2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19259 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Berkay nazar değmesin berkay iyisin lan

Çevrimiçi murat baltacı

Şimdi hiç riske girmeden üç dört yapıp maçı bitirmemiz kırmızı görmemek lazım gerekirse ikinci yarı muleka girsin weghorst yerine
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Berkay oynadıkça kendine güveni gelmeye başladı.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Alanyada şuan 30 derece ve %74 nem var.
Bu tempo muazzam.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yalnız hakem (...) zemin ise rezalet.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Penaltıiiii

Hadi Weghorst sıra sende koçum

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimdışı Nazım Ar

3 atarsak Weghorst u çıkaralım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

nasıl verdi onu ya, bu sefer vardan iptal ederler.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

4-4-4-4-4-4

Yetmez yetmez yetmez

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Üç oldu çıkartması güç oldu

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı 38life

O nasıl penaltı kral? Kaleye 11 tane schemichel koysan kurtaramaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hadi Wego' ya da bir gol attırın, sonra tüm sarı kartlıları çıkarın.

Çevrimiçi murat baltacı

Ghezalin sakatlığı varsa ikinci yarı weghorstla ikisi çıksın ah Cenk ah şimdi olman lazımdı
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi tolga1903

Penaltı yapan arkadaşa sarı gosterdi mı? benim dokunmayan topcuma cat çat gösteren karaktersiz? Bu senenin akıbeti şu maçtan sonra hakemi linç etmekle olacak gerek medya gerek yönetim üstüne gidin hiç skora falan bakmayin

Çevrimdışı XiaoHan

Vay be pek umudum yoktu henüz açtım maçı 2-0 öndeyiz ve açar açmaz penaltı geldi, hakem şaşırmış nasıl penaltı çaldı hayret yahu.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu herifin 3. kartlık hareketi.

Çevrimdışı 38life

Alanyaspor kaptanının maç başından bu yana kaç adet foul yaptığını sayan var mı? Ya da bu veriyi nereden kontrol edebilirim? Bildiğiniz bir site var mı?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

dizine gömdü ölecekti çocuk kart yok :D

Etiketler: