15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe
15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe Tarih : 09.12.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 10418 defa] 15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe

Çevrimiçi Talisca1903

Ben stoper tandeminin colley bailly olacağını düşünüyorum necip önde oynar amiri keser
nejip her yerde kullanıyoruz kadronun güzelliğine bak ha bu arada amirden çok işe yarayabilir şimeskimidir nedir o bebeyi komple yamultur

Çevrimiçi Talisca1903

mert
tayfur bailly colley bahtiyar
gedson demir salih
chamberlain abu rebic
 11im bu
steper tandemi hep bu ikili geçmiştir gönlümden umarım  görebiliriz ama bekler aksatır
amir top sürme özürlüsü yerine ege tercih etmeyene ben hoca demem çok netim
her halükarda eksiğimiz çok  zaten kafa olarak da  yokuz
yinede bir umut
vurduğumuz gol yediğimiz ofsayt olsun
demir yerine Necip yazalım sulh olalım

Çevrimiçi Samet Ç

Rıza Çalımbay ile devam edilmeyeceğinin kesinleşeceği maç olur maçtan pek ümidim yok berabere kalsak yeter.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

amir yerine necip oynasın daha iyi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

amir yerine necip oynasın daha iyi
Demir ege desen anlarımda. Necip  5 mt ötedeki adama zor pas veriyor. Onu orta sahaya alarak maçı komple vermeyi mi düşünüyorsun?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Demir ege desen anlarımda. Necip  5 mt ötedeki adama zor pas veriyor. Onu orta sahaya alarak maçı komple vermeyi mi düşünüyorsun?
gerçekten demir egenin oynayacağını düşünüyor musun ihtimal vermediğim için söylemiyorum, normal maçta oynamıyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi BlackEagle16

gerçekten demir egenin oynayacağını düşünüyor musun ihtimal vermediğim için söylemiyorum, normal maçta oynamıyor
Sorsan alt yapımızda çıkmış efsane futbolcumuz alt yapı guzellemesi yaaprlar. Bu salihin verdiginden eksik hiç bir şey vermez demir ege Beşiktaş'a ama forma verecek hoca lazim
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Samet Demir

Sorsan alt yapımızda çıkmış efsane futbolcumuz alt yapı guzellemesi yaaprlar. Bu salihin verdiginden eksik hiç bir şey vermez demir ege Beşiktaş'a ama forma verecek hoca lazim
Samet Aybaba ile düzenin değişeceğini düşünüyorum ben. Rıdvanın olduğu jenerasyonu çıkaran Emrah Bayraktar da geri döndü.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

büyük maçlarda işe yarar bazen kitler rakibi demir ege kaldırabilecek mi o tansiyonu derby atmosferi bambaşka bir şey

Çevrimiçi BlackEagle16

Şu rezil sezonda güldürün yüzümüzü aldığınız çok şey istemiyoruz sizden aldığınız paranın hakkını verin çıkın ve bu kötü günde yanınizda duran tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarin önünde mücadele edin koşmayan cabalamayan rezil adam görmek istemiyorum artık sahada

Çevrimiçi BlackEagle16

Samet Aybaba ile düzenin değişeceğini düşünüyorum ben. Rıdvanın olduğu jenerasyonu çıkaran Emrah Bayraktar da geri döndü.
İnşallah ama ben çok daha tecrübeli çok daha dolu bı antrenör gelmesini istiyorum. Malesef rıza hocami çok sevsemde Ankaragücü maç sonu açıklamaları beim gozumde Beşiktaş kariyerini bitirdi. Oysa ilk geldiğinde bekledi istedi ve sonunda ait olduğu kulübün antrenör Luk koltuğuna oturdu demiştim. Lakin hocam Sivasspor dan öteye gidememiş

Çevrimiçi Talisca1903

Aniden gelen koyacağız hissi  :tabe: :tabe: Ox bu maçı yap sulh olalım

Çevrimiçi Samet Demir

Taraftar şaşırmış, Muhtemel 11e sürekli orta sahaya Necibi yazıyorlar. Forvete de Cenk. Anç ve Şenol G. bizim taraftarın tüm ayarlarını bozdu.

Çevrimiçi Samet Demir

İnşallah ama ben çok daha tecrübeli çok daha dolu bı antrenör gelmesini istiyorum. Malesef rıza hocami çok sevsemde Ankaragücü maç sonu açıklamaları beim gozumde Beşiktaş kariyerini bitirdi. Oysa ilk geldiğinde bekledi istedi ve sonunda ait olduğu kulübün antrenör Luk koltuğuna oturdu demiştim. Lakin hocam Sivasspor dan öteye gidememiş
Benim gönlümde yabancı teknik ekipten yana. Takımı at gibi koşturacak ekip lazım.

Çevrimiçi BlackEagle16

Taraftar şaşırmış, Muhtemel 11e sürekli orta sahaya Necibi yazıyorlar. Forvete de Cenk. Anç ve Şenol G. bizim taraftarın tüm ayarlarını bozdu.
Taraftar değil. Abounun ağrıları varmış yersen. Necibi de hocanın on liberoda başlatacağı iki iki daha dört.

Çevrimiçi BlackEagle16

Benim gönlümde yabancı teknik ekipten yana. Takımı at gibi koşturacak ekip lazım.
Takımın at gibi koşmaya değil planlı oyuna ihtiyacı var. Bı plabimiz olmalı. Ev sahipliği bı maçlarda deplasmanda baskı yediğimiz anlarda. Yani takımın profili geniş bir hocaya ihtiyacı var.

Çevrimiçi Samet Demir

Taraftar değil. Abounun ağrıları varmış yersen. Necibi de hocanın on liberoda başlatacağı iki iki daha dört.
Oyunu görene kadar sabredelim. 1 haftadan beri çok güzel şeyler yaşadık. Bu haftayı da çok güzel kapatırız inşallah.

Çevrimiçi Talisca1903

Takımın at gibi koşmaya değil planlı oyuna ihtiyacı var. Bı plabimiz olmalı. Ev sahipliği bı maçlarda deplasmanda baskı yediğimiz anlarda. Yani takımın profili geniş bir hocaya ihtiyacı var.
zaten bunları at gibi koştursan yarısı patlar diz yok bel yok her taraf çekiyor adamlarda sonr ELDE YİNE NEJİP KALIR

Çevrimiçi Samet Demir

zaten bunları at gibi koştursan yarısı patlar diz yok bel yok her taraf çekiyor adamlarda sonr ELDE YİNE NEJİP KALIR
Şenol g. gibi bilimsel olmayan, çağ dışı antrenman yaptırırsan dizide tutar, belide. Yine patlayan olursa yollarsın olur biter

Çevrimdışı Sefa Kara

Aboubakar yedek deniyor rıza hoca eğer abuyu yedek bırakırsa direk maç sonu istifasını versin.

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol g. gibi bilimsel olmayan, çağ dışı antrenman yaptırırsan dizide tutar, belide. Yine patlayan olursa yollarsın olur biter
he he Şenol Güneş aşkın depreşti yine bailly nerenin antrenmanını yedi

Çevrimiçi Umutcan Kaya

bu aboubakar milli takıma gidecek diye oynamıyor iyice tiksindim elemandan
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi gokhans

hayır devre arası arap ligine dönüyor. 6,5 - 7,5 arası bi serbest kalır maddesi varmış. Bu sebeple oynamak istemiyor pek. Wego son maçında bile ölümüne oynamıştı. Keşke devre arası geri dönse, bu takımı ayağa kaldırır. Takımın çehresi değişir. İlerde top tutar, top indirir, hava hakimiyeti getirir, rakip stoperlerle güreşip boşluk açar..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Sefa Kara

rıza mı oynatmıyor kendi mi oynamıyor acaba ?

Çevrimiçi tolga1903

Bu takımdaki afrikalı siyahi futbolcuların tamamı + rosier ve ghezzal gitmeden yeni yönetim başarı beklemesin futbolda. Devre arası bir kısmını kalanını da sezon sonu defedeceksin bu kadar ahlaksız profesyonellikten uzak sakatlandım ayağına gününü gün eden başka bir futbolcu topluluğu gelmemiştir. Kanser bunlar kesip atılmadığı sürece yeni gelen oyuncuları da bozar.

Etiketler: