38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş
38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.05.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Bahattin Şimşek - Deniz Caner Özaral - Samet Çavuş -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 3102 defa] 38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi kartalizma190399

şu an sahada yedek olabilecek seviyede genç görüyormusun bu sene neysede seneye şampiyonluğa oynarken as oyunculara birşey olmasın diye toplu duaya çıkarız genç oynatmak istiyorsan önce alt yapıda gençlere futbol oynamayı öğreteceksin sonra gençler gelsin a takıma diyeceksin bu çocuklar yetenekli ama malesef bunları hem futbolu bilmeyen hemde yeteneksiz adamlar eğitiyor
Al işde kaleci diye a takıma gönderdikleri genç üstüne gelen topu tutmakta aciz sen bununla gidersen as kalecin sakatlandığında bununla şampiyonluk verirsin o zamanda bu kaleci falan değil defiğimde genç düşmanı olmuştum

Bunlardan net iyi diyecegim yerliler ya Turkiye'ye gelmez ya da butcemizi asar. Salih Ozcani falan mi alacaksin yani? Gidip yine Kayseri Sivas Antepin dokuntulerini alacaksin. Bu gencler onlardan en fazla 2 tik kotudur.

Çevrimiçi 38life

şu an sahada yedek olabilecek seviyede genç görüyormusun bu sene neysede seneye şampiyonluğa oynarken as oyunculara birşey olmasın diye toplu duaya çıkarız genç oynatmak istiyorsan önce alt yapıda gençlere futbol oynamayı öğreteceksin sonra gençler gelsin a takıma diyeceksin bu çocuklar yetenekli ama malesef bunları hem futbolu bilmeyen hemde yeteneksiz adamlar eğitiyor
Al işde kaleci diye a takıma gönderdikleri genç üstüne gelen topu tutmakta aciz sen bununla gidersen as kalecin sakatlandığında bununla şampiyonluk verirsin o zamanda bu kaleci falan değil defiğimde genç düşmanı olmuştum

Görüyorum. Semih, Emre Can, Demir Ege. Üçü de yedek olabilecek oyuncular. Üçü de Onur Buluttan, Umut Meraştan, Bahtiyardan, Cenk Tosundan, Chamberlain'den daha verimli oyuncular. Buna hayır diyorsan zaten diyecek bir şey yok. Güneş kadar açık bir gerçek bu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mellfred

bizim bir takım satın alıp bu çocukları gerçek pro liglerde oynatmamız lazım gerisi yapan

Çevrimiçi Necmi

Bizim kaleci vs kasımpaşanın kalecisi

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bizde kalecimi var

Çevrimdışı mellfred

konya mı düşüyor şimdi

Çevrimiçi fatihsahin

bizde kalecimi var
Ben bizde cordobadan sonra kaleci göremedim zaten abi

siyah beyaz

Çevrimiçi doganay

Kaç kere yazdım yazdım sildim. Neyseki sezonun son maçı, seneye bunların alayını değiştirmek lazım.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi doganay

Çevrimiçi gokhans

fabri (sambade’den kaynaklıda olabilir, çok iyi kaleci antrenörydü)
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

fabri iyi kaleciydi mertte iyi kaleci

Çevrimiçi sEuL

kerem atakan, tayfur, onana 3’lüsüne toplam 8milyon bonservis verdik maaşları saymadım, kulübede bunlar yerine demirege otursa dahamı kötü olurdu diyorsun ve sonuna kadar haklısın. Kimse demirege 11e monte edilsin demiyor, tayfur, onana, amartey, kerem atakan’lar yerine kulübede otursun diyor..

Bahtiyar'a da 4.5M Euro bayildik, ve israrla sol stoperde oynatiyoruz. Amartey ayni sekilde geldi milyon Euro'lar alıyor ama yedek kulübesinde. Worrall'inda aldigi en az 1M Euro vardır, Emrecan Uzunhan'in yarısına 2M Euro verdik. Bunların hiçbirinden zerre fayda sağlayamadık, bunlar yerine Aytug yada Cisse oynasa, bunlar kadar oynardı zaten.

Insanlarin gözden kacirdigi bir diğer detayda, biz bu oyuncuların hiçbirinden gelir falan elde edemeyeceğiz. Üstüne elden çıkarmak icin para vereceğiz. Ama genc oyuncular icin ayni mi?
Surekli oynatamadigimiz Ridvan'i $4M Euro'lara gönderdik, ayni sekilde Emirhan'i $4.5M Eurolara gönderdik, 3-5 mac oynatıp kadro disi biraktigimiz Serdar'i $2,5 M artı bonuslara Portekize gönderdik, simdi Semih icin 15-20M Euro'lardan bahsediyoruz. Salak ANC yönetimi yerine baska bir yönetim olaydı eder Ersin'ide çoktan 5M Euro'ya şampiyonluk oldugumuz senenin arkasından göndermiştik.

Çevrimiçi levitate

temiz gol ekle 10 milyon daha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi fatihsahin

fabri (sambade’den kaynaklıda olabilir, çok iyi kaleci antrenörydü)
Fabriyi lyon maçı yüzünden affedemiyorum

siyah beyaz

Çevrimiçi doganay

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi levitate

onur sanki bana kyle walkersın anasını satayım ortaya bak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

trabzon yeme lan daha şunlar düşsün

Çevrimiçi 38life

Onur ve Cenk'in 90 dakika oynadığı bir maç maksimum bu kadar olur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

Semih'in burada ulaşabileceği bonservis 20 milyon 17-18 veren varsa satılmalı

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi gokhans

Fabriyi lyon maçı yüzünden affedemiyorum

hata yaptığı tek maç var adamın. Cordoba’nın gs’ye sattığı maç için cordoba affedilmez ama bir maçı verdi diyede gördüğümüz en iyi kalecilerden birinide affedelim yahu bi zahmet.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı mellfred

gelmiş geçmiş olsun bu boktan sezon

Çevrimiçi Monza

Berbat bir sezon sonunda bitti. Tüm forumdaşlarıma geçmiş olsun diyorum.

4 TD nin toplamda 5 defa değişmesi, 46 puan fark, lig 6. lığı. Neyseki ızdırap bitti. Şampiyonluk gelir gider, o ayrı ama umarım ki bir daha böyle bir rezil sezon klüp tarihinde yaşanmaz.

Kötü sezon, yenilgiyle bitti ama bugün bir de iyi haber var:Angaragücü küme düştü.

Bi bunlar bir de Bursa. Şaka gibiler, kendilerini aldıkları gazın etkisiyle bir ara Beşiktaş'a rakip görüyorlardı. Gerçekten bu iyi oldu. Kendilerine 2. ligde başarı falan dilemiyorum, kankaları Bursa'nın kümesinde buluşmaları dileğiyle...

Etiketler: