Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş
Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 08.02.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Corendon Airlines Park Antalya Stadı Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Candaş Elbil -

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5965 defa] Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yediğimiz gole bak ya ulan umut çöpe atsan poşete yazık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Antalya taraftarı olsam kafayı yerdim hiçbir şey yapmadan tur atladık 😂 ama büyük takım farkı buralarda ortaya çıkması gerekiyor o forma zaten maça çıkarken korku salması lazım
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tur atladık ama mutlu bile olamıyoruz nasıl bir rezalet yaşıyorsak artık

Çevrimiçi Samet Demir

cenk kıçını kaldırsa semih üçüncüyü atıyordu

Cenk fırça attı zaten Semihe ofsayttan neden çıkmıyorsun diye. Yiğidi öldür ama hakkını öde.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk sola geçse dedik
5 dk ya atarız dedim 3 dk ya attık. 85 de 2 dedim 88 de oldu 😎😎🦅🦅

Çevrimiçi Necmi

düzeltti kendini yine atmadı ama :ı
yok hep ofsayttaydı geri gelse ofsayttan çıksa atacak

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk sola geçse dedik
5 dk ya atarız dedim 3 dk ya attık. 85 de 2 dedim 88 de oldu 😎😎🦅🦅

Şenol g. Israrın harici çoğu şeyi çok güzel analiz ediyorsun bunu her zaman söylemişimdir. Ş harfini görünce birşeyler oluyor abi sana :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

Cenk sola geçse dedik
5 dk ya atarız dedim 3 dk ya attık. 85 de 2 dedim 88 de oldu
Valla ben can sıkıntısından forumu okuyum dedim, geriden gelerek, okuyunca güldüm. İyi tutturdun ha bu maç
Hatta tam senin postu okurken ikiyi attık
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2024, 22:47:08 goktasoktay ]

Çevrimiçi mellfred

Cenke önceki performansına bakarak çok gömülmüş maç boyu ama bu maç cenke laf etmem. Asistini de yaptı adam
ayakta kaldı sonuna kadar
kğfütler işe yaramış

Çevrimiçi Talisca1903

Artık bir orta saha alırlar ileriki turlar için Rashicayıda görmek istemiyorum bu kadar boş beleş adam görmedim
Mulekayı da 2 gol atmışken satalım gitsin

Çevrimiçi Necmi

Yalnız o kadar kötüyüzki biz nasıl maç kazanıyoruz çözemiyorum
Yönetim iyi yırttı tur gitseydi taraftara verecek cevapları yoktu

Çevrimiçi Talisca1903

Valla ben can sıkıntısından forumu okuyum dedim, geriden gelerek, okuyunca güldüm. İyi tutturdun ha bu maç
Hatta tam senin postu okurken ikiyi attık
Bu takımın yapısı bu salaktan böyle maçları hep almıştır içime doğuyor bazen
Geçen seneki 2-4 lik fener maçınıda hissetmiştim 10 kişi kalınca 1-0 gerideyken 3-1 alırız hissi oluşmuştu yazmıştım hatta birazda dalga geçilmişti  4-1 bulduk

Çevrimdışı goktasoktay

kğfütler işe yaramış
Olabilir
Ama cenk daha futbolu bırakacak yaşta değil. Bu sözleşme muhabbetine kötü oynuyorsa çok ayıp ediyor. Performans gösterse, takımda kalsın isterim çünkü cenkin topu tutup ilerde attığı iki toptan biri gol oldu

Çevrimiçi Talisca1903

Antalya taraftarı olsam kafayı yerdim hiçbir şey yapmadan tur atladık 😂 ama büyük takım farkı buralarda ortaya çıkması gerekiyor o forma zaten maça çıkarken korku salması lazım
beter olsunlar küfür edip durdular

Çevrimiçi Talisca1903

Olabilir
Ama cenk daha futbolu bırakacak yaşta değil. Bu sözleşme muhabbetine kötü oynuyorsa çok ayıp ediyor. Performans gösterse, takımda kalsın isterim çünkü cenkin topu tutup ilerde attığı iki toptan biri gol oldu
uygun fiyata kalsın ayağına top yakışan 2 adamdan biri semihle  diğerleri topu dürtüyor

Çevrimiçi Necmi

kğfütler işe yaramış
90 dakika yormuyorki kendini bırak ayakta kalsın
Sagittarius A* gibi adam geleni yutuyor

Çevrimdışı goktasoktay

Yalnız o kadar kötüyüzki biz nasıl maç kazanıyoruz çözemiyorum
Yönetim iyi yırttı tur gitseydi taraftara verecek cevapları yoktu
Abi nasıl bu kadar kötüyüz ben de anlamıyorum. Futbolu unutmuş gibi takımdaki herkes. Bu kadar kötü olmamalı.
Yönetim de gelen gideni aratır modunda maalesef. Eğer ki önceki yönetimi ararız moduna girersek vay halimize

Çevrimiçi Talisca1903

düzeltti kendini yine atmadı ama :ı
yok hep ofsayttaydı bayağı bekledi çıkamadı yoruldu çok Semih ayarlayamadı son dk ları

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı goktasoktay

uygun fiyata kalsın ayağına top yakışan 2 adamdan biri semihle  diğerleri topu dürtüyor
Takımda ciddi bir kondüsyon sıkıntısı var. Cenkte de bu çok sırıtıyor. Eğer sezon başında düzgün yükleme yapılırsa daha iyi olacaktır bence.

Çevrimiçi uğur07

kura tahmini yapiyorum

galatasaray- konyaspor
trabzonspor-fenerbahce
ankaragucu-besiktas
basaksehir-karagumruk

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson ve Amartey çok çalıştı bugün özellikle Gedson Necip ve bahtiyarda yaptı görevini
Umut kötü Emrecan da kötü Masuaku çabuk gel
Onur&Svenson ikiside aynı zerre fark yok hatta Onur önünde adam olsa hücumda daha çok işe yarar
Svenson gönderip iyi bir bek Onur yedek yapalım

Çevrimdışı Sefa Kara

Santos'ta da terim balı var yemin ederim  :lol:

Etiketler: