Beşiktaş 3-1 Serik Belediyespor / Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu
Beşiktaş 3-1 Serik Belediyespor / Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Serik Belediyespor / Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Serik Belediyespor Tarih : 09.11.2022 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Turgut Doman- Mehmet Kapluhan - Oğuz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Serik Belediyespor / Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu  [Okunma sayısı 2842 defa] Beşiktaş 3-1 Serik Belediyespor / Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu

Çevrimiçi Samet Demir

Skor : Beşiktaş - Serik Belediyespor
Tarih : 09.11.2022
Saat : 21:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Turgut Doman- Mehmet Kapluhan - Oğuz Kaan Çalışır - Reşat Onur Çoşkunses
Yayın : A Spor
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Samet Demir

İlk 11imiz

Vurduğumuz gol olsun

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı o2bucak

Güneş 3'lü oynayacak

Ersin
Tayfur-Necip-Welington-Montero-Oğuzhan
Atiba-Kerem
Dele
Muleka-Redmond

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

üçlü oynuyoruz vay be
serik için iki stoper bile fazla gerçi kalede ersin var napıp yapıp yer

Çevrimiçi tolga1903

Rakip çok kötü ya. Hiçbir done vermeyecek muhtemelen şu maç yalnızca redmond'un isteği önemli şu nkudu'dan kurtarsa bizi yeter, dayanamıyorum artık bu kadar düşük oyun zekalı oyuncuyu izlemeye yorulan rakip bekin üstüne atsın 70'de.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

atiba bir adam hep en doğru yerde olur mu futbolun kitabını yazmış

Çevrimiçi Samet Demir

Şu Redmond gs maçında sağ kanatta olsa çok mu kötü olurdu yav. Sinirlenmemek elde değil.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi mayguntr

Kerem biraz daha gelistirebilse kendisini ihtiyacimiz olan 8 olabilir. Simdiye kadar ligde duzgun sans bulamamis olmasi ilginc.

Çevrimiçi Necmi

Antremanda bile bu kadar rahat oynamıyorlardır herhalde

Çevrimiçi underworld

Kerem biraz daha gelistirebilse kendisini ihtiyacimiz olan 8 olabilir. Simdiye kadar ligde duzgun sans bulamamis olmasi ilginc.
Varlığını şimdi öğreniyoruz.

Çevrimiçi tolga1903

Redmond sol ön oyuncusu ya attığı goldeki gibi içeri çekerek şut atmayı seviyor oyunu da sağ kenardakinden daha iyi kuruyor. Şu ghezzal redmond kenarlarıyla bir türlü oynayamadı takım şenol güneş henüz yıllardır kullandığı dizilişi herhangi bir maçta kullanmadı bakalım belki bugün oynamayanlar+ redmond ve atibalı bir 3'lü görürüz baklava 4 4 2 bizim beklerin form durumuyla zor. Ha bir de şu dele sürekli sol kenara atıyor kendini redmond ile değişerek oynayabilirler oyun içinde.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi ferdi1903

Yenemi yumurtladi, buna sözleşme verilmeyeceki yazık oldu

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

ersin skills
kafasıyla topun gidişini izliyor bizim gibi
Biri kaleci olduğunu hatırlatsa diyeceğim sonra kaleci olmadığı aklıma geliyor

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

takım 30 dk dır yürüyor mükemmel kondisyon yüklenmiş harika

Etiketler: