18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor Tarih : 07.01.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Volkan Ahmet Narinç - Mustafa Sönmez - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 5359 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Goooollll

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi Talisca1903

hahaha abi ağzına sağlık
kazma kürek verin devamını getireyim böyle böyle olacak :icool:

Çevrimiçi tolga1903

Hala basindalar adamın versene lan kartını hani itiraz eden herkese kart vardı?

Çevrimiçi levitate

Neye itiraz ediyo bu mallar?
ya ofsayta ya da oyuncu değişiklik işine
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Neye itiraz ediyo bu mallar?
pislik herifler düşsede kurtulsak şunlardan

Çevrimiçi Samet Demir

Helal sana Salih. Utandır @Talisca1903 abini.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

ya ofsayta ya da oyuncu değişiklik işine

Ofsayt değildir heralde bu kadar şiddetli itirazın sebebi atılır bunlardan biri

Çevrimiçi Samet Demir

Kasımpaşa kırmızı görür., inşallah kğme düşersiniz geceekondu takımıyla beraber.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat baltacı

Kuduz köpek gibi hakemin başına toplanıyorlar Selçuk inanda kudurdu sanki birşey var
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Bu redmond da ne savruk oyuncu ya

Çevrimiçi sEuL

Rezil oynuyoruz bence, takimin en iyisi Mert. Rakip 9 kisi iken sansa bir gol attik, onun disinda bir tane tehlikeli atagimiz yok.
[ Son Düzenleme: 07 Ocak 2023, 19:40:02 sEuL ]

Çevrimiçi murat baltacı

Merte maşallah savunma akıl almaz işler yapıyor Ersin olsa yine bir iki tane yerdik muhtemelen bir an evvel sais Tayyip tandemi otursun rahatlayalim
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

bu hajradinovic ciddili iyi topçu

Çevrimdışı Nazım Ar

Rezil oynuyoruz bence, takimin en iyisi Mert. Rakip 9 kisi iken sansa bir gol attik, onun disinda bir tane tehlikeli aragimiz yok.

Malesef. Mert şu ana kadar harika maç çıkarıyor yoksa 3 tane yemiştik.

Çevrimiçi levitate

şu welinton 3 sezondur başımıza bela oldu yaptığı harekete bak

Çevrimiçi tolga1903

Salihle gedson'un pas menzili 5 metre falan mesafe uzadıkça asla isabetli pas atamıyorlar gedson zaten denemiyor bile. Onun dışında redmond en az 3 atağı saçma paslarıyla rezil etti takımın hala en tehlikeli oyuncusu ne yazık ki nkudu

Çevrimdışı Nazım Ar

Kasımpaşalılar topa değil dana gibi adama giriyorlar ne faul var ne kart var.

Mert 👏👏👏

Çevrimiçi mayguntr

Tayip gitsin kalksin Merte dua etsin, uyudu resmen

Çevrimiçi tolga1903

Valla var ya şu maçı alırsak gelirini öylece mert'e prim versinler arkadaşlarının mallıklarıyla tek başına mücadele ediyor adam. O nasıl savunmaydı ya welinton sağ bek gibi tayyip dos gibi masuaku stoper gibi duruyor ya yerleşime bak

Çevrimiçi Necmi

Kadromuzda mert varken iki sene bize ersin işkencesi çektirdiler

Çevrimdışı Karabay

Önde olduğumuz maçlardaki şu oyunumuzu gördükçe insanın gol atası gelmiyor. Mert olmasa halimiz harap

Çevrimdışı Nazım Ar

2 penaltı yedi, fbnin sırf böyle 8 penaltısı var bu sezon.

Etiketler: