Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

BlackEagle16, gokhans ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 313095 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Renton

Herkes sağlıklı olursa kadronun ideali bu olmalı.
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Serdar hoca takıma dokunmuştu dediğin gibi. Santos savunmayı oturtmadan ileriye bakmayacak gibi duruyor.

hücuma dokunabildği geçmişte bir takımda yok zaten o yüzden bakmayacğaı kesin.

Çevrimiçi Necmi

Yönetim bugün önliberoya 12 m ödedi santosun gözünün yaşına bakarmı sizce yalnız liberoya 12 ödeyen yönetim forvete yazın ne öder acaba
Biz daha idrak edemedik yönetim liberoya 12 m verdi gerçek rakam aslında 14.5 m  bu bile gelecek için içimize su serpmeli
Ama şu an görünen hocada yanlış yapıldığı umarım bizim görmediğimiz bilmediğimlz şeyler vardır

Çevrimiçi Necmi

Akhisar deplasmanı 3-3 lük maç tribün çekimi özet izledim az önce tam bizim olduğumuz yerden çekilmiş izlerken bile ter bastı izlediğim en zor maçtı kabir azabı gibiydi staddan çıkarken ayaklarım titriyordu

Çevrimiçi hasankale

Yönetim bugün önliberoya 12 m ödedi santosun gözünün yaşına bakarmı sizce yalnız liberoya 12 ödeyen yönetim forvete yazın ne öder acaba
Biz daha idrak edemedik yönetim liberoya 12 m verdi gerçek rakam aslında 14.5 m  bu bile gelecek için içimize su serpmeli
Ama şu an görünen hocada yanlış yapıldığı umarım bizim görmediğimiz bilmediğimlz şeyler vardır
Rebic
Ghezzal
Aboubakar
Cenk tosun
Umut Meras
Onur Bulut
Amir
Semih ( 20 milyon üstü teklif gelirse satılır büyük ihtimalle)
Sezon sonu böyle bir temizlik yapıp ciddi bir bütçe yaratılabilir.Dogru hamleler yapılırsa da güzel bir takım kurulabilir.

Çevrimiçi Samet Demir

Burada mı yazıldı başka yerde mi okudum hatırlamıyorum ama hocayla belki 6 ay düşünülüyor olabilir. Kupayı hocayla alıp yazın başka seçeneklere yöneliyor olabiliriz. Hem sene milli takımlardan hocaya da teklif gelebilir hemde adam şuan otelde konaklıyor falan. Fazla mı paranoyak olduk bilmiyorum. Sahada oyun anlamında bize tam olaral istediğimizi veremiyor hoca ama ismi ve çevresi sayesinde güzel adamlar indirmemizde yardımı dokunuyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Rebic
Ghezzal
Aboubakar
Cenk tosun
Umut Meras
Onur Bulut
Amir
Semih ( 20 milyon üstü teklif gelirse satılır büyük ihtimalle)
Sezon sonu böyle bir temizlik yapıp ciddi bir bütçe yaratılabilir.Dogru hamleler yapılırsa da güzel bir takım kurulabilir.
Onana, Rosier, Hasic, Montero da dönecek. Onana ve Rosier satılır büyük ihtimalle.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Burada mı yazıldı başka yerde mi okudum hatırlamıyorum ama hocayla belki 6 ay düşünülüyor olabilir. Kupayı hocayla alıp yazın başka seçeneklere yöneliyor olabiliriz. Hem sene milli takımlardan hocaya da teklif gelebilir hemde adam şuan otelde konaklıyor falan. Fazla mı paranoyak olduk bilmiyorum. Sahada oyun anlamında bize tam olaral istediğimizi veremiyor hoca ama ismi ve çevresi sayesinde güzel adamlar indirmemizde yardımı dokunuyor.
güzel adamları indiren güzel paralar.

Çevrimiçi kartalizma190399

Şenol döneminde değil anç döneminde koptuk. ANÇ denen vatandaşın yaptığı transferler vs facia olmasaydı saçma sapan açıklamalar olmasaydı bir şey olmazdı. Değil şenol kloop gelse anç ve o kadroyla şampiyon olamaz.

O transferlere izin vere senol gunes kendi de acikladi zaten.
Ne guzel memleket. Sampiyon olunca mimar senol. Olmayinca suclu yonetim. Klopp olsaydi emin ol boyle kadro olmazdi zaten. Senol gibi onana icin "napalim kimseyi almiyorlar demesinler diye aldik iste oylesine" demezdi. Kafayi mi yediniz diye veto ederdi.

O transferlere izin vere senol gunes kendi de acikladi zaten.
Ne guzel memleket. Sampiyon olunca mimar senol. Olmayinca suclu yonetim. Klopp olsaydi emin ol boyle kadro olmazdi zaten. Senol gibi onana icin "napalim kimseyi almiyorlar demesinler diye aldik iste oylesine" demezdi. Kafayi mi yediniz diye veto ederdi.

E tamam ben şenol güneş izin vermemiş veya transfer sihirbazı demiyorum. Adam kurucu bir hoca değil daha çok elindeki malzemeden maks verimi almayı bilen bir hoca. Adama sen 4 tane çürük elma öneriyorsun  biri daha az çürük diye onu seçiyor  napsın adam. Şampiyon olduğu senelerde de mimarı değildi o mimarlık ilk şampiyiyonlukta samet aybabayla başlayıp biliçle devam eden ama biliçte "korkak" adam yapısıyla olduğundan şampiyon olamamıştı. Bu adam ise derbilerde de diğer rakiplere de vura vura gidiyordu. İkinci sene de talisca ve abobuakar gibi iki iyi adam getirildi adam da bunlardan da verim aldı. Sonrası zaten gerek hocanın kurucu bir hoca olmadığından gerekse transfer politikamızdaki iyice saçmalamalardan ve hakemlerden dolayı aşağıya gittik. Ama hiç bir zaman maçlarını beğenirsin beğenmezsin Şenol Güneş'le dünkü kadar aciz bir maçımızı izlemedim.

Siz hala suçluyu yanlış yerde arıyorsunuz ANÇ denen kişi bu takıma dinamiti koydu patlattı her anlamda yıllarca geri gitti ve bunu "kasıtlı" olarak yaptı. Adam ilk şampiyonluğu bile yanlışıkla aldı adamın hayali 4-5 tane 20lik topçu diğerleri eneramo tipli oyunculardı. Sergen Yalçın çıkıp "Ne demek genç oyuncu biz Beşiktaş'ız şampiyonluğa oynayacak kadro kuracağız" demese ve o sene "olağanüstü" bir performans göstermese şampiyon falan da olamazdık.

En epik şampiyonluğumuz kesinlikle Sergen Yalçın döneminde aldık. Ben bir antrenörün ve bir oyuncunun (ghezzal) bir şampiyonluğa bu kadar etki ettiği seneyi hatırlamıyorum. Ama o da fazla egodan ve tınlamamaktan dolayı gitti. Tıpkı Şenol Güneş'te olduğu gibi iyi bir antrenör ekibi vericeksin (gürsoyum bu oyuncu iyi mi muhabbetleri kesinlikle olmayacak) ve transferlere istediği tip istediği mevkilere alıcaksın (isim sormayacaksın araştırıp kendin bulup önüne koyup al hocam sitediğin oyuncu bu) diyeceksin iki hocada müthiş başarılı olur. Ki Sergen hocanın sıkılma ve bahsettiğim özelliklerden eksileri olmasa şuan Türkiye'nin en büyük hocası avrupadada en istenen hocalardan biri olurdu.

Sergen döneminde o kadar çok sevinmiştik ki o kadar güzel futbol vardı ki. Ghezzal'in dövmesini bile yapabilirdim. Takımda tek adam oydu maç çevrici özellikli olan. Bütün herkes ona önlem almasına rağmen bunu yapıyordu. O kadar büyük oynuyordu ve liderlik yapıyordu. Sergen'de sigara paketinden yapay bilmem ne yaptık dercesine kadronun suyunu çıkarta çıkarta kullanmıştı. Düşünün şuan asgari ücretle oynayan Gökhan Töre şampiyonluk yolunda en kritik dönemeç olan maçta Robben golü falan atıyordu. Ben hala göztepe maçındaki penaltıyı izleyemem kalbim sıkışır. Bunu forvetsiz ve kalecisiz yaptı. Resmen bütün tabuları yıktı adam. Ama sonra Trabzonsporlu arkadaşlar takımı öyle bir mahvetti ki zaten çalışmayan hemen sıkılan egosu yüksek Sergen direk saldı. Yoksa biz o taktik düzenle o kafayla devam etsek üstüne vura vura giderdik. Çünkü bir taktiksel düzen oturtmuştuk ve gayet güzel keyif veriyordu. Ama biz güzel bir çfit yönlü tempolu 8 gerekirken gittik pjanici aldık gittik biz aboubakar gibi takımı oynatabilen kendide gol atabilen komple forvet almak varken gol kaçırma rekoru kıran ayaksız batsh aldık. Bel kemiklerinden olan josefte artık sakatlık ve yaşlılık belirtilerinden dolayı komple çöktük. Sonrasında ise çöküşe doğrıu giden hikaye... Oysaki o sene de vura vura başlamıştık Adanademirspor maçı bizim için çöküşün başlangıcı oldu.

Çevrimiçi pinehitman

E tamam ben şenol güneş izin vermemiş veya transfer sihirbazı demiyorum. Adam kurucu bir hoca değil daha çok elindeki malzemeden maks verimi almayı bilen bir hoca. Adama sen 4 tane çürük elma öneriyorsun  biri daha az çürük diye onu seçiyor  napsın adam. Şampiyon olduğu senelerde de mimarı değildi o mimarlık ilk şampiyiyonlukta samet aybabayla başlayıp biliçle devam eden ama biliçte "korkak" adam yapısıyla olduğundan şampiyon olamamıştı. Bu adam ise derbilerde de diğer rakiplere de vura vura gidiyordu. İkinci sene de talisca ve abobuakar gibi iki iyi adam getirildi adam da bunlardan da verim aldı. Sonrası zaten gerek hocanın kurucu bir hoca olmadığından gerekse transfer politikamızdaki iyice saçmalamalardan ve hakemlerden dolayı aşağıya gittik. Ama hiç bir zaman maçlarını beğenirsin beğenmezsin Şenol Güneş'le dünkü kadar aciz bir maçımızı izlemedim.

Siz hala suçluyu yanlış yerde arıyorsunuz ANÇ denen kişi bu takıma dinamiti koydu patlattı her anlamda yıllarca geri gitti ve bunu "kasıtlı" olarak yaptı. Adam ilk şampiyonluğu bile yanlışıkla aldı adamın hayali 4-5 tane 20lik topçu diğerleri eneramo tipli oyunculardı. Sergen Yalçın çıkıp "Ne demek genç oyuncu biz Beşiktaş'ız şampiyonluğa oynayacak kadro kuracağız" demese ve o sene "olağanüstü" bir performans göstermese şampiyon falan da olamazdık.

En epik şampiyonluğumuz kesinlikle Sergen Yalçın döneminde aldık. Ben bir antrenörün ve bir oyuncunun (ghezzal) bir şampiyonluğa bu kadar etki ettiği seneyi hatırlamıyorum. Ama o da fazla egodan ve tınlamamaktan dolayı gitti. Tıpkı Şenol Güneş'te olduğu gibi iyi bir antrenör ekibi vericeksin (gürsoyum bu oyuncu iyi mi muhabbetleri kesinlikle olmayacak) ve transferlere istediği tip istediği mevkilere alıcaksın (isim sormayacaksın araştırıp kendin bulup önüne koyup al hocam sitediğin oyuncu bu) diyeceksin iki hocada müthiş başarılı olur. Ki Sergen hocanın sıkılma ve bahsettiğim özelliklerden eksileri olmasa şuan Türkiye'nin en büyük hocası avrupadada en istenen hocalardan biri olurdu.
Valla kusura bakma hocam ama Şenol Güneş kadar aynı oyuncular etrafında dönüp, bu kadar inatçı olan bir teknik adam görmedim. Çok yüksek oranda izlettiği futbol da orta - kafa - gol dışına çıkmadı. Talisca, Q7 ikilisi bu futbolu oynatır çünkü Talisca her türlü o kafayı vuruyordu ama her kadroyla olmayacağını biz acı acı deneyimledik. Sergen o set oyununu ilk oynattığı zaman, önde presler ve hücuma odaklı paslarla şaşırmıştım ben, bu adam böyle oynatır da yılların kurt hocası nasıl böyle şeyler yapamaz diye. Çok bi taktik çeşitliliği ve Fernando Santos gibi olmaz denecek transferi etkileme ihtimali pek yok, Kenan Karaman takıntısı da cabası.

Çevrimiçi Samet Demir

güzel adamları indiren güzel paralar.

Musratiyi 30 a benficaya neden vermemiş bunlar abi ben onu anlayamıyorum :) sırf rakip oldukları için vermemeleri mantıklı gelmiyor.

Biraz da verilerle konuşalım bu hocadan OL-MAZZZ! Yabancı olarak bu kadar kötü bu kadar defansif hocayı bulmakta bize yakışır. Hadi valeriende sıktın ayağına bunda nasıl sıkarsın. O kadar büyük takımı oynatabilen hoca varken bu hocayı seçmek!!!

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Samet Demir

Biraz da verilerle konuşalım bu hocadan OL-MAZZZ! Yabancı olarak bu kadar kötü bu kadar defansif hocayı bulmakta bize yakışır. Hadi valeriende sıktın ayağına bunda nasıl sıkarsın. O kadar büyük takımı oynatabilen hoca varken bu hocayı seçmek!!!

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Şenol G.'in kurduğu kadroyu toparlamak kolay değil. Yaz kampı yapmamış oyuncuların koşmasını beklemek hiç mi hiç kolay değil. Büyüklerimiz çok güzel söz söylemiş önce çuvaldızı kendine batır diye. Övdüğün Şenol hoca bize gelmeden önce Dünya kupası hariç hiç bir başarısı yoktu. Bursaspora kadar düşmüştü. Onun kurduğu takıma tek laf etmeyip yeni gelen hocaya laf etmek pek samimi değil. Bu arada bu hocaya karşı duruşum belli benim, tuttuğum bir tipte hoca değil. Ama Şenola göre hocadır benim gözümde.

Opta verilerine göre dünkü maçta Cenk Muci den daha başarılı performans göstermiş...

Çevrimiçi Necmi

Sergen döneminde o kadar çok sevinmiştik ki o kadar güzel futbol vardı ki. Ghezzal'in dövmesini bile yapabilirdim. Takımda tek adam oydu maç çevrici özellikli olan. Bütün herkes ona önlem almasına rağmen bunu yapıyordu. O kadar büyük oynuyordu ve liderlik yapıyordu. Sergen'de sigara paketinden yapay bilmem ne yaptık dercesine kadronun suyunu çıkarta çıkarta kullanmıştı. Düşünün şuan asgari ücretle oynayan Gökhan Töre şampiyonluk yolunda en kritik dönemeç olan maçta Robben golü falan atıyordu. Ben hala göztepe maçındaki penaltıyı izleyemem kalbim sıkışır. Bunu forvetsiz ve kalecisiz yaptı. Resmen bütün tabuları yıktı adam. Ama sonra Trabzonsporlu arkadaşlar takımı öyle bir mahvetti ki zaten çalışmayan hemen sıkılan egosu yüksek Sergen direk saldı. Yoksa biz o taktik düzenle o kafayla devam etsek üstüne vura vura giderdik. Çünkü bir taktiksel düzen oturtmuştuk ve gayet güzel keyif veriyordu. Ama biz güzel bir çfit yönlü tempolu 8 gerekirken gittik pjanici aldık gittik biz aboubakar gibi takımı oynatabilen kendide gol atabilen komple forvet almak varken gol kaçırma rekoru kıran ayaksız batsh aldık. Bel kemiklerinden olan josefte artık sakatlık ve yaşlılık belirtilerinden dolayı komple çöktük. Sonrasında ise çöküşe doğrıu giden hikaye... Oysaki o sene de vura vura başlamıştık Adanademirspor maçı bizim için çöküşün başlangıcı oldu.
sergen hoca değil bunu o sene her maç söyledim mucize şampiyonluk demiştim göztepe maçındaki penaltıyı düşünüyorsun biz şampiyonluğu veriyorduk o maçta resmen beşiktaş formasının ağırlığı şampiyon yaptı bizi şenol da hoca falan değil olmadığınıda bu sene sekiz haftada gösterdi ilk defa kendi kurduğu takımla sekiz haftada fişi çekildi daha fazlada rezil olmamak için topukladı o zamandan beride pisliğini temizlemeye uğraşıyoruz sadece kafanızda yarattığınız hayali konuşuyorsunuz ama gerçekler ortada duruyor bugün yaşadığımız gerçekler var ya bunu şenol geldiği gün söyledim bunları yaşayacağımız o kadar belliydiki üstünde fikret orman gibi başkanda yoktu ona ramen takımı şampiyon yapsın bu takıma ilkindede çebi bela etti şenolu daha ilk şampiyonlukta kovardı onu ama çebi yüzünden kovamadı içerden hiçte iyi şeyler duyulmuyordu
Gerçekten anlamıyorum bu kadarmı körsünüz beşiktaş düşmanı birini böyle göklere çıkarıyorsunuz
Geçen sene geldiğinde gs nin bir puan önündeydik o kadar büyük hocaydı yapsaydı şampiyon yanlışlarını görmek yerine valerian suçladınız bütün sene bu sene kim suçlu çebi çıkıyor rebiç hariç her oyuncuyu şenol istedi aldık diyor şenol bile çıkıp böyle olmadı demedi şenol bile kabul etmiş siz aklamaya çalışıyorsunuz

Çevrimiçi Necmi

Musratiyi 30 a benficaya neden vermemiş bunlar abi ben onu anlayamıyorum :) sırf rakip oldukları için vermemeleri mantıklı gelmiyor.
Otuz değil 15 teklif etmişler 15 e bize vermedi daha düşük paraya beşiktaşa verdi diye tepki gösteriyorlar fener istediğindede 20 m fiyat çekmişler portekiz basını böyle diyor gerisi şehir efsanesi bize verme nedenleride braganın hissedarı olan araplar verin dediği için verilmiş söylenen bu artı oyuncunun libyalı olmasıda bize gelmesi için başka etken sevildiğimiz bir memleket bize karşı negatif değiller

Çevrimiçi Samet Demir

Otuz değil 15 teklif etmişler 15 e bize vermedi daha düşük paraya beşiktaşa verdi diye tepki gösteriyorlar fener istediğindede 20 m fiyat çekmişler portekiz basını böyle diyor gerisi şehir efsanesi bize verme nedenleride braganın hissedarı olan araplar verin dediği için verilmiş söylenen bu artı oyuncunun libyalı olmasıda bize gelmesi için başka etken sevildiğimiz bir memleket bize karşı negatif değiller
Geçen yaz fener istediği zaman çok kıskanmıştım. Ben bir yerde 30 diye okudum aklımda öyle kaldı. Sakatlık falan olmaz inşallahda iyi adam aldık.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi uğur07

pardon daha once paylasilmis

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi murat baltacı

Hocaya bende çok kızıyorum ama mesela Musratinin bizi tercih etmesinde bir telefonu yetti. Bu tarz transferler büyük hocalarla oluyor. Başka bir yabancı hoca tercih edilebilirdi deseydin söylediklerin anlamlı olurdu ama Sergen ile yapılanma yapılmaz. Takibimizde dediği adam Antalyaya gitti. Dünya futbolundan da bir haber kendisi.

Şuan bu hocayı da gönderirsek bir daha iyi bir hoca alma işimiz zora girer. 1 senede 6 hoca harcamak normal bir durum değil. Hocaya isteklerimizi anlatmamız lazım. Bu kadro bir şekilde ligi 3. Bitirir. Sene sonu da duruma bakılır.
Katılıyorum zaten Sergeni getirirken birde sportif direktör getirmemiz lazım transferler ve kulübün yapılanmasıni o yapacak feyyazin şuan ne yaptığı belli değil alt yapiyi Samet hocaya transferleri sportif direktöre bırakacaksin. Santos sportif direktör olarak gelse yine olurdu ama bize oyuncuları geliştirecek gençlere şans verecek topla baskı oyununu oynatacak hoca lazımdı bu özelliklerde yabancıda olurdu elbette ama yabancının aynı zamanda baskıyı kaldırması kulübü Türkiye'yi tanıması gerekecek o sebeple Sergen demiştim montella tam bizlikti elimizi çabuk tutamadık
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Ben şenolun ihanet falan ettiğine inanmıyorum. Adam pazardan a b c mallarını getiriyor. Hepsi çürük ve kötü. Bu adam kendince sonuçta bir yemek bekleniyor ve bir şeyler alması gerek. En az çürüğü hangisiyse onu almıştır ki transfer hataları yapmışta olabilir ama ihanet büyük cümle. Bu adam işin kolayı varken okları yönetime döndürmek varken hep kendi sorumluluğu üstlendi. Yönetim gitsin﹗ derken bile kendi gitti. Normalde dediğin gibi ihanet etse yatar der başkan getirmedi kimse de tek kelime edemez yeni gelen başkanla da çalışırdı. Asıl ihanet ANÇ VE EKİBİ yaptı. Beğenirsin beğenmezsin orası ayrı ama sapla samanı karıştırmayalım.
İhanet etmemiş olsa kacmazdi. Hatasını kabul eder çözüm yolları arardı alt yapıdan çıkarır kadro dışı yapardı. Asla pes etmem diyen hoca ne hikmetse sorumluluğu alıp gitti.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

İhanet etmemiş olsa kacmazdi. Hatasını kabul eder çözüm yolları arardı alt yapıdan çıkarır kadro dışı yapardı. Asla pes etmem diyen hoca ne hikmetse sorumluluğu alıp gitti.

Kişisel menfaatler her zaman önde gelir. Bizim taraftar Şenol G.'i sevip, sahip çıktığı kadar o Beşiktaşa önem vermiyor. En başta onun bize vefa borcu var. Onun yüzünden FO bütün oluşuma tepki gösterdi maça çıkmadı sonuç ortada..

Çevrimdışı Sedat.Y

Akhisar deplasmanı 3-3 lük maç tribün çekimi özet izledim az önce tam bizim olduğumuz yerden çekilmiş izlerken bile ter bastı izlediğim en zor maçtı kabir azabı gibiydi staddan çıkarken ayaklarım titriyordu

Sİz 7-8 kişi İstanbuldan gelmiştiniz biz iki kişi İzmirden gelip size katılmıştık.Bende çok gerilmiştim o maçta ama sezon sonu mutlu sonla bitmişti...

Çevrimiçi Necmi

Sİz 7-8 kişi İstanbuldan gelmiştiniz biz iki kişi İzmirden gelip size katılmıştık.Bende çok gerilmiştim o maçta ama sezon sonu mutlu sonla bitmişti...
evet birlikteydik. istanbula nasıl döndük bilmiyorum moraller sıfırdı beni çok etkilemişdi o maç herkesi etkilemiş aslında

Etiketler: