Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

gokhans, BlackEagle16 ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 313102 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk kesinlikle eleştirilmeli inanın evde hanımı bile eleştiriyordur cenkin bu performansını.

Takımda herkes eleştirilebilir, en başınada şuan Cenk gelmeli. Onun 11 oynadığı her maç eksik kalıyoruz, yanındaki adamları da fazla yoruyor. Yerine Abu dedim ama oda olmuyor. Mulekayı beğenmiyorsa hoca Mustafa'yı oynatsın.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

okumuyorsun niyet okuyorsun oku  2 entry üstte ne yazmışım
Doğrudur
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk kesinlikle eleştirilmeli inanın evde hanımı bile eleştiriyordur cenkin bu performansını.
yetenekli koşamayan Kondisyonsuz Cenk , koşabilen ( bir devre) yeteneksi işlevsiz raahica ve bunların yanında genç Semih oyun bilgisi zayıf olduğundan gerektiğinden fazla yorulan

İleri 3 lü bu ve bunların arkasını toplayan ciğersiz Gedson bu maç olmayınca dönen topları alamadın atak devamllığı sağlayamadık Musrati üstündeki baskıyı alamadın ve orta sahan göçtü çözüm varmıydı
Gedsonun muadili yok takımda çözüm de yok
Çünkü Musrati için kanat lazım kaliteli uzun toplarını değerlendirecek birisi koşamıyor biri top tutamıyor yanında pis işleri yapacak adam lazım ki bu diagonal pasları atabilsin rahatlıkla baskı altında olmadan
Musrati için kanat yok ama gedson var
[ Son Düzenleme: 04 Mart 2024, 01:18:51 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Takımda herkes eleştirilebilir, en başınada şuan Cenk gelmeli. Onun 11 oynadığı her maç eksik kalıyoruz, yanındaki adamları da fazla yoruyor. Yerine Abu dedim ama oda olmuyor. Mulekayı beğenmiyorsa hoca Mustafa'yı oynatsın.

Yok hoca tamamen old school kafasında bakıyor cvlere cenk everton oyna sen amartey ingiltere oyna sen. Cenk sonradan girip katkı sağlayacak oyuncu olarak iş yapar yedekte. Bunu da iyi yapar ama daha iyisi tamamen hayal ürünü.

Çevrimiçi Samet Demir

Yok hoca tamamen old school kafasında bakıyor cvlere cenk everton oyna sen amartey ingiltere oyna sen. Cenk sonradan girip katkı sağlayacak oyuncu olarak iş yapar yedekte. Bunu da iyi yapar ama daha iyisi tamamen hayal ürünü.
Ben hocaya 4-4-2, 4-3-1-2 oynatır diye olabilir gözüyle baktım ama böyle giderse zor. Ya ileriye en üst kalite adamlar alacağız ya da yazın yeni bir hoca bakacağız. Bunun kararını da yönetim verecek. Kızıyoruz falan ama bu ay 1 tane kalemize gol yedik. Onuda kendi kalemize attık. İçimde hala ufak bir kırıntı var hocaya karşı 😁

Ben hocaya 4-4-2, 4-3-1-2 oynatır diye olabilir gözüyle baktım ama böyle giderse zor. Ya ileriye en üst kalite adamlar alacağız ya da yazın yeni bir hoca bakacağız. Bunun kararını da yönetim verecek. Kızıyoruz falan ama bu ay 1 tane kalemize gol yedik. Onuda kendi kalemize attık. İçimde hala ufak bir kırıntı var hocaya karşı 😁

Ben ilk geldiği günden beri istemiyorum sağolsun benim içimde hiç bırakmadı bir şey. Kayserispora karşı en düşük xg rekorunu kırdıktan sonra takımda hücumsal anlamda 1 gram gelişme görmedikten sonra cenk ısrarı vs falan artık maçları izlememe seviyesine getirdi.

Avcının bile başaramadığı şeyi nasıl başardın en nefret ettiğim antrenör sırasında 1 numaraya giriş yapmış oldu santos şu gsye yenildin ya kendi evinde şunları mutlu ettin ya

Çevrimiçi tolga1903

Bu takıntılı herifle yeni sezona başlarsa hasan arat yönetimi de tarihe karışır gider. Al abi cenkini onur bulutunu necipini(istediği kadar iyi oynuyor gözüksün oyun kurulumunda yok bu adam yok büyük takımsın sen 3 metre yanına pas atamaz atamadı atamayacak da) uza abi sen. Götür farense'de mı oynatırsın guimares'e mi alırsın sporting'den 7 yerken oyuna atarsın senden başka yere başka şekilde hele ki bize hoca moca olmaz.
[ Son Düzenleme: 04 Mart 2024, 04:22:53 tolga1903 ]

Çevrimiçi tolga1903

Hayır senin yardımcılarına essek yüküyle para ödüyor ulan bu kulüp. Bir allah kulu da çıkıp yav hoca bu onur bulutla cenkle biz bir arpa boyu yol gidemeyiz demiyo? Rashica semih aboubakar ulan bu takımın ileri üçlüsü arkasında da muchi bu kadar kes artık adam kayirmayi sen kimsin de adam kayırıyorsun ne çikarin var? Joe worral pl topçusu aldın hayatı boyunca sağ stoper oynamış adamı sol stopere atıp tek maçta yedin bitirdin. Svensson neyi nasıl ne kadar yanlis eksik yapabilir la onur'dan? Takıntılı ruh hastası bişey bu ya kurtulalim kovun bu herifi

Çevrimiçi sEuL

Hayır senin yardımcılarına essek yüküyle para ödüyor ulan bu kulüp. Bir allah kulu da çıkıp yav hoca bu onur bulutla cenkle biz bir arpa boyu yol gidemeyiz demiyo? Rashica semih aboubakar ulan bu takımın ileri üçlüsü arkasında da muchi bu kadar kes artık adam kayirmayi sen kimsin de adam kayırıyorsun ne çikarin var? Joe worral pl topçusu aldın hayatı boyunca sağ stoper oynamış adamı sol stopere atıp tek maçta yedin bitirdin. Svensson neyi nasıl ne kadar yanlis eksik yapabilir la onur'dan? Takıntılı ruh hastası bişey bu ya kurtulalim kovun bu herifi
Katiliyorum çoğu dediğine ama ne Abou’su? Adam kicini kaldırmaktan aciz. Abou’nun durumu Cenk’ten daha vahim.
Şu son üç maçta oyunda kaldığı süre içerisinde biraz çaba, biraz mücadele biraz hırs yok. En yakın zamanda defolup gitmesi dilegi ile.

Çevrimiçi Talisca1903

Katiliyorum çoğu dediğine ama ne Abou’su? Adam kicini kaldırmaktan aciz. Abou’nun durumu Cenk’ten daha vahim.
Şu son üç maçta oyunda kaldığı süre içerisinde biraz çaba, biraz mücadele biraz hırs yok. En yakın zamanda defolup gitmesi dilegi ile.
çok iyi gidiyordu abuş svenson warol dediğinde batırdı ezbere yorum bu
Kimi neden kayırsın adam çok iddialı yorumlar dayanağı yok oyun planını eleştir ama her hocayı adamcılıkla suçlamak çok yanlış bunun defalarca doğru olmadığını görmemize rağmen
Niye Onur oynuyor yerine oynayacak kim Cafumu svenson işte gördük ne oynadığını
Niye Nejip Warol Puyol çünkü
Abuşta sallamıyor İstanbul maçında göstermişti affedersen ne düşündüler kadro dışıy yaparken ne bunları düşünecek insanlar diğerleri anlamsız
Cenk konusuna gelince hocanın ısrarını bende anlamadım ama Rebic mobbing yapılıyor gibi mesnetsiz de yürümem
Hoca ne tanısın Nejip onur babasının oğlumu hangi profesyonel kendine yarayacak adamı oynatmaz mantıksız yerden eleştiriyorsunuz
[ Son Düzenleme: 04 Mart 2024, 07:27:53 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

hgahahaha laiklik elden gidiyor diyen dayının futbol yorumlayan versiyonu gibisin ya :)) musratiyle verkaç falan yapıp, ara paslarına başlayacak, beşiktaş ataklarında alan dolduracak yaya kadar gelecek diyorsun yani? 20 maçtır yapamayan adam musratiyle yapacak yani? Hadi bakalım..
silme bu yazdıkalrını bilgisayar açık kalmış yeğenim felan da yazmış deme okuduğunu bile anlamıyorsun gedson musratiyle değil musrati gedsonla daha iyi oluyor yazıyor laiklik elden gidiyor diyen dayıdan bahsetmişsin o bile okuduğunu senin kadar yanlış anlamaz

haftaya burada ol kaçma sakın

Çevrimiçi kartalizma190399

Antrenorlerin tercihlerini hala israrla ilahlastirmaya devam ediyoruz. Sene basinda Semih oynamali dendiginde siz Senol Gunes'ten iyi mi bileceksiniz niye Semih daha iyiyse oynatmasin diyenler simdi de Santos'u koruyor. Santos niye mi daha kotu oyunculari tercih etsin?

Bilic neden Cenk yerine Pektemek'i, Oguzhan yerine Veli'yi oynattiysa, V. Ismael neden Mert yerine Ersin'i tercih edip Gedson'u yedek biraktiysa, Senol Gunes neden sezon basinda bilmem kac mac Muleka'yi sol acik Onur'i sag acik oynatip Semih'i kulubede oturttuysa ayni neden iste. Neden de benim umrumda degil acikcasi. Belki apolete cv'ye fazla onem veriyor, belki kendi oyun planina veya tercihlerine asik hatasini kabul etmek veya oyun planini degistirmek istemiyor gurur yapiyor, belki oynatmadigi oyuncunun kasini gozunu begenmedi veya tartisma yasadi. Zerre umrumda degil. Hatali tercih yapiyor ve takima zarar veriyor.

Benim gordugum Cenk fiziksel olarak bitik ve takima inanilmaz bir negatif enerji yayiyor, takima hicbir faydasi yok. Tamam, Muleka da Il Fenomeno degil, ama mucadele'yi biraktigini hic gormedim. Teknik olarak yetersiz olsa da rakiplerle hep bogustu, enerjisiyle bol bol pozisyona girdi. Su anda Semih'le cok daha iyi ikili olacak oyuncu Muleka. Ve israrla goz gore gore oynatilmiyor.

Onur sene basindan beri berbat oynuyor, oynadigi surece berbat oynamaya devam edecek. Onur hayranlari istedigi kadar kendisini ovmus olsun, en iyi haliyle bile vasat bir Rosier'den asla iyi olmamistir, olmaz da. Son donemde iyi halinde bile degil. Svensson da Cafu degil ama Onur 10 uzerinden 2-3'luk oyuncuysa Svensson da 5 olan oyuncu, o da oynamasi icin yeterli sebep zaten.

Bu takimin 4-3-3/4-2-3-1'le optimal oynayamadigi, cift forvetli varyasyonlarin daha iyi olacagi, en azindan denemenin mutlaka gerektigini herkes soyluyor. Herkesin aklina geliyor, antrenor haric.

Santos basbaya kotu bir antrenor. Hadi iyisi kotusu tartisilsin, ama bize uymuyor. Anadolu takimlariyla aramizda 5 gomlek kalite olan ve puan barajinin bu kadar yuksek oldugu ortamda ilk yarilari cope atan, asiri reaktif futbol oynayan, ilk golu yediginde isi bitecek bir takim kurgulayan, gol atma isini tamamen rakip hatasi ve kisisel gayretlere birakan bir antrenorle bu takim sampiyon olamaz. Kadro kalitesi istedigi kadar bahane edilsin, sadece bahane olarak kalir. Bu takim Istanbulspor'dan kotu degil. Istanbulspor'a karsi oyun ustunlugunu ele alamiyor. Bu takim Molde'den Kopenhag'dan Sparta Prag'dan kotu degil. Onlar GS'yi paramparca etti biz adamlara sivrisinek kadar zarar veremedik.

Çevrimiçi mellfred

ben yaşı 70’i geçmiş kariyeri boyunca defansif oynatan heyecanı kalmamış  kimseyi beklentiye sokamayan td istemiyorum
bize xabi alanso gibi ronny delia gibi phillip cleöant gibi adamlar lazım
bize hücum oynatacak her oyuncunun ligin en değerlisi olmadığı halde coşkulu oynayıp kazanacak atak tazeleyecek gegen presle rakibi boğacak td lazım
kendi evinde amartey musrati ile evvela rakibe önlem alacak td beşiktaş’a silktin sene bir şey kazandırmaz
bu oyun yapısı ile iki defa atağa çıkarsın ikisinde de oyuncunu atağa çıkmadan indirirler
birinde penaltını da vermezler
kart bile görmeden 1 tane atar giderler
öylece arkadan bakarsın
bize hücumda her maç 10 net posizyon lazım ki haramilerin saltanatını yıkabilelim

Çevrimiçi tolga1903

Yok elimizde başka santrafor oynayabilecek oyuncu yok hadi abou olmasın muleka olsun. Semih'i iki stoperin kucağına attığında mı daha çok verim aldı yoksa sol önde mı? Kör abi adam cenk gibi bir bitigi sol kenar oynatan adam kördür. Ne rakibi kovalar ne topla kat eder adam geçer anca rachica iyi orta kesecek de boş kaleye kafayla gol atacak.

Çevrimiçi levitate

Antalyayı ezile ezile mulekanın (ki üvey evladı cenkin haftalardır yapamadığını 2 dakikada yapıp onu kurtaran ama birdaha asla oynatmadığı haksızlığın dibini yaptığı) golleriyle yenen ve renklilerin bir tanesinin bile olmadığı kupayı kazanınca başarılı mı sayacağız yani ??? Bir zahmet alsın siz kendiniz demiyor musunz biz Beşiktaş'ız bu takımın büyüklüğü zaten bu kupayı kendi başına alması santosu başarılı saymaz santosa biz kazandırırız. Santosun bu konuyla alakası ne ? Ne kattı antalyaya ezilme ??? fb gsye karşılarına çıkmadığı için ezilme ve yenilmeme ???

+1903 bu arada bal gibi kuralar çekip durdu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı Unnamed

Santos'un sözleşme fesih bedeli kimbilir ne kadar

Çevrimiçi Samet Demir

Santos'un sözleşme fesih bedeli kimbilir ne kadar
Cebinden mi vereceksin?

Çevrimiçi kartalizma190399

Cebinden vermeyecek ama tuttugu takimin butcesinden karsilanacak ve transfer harcamalarindan kisilacak.

Çevrimdışı Unnamed

Cebinden mi vereceksin?

Ben mi getirdim ki vereyim? Ne kadar saçma soru soruyorsun arkadaşım.

Çevrimiçi gokhans

Cebinden mi vereceksin?
Kulübün parası dostum.. Bilet, forma paralarımız. Sen ben gibi taraftarın potansiyeli doğrultusunda sponsorların ödediği para.. Ruiz'e, pep hunter'a, boyd'a ödenen tazminatlarıda cebimizden ödemedik ama üzülüyor, kahroluyorum.. O kadar basit değil yani.. Dipnot geçeyim hoca sevmediğim tarz bi hoca, gelirken yazdıklarım ortada bliyorsunuz ama kendi onayıyla kurulacak kadro, kendi yüklemesi ile  elbet şans verilmeli. Şu kadroya göre kimse yargılanamaz. Önce bi tüm imkanları ile vaadettiklerini görüp ona göre karar verilmeli. Bielsa fanatiğiyim şu dk bielsa gelecek deseler bile desteklemem bu kararı, çünkü yanlış olur. Hepbirlikte destek olmalıyız yani başka elden birşey gelmiyor..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

İzlerken doyamadım.

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimdışı Sefa Kara

İzlerken doyamadım.

yazık oluyor bu cocuga.

Etiketler: