38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş
38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.05.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Bahattin Şimşek - Deniz Caner Özaral - Samet Çavuş -

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 3568 defa] 38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

Bu Bahtiyar gibi joker oyunculardan nefret ediyorum artik. Sadece kendi pozisyonunda oynayacak oyuncular alınır umarım. Stoperse stoper, orta sahaysa orta saha. Yarım yamalak yama yama yaparak hiçbirinden tam fayda sağlayamıyoruz. 

Çevrimiçi Necmi

izleyelim alıcı gözle
nasıl fikir edineceksin karşısında çocuklar var

Çevrimiçi levitate

izleyelim alıcı gözle
almışız bile diyenler var

çok bir olayını hatırlamıyorum ama 16 yaşından beri oynuyor çocuk vardır bir şeyler herhalde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı doganay

ne farkeder? Hazırlık maçı sayılır.. hazırlık maçı maliyeti bile 5. Ci 6.cı arasındaki farkdan oluşcak gelirden daha maliyetli. oynasın gençler helali hoş olsun.
Ben Beşiktaş'ı Kasımpaşa karşısında böyle aciz durumda görmeye dayanamıyorum. Birde maliyette hiç girmeyeyim bile söyledigin doğru değil.
Gençlerin Beşiktas seviyesinde olmadığı açık

Çevrimiçi Necmi

almışız bile diyenler var

çok bir olayını hatırlamıyorum ama 16 yaşından beri oynuyor çocuk vardır bir şeyler herhalde
o yüzdenmi adını bile duymadım oynuyormu ondanda emin değilim

Çevrimiçi levitate

o yüzdenmi adını bile duymadım oynuyormu ondanda emin değilim
valla bilmiyorum abi maçı izlemeye üşendim yorumum yok :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ben Beşiktaş'ı Kasımpaşa karşısında böyle aciz durumda görmeye dayanamıyorum. Birde maliyette hiç girmeyeyim bile söyledigin doğru değil.
böyle takımları fazla ciddiye almayacaksın işine bakacaksın fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali yürüyüp gideceksin bunlarla muatap olursan kendilerini birşey sanır

Çevrimiçi Necmi

valla bilmiyorum abi maçı izlemeye üşendim yorumum yok :D
gençleri izlemiyormusun çok ayıp 😂 yalan yok mustafanın hatırına izliyorum bende o çocuktan çok ümitliyim cinemreyi neden oynatmadılar acaba

Çevrimiçi Necmi

Valla rezalet yaşatanları izlemektense gençleri izlemek iyi en azından sinirlenmeden izliyorum 😀

Çevrimiçi Samet Ç

Bu Bahtiyar alındığında ikinci Necip'e 5 milyon niye veriyoruz diye epey bir sinirlenmiştim ama bu Necip'ten bile kötü topçu yollamak lazım

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş'ın ilk 11 için en acil ve en önemli 5 transferi 2 stoper, 1 santrafor, 1 sağ kanat, 1 sol kanat. Bu bölgelerde ilk 11 seviyesinde hiç oyuncumuz yok şuan.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Kartal Ç

Beşiktaş'ın ilk 11 için en acil ve en önemli 5 transferi 2 stoper, 1 santrafor, 1 sağ kanat, 1 sol kanat. Bu bölgelerde ilk 11 seviyesinde oyuncumuz yok şuan.

sağ bek sol beke de 1 er tane rica edeceğim. masuaku 3 5 kuruş ediyorken satılsın.

Çevrimiçi sEuL

Arkadaş insanlar gençler oynasın bari neden diyor hiç düşündün mü?

Görende takım firtinalar estiriyor sanacak. Sezon başından beri aciz ve rezil bir futbol var zaten ortada. Suan içinde bulunduğumuz duruma bizi Semih, Fahri, Mustafa yada Demir Ege getirmedi.

Icerde Pendik’i yenemiyorkan, içerde dışarda Gs’ye Fb’ye yeniliyorken, Adana’dan 4 yerken, Antalya’ya yenilirkrn, Ts’den 3 yerken diye liste uzar gider.

Bak bakalım o maçlarda kimler oynuyormuş, o maçlarda bizim as oyuncu diye tabir ettiğimiz Rosier, Masuaku, Bailly, Omar, Necip, Alex, Amir, Gedson, Salih, Abou, Cenk gibi oyuncular oynuyordu.

Hiçbir iddiamızın kalmadığı bir maçta, aaa ben Besiktas’i aciz gormeye dayanamıyorum diyip hayatında ilk kez yanyana oynayan oyunculardan kurulu, teknik direktörsüz çıktığımız bir maçta genç çocukları eleştirmek tam bir sacmalik.

Sene başından beri yazıyoruz burada, kupa maclarinda 5 genç oyuncuyu yedeklerden kurulu bir kadro ile maça çıkartıp hadi kendinizi gösterin diye olmaz diye. Bu çocukları bir plan program dahilinde yetiştirmek zorundayiz. Tayfur yerine, Amartey yerine, sezonun başından beri her maç Demir Ege’yi son 15 dakika oynatıp kademeli olarak dakikalarını yükselterek önümüzdeki sezona hazırlayabilirdik. Onur’u sağ kanatta oynatmak yerine alt yapıdan bir oyuncuyu aynı şekilde as kadronun içerisinde kademeli olarak oynatabilirdik.

Sahada her maç yürüyen Abou/Cenk yerine düzenli olarak Mustafa’ya 15-20 dakika şans verip hazırlanilabilirdi diyor insanlar.

Ama yoo gençler yetersiz biz aciz … tamam.

Çevrimdışı 38life

sağ bek sol beke de 1 er tane rica edeceğim. masuaku 3 5 kuruş ediyorken satılsın.

Oralara da lazım tabii ki. Ama en onemliler bu saydıklarım. Buralara 5 tane a kalite oyuncu almaları gerekiyor.

Çevrimiçi gokhans

Arkadaş insanlar gençler oynasın bari neden diyor hiç düşündün mü?

Görende takım firtinalar estiriyor sanacak. Sezon başından beri aciz ve rezil bir futbol var zaten ortada. Suan içinde bulunduğumuz duruma bizi Semih, Fahri, Mustafa yada Demir Ege getirmedi.

Icerde Pendik’i yenemiyorkan, içerde dışarda Gs’ye Fb’ye yeniliyorken, Adana’dan 4 yerken, Antalya’ya yenilirkrn, Ts’den 3 yerken diye liste uzar gider.

Bak bakalım o maçlarda kimler oynuyormuş, o maçlarda bizim as oyuncu diye tabir ettiğimiz Rosier, Masuaku, Bailly, Omar, Necip, Alex, Amir, Gedson, Salih, Abou, Cenk gibi oyuncular oynuyordu.

Hiçbir iddiamızın kalmadığı bir maçta, aaa ben Besiktas’i aciz gormeye dayanamıyorum diyip hayatında ilk kez yanyana oynayan oyunculardan kurulu, teknik direktörsüz çıktığımız bir maçta genç çocukları eleştirmek tam bir sacmalik.

Sene başından beri yazıyoruz burada, kupa maclarinda 5 genç oyuncuyu yedeklerden kurulu bir kadro ile maça çıkartıp hadi kendinizi gösterin diye olmaz diye. Bu çocukları bir plan program dahilinde yetiştirmek zorundayiz. Tayfur yerine, Amartey yerine, sezonun başından beri her maç Demir Ege’yi son 15 dakika oynatıp kademeli olarak dakikalarını yükselterek önümüzdeki sezona hazırlayabilirdik. Onur’u sağ kanatta oynatmak yerine alt yapıdan bir oyuncuyu aynı şekilde as kadronun içerisinde kademeli olarak oynatabilirdik.

Sahada her maç yürüyen Abou/Cenk yerine düzenli olarak Mustafa’ya 15-20 dakika şans verip hazırlanilabilirdi diyor insanlar.

Ama yoo gençler yetersiz biz aciz … tamam.
hay yaşa.. duygularıma tercüman oldun..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

gençleri izlemiyormusun çok ayıp yalan yok mustafanın hatırına izliyorum bende o çocuktan çok ümitliyim cinemreyi neden oynatmadılar acaba
gençlerlik bişi yok yaaa açmaya üşendim başka bir de gs fb maçı falan derken akıldan çıktı :D

Çevrimdışı doganay

Gençler yetersiz bu benim fikrim , Demir Ege de tek özellik uzun olması , yanındaki adama pas verebiliyor. Fahri desen oynadigi bile anlaşılmadı. Tek beklentim Mustafa dan.
Ama okadar yazdığın gibi Demir ege yi çok maçta izledik , görende şans bulmadı sanır. O saydığın adamlar çok iyi demedim ama bu gençlerle kıyas kabul etmez.  Bunlarla oynasan takım dibe vurur. Renklilere yenildik ama genclerle oynasak sanki yeneceğiz farklı yenilip ezilip rezil olursun.
Gerçekler bunlar malesef acı da olsa.

Çevrimdışı 38life

Gençler yedek kontenjanını doldursun yeter de artar bile. Yıllardır iflahımız tükendi yedek oyunculara ödenen paralar yüzünden.

Çevrimiçi gokhans

Gençler yedek kontenjanını doldursun yeter de artar bile. Yıllardır iflahımız tükendi yedek oyunculara ödenen paralar yüzünden.
kerem atakan, tayfur, onana 3’lüsüne toplam 8milyon bonservis verdik maaşları saymadım, kulübede bunlar yerine demirege otursa dahamı kötü olurdu diyorsun ve sonuna kadar haklısın. Kimse demirege 11e monte edilsin demiyor, tayfur, onana, amartey, kerem atakan’lar yerine kulübede otursun diyor..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi mellfred

şu çocuğu kanada hapsediyorlar ziyan ediyorlar

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

şu an sahada yedek olabilecek seviyede genç görüyormusun bu sene neysede seneye şampiyonluğa oynarken as oyunculara birşey olmasın diye toplu duaya çıkarız genç oynatmak istiyorsan önce alt yapıda gençlere futbol oynamayı öğreteceksin sonra gençler gelsin a takıma diyeceksin bu çocuklar yetenekli ama malesef bunları hem futbolu bilmeyen hemde yeteneksiz adamlar eğitiyor
Al işde kaleci diye a takıma gönderdikleri genç üstüne gelen topu tutmakta aciz sen bununla gidersen as kalecin sakatlandığında bununla şampiyonluk verirsin o zamanda bu kaleci falan değil defiğimde genç düşmanı olmuştum

Çevrimdışı 38life

kerem atakan, tayfur, onana 3’lüsüne toplam 8milyon bonservis verdik maaşları saymadım, kulübede bunlar yerine demirege otursa dahamı kötü olurdu diyorsun ve sonuna kadar haklısın. Kimse demirege 11e monte edilsin demiyor, tayfur, onana, amartey, kerem atakan’lar yerine kulübede otursun diyor..

Aynen öyle. Ki bu saydıkların yalnızca göze çarpan bir kaç tanesi. Son 10 yılda bu tarz bonservis ödenip veya ilk 11 maaşı verilip yedek oturtulan oyuncuların listesini yapsak 2 A4 kağıdı yetmez. Yazıktır günahtır. Bunlar kulübün parası değil mi? Bir tane Musrati'ye verilen para hemen göze batıyor ama böyle parça parça bomboş çöpe atılan paralar göze çarpmıyor.

Çevrimiçi fatihsahin

Bizim kaleci vs kasımpaşanın kalecisi

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Etiketler: