Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor Tarih : 16.01.2024 Saat : 21:00 Stadyum : Beşiktaş Tüpraş Stadyumu Hakemler : Murat Erdoğan - Samet Çavuş - Murat Ergin Gözütok -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor  [Okunma sayısı 4785 defa] Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Çevrimiçi Savaş

Rebic'in golune svensson daha güzel seviniyor. Kesinlikle artık 11 olmalı.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

tayfur neden yuhalanıyor abi, cidden bazı reaksiyonlar çok saçma. ikinci yarının en diri orta sahalarından biriydi. zaten rolü ne ki ne beklediniz de alamadınız yani sezonu tayfur mu kurtaracaktı? hoca biz bir aile olacağız der oyuncusuna sahip çıkar taraftara da postayı koyar iki güne görürsünüz. o zaman santos'u da yuhalamaya başlarsınız.

Bokunu cikariyoruz bazen, bir pozisyonda geriye oynadi diye yuhalaniyor.
Cok greksiz ve bir o kadarda tehlikeli.
Onur'u anliyorum adam hemen hemen oynadigi her macta dokuldu ve basit paslari atmaktan bile aciz.
Ama Tayfur o kadar degil, oyunculari demorelize etmeye gerek yok boyle

Çevrimiçi uğur07

rebic gol atti tayfur asist cok iyi oldu bu

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sEuL

Tayfur derken al iste, adam asistte yapti bir tane.

Bu arada Rebic'in sut auta gidiyordu :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

onur yalniz gunah kecisi oldu. acayip demoralize bir sure oynamasa herkes icin daha iyi olacak

Hep mevkisizlikten.
sol bek yap, sol açık yap, sağ açık yap.
Ayarlar karıştı. Bir süre oynamasa kendisi için iyi olacak.

Çevrimiçi 38life

Bu tribündeki soytarılar böyle bir maçta neden futbolcu ıslıklıyorlar? Futbolcunun yeteneğinin kısıtlı olması onun suçu mu? Bu kanserlerin temizlenmesi lazım tribünden.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Hoca gol atanı oyundan çıkarıyor 😂

Çevrimiçi uğur07

tayfur orta sahaya hareket getirdi hareketli oynuyor bosa cikiyor kesinlikle salihten daha yararli bu yoklukta

Çevrimiçi Necmi

Tayfur derken al iste, adam asistte yapti bir tane.

Bu arada Rebic'in sut auta gidiyordu :D
yok giriyordu topun yönü değilmedi havalandı sadece

Çevrimdışı zubeyirbaya

tayfur iyi hamle oyuncusu ya sağ bekte de kullanılır. zaten onur mental olarak çöktü.

Çevrimiçi Savaş

tayfur iyi hamle oyuncusu ya sağ bekte de kullanılır. zaten onur mental olarak çöktü.
Bence svensson mental olarak daha iyi çöker. O sebeple banko 11 olmalı.

Çevrimdışı zubeyirbaya

Bu tribündeki soytarılar böyle bir maçta neden futbolcu ıslıklıyorlar? Futbolcunun yeteneğinin kısıtlı olması onun suçu mu? Bu kanserlerin temizlenmesi lazım tribünden.

bir de dünya parayı alıp eli belinde gezen, oram buram ağrıdı diye maçtan kaçanı ıslıkla anlarım. ama yani mücadele eden ama maksimumu sınırlı adamları ıslıklamak hiç bizim tribünün kültürü değildi. gidip ihaleyi en kolay olana yıkıyoruz, güçsüzü ezmek tribünün bile kolayına gelmeye başladı, hiç hoş işler değil. bu sezon bu hale geldiyse tayfur ya da onur yüzünden gelmedi bunlar zaten ilk 11 için bile planlanmamış isimler.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ben Onur'a üzülüyorum.

Yetenegi ve fizikzel özellikleri kısıtlı ama en azından elinden geleni yapıyor.
Ama dediginiz gibi günah keçisi oldu.

Çevrimiçi uğur07

ababakara bir golde tezahurat yaparlar. sezon basindan beri cirpinan onura giydirirler. bu yorum onuru iyi futbolcu yapmaz. onur savunulmuyor burada. ama bu dogru hareket degil. rosier gidecek diye ağlayan tipler var sosyal medyada. rosierin besiktas ..nde. bile degil su anda

Çevrimiçi Samet Demir

Abileride twitterda Anç nin suçu yok diyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı KAP

Gedson'u gömmek için biraz bekleseniz mi ya, elde birkaç tane değer var biraz kendini gösterme fırsatı verelim
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi uğur07

ben istek arzu olarak begendim. tabi ki cok iyi takim degiliz. ama mucadele olarak takimiz. abubakar ve rosier net karistirmis besiktasi. Futbolcular bir ferahladi. yoksa ekstra su an bir swenson var o da 5 dk simdi oynadi

Çevrimiçi Necmi

bir de dünya parayı alıp eli belinde gezen, oram buram ağrıdı diye maçtan kaçanı ıslıkla anlarım. ama yani mücadele eden ama maksimumu sınırlı adamları ıslıklamak hiç bizim tribünün kültürü değildi. gidip ihaleyi en kolay olana yıkıyoruz, güçsüzü ezmek tribünün bile kolayına gelmeye başladı, hiç hoş işler değil. bu sezon bu hale geldiyse tayfur ya da onur yüzünden gelmedi bunlar zaten ilk 11 için bile planlanmamış isimler.
kimse maça gitmeniştir gençlere devredilmiştir kombineler kupa maçlarında ergenler çok yapıyor bunları olcayıda ıslıklamışlardı kupa maçlarında çok görüyoruz bunları grup halinde geliyor her oyuncuyu yuhalıyorlar bence kupa maçlarında devir yapılmayacak ve biletlerde ucuz tutulmayacakki bunların ayağı tribünden kesilsinde dışarda zarar vermeden büyüsünler

Çevrimiçi Savaş

Ben Onur'a üzülüyorum.

Hayatta üzülmem. Yapmasın o zaman bu sporu. Başına silah mı dayıyorlar?

Bir senede kazandığı parayı belki ömrü boyunca kazanamayacak milyonlarca insan var. Bir zahmet topu düzgünce sür. Bir zahmet düzgün bir pas at.

Onur'un yeteneğinde bal liginde binlerce oyuncu var. 2 bin tl'ye oynuyorlar. Böyle bi şansa sahip olmuş adama neden üzüleyim.

Çevrimiçi Samet Demir

Atılan gol 11
Yenilen gol 0

Ligin yeni sefiri geldi. :) :) :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Ben Onur'a üzülüyorum.

bazıları sakatlık numarası yapıp sahaya çıkmazken iyi yada kötü bunlar çıktı sahaya bunlar göğüsledi bütün tepkileri 4-0 kazandığın pozisyon vermediğin maçta oyuncuyu yuhalamak edepsizlikten başka birşey değil
Bir iki ay önceki takım şu eyüpsporu geçemezdi

Çevrimiçi uğur07

cumartesi pendik spor maci var onu da yeneriz bir terslik olmazsa. bu macta demir ege, necip ghezzal, rebic, swenson, Tayfur kismen kazanildi. en azindan sonradan girebilecek futbolcularimiz oldu.

23 undeki ads macina  bir yeni transfer daha olur diye tahmin ediyorum. olmazsa da cok sorun yok

Çevrimiçi Savaş

Bu maç şunu anladık hoca bazı oyuncuları kazanmak istiyor. Başta Ghezzal ve Rebic.

Özellikle Ghezzal'ın tün maç sahada olması bi mesaj. Bakalim toparlar insallah.

Çevrimiçi uğur07

transfer gelene kadar

stoper bakhtiyar necip talha
solbek umut
sagbek swenson onur
6 numara ege
8-10 numaralar gedson salih Tayfur
solacik- sagacik semih rashica rebic ghezzal

olarak devam eder. kaleci ve forvet bence santos acisindan alternatifsiz su an. mert ve cenk tosun

Etiketler: