3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük Tarih : 21.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Serkan Olguncan - Hakan Yemişken - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük  [Okunma sayısı 17833 defa] 3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük

Çevrimiçi tolga1903

Yönetime veriyor mesajı kimseyi almayarak oyuna heralde

Çevrimiçi tolga1903

Hah ya olm şöyle ya bunalttiniz

Çevrimdışı aunt minnie

Kartalın defansif aksiyonları çok yetersiz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Tribünde İsmael baksana, değişiklik yapsana diye bağıran eşşekleri maç sonu stada bağlayın yayılsınlar.

Çevrimdışı aunt minnie

Karaktersiz herif nesi faul bunun.Oyuna ortak etmek için bi tarafınızı yırttınız

Çevrimiçi tolga1903

Karaktersiz herif nesi faul bunun.Oyuna ortak etmek için bi tarafınızı yırttınız

Kaçıncı olmayan faulü verişi. Topu da alamiyorsun böyle devamlı adama veriyor topu senden alıp aşşağlık bunlar

Çevrimiçi levitate

cenk baba maç başını kaptı nasıl mutlu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Tribünde İsmael baksana, değişiklik yapsana diye bağıran eşşekleri maç sonu stada bağlayın yayılsınlar.
çimi yerler olmaz kaç yıldır ilk defa saha gördük

Çevrimiçi levitate

yasin kol denen darbuka olmasa 3/3 gidiyorduk

Çevrimdışı mrred

1.50 adam kornerde kafa golü attı ne icat ettin yine be hocam
muleka 180
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

hakem ince ince çok çalıştı tüm hızımız kesti çıkıp konuşmak lazım yeter da

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bizim taraftarin kendine gelmesi lazım. Cidden 20 dakika küfür edildi. 5 dakika delikanlım konseri verildi.

Bir de Ismaele bağırılmış.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bırakın artık hocaya sallamayı... Azıcık yönetime sallasanız transfer yapardı  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Eray_Steiermark

valla 1.50 gibi duruyor
Reyisin kafasının yarısı alından oluşuyor o nedenle kısa duruyor.

Çevrimdışı DieForYou1903

4-1 güzel oldu  :D Ama aldanmamak lazım hocanın da eksiği var takımında yönetiminde hepsi tamamlanmalı.Takıma transfer şart hoca biraz pas oyununu yaptırmalı en azından skor avantajını ele aldıktan sonra oyuncu değişiklerinde geç kaldı.Yönetim transfer yapmalı artık bu haftada birileri gelmezse istifa etsinler bu kadar olmaz.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Talisca1903

kartal çok sırıttı Nejip reis harikaydı bence kaç tane atak kesti

Çevrimdışı umutow

Hoca insallah yönetime mesaj diye değişiklik yapmamıştır. Yoksa iqsu ortalama üstü olan her insan o durumda değişiklik yapardı.

Çevrimiçi Mehmet57

Bu mac, bu oyun her defasinda hocaya sallayan tetikci, algici tayfaya gelsin. 4 gol atmamiza ragmen 2 ofsayt, 3 tane direkten donen top var.

Hoca ligin bug’ini biliyor. Senelerdir Avrupa takimlarinin Turk takimlarina yaptigini yapiyor. Oynatmiyor, direkt kaleyi dusunen oyun sergiliyor. Bazilari belki Abdullah Hunter’in oynattigi bayici, ileri geri pas ile oynanan oyunu gormek isteyebilir, ama Valerien ders veriyor.

Masuaku hala acilmali, WHU gununden uzak, ona ragmen muthis toplar verdi. Ilk sayfalarda da demistim, gecen seneye bakarak Ghezzal’in eksikligi fazla hissedilmez diye. Sebep hem oyun anlayisi farki, hem iki tane ofansif bek, orta sahada Gedson ve Salih.

Berkay biraz heyecanli idi, iki tane top kaybetti (bunlarin birinde faul vardi), ama farki Kartal girdiginde anlasildi. Bu heyecana ragmen oyunu yine dogru oynadi, dogru yerde durdu, cabuk oynadi, fizigini kullandi. Hoca kullanmaya devam eder bence, ki etmeli. Tecrube ile iyi bir 6 olabilir.

Her seye ragmen bu takima acil sag stopper, yedek kanat ve ofansif katkisi yuksek bir 8 lazim, 10 degil. Bence bu yabanci siniri ve Salih’in oyununu goz onunde bulundurursak, Josef kurban olacaktir.

Çevrimiçi Necmi

4 gol attık 2 gol ofsayttan güme gitti 3 top direkten döndü 1 penaltı verilmedi
Ceza sahasında bu kadar aksiyon yapacağımız oyunu oynatan hocanın eli öpülür nkoudou bencilleşmese en az iki tane daha atardık

Çevrimiçi Talisca1903

60 dan sonra yine topu rakibe bıraktık bir çokda pozisyon karambol oldu yaslanma abi şöyle bu ligde böyle yaslanırsan hakemle beraber yan top faul uydurup yüklenirler böyle

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu mac, bu oyun her defasinda hocaya sallayan tetikci, algici tayfaya gelsin. 4 gol atmamiza ragmen 2 ofsayt, 3 tane direkten donen top var.

Hoca ligin bug’ini biliyor. Senelerdir Avrupa takimlarinin Turk takimlarina yaptigini yapiyor. Oynatmiyor, direkt kaleyi dusunen oyun sergiliyor. Bazilari belki Abdullah Hunter’in oynattigi bayici, ileri geri pas ile oynanan oyunu gormek isteyebilir, ama Valerien ders veriyor.

Masuaku hala acilmali, WHU gununden uzak, ona ragmen muthis toplar verdi. Ilk sayfalarda da demistim, gecen seneye bakarak Ghezzal’in eksikligi fazla hissedilmez diye. Sebep hem oyun anlayisi farki, hem iki tane ofansif bek, orta sahada Gedson ve Salih.

Berkay biraz heyecanli idi, iki tane top kaybetti (bunlarin birinde faul vardi), ama farki Kartal girdiginde anlasildi. Bu heyecana ragmen oyunu yine dogru oynadi, dogru yerde durdu, cabuk oynadi, fizigini kullandi. Hoca kullanmaya devam eder bence, ki etmeli. Tecrube ile iyi bir 6 olabilir.

Her seye ragmen bu takima acil sag stopper, yedek kanat ve ofansif katkisi yuksek bir 8 lazim, 10 degil. Bence bu yabanci siniri ve Salih’in oyununu goz onunde bulundurursak, Josef kurban olacaktir.

Hoca skor avantajını ele alınca pas yapmasını da öğrenmeli rakibi üstüne bekleyip kontra yapabilirsin 3-1 önde basıyoruz iyi rakip çıkıyor cezalandıramıyor cezalandırabilen takımlarda gelecek.Takım 3-1 önde olmasına rağmen ne yapacağını bilmiyor bunuda çözerse ve transferlerde gelirse şampiyonluk yakın. :)
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Etiketler: