Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 338823 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimdışı emre_1978

Akşam maça gitmek isteyen varsa bilet devredebilirim.

Çevrimdışı ahooo77

Akşam maça gitmek isteyen varsa bilet devredebilirim.

Şu mesajı sabah görsem giderdim maça valla.
Bu arada gs maçı için satışa çıkacak loca 162 kaç kişilik acaba locayı alıp bir kaç kişi ortak girsek ama kaç kişilik olduğu hakkında hiç bir yerde bilgi bulamıyorum
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2024, 22:28:42 ahooo77 ]

Çevrimdışı İzmitlibjk

Hem cincon maçı için hemde sonraki maçlar için görselde kırmızı ile işaretlediğim bölgede Muci daha çok topla buluşmalı, sırtında oyuncu olsa bile topu ayagına atmalıyız,
Derin sol açık semih hafif ikinci forvet gibi, sağ açık rashica ve forvete abou monte etmeliyiz artık. Muci ve musratinin ara topları + muci şut silahini daha cok kullanabilmeliyiz. Sezon sonuda abou yollayip yerine weghorst tarzi oyuncu almaliyiz  ligte her maç rakibi 5leriz çok net soyluyorum. Muciyi sag veya sola atmak buyuk hata. td bunu goremiyorsa uzatmaya gerek yok yolla gitsin. Beşiktaş kadro potansiyelini verimli kullanamiyor.
Semih bu şekilde kullanmak masuakuyuda daha iyi hale getirecektir. Ceza sahasi icine abou atmakta rakip defansi iyi oyalar, abouyu cok sevmesemde artik rakibin oyunculari sirtinda tasimasi defansin dengesini bozması cenkin onünde gormeme sebep oluyor. Hem onunde kalan toplarda dar alanda yetenegini kullanip bitirebilir toplari. Oyunun yavas yavas daha hucum yapacak sekilde evrilmesi gerekiyor. Gs den çekinmiyorum.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Her zaman soyluyorum bizim en sanslı oldugumuz konu problemlerin çok net gorunuyor olması. Oyuncu veya taktik... Neyin ne oldugu cok bariz ortada ve kolay silip atabilecek durumdayiz. Problemleri dogru sekilde cozersek seneye sampiyonuz. Sarı kardeşler için aynisi gecerli degil, onların yeni sezon yapilanması daha kotu olacak eminim.

Çevrimiçi Samet Demir

Her zaman soyluyorum bizim en sanslı oldugumuz konu problemlerin çok net gorunuyor olması. Oyuncu veya taktik... Neyin ne oldugu cok bariz ortada ve kolay silip atabilecek durumdayiz. Problemleri dogru sekilde cozersek seneye sampiyonuz. Sarı kardeşler için aynisi gecerli degil, onların yeni sezon yapilanması daha kotu olacak eminim.

Ligi ilk 3te bitirip, kupayı alırsak önümüz çok daha aydınlık olur.

Şunu unutuyoruz; Şenol Güneş ve Anç nasıl kadro kurduysa kendisi dahil 4 tane hocayı yedi bu oyuncu grubu. Santos takımın başındaki 5.hoca. Bu nedenle Hocayı ve oyununu her ne kadar beğenmesemde çok birşey diyemiyorum. Gerçekten kolay değil. Devraldığı şey enkaz da değil. Çok farklı bir topluluk.

Takıma gelince istemediğimiz adamları gönderip mert, masuaku, musrati, semih, muci nin etrafını zenginleştiri kulübeyede kaliteli yerli oyuncular katarsak seneye işimiz rahat olur. Nacizhane fikrim..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Mert tamam Masuaku tamam colley tamam Nejip yerli yedek tamam sağ stoper alacaksın bu Warol değil daha Nejipi kesemiyor
Sağbek Svenson olmaz iyi bir adam şart Onur yedek tamam
Musratş Muçi yanına 2 adam şart Aslı yedekli OX felan güvenirsek patlarız

Sağ kanat şart 2 tane gezal ölü Rashica yeteneksiz
Sol açık 2 tane
Pivot santrafor şart semihle beraber oynar cenkte yedekten takılsın
8-9 adam alacaksın illaki 10 milyon bonservis vermeye de gerek yok Umut Güner gibi bonservissiz Adriano felan bulacaksın yani Buda scout

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat baltacı

Mert tamam Masuaku tamam colley tamam Nejip yerli yedek tamam sağ stoper alacaksın bu Warol değil daha Nejipi kesemiyor
Sağbek Svenson olmaz iyi bir adam şart Onur yedek tamam
Musratş Muçi yanına 2 adam şart Aslı yedekli OX felan güvenirsek patlarız

Sağ kanat şart 2 tane gezal ölü Rashica yeteneksiz
Sol açık 2 tane
Pivot santrafor şart semihle beraber oynar cenkte yedekten takılsın
8-9 adam alacaksın illaki 10 milyon bonservis vermeye de gerek yok Umut Güner gibi bonservissiz Adriano felan bulacaksın yani Buda scout
Bulunur tabi eski yönetim az akılı olsa tadic djiku bizdeydi bu kadroya koy ikisini bir çağlar kirala takım ne şekile geliyor görelim. Sağ bekede iyi bir adam alamayacaksak rosie geri gelsin hoca kampta görsün en azından oynatirsa şampiyonluğa etki edecek oyuncu önünede kiralık gelen ghezal oyunu oynayacak birini koyarsak rahat rahat şampiyonluğa oynarız.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Bulunur tabi eski yönetim az akılı olsa tadic djiku bizdeydi bu kadroya koy ikisini bir çağlar kirala takım ne şekile geliyor görelim. Sağ bekede iyi bir adam alamayacaksak rosie geri gelsin hoca kampta görsün en azından oynatirsa şampiyonluğa etki edecek oyuncu önünede kiralık gelen ghezal oyunu oynayacak birini koyarsak rahat rahat şampiyonluğa oynarız.
rosierin opsiyon yokmu var biliyorum opsiyonu kullanmayacak takımın yönetiminin çebiden farkı yoktur

Çevrimiçi Necmi

pas vereceği kimse yokki gedson haraketlenmedi muçi yalnız kaldı pas opsiyonu yoktu iyi hatırlıyorum o pozisyonu

Çevrimiçi murat baltacı

rosierin opsiyon yokmu var biliyorum opsiyonu kullanmayacak takımın yönetiminin çebiden farkı yoktur
Var abi 3-4 milyon diye biliyorum bellimi olur kısa süreliğine gitti belki kararsız kalırlar. orada acele edildi bence abou falan affedilecegine rosie kalmaliydi en azından hocada sezon sonuna kadar görür olmadı sezon sonu yine o paralara satılırdı oyuncuya kızıyoruz siliyoruz ama üç sezondur Kasım'da havlu atıyoruz bazı oyuncularda motivasyon eksikliği oluyor haliyle keşke olmasa profesyonel olabilseler rosie gibi oyuncu profesyonel oluncada buralara düşme ihtimali azalıyor haliyle.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi underworld

Çok güzel bir kesit bile ne kadar çok açıklayıcı..
Gedson yalancı bahar gibi hepimizi kandırıyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Çok güzel bir kesit bile ne kadar çok açıklayıcı..
Gedson yalancı bahar gibi hepimizi kandırıyor.
Gedson hala değerli bir oyuncu, hocanın onu dahada değerli kılacak bir rolde oynatması lazım. 8-10 numara olmuyor. 6 da Musrati var. 4-4-2 diamond da sol kenar tamda onun oynayabileceği mevki aslında.

Çevrimiçi kartalizma190399

Skorlar aslinda guzel, ama ben hala oldukca pesimistim. Mesele benim icin kadro kalitesi degil aslinda, o halolur. Bu ligde mac kazanmak icin cok iyi kadro kalitesine gerek yok.
Kalede Ersin stoperde Welinton olan takim da sampiyon oldu, solbeki Ismail, sagbeki Sabri vs olan da sampiyon oldu. Anadolu takimlari tarihlerinde hic olmadigi kadar kotu, onlari surekli yenebilirsen zaten yarista tutunursun, derbilerde de Allah kerim. Kadro kalitesi farki olsa da motivasyon, taraftar gucu vs bir sekilde skor alabilirsin her zaman.

Ama gecen seneki hata'ya tekrar dusuyoruz sanki. Valerien Ismail'in takima yukledigi fizik guc, Mert ve Aboubakar'in ayip ortup skoru tutan/alan siradisi performansi, stressiz ortam berbat oyun ve strateji'yi gormememizi saglamisti. Simdi aynisi oluyor bence. Oyun hala cok kotu ve sene'ye bence bizi beklenen puan ortalamasina ulastiracak oyun degil. Bu kadro'dan hucum oyunu cikar mi diye sorguluyor herkes, ama hoca Portekiz milli takimi kadrosuna da duragan defansif bir oyun oynatti. Zaten ozunde defansif bir hoca, degismeyecek.
Kadro kalitemiz ne kadar iyi olursa olsun, bu oyun anlayisiyla gelecek sene bence cok zorlaniriz. Ve egri oturup dogru konusalim; su son 5-6 mac baya kotu ve hedefsiz takimlarla oynadik ve rakipler baya sacma pozisyonlar kacirdi. Biz de pek planli organize olmadan kisisel becerilerle goller attik. Bu nereye kadar gider bilmiyorum, ama bizi kandirmaz insallah.

GS maci da ne kadar olcu olacak bilemem, sonucta oynadigimiz oyunun tam da ise yarayacagi mac olabilir. Ama defansif performans hakkindaki soru isaretleri net giderir. GS kendi yari sahasina cekilen takima karsi etkili olabilecek, pozisyona girdi mi affetmeyecek ayaklara sahip. GS'ye karsi da gol yemezsek en azindan defansif olarak sinavi gecmis oluruz (oyun tarzi bence hala lig icin dogru olmasa bile).

Çevrimiçi kartalizma190399

Mesela su Necip meselesinden hala ders almamisiz. Ozellikle dunden sonra inanilmaz ovulmus. Necip hep boyle zaten. 4-5 mac idare eder, iyi gibi gozukur, sonra zor bir macta bir cuval inciri tek basina berbat eder, gercek degeri ortaya cikar. Bunu Bilic zamaninda da yapti, Valerien Ismael zamaninda da (cokusu baslatan Basaksehir maci) yapti.
Su mevcut performansa bakip Necip'i ilk 11, hatta ilk yedek stoper olarak dusunmek kadar sacma sey yok. Ben eminim karsisinda yine az bucuk Umut Nayir, Niang gibi bir forvet olunca stoper falan olmadigi ortaya cikacak. Umarim bu mac GS maci olmaz, ama Icardi-Necip eslesmesi buyuk sikinti olabilir.
Bizi kandirabilecek seylere sadece tek bir ornek Necip.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Arkadaşlar bi sakin olmakta fayda var ya, Hocanın oynattığı oyun göze hoş gelmiyor eyvallahta takım 1 2 ay önce ayakta duramıyordu, gelen geçen  Ptt 1. lig muamelesi yapıyordu.

Her şey hemen olmuyor kaldı ki kadro kalitende o talep edilen oyunu oynamak için çok elverişlide değil.

Onur, svenson, colleyy, necip, gedson, Rachica, Cenk ile ne kadar oynayabilirsin hem baskılı hem de ayağa iyi oynayan oyunu. Sezon sonunda en 5 6 tane kaliteli ekleme lazım.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Skorlar aslinda guzel, ama ben hala oldukca pesimistim. Mesele benim icin kadro kalitesi degil aslinda, o halolur. Bu ligde mac kazanmak icin cok iyi kadro kalitesine gerek yok.
Kalede Ersin stoperde Welinton olan takim da sampiyon oldu, solbeki Ismail, sagbeki Sabri vs olan da sampiyon oldu. Anadolu takimlari tarihlerinde hic olmadigi kadar kotu, onlari surekli yenebilirsen zaten yarista tutunursun, derbilerde de Allah kerim. Kadro kalitesi farki olsa da motivasyon, taraftar gucu vs bir sekilde skor alabilirsin her zaman.

Ama gecen seneki hata'ya tekrar dusuyoruz sanki. Valerien Ismail'in takima yukledigi fizik guc, Mert ve Aboubakar'in ayip ortup skoru tutan/alan siradisi performansi, stressiz ortam berbat oyun ve strateji'yi gormememizi saglamisti. Simdi aynisi oluyor bence. Oyun hala cok kotu ve sene'ye bence bizi beklenen puan ortalamasina ulastiracak oyun degil. Bu kadro'dan hucum oyunu cikar mi diye sorguluyor herkes, ama hoca Portekiz milli takimi kadrosuna da duragan defansif bir oyun oynatti. Zaten ozunde defansif bir hoca, degismeyecek.
Kadro kalitemiz ne kadar iyi olursa olsun, bu oyun anlayisiyla gelecek sene bence cok zorlaniriz. Ve egri oturup dogru konusalim; su son 5-6 mac baya kotu ve hedefsiz takimlarla oynadik ve rakipler baya sacma pozisyonlar kacirdi. Biz de pek planli organize olmadan kisisel becerilerle goller attik. Bu nereye kadar gider bilmiyorum, ama bizi kandirmaz insallah.

GS maci da ne kadar olcu olacak bilemem, sonucta oynadigimiz oyunun tam da ise yarayacagi mac olabilir. Ama defansif performans hakkindaki soru isaretleri net giderir. GS kendi yari sahasina cekilen takima karsi etkili olabilecek, pozisyona girdi mi affetmeyecek ayaklara sahip. GS'ye karsi da gol yemezsek en azindan defansif olarak sinavi gecmis oluruz (oyun tarzi bence hala lig icin dogru olmasa bile).

Portekiz şampiyon olurken turnuvada da durağan oynadığından bahsediyor herkese pelesenk oldu ama turunuva öncesi grup maçlarında kendisinden düşük takımlara karşı bariz skor ve oyun üstünlükleri mevcut. Bu istatisklere vakit bulunca detaylı bakacağım fena algı dönüyor.

Ayrıca portekiz tarihinde sürekli şampiyon veya final oynayan takım algısı var.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Hocanın basın toplantısından anlaşılacağı üzere burada bizim gördüğümüz herşeyin farkında ve çözüm için çalışıyor. Benim değinmek isteğim nokta fena algı dönüyor hoca üzerinden.

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın basın toplantısından anlaşılacağı üzere burada bizim gördüğümüz herşeyin farkında ve çözüm için çalışıyor. Benim değinmek isteğim nokta fena algı dönüyor hoca üzerinden.
Algıyı yapan bu defa taraftar değilki maksatlı olan basın mensupları ve şakşakçıları. Taraftar sadece oyunun iyileşmesi konusunda eleştiride bulunuyor. Taraftarımızın çoğunluğu bilinçlendi bence.

Şuan oyunu bende beğenmiyorum, hoca konusunda da Knutsen tarzı hoca tercih ederdim. Ama bu hocayı desteklemeyeceğiz anlamına gelmez. Hocanın bugünkü söylemlerine baktığımız zaman çoğu taraftar ile aynı fikirde. Bu sorunları çözer ve sahaya da yansıtırsa hep birlikte mutlu oluruz. Kısaca biz taraftarlar her halükarda hocaya yaza kadar sabretmemiz gerekiyor.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Algıyı yapan bu defa taraftar değilki maksatlı olan basın mensupları ve şakşakçıları. Taraftar sadece oyunun iyileşmesi konusunda eleştiride bulunuyor. Taraftarımızın çoğunluğu bilinçlendi bence.

Şuan oyunu bende beğenmiyorum, hoca konusunda da Knutsen tarzı hoca tercih ederdim. Ama bu hocayı desteklemeyeceğiz anlamına gelmez. Hocanın bugünkü söylemlerine baktığımız zaman çoğu taraftar ile aynı fikirde. Bu sorunları çözer ve sahaya da yansıtırsa hep birlikte mutlu oluruz. Kısaca biz taraftarlar her halükarda hocaya yaza kadar sabretmemiz gerekiyor.

Zaten algıyı basın mensubu ve şakşakcılar yapıyor, taraftarda da iyiden iyiye harbi lan BJK böyle oynamaz falan filan gömüyoruz yani ister istemez etki altına giriyoruz.

Ben Ocak ayında lig bitsin bu maçları izlemek bile istemiyorum derecesine gelmiştim şimdi öyle yada böyle maç kazanıp takıma özgüven geliyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Zaten algıyı basın mensubu ve şakşakcılar yapıyor, taraftarda da iyiden iyiye harbi lan BJK böyle oynamaz falan filan gömüyoruz yani ister istemez etki altına giriyoruz.

Ben Ocak ayında lig bitsin bu maçları izlemek bile istemiyorum derecesine gelmiştim şimdi öyle yada böyle maç kazanıp takıma özgüven geliyor.

Şenol Güneş her defasında enkaz bırakıp gitti, bu defa Anç ile beraber kombo yaptılar. O enkazı toparlayabilmek kolay değil. İşler düzelene kadar kulaklarını çınlatacağım hep.

Geçen yaz takımın başında hoca, yönetimde de gerçek Beşiktaşlılar olsaydı yapılanmayı çok sağlıklı geçirir şuan şampiyonluğun en büyük favorisi olabilirdik. Büyük fırsatı kaçırdık. İnşallah düzeleceğiz.

Çevrimiçi murat baltacı

Bencede Yeni yönetim üzerinde olan algılar hocaya kaymış durumda Beşiktaş toparlanıyor istedikleri gibi cirit atıp bilgi alamıyor menfaatlenemiyorlar buda birçoğunu rahatsız ediyor algıların hoca üzerine dönmesi burada taraftarı galeyana getirmek hocayı baskıya sokmak daha kolay onlar için nitekim hoca başarısız olursa yada baskıya dayanamayıp giderse yine algicilar başarılı olmuş olacak hedeflerindeki yönetime zarar vermiş olacaklar buna izin vermeyelim.

Hocanin ne oynattığı çok önemli değil hedef Türkiye'de şampiyonluk Avrupa'da kupa ise olması gerekende budur bırakalım hoca ve yönetim işini yapsın Türkiye'de şampiyonluk için gelene geçene beş atmaya gerek yok jesus bunu yapmaya çalıştı sonuçta hedefe ulaşamayınca teneke bağlayıp gönderdiler yüzde elli oyun yüzde elli sonuç yönetime ve hocaya güvenim tam önümüzdeki sezonun takımını kuralım hocaya bir hazırlık şansı verelim görelim neler oluyor kaygısı olanları anlıyorum ama Santos asla valerin değil nerede olduğunun ne yapması gerektiğinin farkında.

Bizim bir iki yıl içinde göze hoş gelen futbol değil başarı yakalamamız gerekiyor Santos başarıya ulaştırsin ligde şampiyonluk avrupada yarı final kupa vs orayı kestirmek zor bambaşka bir yer çünkü sonrasına o zaman bakarız.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Ravenman

Benim anlamadığım, hangi yönetim Beşiktaşa gelirse gelsin, herzaman defansif hocayı bulup getiriyoruz.

Defansif hocalar:

Daum
Scala
Lucescu
Mustafa Denizli
Carvalhal
Tigana
Tayfur Havutçu
Rıza Çalımbay
Abdullah Avcı
Biliç

Şimdide Santos.

En son ofans oynayanlar Schuster, Sergen ve Valerien'di.

Nedir abi bu defans hastalığı? Bizim lakabımız 'Kara Kartallar' zaten ofanstan geliyor.

Çevrimiçi Samet Demir

"Semih Kılıçsoy, sizin gibi bir nesli Beşiktaşlı yapabilir mi?"

Feyyaz Uçar: "Manchester Cityli de yapabilir."

Çevrimiçi Necmi

Bencede Yeni yönetim üzerinde olan algılar hocaya kaymış durumda Beşiktaş toparlanıyor istedikleri gibi cirit atıp bilgi alamıyor menfaatlenemiyorlar buda birçoğunu rahatsız ediyor algıların hoca üzerine dönmesi burada taraftarı galeyana getirmek hocayı baskıya sokmak daha kolay onlar için nitekim hoca başarısız olursa yada baskıya dayanamayıp giderse yine algicilar başarılı olmuş olacak hedeflerindeki yönetime zarar vermiş olacaklar buna izin vermeyelim.

Hocanin ne oynattığı çok önemli değil hedef Türkiye'de şampiyonluk Avrupa'da kupa ise olması gerekende budur bırakalım hoca ve yönetim işini yapsın Türkiye'de şampiyonluk için gelene geçene beş atmaya gerek yok jesus bunu yapmaya çalıştı sonuçta hedefe ulaşamayınca teneke bağlayıp gönderdiler yüzde elli oyun yüzde elli sonuç yönetime ve hocaya güvenim tam önümüzdeki sezonun takımını kuralım hocaya bir hazırlık şansı verelim görelim neler oluyor kaygısı olanları anlıyorum ama Santos asla valerin değil nerede olduğunun ne yapması gerektiğinin farkında.

Bizim bir iki yıl içinde göze hoş gelen futbol değil başarı yakalamamız gerekiyor Santos başarıya ulaştırsin ligde şampiyonluk avrupada yarı final kupa vs orayı kestirmek zor bambaşka bir yer çünkü sonrasına o zaman bakarız.
taraftara bakar iş sahada tribüne çağırıp alkışladıkları anda hepsinin çenesi kapanır
Memnunmuyum takımın oyunundan değilim ama nefret etmekten memnun olmama durumuna geldim maç izlemek istemiyordum şimdi en azından maç izleyebiliyorum kimsede sihirli değnek yok bir anda düzelme olmaz ama iyiye gittiği kesin bu sene beklentim yoktu şimdi kupaya göz diktim şu sezonu kupayla kapatabilirsek resmen son şampiyonluk gibi mucize olur

Etiketler: