UEFA Konferans Ligi D Grubu "3. Maç" Bodo/Glimt 3-1 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi D Grubu "3. Maç" Bodo/Glimt 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "3. Maç" Bodo/Glimt 3-1 Beşiktaş Tarih : 26.10.2023 Saat : 22:00 Stadyum : Aspmyra Stadion Hakemler : Nenad Minakovic - Svetozar Živin - Nikola Borović - Milan Mitic VAR:

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "3. Maç" Bodo/Glimt 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8128 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "3. Maç" Bodo/Glimt 3-1 Beşiktaş

Çevrimdışı Sefa Kara

Kazanıp kaybetmenin ötesinde toparlanmış beşiktaş görmek istiyorum zaten herşeyi kaybettik hiç olmazsa seyrederken zevk alacağımız bir takım sahada olmalı artık

Adamlar geçen sene romaya 6 atmış abi.sahaları suni çim hava 3 derece.Puan kaybı yükleniyorr...

Çevrimiçi sEuL

Mac kadrosunda orijini stoper olan sadece Omar var. Necip’i zorunlu olarak stoper oynatiyoruz ancak Necip’e birsey olsa yedek klubesinde bir tane stoper yok.

Şu durumda bile alt yapıdan Aytug alınmiyorsa yada alt yapıdan maç kadrosuna girebilecek tek bir stoper adayı yoksa orayı bi zahmet mühürleyip kapatsınlar.

Çevrimiçi kartalizma190399

Kazanıp kaybetmenin ötesinde toparlanmış beşiktaş görmek istiyorum zaten herşeyi kaybettik hiç olmazsa seyrederken zevk alacağımız bir takım sahada olmalı artık

Burak bunu yapamayacaginin sinyalini fazlasiyla 2 macta verdi zaten. Senol Gunes'in ogrencisinden de baska birsey beklenmez zaten.
Bence kalici bir antrenore gerek yok su anda, ama Burak'la bu soyledigini yapamayacagimiz da gorunuyor yani.

Çevrimiçi kartalizma190399

Mac kadrosunda orijini stoper olan sadece Omar var. Necip’i zorunlu olarak stoper oynatiyoruz ancak Necip’e birsey olsa yedek klubesinde bir tane stoper yok.

Şu durumda bile alt yapıdan Aytug alınmiyorsa yada alt yapıdan maç kadrosuna girebilecek tek bir stoper adayı yoksa orayı bi zahmet mühürleyip kapatsınlar.

Altyapi'dakiler iyi olsa hoca manyak mi oynatmasin? Her oyuncu tercihini elestiriyoruz gerci ama altyapi oyuncularinin oynamamasi asla elestirilemez. Ustelik hepsi simarik velet. Eminim hicbiri de stoper resitali sunan Amartey, Necip gibi oyunculardan iyi degildir. Siz bu isten anlamiyorsunuz. :)

Çevrimdışı Ravenman

Bu maçı kaybedersek herşey biter.

Aytuğ'da altyapıdan A takıma çıkmıyorsa, buda Burak Yılmaz ve hocası Şenol'un ayıbıdır.

Dinozor kafalı Türk süperhocalar.

Serdar Saatçı yine 90 dakika oynadı Real Madrid'e karşı.

Bizdeki Semih ve Demir Ege nerede acaba?

Çevrimdışı Sefa Kara

Bu maçı kaybedersek herşey biter.

Aytuğ'da altyapıdan A takıma çıkmıyorsa, buda Burak Yılmaz ve hocası Şenol'un ayıbıdır.

Dinozor kafalı Türk süperhocalar.

Serdar Saatçı yine 90 dakika oynadı Real Madrid'e karşı.

Bizdeki Semih ve Demir Ege nerede acaba?

Her şey biteli çok oldu kral.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün maç varmış. Zaten çıkmadan sezonu kaybettik.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Sarpsborg 08'in bir tekrarı olur inşallah...

Çevrimdışı zubeyirbaya

çok zor maç. topla oynamaya çalışırsak geçiş hücumlarının allahını görürüz. farklı bir yaklaşım gerektiren maç. burak'ın şimdilik bi parıltı gösterdiği yok. hasbelkader puan vs alınabilir kazanılabilir fakat iyi oynarsak çok şaşırırım. yine de bir umut ekran başındayız.

Çevrimiçi levitate

onana hoca için zuladaki antep fıstıklarını çıkardık maçı bekliyoruz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sefa Kara

ertem şener boş yapmaya başladı sesi kapatalım bari.

Çevrimdışı zubeyirbaya

1 derece mi? beşiktaş dondu kaldı manşetleri için de her şey müsaitmiş

Çevrimdışı zubeyirbaya

4 dkda 2 pozisyon verdik ve yine topla oynamaya çalışan tarafız artık ne demek lazım bilmiyorum

Çevrimiçi levitate

pozitif bir çaba var ama anlamadığım bir organizasyonsuzluk var, bu takım ön elemelerde gayet iyi oynuyordu noldu hala anlamıyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı zubeyirbaya

masuaku'nun savunması da bu seviyeler için fecaat. 3lü oynasan kanat bek olarak filan kaldırır da 4lüde bek olarak bu seviyede rakipler için madene dönüyor.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Ox topu uzun atsinlar diye kolunu koparacakti, ekranin saginda deli gibi elini kolunu salladi benim topu atasim geldi, necip uzun atti ve pozisyona girdik. Amirin de su toplari denemesi lazim hep geri donuyor

Çevrimiçi levitate

aslında adamların geri hattı sakat ama bizimkide sakat :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı İzmitlibjk

Ox kendine gelmeye baslamis. Takımda kendine gelse keşke

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı zubeyirbaya

Etiketler: