15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş
15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş Tarih : 25.12.2022 Saat : 16:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - Serkan Ok - Tugay Kaan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7781 defa] 15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi murat baltacı

30 tane orta yaptik hepsi rakibe, bir tane tehlike yaratamadik.
Rakipte hava topu vermeyen stoper var elli tanede orta yapsan boş malesef Şenol hoca hayal kırıklığı şuana kadar hoca değişikliği tutmadı bu sefer Çağdaş Sergen falan gelse bir sinerji yakalardi Şenol hoca tam tersi bazı oyuncular üzerinde performans düşüklüğü yaptı
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

salih redmond giriyor haydi bakalım

Çevrimiçi tolga1903

Napiyor bu Valerien? Koskoca 45 dakikada sadece 108 isabetli pas nedir? Buyuk takim hocasi degil (!)

Spiker 245 isabetli pas dedi şimdi. Yani yaptığı pasın da herhangi bir değeri yok hücuma artı değer katmıyor sadece topu rakipten saklıyor bu kadar.

Çevrimiçi murat baltacı

Yok arkadaş weghorsta İstanbul havası yaramıyor adam A kalite golcü buraya gelince batsuhai
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Spiker 245 isabetli pas dedi şimdi. Yani yaptığı pasın da herhangi bir değeri yok hücuma artı değer katmıyor sadece topu rakipten saklıyor bu kadar.
bunun orta yolu var işte ama uyanan olmadı daha. aynı şeyi ismael içinde demiştim ama inat etti uzun vura vura kendi sonunu getirdi

kısa oynayacaksan bir yerlerde inanılmaz teknik bir adamın olması lazım ama ekonomi ona uygun değil

eskiden 300 m borç + arkada stad yaparken bu profile uygun sosaya 4.5 milyon falan gömebiliyordun, artık tek yapabildiğimiz epl gibi yerlerden dönemi geçen adamları almak, adamların ezberi ve yetenekleri farklı olduğu için bazı işleri yapamıyorlar
[ Son Düzenleme: 25 Aralık 2022, 17:25:15 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

salih yine tembel tembel paslar

Çevrimiçi tolga1903

30 küsur yaşındaki cenk'i hala kanat oynatacam diye ısrar edersen böyle iki adım atamaz ve saçma sapan pasla senin hızlı hücum fırsatını boşa harcayıp₈ üstüne gol pozisyonu verirsin. Şu cenk necip paslaşmalarına bak komik ya

Çevrimiçi levitate

şu cenki kanat oynatma işi olmuyor ya, düz 4-4-2 dönse bari
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

şu cenki kanat oynatma işi olmuyor ya, düz 4-4-2 dönse bari

Olmuyor ne zaman görecek çok merak ediyorum. Ghezzal gelince ghezzal cenk yapacak heralde 7 sene önce oynattı başarılı oldu ya hala atlet cenk varmış gibi hareket ediyor. Bu arada yeriz birazdan muhtemelen hiçbir şey oynamıyor üstüne pozisyon veriyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

salih git₁ ya bu nedir böyle gedson sıkışmış çıkarmaya çalışıyor adam boş boş geziyor

Çevrimiçi levitate

Olmuyor ne zaman görecek çok merak ediyorum. Ghezzal gelince ghezzal cenk yapacak heralde 7 sene önce oynattı başarılı oldu ya hala atlet cenk varmış gibi hareket ediyor. Bu arada yeriz birazdan muhtemelen hiçbir şey oynamıyor üstüne pozisyon veriyoruz

16-17 ve 18-19 gibi olur diye düşünüyor, cenk sola attığın abou, burak ya da güven gibi adam geçebilecek pas çıkaracak birisi değil. iyi pozisyon alır kaleye gömer işi bu

Çevrimiçi murat baltacı

Necipe vermemek için riske giriyor adamlar top kaptırıyor hocada izliyor çıkarsana necipi
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı kahyaoglueren

Umutun yapabildiği Masaukunun yapamadığı ne var tam olarak ?

Çevrimiçi Talisca1903

Necipe vermemek için riske giriyor adamlar top kaptırıyor hocada izliyor çıkarsana necipi
nejip çıksa salihle tam patlarız asıl işe yaramayan salih

Çevrimiçi Mehmet57

“Atak tazeliyor Besiktas. Umut’dan Necip’e. Necip calim denedi, topu kaybetti”

Spikerden bu alinti her seyi ifade ediyor.

Çevrimiçi levitate

hoca 18-19'un 2. yarısı gibi bir şey istiyor ama ne rakipler aynı ne de elindeki oyuncular aynı

her anadolu takımının elinde "ne alaka lan" diyebileceğin ilginç bir oyuncu var ve çoğu takım savunma yapmayı biraz çözdü, ver x'e bir şeyler yapsından fazlası lazım

Çevrimiçi murat baltacı

Umutla neciple ne pası yapacaksın arkadaş necip yerine kerem cenk yerinede muleka al bari umut yerinede Tayfur
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Mehmet57

Devre arasinda gosterilen verilerde 108 isabetli pas gosterdiler.

Çevrimiçi levitate

bu masuaku'yu beğenmeme işi 2-3 maça ortadan kaybolur diyorum

Çevrimiçi tolga1903

“Atak tazeliyor Besiktas. Umut’dan Necip’e. Necip calim denedi, topu kaybetti”

Spikerden bu alinti her seyi ifade ediyor.

😀😀😀 Gülüp geçmek lazım bu sene yapılacak başka bir şey yok bence

Çevrimiçi Mehmet57

Muleka ve Masuaku maci cevirir.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bir bok oynadığımız yok.
Belliydi yiyeceğimiz

Çevrimiçi Mehmet57

Atiba’nin kulubede Umut’a attigi bakis 😂 Icini okuyabildim

Çevrimiçi Talisca1903

muleka sola cenke vereceğine wegorsta verdi oda atamadı zaten

Etiketler: