Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 173 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6263194 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Türkay

bence bu işaretlediğim kısma Süleyman Seba, Baba Hakkı gibi efsanelerin heykelleri dikilmeli. Bir de Kartal heykeli. :)
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı bjk_mabet

Bende sorayim bari..

Rampa tekrardan bir zaman sonra yine alinip temel atilcakmi? Yoksa rampanin büyük isi bittimi.
aslında şu an yapılan rampa değil stadın o köşedeki dönüşü için gerekli olan perdeler yapılıyor amaç o köşeyi birleştirmek ...üst kat tablalarını yapabilelim...
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı Yigit Kerimoglu

bjk_mabet abi; Forzada, izin verildiği takdirde stadın 48.000 olabileceğini söyledi. Bilgiler için çok sağol abi.
Bir Gün Değil Her Gün Beşiktaş.

Çevrimdışı bjk_mabet

Mabet iyi akşamlar. Daha önce soruldu mu bilmiyorum fakat zeminin ısıtma sistemi nasıl olacak? Projesi belli midir? Ayrıca çimle ilgili  desso grassmaster diye bişi dersen şu ev halimle Acıbadem sokaklarında tura çıkarım :)

sokakta tura çıkabilirsin...

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 13 Eylül 2014, 00:23:11
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
En son, bakmadan önce demiştim ki "herhalde numaralı ilk katı yeni çıkmışlardır." 2. kata da çıkılmış nazar değmesin. :super: Rampadan hazine mi çıktı ne. :D
Sezgin abi inan kaç gündür aklimdasin  ,kendi kendime nerde diyodum gelse de ona soru sorsam o da bilimsel analizler sunsa ;)

Çevrimdışı ekesicil

aslında şu an yapılan rampa değil stadın o köşedeki dönüşü için gerekli olan perdeler yapılıyor amaç o köşeyi birleştirmek ...üst kat tablalarını yapabilelim...

O zaman rampaya daha zaman var

Cevap icin tesekkürler :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı capo di capi

@bjk_mabet selam mabet özel mesaj kutuna bakabilir misin rica etsem  :D
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı Deniz

@bjk_mabet abi CL de sponsor isimleri kullanmak yasak stadlarda.Biz Vodafone arena  nın yerine ne kullanacaz belli mi?Seba Arena ya da Şeref Stadı mı?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TØLGA

abi kanadalılar nasıl yaa iyilermi geliyolarmı ziyarete  :sevinc @bjk_mabet  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Vodafone Arena 12.09.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-21:00 Arası Hızlandırılmış Çekim)

TimeLapse Başlığı: http://besiktasarena.com/index.php?topic=190.75
Destekleriniz için;
YouTube Kanalı
Twitter
Google+

Çevrimdışı bjk_mabet

@bjk_mabet abi CL de sponsor isimleri kullanmak yasak stadlarda.Biz Vodafone arena  nın yerine ne kullanacaz belli mi?Seba Arena ya da Şeref Stadı mı?

bilgim yok ben sadece caydan anlıyorum :)

Çevrimdışı Deniz

bilgim yok ben sadece caydan anlıyorum :)
Benim bildiğim Mabet o stadın isminin Seba ya da Şeref olması için elini masaya vurur yaptırana kadar da kimseye çay vermez  :evillol: :evillol: .Neyse abi ben anladım  :D :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı If Else

@bjk_mabet bilgiler için çok teşekkürler.

Mabet desso grassmaster'ı onayladığına göre bilmeyenler için gelsin; ne kadar müthiş bir teknoloji...

Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı umit

Mabet eski açık çelik sutunlarada demir örülecek mi?

Çevrimdışı Ardau

@mustafa_(87) nın resimler gelmiştir diye çayı demledim. Sonra bi baktım @bjk_mabet gelmiş. Hibrit çimi de müjdelemiş. Keyifli akşama örnek:)
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimdışı TØLGA

Mabet eski açık çelik sutunlarada demir örülecek mi?
örülecek kapalıdaki gibi olacak hepsi :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı BRK

avrupanin cogu yeni stadlarda rayli koltuk sistemi yapiliyor, neden bizde oyle degil?

Çevrimdışı FARUK

rampa tam olarak bittiğinde ambulans vb. araçlar burdan giriş yapacak anlaşılan

Çevrimdışı axioma

iyi geceler herkese, ben mi yanlış görüyorum yoksa gerçekten Obitaş hızlanmış diyenler samimi mi anlayamadım. Yeni açıkta 2 hafta önce beton dökülen yerden kalıpları bile sököediler. ve çok uzun zamandır bir tane bile testere kiriş tamamlamadılar. Benim göremediğim bir şey varsa simdiden söylediklerimi geri alabilirm ama malesef ben hız falan göremiyorum Obitaş da.

Çevrimdışı Efe

rampa tam olarak bittiğinde ambulans vb. araçlar burdan giriş yapacak anlaşılan
Çok yuksek ihtimal stada en yakin giris bolumu orasi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

@bjk_mabet bilgiler için çok teşekkürler.

Mabet desso grassmaster'ı onayladığına göre bilmeyenler için gelsin; ne kadar müthiş bir teknoloji...

peki ben şunu merak ediyorum bu çimin diğer çimlerden farkı nedir bize ne gibi avantajlar sağlıyor
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...