6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor
6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor Tarih : 24.09.2023 Saat : 17:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Mehmet Emin Tuğral - Mert Güzenge

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 9876 defa] 6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi tolga1903

Abi ne güzel presi yapıp topu kapmissin masuaku vereceğin pasın içine tüküreyim senin ya. Arkadaş ne lakayıt takim bu ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

O statta olup Yönetim gitsin﹗ diye bagirmayanlara yazıklar olsun!

Çevrimiçi Samet Ç

Yönetimide hocasıda takımı anadolu kulübü yapmaya gelmiş tribünde bir tane tepki yok vallahi rezillik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Öne de geçtiler. Çevirsinler şimdi de görelim. Kimseyi savunmam Beşiktaş'a zarar veriyorsa. Şenol Güneş şu anda işini düzgün yapmıyor :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Eşşek gibi döndüreceksiniz bu maçı eşşekler gibi

Çevrimiçi gokhans

Al işte
Necmi dikkat ettin mi? Spiker bir şey söyledi gol için.. Çalışılmış bir organizasyon diye… Ben bizim takımın hiç bir organizasyon çalıştıklarına inanmıyorum..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı aunt minnie

Arka direği tutan yok takım baya sıkıntılı felaket bir sezon geliyor.Eski Beşiktaş taraftarı olsa bu yönetim canını zor kurtarırdı

Çevrimdışı Mehmet57

Çevrimiçi Necmi

Şut attı diye salihe kızdı hoca neden şut atmadığımızı anlamıştır herhalde merak eden arkadaşlar

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Şut attı diye salihe kızdı hoca neden şut atmadığımızı anlamıştır herhalde merak eden arkadaşlar

Ordan da şut mu atılır

Çevrimiçi levitate

uzaktan şut işini hiç sevmez
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Necmi dikkat ettin mi? Spiker bir şey söyledi gol için.. Çalışılmış bir organizasyon diye… Ben bizim takımın hiç bir organizasyon çalıştıklarına inanmıyorum..
ben bizim takımın çalıştığına bile inanmıyorum

Çevrimdışı aunt minnie

Abi ne calisması gözünüzü seveyim arka direği u10 macında bile boş bırakmazsın.Rezalet bir gol yedik

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birazdan kurtarıcı olarak Muleka oyuna girer.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Ordan da şut mu atılır
önü açıktı bütün oyuncularda ores yiyordu kaleyi tutsa gol olur kimse beklemiyordu

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Mehmet57

Abi adamin bizde senelerdir kac tane uzaktan golu var ki ordan sut deniyor. Hep boyle olur olmadik sutlari var zaten, frikiklerde de ayni.

Çevrimiçi Samet Demir

aynı fikirdeyim
Rebic girecek gibi duruyor :) şaşırtıcı

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

4.5 milyon verdiğimiz Bahtiyar girer 2 gol atar çevirir maçı sakin.

Çevrimdışı aunt minnie

Geçen sene basketbol takımında yarım kalan görevi bu sene futbolda tamamlayacak yönetim

Çevrimiçi levitate

Etiketler: