17. Hafta Beşiktaş 1-3 Alanyaspor
17. Hafta Beşiktaş 1-3 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 1-3 Alanyaspor Tarih : 21.12.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Ümit Öztürk - Murat Tuğberk Curbay - İbrahim Bozbey - Turgut Doman VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 1-3 Alanyaspor  [Okunma sayısı 6229 defa] 17. Hafta Beşiktaş 1-3 Alanyaspor

Çevrimiçi Necmi

ya bırak abi kadro çokta kötü değil yeni hocayla düzlir diyordun ne oldu Rebic felan uçacaktı mobbing yapılıyordu takım Şenol Güneş zamanının yarısı kadar da oynayamıyor yalan mı ANÇ yönetiminin hiç suçu yok yani
tamam işde yeni hocayla düzelir yanlış birşey dememişimki sen rızayı hocadanmı sanıyorsu 😳 iki üç oyuncu ilave et fark ta yaratır

Çevrimiçi Necmi

Şenol zamanı oynuyorduk yani :)
aşk insanın gözünü kör eder burnunun dibini göremez

Çevrimiçi Samet Demir

?t=uMOG0XmBWy8La-6wz4pO_g&s=19
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

?t=uMOG0XmBWy8La-6wz4pO_g&s=19
stadda neden yapıyorlar yönetim binasına geçsinler toplantı yapacak ne varsa artık

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol zamanı oynuyorduk yani :)
ben ne anlatıyorum sen anlıyorsun Şenol Güneş den başka da futbol konuşamayacak hale geldin Rıza gelmeden zamanı yazdıklarını dökelim mi ortaya ne oldu şimdi

Çevrimiçi Talisca1903

tamam işde yeni hocayla düzelir yanlış birşey dememişimki sen rızayı hocadanmı sanıyorsu 😳 iki üç oyuncu ilave et fark ta yaratır
çevir kazı yanmasın da bu oluyor mulekada 40 milyon olacak mı Zeki müren e bizi görecek mi

o rebic oynamayacak bende seni yazdıklarından yerim haberin olsun yok öyle mulekayı da bir 40 a okutuver bir zahmet

Çevrimiçi sEuL

stadda neden yapıyorlar yönetim binasına geçsinler toplantı yapacak ne varsa artık

Akaretlere kadar gecip vakit kaybetmeyelim demisler demek ki, direkt toplantinin ardindan kovduklarina gore  :ok:

Çevrimiçi Samet Demir

ben ne anlatıyorum sen anlıyorsun Şenol Güneş den başka da futbol konuşamayacak hale geldin Rıza gelmeden zamanı yazdıklarını dökelim mi ortaya ne oldu şimdi
İstediğini dök abi sıkıntı yok. Ben Rıza gelecek bizi şampiyon yapacak demedim. Geçen sene Şenol gelecek bizi şampiyon yapacak diyenler hala Şenola toz konduramıyor. Yapılan transferleri de yönetime malediyor. :)

Bu duruma düşmemizin 1.temel sebebi yönetim, daha sonra Şenolu isteyen taraftar ondan sonra Şenol g. En son da bu oyuncu grubu. En suçsuzu da Şenolun gelmesini istemeyip öncelik Anç diyen taraftar grubu. :)
[ Son Düzenleme: 22 Aralık 2023, 02:19:19 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Akaretlere kadar gecip vakit kaybetmeyelim demisler demek ki, direkt toplantinin ardindan kovduklarina gore  :ok:
cenkide yanında paket yapsalardı ya rıza buraya oyuncuları yerden yere vurmaya gelmiş tamam hak ediyorlarda rıza hak etmeyenleri paspas etti önce oturup kendine baksın koşan savaşan oyuncuları çıkartıp yatanları sahada tutarsan işde seni bu kulüpde kimse tutamıyor o zaman

Çevrimiçi Talisca1903

artık hocamızda yok dahamı kötü olur daha dahamı kötü bilemedim şimdi 🤔
hocayı illa ki alacaklardır 1-2 maç daha rıza devam etse ne gedson bırakacak ne mert taraftarı da iyice uyuz edip gitti sağolsun
geliş süreci ,yönetime set olması istifa eteyerek kalmak için yaptığı açıklmalar felan tam kendisinden beklediğim gibi yaptı. Eski Dönemine rahmet okuttu böylesi hınçlı insanları sokmayacaksın klübe bunun derdi Beşiktaş felan değil

Fener taraftarınamalum pankart sonrası yıkama yağlamsından sonra zerre değeri yok gözümde çok şükür gitti
[ Son Düzenleme: 22 Aralık 2023, 07:04:50 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

psg all nasrr chelsealar 40 ülkede kapı açan yapılar hansiler glasnerler havada uçuştu seçim öncesi yapacaklar başka yolu yok ağlanacak mazeret üretilecek ne yer ne zaman

Çevrimdışı Bjk.KEL

Takım kötü oynuyor. Alanyaspor karşısında amatör lig takımı gibi oynadı. Kadıköy'de doğmuş büyümüş birisiyim, evimiz Fenerbahçe stadyumuna 200 metre mesafede idi. Çevremdeki herkes doğal olarak Fenerbahçeli idi ama ben Beşiktaş ta direndim. Kabataş Erkek Lisesini bitirdim. Beşiktaş'ı bizim lisenin takımı olarak gördüm hep. Beşiktaşlı olmaktan hep gurur duymuş birisi olarak bu maçtan sonra maçları izlemeyi bırakıyorum. Takım bu haliyle hiçbir şeyi hak etmiyor.

Etiketler: