Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6293262 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı yavvuzz

Herkese gunaydin ,

Mobilden girdigim icin cok fazla takip edemedim elestiri olaylarini fakat bu tarz meyve veren agac taslanir timsali olaylar olacaktir . Onemli olan bu forumdakilerin verdigi cevapla kalitesini gostermesi . @bjk_mabet  hersey icin minnettariz , ayrica gordugum tanidigim kadariyla da kardesimiz pek de umursamayacaktir bu tarz yaklasimlari . Seninleyiz iskocyali :)

Çevrimdışı ZEKI

Gunaydin, bugun inanilmaz bir soguk var Allah emekcilerimizin yardimcisi olsun. 2 saate kadar stadin oraya gidecegim. Fotograf cekerim ama profesyonel bir sey beklemeyin. Mustafa gibi comelip egilip fotograf cekmek benim icin zor.  :kop:

Herkese günaydınlar..

Yarın bende maça gitmeden önce stada gidip bakacağım.. Emekcilere ALLAH yardım etsin hava soguk..

Yarın maca arabayla gidecek varmı eşlik edeyim dostlar.

Çevrimdışı serti67

herkeze gunaydın bu soguk gunde calısan emekcılerımızede ALLAH kolaylık versın
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı serti67

beımmı cahıllıgım mabet reısın gonderdıgı koltuk dızayn fotarafında alt katın beyaz uskat sıyah  oldugunu nası anladınız yada sadece ole olur dıee yorum mu yapıldı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı darkfather

Çalışma takır takır gidiyor sabah sabah yine ilk sayfalarım vodafone arena canlı yayın ve burası. herkese günaydın  :lol:

stadın yüzde %65'nin bittiğini düşünüyorum. çatı kilit nokta çatı hızlı olursa şampiyonluk maçını hakikaten oynayabiliriz orada.

bit artık vodafone arena delireceğim  :s20:

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

Koltuklarla yazı veya figür 19 mayıs törenlerindeki pano çalışması gibi duruyor statlarda...Bence hemen vazgeçilmeli ''koltuklarla birşey yazma'' fikrinden...Boyanarak veya giydirme yöntemiyle yapılacak işlemlere varım...Muhteşem bir armamız varken bunu kullanmamız lazım...Ayrıca armanın üstündeki kartal artık tedavülden kalksa ne güzel olurdu...

Bu arada şu kamera başka yere taşınana kadar kapatılsın arkadaş...Resmen taraftara hakaret bu...
[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2014, 11:13:30 hsacomtr ]

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

2014ün bitmesin 40 gün var bende 40 günlük değişim gifi yaptım fikir vermesi açısından...

“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Serkan7738

Herkese günaydın dün akşam bir arkadaşın yazdığı "demba ba yı beklerken yalçın ayhanı almış beşiktaş taraftarı gibiyim" cümlesi çok komiğime gitmişti o yüzden alıntılamıştım bugün gördümki silinen mesajların içinde oda var umarım saygısızlık olarak algılanmamıştır @bjk_mabet e saygımız sonsuz burda bukadar insanın toplanmasında kendisinin büyük payı vardır kendisiyle birebir konuşmalarımızda çok iyi anlamıştım ben herşeyin söylenemeyeceğini ve nekadar zor şartlarda bu inşaatı devam ettirdiğimizi neyse eğer bu durum yanlış anlaşıldıysa özür dilerim

Çevrimdışı behlül1903

arkadaşlar meraba foruma ilk kurulduğunda üye olmuştum fakat hiç yazmadım hep yazdıklarınızı okudum :) mabedin paylaştığı loca fotoğraflarına baktım ve inönü stadındaki eski localarla aynı olduğunu gördüm neden hiçbir değişiklik yapılmamış anlamış değilim eski loca dizaynının aynısını yapmışlar koltuklar mini bar hepsi eskisinin aynısı bukadar modern bir stada bence daha iyisi olabilirdi.

Çevrimdışı Oktay

bu aşamdan sonra ağırlığın testere kirişlerine verileceğini düşünüyorum artık çatı için hazırlıklar başlamak üzere... statdın kabası(prekast dahil) ile çatının aparat ve bağlantıları eş zamanda biticeğini, düşünüyorum çatı havaya kalmaya hazır olduğunda takvimler en geç şubat ortası yada sonunu gösteriri gibi tahmim ediyorum :tabe: :tabe:

Çevrimdışı ccfirat

Mustafanın siteye giremiyorum, "This Account Has Been Suspended" yazıyor. nedenini bilen var mı?

Çevrimdışı Oktay

arkadaşlar meraba foruma ilk kurulduğunda üye olmuştum fakat hiç yazmadım hep yazdıklarınızı okudum :) mabedin paylaştığı loca fotoğraflarına baktım ve inönü stadındaki eski localarla aynı olduğunu gördüm neden hiçbir değişiklik yapılmamış anlamış değilim eski loca dizaynının aynısını yapmışlar koltuklar mini bar hepsi eskisinin aynısı bukadar modern bir stada bence daha iyisi olabilirdi.
:hosgeldin

Çevrimdışı WarrChief

aksam herkes birseyler yazmıs aslında herkes kendisine gore haklı:))) bilgiyi alanda ,, bilgiyi istiyende :))

bunun ortası yok mecburen cogu seyi uygulamaya en yakın zamanda yani belli oldugunda hatta soyle diyelim "netleştiğinde"  :kop: ogrenebilicez:))

zaman zaman bende diyorum bumuydu yani saklanan detay ama baktıgın vakit demekki o urun egerki paylasılsaydı,, fiyatı artacaktı vs vs yani piyasayı değiştirebilicek ihtimali varsa unutalım onu :D:D

bakıyorum kimse merdivenlerden konusmuyor:D aslında merdivenleri kapalıda yapmaya baslayabilirler bence??? @bjk_mabet  hocam se ne diyorsun bu konuda??

Çevrimdışı Deniz

Mustafanın siteye giremiyorum, "This Account Has Been Suspended" yazıyor. nedenini bilen var mı?
Site taşınıyor 1-2 güne daha iyi bir sunucu ile hizmet verecek
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı kaanzor

"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

güzel görünüyor bizim stadta da böyle durursa hiç sırıtmaz, bu arada hangi stad bu?
The Bank Of America Stadium 72000 kapsitesi var.Amerikan futbolu oynanıyor Charlotte, North Carolina da.Dışardan gördüm ben bu stadı çok etkileyici bir stadyum ama içine almamışlardı  :D.İçi de güzelmiş

Çevrimdışı kaanzor

özür dilenecek birşey yok :) biz burada bir aileyiz ...ne kırılır ne küseriz omuz omuza tribünde yine Beşiktaşım deriz. :ok:

Dostum dün akşam ne oldu bilmiyorum ama okurken bu msjını gördüm işte gerçek beşiktaşlı adam gibi adam sensin bunu sadece bu forum için söylemiyorum twitterda da aynı şekilde egodan arınmış bulunduğun yer ve yaptığın iş ne olursa olsun o tribünlerden biri olduğunu unutmayan ve eminimde işinde başarılı bir arkadaşımızsın. Senin yerinde olup bir tarafları tavan yapacak veya yapmış pek çok insan tanıyorum daha öncede yazdığım gibi umarım sağlıkla ve kolaylıkla o stadı bizlere hediye edersiniz bütün emekçiler olarak hepiniz sağolun.
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Dostum dün akşam ne oldu bilmiyorum ama okurken bu msjını gördüm işte gerçek beşiktaşlı adam gibi adam sensin bunu sadece bu forum için söylemiyorum twitterda da aynı şekilde egodan arınmış bulunduğun yer ve yaptığın iş ne olursa olsun o tribünlerden biri olduğunu unutmayan ve eminimde işinde başarılı bir arkadaşımızsın. Senin yerinde olup bir tarafları tavan yapacak veya yapmış pek çok insan tanıyorum daha öncede yazdığım gibi umarım sağlıkla ve kolaylıkla o stadı bizlere hediye edersiniz bütün emekçiler olarak hepiniz sağolun.
:ok:

Çevrimdışı Abdullah

günaydın  :D
Denetçi bey yaptığınız bu capsi ve daha önceki capsleri bu ( http://besiktasarena.com/genel-sohbet/biraz-da-mizah!/msg88828/#new ) başlığa atarsanız daha kalıcı olur.  :D Dün geceki caps de silinmiş.  :naughty: Arada kaynamasınlar. Konu dışı da yazmayalım  :bandit:

Çevrimdışı ahmet türker

forumda dün gece mabete karşı bir saygısızlık yapıldığından söz ediliyor .ben gece saat 0,30 kadar takip ettiğim kadarı ile sitem edenler oldu hatta ben de sitem de bulundum ama bu saygısızlık yapıldı kelimesine katılmıyorum .ben okuduğum kadarı ile olan kısmında bir hakaret yada kişiliğini rencide edecek bir şey göremedim lütfen abartmayalım .benim görmediğim bir şey olduysa bilemem ,gördüğüm kadarında aşirıya rastlamadım .

Çevrimdışı ONUR KOLCU

bu aşamdan sonra ağırlığın testere kirişlerine verileceğini düşünüyorum artık çatı için hazırlıklar başlamak üzere... statdın kabası(prekast dahil) ile çatının aparat ve bağlantıları eş zamanda biticeğini, düşünüyorum çatı havaya kalmaya hazır olduğunda takvimler en geç şubat ortası yada sonunu gösteriri gibi tahmim ediyorum :tabe: :tabe:

BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM OKTAY ABİ.. İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA O CATININ KALKIŞINA TANIKLIK EDERİZ.

forumda dün gece mabete karşı bir saygısızlık yapıldığından söz ediliyor .ben gece saat 0,30 kadar takip ettiğim kadarı ile sitem edenler oldu hatta ben de sitem de bulundum ama bu saygısızlık yapıldı kelimesine katılmıyorum .ben okuduğum kadarı ile olan kısmında bir hakaret yada kişiliğini rencide edecek bir şey göremedim lütfen abartmayalım .benim görmediğim bir şey olduysa bilemem ,gördüğüm kadarında aşirıya rastlamadım .
Aşırı ilgi aşırı heyecan doğurdu aşırı heyecan da beklentileri yüksek tuttu yani hareketli bir akşam geçirdik kimse kimseye de saygısızlık etmedi zaten buna da izin vermeyiz. Herşey çok güzel olacak öyle değil mi Ahmet abicim ?

Çevrimdışı ONUR KOLCU

The Bank Of America Stadium 72000 kapsitesi var.Amerikan futbolu oynanıyor Charlotte, North Carolina da.Dışardan gördüm ben bu stadı çok etkileyici bir stadyum ama içine almamışlardı  :D.İçi de güzelmiş

DENİZİM BİZİM GİRİŞ CIKISLARA BİLE LAF EDİYORLAR BU DEDİĞİN STATTA 50 DEN FAZLA CIKIS VAR :)  HİÇ BEGENMEZLER :)