24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor
24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor Tarih : 04.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Arda Kardeşler - İbrahim Çağlar Uyarcan - Süleyman Özay - Turgut Doman

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor  [Okunma sayısı 6000 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Çevrimiçi underworld

Hocayla yeni sezonda devam etmeyiz.
Buna başkan da eklenmez umarım.

Çevrimiçi hasankale

SAntos cenk iyi oynadı dedi ya direk çizdim üstünü
Ayrıca kenarda rebic ve muleka varken Tayfur'u oyuna alması
Ghezzali oyunda tutması tam bir saçmalık.

Çevrimdışı Monza

SAntos cenk iyi oynadı dedi ya direk çizdim üstünü

Maç öncesi haberi:

''Cenk Tosun’un sol ayak topuğunda Pendikspor maçında yırtılma olduğu ve A Milli golcünün; Adana Demir ve Sivas’a karşı iğneyle oynadığı ortaya çıktı. Cenk, Trabzonspor maçında da takımını yalnız bırakmamak için topuğundaki yırtığa rağmen görev yapacak.

Takımı için büyük fedakârlığa imza atan Cenk, bu hareketiyle teknik direktör Fernando Santos’u mest etti''.

Mest  :)  :)

Çevrimiçi gokhans

Amartey’de sırıtmadı bugün, 6’da daha iyi.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Amartey’de sırıtmadı bugün, 6’da daha iyi.
daha iyi hafif kalır merkez orta sahayı toparladı resmen nerdeyse sıfır hatayla oynadı dikine güzel pasları vardı oyunu rakip sahaya taşıyan isimdi şu savunmayla onun sayesinde sıkıntıya girmedik bence iyiyse iyi diyebilmek lazım hele gedson her topu kaptırırken ghezzal bu kadar güçsüzken onun ayakta kalması maçı kazandırdı bize necipin adını duymadık stoperler varmı yokmu anlamadık bile altı oynadı ama hücumada yeterli katkıyı sağladı bence çok iyi performans gösterdi

Çevrimiçi Talisca1903

daha iyi hafif kalır merkez orta sahayı toparladı resmen nerdeyse sıfır hatayla oynadı dikine güzel pasları vardı oyunu rakip sahaya taşıyan isimdi şu savunmayla onun sayesinde sıkıntıya girmedik bence iyiyse iyi diyebilmek lazım hele gedson her topu kaptırırken ghezzal bu kadar güçsüzken onun ayakta kalması maçı kazandırdı bize necipin adını duymadık stoperler varmı yokmu anlamadık bile altı oynadı ama hücumada yeterli katkıyı sağladı bence çok iyi performans gösterdi
demir ege oynasa daha iyi olurdu dikine felan paslar atardı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Svensonun yaptığı hareket tam bir mallık.
Alakasız bir pozisyonu tartışmaya açtı.

Çevrimiçi Necmi

demir ege oynasa daha iyi olurdu dikine felan paslar atardı
neresi daha iyi olurdu oynadığında ne kadar yetersiz olduğunu görüyoruz 6 numarada oynayan oyuncunun dikine pas atması birinci öncelik değil

Çevrimiçi Necmi

Svensonun yaptığı hareket tam bir mallık.
Alakasız bir pozisyonu tartışmaya açtı.
tartışılacak durumda yok o pozisyon penaltı yaptığı mallıktı orası kesin gol olma ihtimali hiç olmayan bir durumda adamları konuşturdu hakemin beşiktaşa yaptığı herşeyin üstünü kapattı semihe atılan yumruğun biri direk kırmızıydı kasıtlı vuruyor. zaten zırlama nedenleride bu yapılanların üstünü kapatıp hakem beşiktaşı korudu havası yaratılıyor

Çevrimiçi Samet Demir

neresi daha iyi olurdu oynadığında ne kadar yetersiz olduğunu görüyoruz 6 numarada oynayan oyuncunun dikine pas atması birinci öncelik değil

Şenol Güneş gidince birşeyler oldu @Talisca1903'ya. Bazı yorumları fecaat. :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

ironiyi anlamamak :D :D heryazdığımın sonuna emoji koyayım artık
[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2024, 22:21:43 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş gidince birşeyler oldu @Talisca1903'ya. Bazı yorumları fecaat. :)
sen hiç konuşma ne ironiden ne mecazdan anlıyorsun edebiyat dersi almadın mı sen Lisede demir ege dikine pas atıyor diyen sensin bende hiç bir işe yaramıyor diyen hem yazıyoruz hem yazdığımızı tercüme ediyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

sen hiç konuşma ne ironiden ne mecazdan anlıyorsun edebiyat dersi almadın mı sen Lisede demir ege dikine pas atıyor diyen sensin bende hiç bir işe yaramıyor diyen hem yazıyoruz hem yazdığımızı tercüme ediyoruz

6 ay önce Semihe sallayanda sendin :) o yüzden ayırt edemiyorum nerede ironi yaptığını.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

6 ay önce Semihe sallayanda sendin :) o yüzden ayırt edemiyorum nerede ironi yaptığını.
semihe sallayan ? aç çıkar oyunu ile ilgili ne sallamışım imzayı atsın oynasın kimse imza attırmadan oynatmaz demek sallamak mı?
Yalan yazacaksan başka yazalım
Sürekli bel altı gidiyorsun yalan yanlış yok twitterde aynı fikirde olanlar varmış benimle felan diye de yazdın daha önce bu doğal bir şey aynı fikirde olduğumuz bir çok insan var koca camia sonuçta bu normal

ama başkasının yazısını kendi fikrinmiş gibi bence diyerek kopyala yapıştır yapmak ona ne denir bilemedim ben

Çevrimiçi Necmi

semihi bende eleştirdim o eleştiriyide hak etmişti en azından egoist tavırları azaldı
genç oyuncu kulağını çekmezsen sonrasında gideceği yer belli
mesela milli takımda yapsın egoistliğini dibine kadar orda ön koşul kendini göstermesi
demiregede benim eleştirdiğim kadar kötü oyuncu değil aslında ama şu haliyle aslansın kaplansın dersen biter perde kapanır
hep yaptık bu hataları futbol öğrenmeden alt yapıdan çıkan bir sürü oyuncumuz oldu yetenekli oldukları için a takıma çıkabildiler ama futbol oynamayı bilmedikleri içinde tutunamadılar avrupaya gidenlerde bumerang gibi bir senede geri dönüyor yetenekli olmaları onları hiç bir takımda tutamıyor sonra ikinci ligde kulübe oyucusu oluyorlar bir daha adlarını duymuyoruz. forvet için sorun yok işi gol atmak oda yetenekle oluyor işde yetenekli oluncada atıyor ama orta saha oyuncusu savunma oyuncusu öyle değilki oyun bilgin yoksa sahada kalamazsın istediğin kadar yetenekli olursan ol yer tutmayı sahayı görmeyi rakibi nasıl karşılayacağını bilmiyorsan o formayı alamaz kaybolur gidersin

Çevrimiçi Samet Demir

semihe sallayan ? aç çıkar oyunu ile ilgili ne sallamışım imzayı atsın oynasın kimse imza attırmadan oynatmaz demek sallamak mı?
Yalan yazacaksan başka yazalım
Sürekli bel altı gidiyorsun yalan yanlış yok twitterde aynı fikirde olanlar varmış benimle felan diye de yazdın daha önce bu doğal bir şey aynı fikirde olduğumuz bir çok insan var koca camia sonuçta bu normal

ama başkasının yazısını kendi fikrinmiş gibi bence diyerek kopyala yapıştır yapmak ona ne denir bilemedim ben

Haklısın abi

Çevrimiçi Necmi

ironiyi anlamamak :D :D heryazdığımın sonuna emoji koyayım artık
nasıl anlayayım ironi olarak yazılan cümle ben ironiyim diye bağırmalı ünlem koyarsın tırnak içine alırsın mesela bazı kelimeleri vurguladığında ironi olarak algılanır

Çevrimiçi Talisca1903

Haklısın abi
farketmez  derdimiz haklı çıkmak değil kimseyi de haksız çıkarmak değil

Çevrimiçi Samet Demir

farketmez  derdimiz haklı çıkmak değil kimseyi de haksız çıkarmak değil

Haklı olmak için farklı konuları birbirine bağlayana haklısın denir.

Çevrimiçi Talisca1903

Haklı olmak için farklı konuları birbirine bağlayana haklısın denir.
uzatmayalım

Çevrimiçi Samet Demir

uzatmayalım

Tamamdır söz bir daha Şenol hoca ve prenslerine senin özelinde laf etmeyeceğim.

Çevrimiçi gokhans

demirege zaten 6 değilki. 6 numarada oynayan adamın çok iyi kesici ve pozisyon bilgisi üstdüzey olmalı. Amir’de, ege’de çift 6’lı oyunda ya regista ya da merkez ortasaha oynar. Ege 6’ya evrilebilir ama daha önünde çok yol var.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Tamamdır söz bir daha Şenol hoca ve prenslerine senin özelinde laf etmeyeceğim.
ne söylersen söyle benim derdim değil ama benim söylemediğim şeyleri söyleyemezsin 2 seferde belaltı yaptın twitterde gruplar varmış aynı şeyleri söylüyor diye bu ayıp bir şey senin gibi düşününler varsa benim gibide düşünenler var bu camiada
Asıl aymazlık kendine ait olmayan fikri kendininmiş gibi bu forumda satmaya çalışmak.
Sergeni sevende var Şenol Güneşi sevende bu kimseyi ilgilendirmez. İnsanlar kendi fikrini savunduğu sürece bir sorun yok.

Uzatmak istemiyorum diye devam ediyorum aklınca laf sokuyorsun yapma

Çevrimiçi Samet Demir

demirege zaten 6 değilki. 6 numarada oynayan adamın çok iyi kesici ve pozisyon bilgisi üstdüzey olmalı. Amir’de, ege’de çift 6’lı oyunda ya regista ya da merkez ortasaha oynar. Ege 6’ya evrilebilir ama daha önünde çok yol var.

Sakatlanmadan önce 10 numaraydı. Hatta boyu nedeniyle de yeni Taliscamızı bulduk diyorduk. Sakatlıktan sonra 8 e çektiler şimdi 6 ya evirmeye çalışıyorlar. Maticya da atiba gibi birisi olsaydı çok iyi rol model olabilirdi. Demir Ege ya iyi yere gelecek ya da futbol hayatı 2.lige kadae düşecek.

Çevrimiçi Talisca1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Vurdu gol oldu  :tabe: :tabe: :tabe:

Etiketler: