19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş
19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 14.01.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Ceyhun Sesigüzel - İbrahim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8180 defa] 19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

mert gene de iyiydi gözüm oynama şu topla Allahını seversen ömrümüz gitti

Çevrimiçi COB

Gedson bu galibiyetin baş eseri ama kat etmesi gereken çok yol var. Nezaman ki futbolu beyniyle oynar, o zaman çift haneli rakamlara satarız. Şu anda fizik gücü ve ayakları sayesinde oynuyor.

Çevrimiçi COB

Şu takıma bir Sosa tarzı oyuncu bulun. Bulamıyorsanız Bilić'i arayıp ona sorun.

Çevrimdışı Nazım Ar

Valla ben anlamadım aptallaştım kazanınca :)

Madem 3 puan böyle mucizeyle geldi acilen tabelacı ortasaha, sağ kanat, Abou indirin. Merte de vir daha pas falan vermeyin.

Çevrimiçi murat baltacı

Çok daha fazlası. Bu tip maçlar şampiyonluk getirir.
Hiç kendimizi kandırmayalım Konya bizi kendine denk görüp üzerimize gelmese açık oynamasa hemde maçın başında bedava gol bulmuşken kapansa bir puanı bile zor alırdık ne kondisyon ne kalite ne sistem ne taktik ne yedek kulübemiz şampiyonluk için yeterli bu maç dönüm maçımız olacaksa hocada oyuncularda kendine gelecek yönetimde en az beş tane as adam alacak redmond nkoudu Tayfur falan yedek olur anca muleka yedek bile olmaz Josef maçı aldı golü çok değerli ama bitik eski halinden eser yok anca faul yapıyor gedson tek başına oynuyor josefin açığını kapatıyor Tayyip Talha geldiği gibi değil rosie keyifsiz zoraki oynuyor gibi sais yine iş görüyor ama montero weniltondan çıkıp bir kaliteli stoper daha almalıyız.nwakame bupenza ikisini birlikte almamız lazım forvet arkamız boş delali yollanıp orayada adam lazım her sene olan devre arası bu sene yok oda büyük şanssızlık hem takviye hem kondisyon için devre arası lazım bize takım bitik durarak oynuyor adam kovalayan pres yapan öne oynayan yok herkes göz boyuyor oynuyor gibi görünüyor gedson hariç bu kadar sorun nasıl düzelecek çok merak ediyorum.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Raşit yok abi yok gibi değerlendirip ona göre hamle yapmak lazım. Yani rosier ghezzal olmadan böyle oynayıp duracaksa ızdırap olur bize daha çok fazla maç. Dele meselesi var bir de hoca neyi bekliyor acaba aksiyon almak için transfer sezonu başladı malum oynatmayacaksa transfer istemeli ofansif orta sahaya
bu takıma bir  10 numara şart abouda geldikten sonra bir çok sorun düzelir Josefin son dk golü hırsı kendine getirirse orta sahaya +1 de onu yazarız vallahi ben Ozana çok karşıydım ama şu halini görünce takımdaki bazı adamların kime alsalar laf etmem
bu arada hırsına kurban joseff

Çevrimiçi murat baltacı

mert gene de iyiydi gözüm oynama şu topla Allahını seversen ömrümüz gitti
Defansta akıllı olacak hocam maçın başı soğuk kaleciye kaleye doğru geri pas verilmez mecbur değilsen
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Ghezalda dönmüyorsa orayada Cengiz hakim zyec falan düşürmemiz lazım fasın sağ beki hakimide çok iyiydi  fener bile bedava osai buldu beke devşirdi adam deli gibi gidip geliyor mücadele ediyor biz rosie nin nazını çekiyoruz günahımız ne bizim arkadaş aldığımız elimizde kalıyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Josef maç sonu kendisinin iyi olmadığından bahsetti dizindeki sorundan dolayı gözleri doldu adamın beni de ağlattı karakterli topçu bu hemen vazgeçemiyor gönül ne kadar da kötü oynasa redmond delle muleka gibi gamsızları görünce

Çevrimiçi sozkul

Valla ben anlamadım aptallaştım kazanınca :)

Madem 3 puan böyle mucizeyle geldi acilen tabelacı ortasaha, sağ kanat, Abou indirin. Merte de vir daha pas falan vermeyin.

Daha çok gol yeriz bence Mert’e geri pas vermezlerse..

Çevrimiçi Talisca1903

Ghezalda dönmüyorsa orayada Cengiz hakim zyec falan düşürmemiz lazım fasın sağ beki hakimide çok iyiydi  fener bile bedava osai buldu beke devşirdi adam deli gibi gidip geliyor mücadele ediyor biz rosie nin nazını çekiyoruz günahımız ne bizim arkadaş aldığımız elimizde kalıyor
masuaku da çok kolay çalım yemiyor mu sol stoperimizn Vida gibi hamleli sert olması lazım anca öyle kapatırız açıklarını asıl sorun topun hücumda değerlendirelememesi her top kara deliğe dşer gibi kayboluyor hücumda daha fazla zaman geçirip defans ve orta sahayı dinlendirebilmeliyiz
masa tenisi gibi oyun oluyor git gel git gel

Çevrimiçi tolga1903

Fas'ın sağ beki psg'de oynuyor abi dünyanın en iyi 2 3 sağ belinden biri:) ama rosier cidden çok kötü eleman hücuma çıkmıyor ya ne yapıyor maçta ben anlamıyorum defansı da yok adam gibi bytici çok zorladı acil kendine gelmesi lazım vücut dili falan da isteksiz duruyor

Çevrimdışı Nazım Ar

Fbliler en çok Osayiye gömüyorlar. Osayi bir balondu bek falan oynamaktan haberi yok ne defans yapmayı biliyor ne hücuma yeterince katkı verebiliyor, fizikle bir yere kadar götürdü dandik ligimizde.

Rosierin ölüsü Osayiden iyidir ama önüne adam lazım. Sağ kanat diye bir şey yok bizde Nkoudou girene kadar hiç kanat yoktu hatta.

Çevrimiçi Talisca1903

Fbliler en çok Osayiye gömüyorlar. Osayi bir balondu bek falan oynamaktan haberi yok ne defans yapmayı biliyor ne hücuma yeterince katkı verebiliyor, fizikle bir yere kadar götürdü dandik ligimizde.

Rosierin ölüsü Osayiden iyidir ama önüne adam lazım. Sağ kanat diye bir şey yok bizde Nkoudou girene kadar hiç kanat yoktu hatta.
aynen katılıyorum sağ bek değil sorun sağ açığımız yok redmond her pası yanlış verdi çok yumuşak rahat bir adam haplanmış gibi aşırı relax

Çevrimiçi Necmi

Abi sadist misin ya. Can çekiştim evde :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben can çekişmedimmi 😂
Sen şimdi kendini konya taraftarının yerine koy sonra dön beşiktaş taraftarı ol azraille yaptığın dansı unutur zevkten dört köşe olursun

Çevrimiçi COB

Rosier kendisini yeterince oyuna veremiyor. Herhalde transfer teklifi aldı ve gitmek istiyor. Bu hali ile şampiyon olduğumuz sezonki Rosier arasında dağlar kadar fark var.

Çevrimiçi Necmi

Fas'ın sağ beki psg'de oynuyor abi dünyanın en iyi 2 3 sağ belinden biri:) ama rosier cidden çok kötü eleman hücuma çıkmıyor ya ne yapıyor maçta ben anlamıyorum defansı da yok adam gibi bytici çok zorladı acil kendine gelmesi lazım vücut dili falan da isteksiz duruyor
rosier bence oldukça iyiydi kaç tane pozisyonu önledi onun sorunu önündeki oyuncuyla alakalı uyumsuz olunca askıda kalıyor

Çevrimiçi tolga1903

rosier bence oldukça iyiydi kaç tane pozisyonu önledi onun sorunu önündeki oyuncuyla alakalı uyumsuz olunca askıda kalıyor

Farklı maç izlemişiz sanki abi zira bana göre mulekayla ikisi en kötüsüydü takımın. İsteksiz oynuyor ben öyle hissediyorum sergenli zamandaki gibi enerjik ve agresif futbol oynamıyor önünde zaten oyuncu yok ama bu tek başına bu kadar kötü olmasını açıklamıyor bana göre

Çevrimiçi Necmi

Farklı maç izlemişiz sanki abi zira bana göre mulekayla ikisi en kötüsüydü takımın. İsteksiz oynuyor ben öyle hissediyorum sergenli zamandaki gibi enerjik ve agresif futbol oynamıyor önünde zaten oyuncu yok ama bu tek başına bu kadar kötü olmasını açıklamıyor bana göre
bence en kötüler muleka cenk josefti ikisinin attığı golle maç kazandık muleka eleştirenler evet kötüydü ama aksiyonlarda vardı cenk ne yaptı mücadele etti muleka ama kötüydü cenk mücadele bile etmedi mulekaya haksızlık ediyoruz kötü ama kötü olma nedeni ruhsuz oynaması değil kanatta oynayamaması  redmond maaşımı alırım işime bakarım modunda mert taha sais gedson muleka iyiydi rosier vasatın bir tık üstündeydi eski performansının altında kalınca kötü deniyor iyi olmamakla kötü olmak arasında fark vardır iyi oyuncu orrformansının altına düştüğünde iyi oynamadı dersin ama kötü oynadı demek yanlış 

Çevrimiçi Talisca1903

bence en kötüler muleka cenk josefti ikisinin attığı golle maç kazandık muleka eleştirenler evet kötüydü ama aksiyonlarda vardı cenk ne yaptı mücadele etti muleka ama kötüydü cenk mücadele bile etmedi mulekaya haksızlık ediyoruz kötü ama kötü olma nedeni ruhsuz oynaması değil kanatta oynayamaması  redmond maaşımı alırım işime bakarım modunda mert taha sais gedson muleka iyiydi rosier vasatın bir tık üstündeydi eski performansının altında kalınca kötü deniyor iyi olmamakla kötü olmak arasında fark vardır iyi oyuncu orrformansının altına düştüğünde iyi oynamadı dersin ama kötü oynadı demek yanlış
mulekadan bir numara olmaz Cenkin ölüsü gol atar bu gerçeği hiç ibr şey değiştiremez Muleka iyiydi dediğin andan sonrasını okumadım

ben bu kadar topla kavga eden  ayağına top yakışmayan forvet oyunu görmedim sağından solundan haberi yok topu 1 metre süremiyor saçma sapan şutlar pas veremiyor nesi iyi bunun Buna 3,5 bons verdik Güven kalsaydı en azından topa vurmayı biliyordu

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk golcü kere golcü arkadaş aklı başında her hoca onu ilk 11 yazar topun kale dreğinden geçmesine dayanan bir oyunda adam her maç yazıyor daha ne yapacak

Çevrimiçi Necmi

mulekadan bir numara olmaz Cenkin ölüsü gol atar bu gerçeği hiç ibr şey değiştiremez Muleka iyiydi dediğin andan sonrasını okumadım

ben bu kadar topla kavga eden  ayağına top yakışmayan forvet oyunu görmedim sağından solundan haberi yok topu 1 metre süremiyor saçma sapan şutlar pas veremiyor nesi iyi bunun Buna 3,5 bons verdik Güven kalsaydı en azından topa vurmayı biliyordu
tekrar oku nerede muleka iyi demişim sen okuduğunu anlamıyorsun

Çevrimiçi Talisca1903

tekrar oku nerede muleka iyi demişim sen okuduğunu anlamıyorsun
sen yazdığını okuyamıyorsun Mert gedson muleka iyiydi yazmışsın
[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2023, 00:11:33 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

ne yazıyor yukarıda Mert Talha saiss  gedson muleka iyiydi yazmışsın işte

Hiç bir iş yapmayan Mulekayı güzelleyip Golünü atan Cenk i yermek için yazdığın için bilinç altında muleka iyiydi yazmışsın işte

Mulekayı ne kadar güzellerden güzelle bir numarası olmuyor yok aksiyonlara vardı felan

Toplamada sıfır çarpmada bir olana adam faZlası yok
[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2023, 00:15:46 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Necmi

sen yazdığını okuyamıyorsun Mert gedson muleka iyiydi yazmışsın
yukarda en az üç yerde mulekanın kötü olduğunu yazmışım iyiler içinde mulekanın yanlışlıkla yazıldığını anlamadınmı masuaku yazacağıma muleka yazmışım mesajıma muleka kötüydü diye başlıyorum mesaj boyunca kötüydü diyorum hani dediğin cümle mesajın başında olsa diyeceğimki sonrasını okumadı ama söylediğin zaten mesajın sonunda
Okumamış olma ihtimalin yok demek anlamadın

Etiketler: