9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş
9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 08.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Alparslan Dedeş - İsmail Şencan - Suat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7230 defa] 9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Şu topa şöyle abanacak adam yok mu

Çevrimiçi Mehmet57

e yuh sizde

Sirf bu yuzden girmiyorum foruma, boyle yorumlardan dolayi

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Adam topa leylek gibi geliyor. Bütün stad anladı nereye vuracağını. Suç onda değil ona kullandırtanda tabii.

Çevrimiçi levitate

bu hakemin her maçı olaylı ya inanılmaz cidden
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Nw penaltı atabiliyoruz ne firirik nasıl olacak böyle idmanda ne çalışıyor bunlar
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Onurcan da bana neuer oldu a....

Çevrimdışı Nazım Ar

Rakip kaleci de maşallah god mode açtı.

Çevrimiçi murat baltacı

Yine kaleciyi havaya soktuk (Küfür Yasak)₆
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Giresun her pozisyonda yerde her pozisyonda faul yapıyor daha 2 sarı gördü yapma hakem la

Çevrimdışı Nazım Ar

Nw penaltı atabiliyoruz ne firirik nasıl olacak böyle idmanda ne çalışıyor bunlar

Aslında pek boşa kullanmıyoruz gol şansı oluyor da kalecileri hatasız oynuyor şu ana kadar.aynı pozisyonlar bize gelse 3 0 gerideydik.

Çevrimiçi tolga1903

Masu bırak bide diğeri vursun

Çevrimiçi murat baltacı

BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Ekim 2022, 20:35:07
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimiçi tolga1903

Uğurcan onurcan kılığına girdi heralde yesene lan

Çevrimiçi tolga1903

Ya bu çocuğu çok sevdim ben ya koçum yaa

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı beno1903

Çevrimiçi tolga1903

Tayyip Talhaaaaa

Valla iyi de oynuyor çocuk özgüveni falan yerinde maşallah

Çevrimiçi levitate

asistte emrehan'dan çok iyi

Çevrimdışı Egos

tayyip iyi de çevresi kötü.

Çevrimdışı Nazım Ar

İlk maçını izlediğimden beri bu çocuğu istiyordum Beşiktaşa g0veni boşa çıkarmayacak gibi görünüyor. Şu tandem tutarsa harika olur.

Etiketler: