bugün kısılmış 😂

Çevrimiçi Talisca1903

Arkadaşlar kusura bakmayın ama yorumları okudum dünden geri gelerek ilk yarıda yazılanlara falan baktım, herkes çöp falan sallamış durmuş gerçekten ayarsızsınız. Ben maçı izlerken sezonun en iyi topunu oynadık dedim, istatistiklere baktım gerçektende baya iyiydi. Uğurcan baya iyi çıkardığı toplar falan.
stresten oluyor maç anında ilk yediğimiz gol ayarları bozdu jöleli de ayrı uyuz ediyor insanı

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar kusura bakmayın ama yorumları okudum dünden geri gelerek ilk yarıda yazılanlara falan baktım, herkes çöp falan sallamış durmuş gerçekten ayarsızsınız. Ben maçı izlerken sezonun en iyi topunu oynadık dedim, istatistiklere baktım gerçektende baya iyiydi. Uğurcan baya iyi çıkardığı toplar falan.
maçtan sonra konuşmak kolay tabi aslında çokda iyi başlamadık çoğu şeyde maçın başında söylendi 2-1 den sonrada geriye yaslandık insanların tepki vermesi doğal yaşanmış tecrübeler var takım ilk defa yediği golden sonra reaksiyon verdi taraftar psikolojisi bu yönde değildi
Bir maçta olsa olması gereken maçta çıkıp beşiktaş gibi oynadık tek maçla sezonu kurtardık
Böyle sezon geçirip üstüne birde kupa gitseydi bütün yaz nasıl geçerdi bilmiyorum resmen tek maçta gelecek seneyi inşaa ettik

Çevrimiçi Serdar3444

maçtan sonra konuşmak kolay tabi aslında çokda iyi başlamadık çoğu şeyde maçın başında söylendi 2-1 den sonrada geriye yaslandık insanların tepki vermesi doğal yaşanmış tecrübeler var takım ilk defa yediği golden sonra reaksiyon verdi taraftar psikolojisi bu yönde değildi
Bir maçta olsa olması gereken maçta çıkıp beşiktaş gibi oynadık tek maçla sezonu kurtardık
Böyle sezon geçirip üstüne birde kupa gitseydi bütün yaz nasıl geçerdi bilmiyorum resmen tek maçta gelecek seneyi inşaa ettik
"Tek maçta gelecek seneyi inşaa ettik"" Kesinlikle öyle oldu, kaybetseydik büyük yıkım olurdu...
Büyük takım olduğumuzu hatırlattık, ölümüz bu, dirimizi görecekler...

Çevrimiçi Necmi

?s=52

Çevrimiçi Necmi

musratinin şutunda muçiye çarpacak ayağını kaldırıyor çarpmasın diye
cenk olsa ne yapardı sizce :bandit:

Etiketler: