2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 489110 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Welinton yerine yedek klubesine geliyorsa iyi olur. Saiss yerine dusunuluyorsa vay halimize, umarim Saiss’i elimizden kacirmayiz. Ayagina hakim, pas ve teknik kalitesi ust seviye olup oyunu geriden kurabilen sadece bir savunmacimiz var o da Saiss. Omar - Amartey ikilisi gelecek sezon icin dusunuluyorsa yapilan pas hatalarindan baya bi gol yeriz artik.
Amartey orta sahadan bozma stoper biliyorsun değil mi? Ayağının o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum ben.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

?t=jxQa_QMV6QdGIJLkztR6Eg&s=19
Zor transfer ama sol için en iyi oyuncu Şenol hoca buna 20 tane attırır sol kanattan.

Çevrimdışı Sinan23

Sol için el shaarwy stoper içinde bednarek e fitim. Defansif ortasaha alırsak amir nolcak. 10 numara alırsak gedson nolcak. Ortasaha da 1 Türk garanti oynaması gerektiğinden soruyorum. Yer kalmıyor.

Çevrimdışı celiker1

Yarın maça gitmek isteyen varsa cezamdan dolayı gidemeyeceğim için GÜNEY ÜST kombinemi devredebilirim
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Sol için el shaarwy stoper içinde bednarek e fitim. Defansif ortasaha alırsak amir nolcak. 10 numara alırsak gedson nolcak. Ortasaha da 1 Türk garanti oynaması gerektiğinden soruyorum. Yer kalmıyor.
Alternatifli kadro kurmazsan KONFEDERASYON KUPASINI nasıl alacaksın🦅 Kesinlikle hedefimiz o kupa olmalı
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı ahmetekinciogl2

Yarın maça gitmek isteyen varsa cezamdan dolayı gidemeyeceğim için GÜNEY ÜST kombinemi devredebilirim
Kardeşim,iyi akşamlar...devretti mi...

Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı celiker1

Kardeşim,iyi akşamlar...devretti mi...

Yok devretmedim daha.Tc numaranı mesaj at göndereyim
[ Son Düzenleme: 06 Haziran 2023, 21:17:37 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı celiker1

Yok devretmedim daha.Tc numaranı mesaj at göndereyim
Teyid eder misin,devredilmiş mi?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı ahmetekinciogl2

Teyid eder misin,devredilmiş mi?
Gelmiş, çok teşekkür ederim.. çok makbule geçti...

Çevrimdışı celiker1

Gelmiş, çok teşekkür ederim.. çok makbule geçti...

Rica ederim👋Yenmeden dönmeyin yarın🦅🦅🦅İyi geceler
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

?t=s2hESgLYCVSInmPsFitYGQ&s=19

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

?t=s2hESgLYCVSInmPsFitYGQ&s=19

Samet bunu beğendi😎

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, Konyaspor forması giyen Bruno Paz’ın durumunu yakından takip ediyor. (Record

Çevrimiçi Samet Demir

Samet bunu beğendi
Duruşum belli bu konuda.

Çevrimdışı Sinan23

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mevcut yönetimden bir beklentim şu ana kadar olmadı. Bundan sonra da olmaz. Yine teknik direktörün sırtına bindiler koltukalarında oturuyorlar. Bu kadar iş bilmez yönetim zor gelir. Umarım iyi günler görürüz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Kreatif, dar alanda etkili, ekseninde cabuk donebilen bir 10 numara lazim.

Welinton dan cok sukur kurtuldugumuza gore en az 2 stopper farz oldu. Colley + transfer + transfer + yerli transfer. Karagumrukteki Baniya yerli statusunde, daha 24 yasinda. Bence iyi bir alternatif yerli kontenjani icin.

[ Son Düzenleme: 07 Haziran 2023, 22:23:12 Mehmet57 ]

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk'in çapraz gitti galiba 4 tane kanat 2 tane baba stoper 1 tane yerli stoper olmak üzere 3 stoper, 2 orta saha ve 1 sol bek yedeği lazım bu takıma.

Çevrimiçi Talisca1903

Kreatif, dar alanda etkili, ekseninde cabuk donebilen bir 10 numara lazim.

Welinton dan cok sukur kurtuldugumuza gore en az 2 stopper farz oldu. Colley + transfer + transfer + yerli transfer. Karagumrukteki Baniya yerli statusunde, daha 24 yasinda. Bence iyi bir alternatif yerli kontenjani icin.

tam bomba bu Weli bundan iyi bizde hiç oynayamaz yerli olması birşey değiştirmez çok kötü

Çevrimiçi Talisca1903

Beşiktaş, Konyaspor forması giyen Bruno Paz’ın durumunu yakından takip ediyor. (Record
agız dolusu söveceğim artık yok paz yok calvo deli çıkaracak bunlar beni CK Rize çıktı yürü git işte oraya

Çevrimiçi Mehmet57

tam bomba bu Weli bundan iyi bizde hiç oynayamaz yerli olması birşey değiştirmez çok kötü

Weli’den cok ustun. En azindan fizik kalitesi Weli’den cok ustun. Yerli kontenjaninda ozellikle fiyat-kalite acisindan cok daha iyi stopperler gormuyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

agız dolusu söveceğim artık yok paz yok calvo deli çıkaracak bunlar beni CK Rize çıktı yürü git işte oraya
Serdar aziz, ozan tufan eklemeyi unutmuşsun.

Çevrimiçi Talisca1903

Weli’den cok ustun. En azindan fizik kalitesi Weli’den cok ustun. Yerli kontenjaninda ozellikle fiyat-kalite acisindan cok daha iyi stopperler gormuyorum.
elimizde kalır o kadar söyleyim ben çok maçını izledim sürekli tackle yapan atlayan stoper bizde hiç olmaz en sevmediğim tip

Çevrimiçi Talisca1903

Serdar aziz, ozan tufan eklemeyi unutmuşsun.

vallahi Cenk gittiyse ben Ozana yürürüm yerliden patlarız yoksa

Etiketler: