2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 828315 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Kardeşim şimdi şunu söyleyeyim oynanan futboldan sen memnun musun dersen memnun değilim. Elbette Beşiktaş'ı daha iyi görmek her gelen rakibi sürklase etmesini isterim.
Ama sen le ayrıldığımız nokta bakış acısı. Ben bir futbol sever olarak en çok İngiliz liginde oynanan futbolu seviyorum ve ilk defa öyle oynatmaya çalışan bir hocamız var ve taraftar hemen hocayı yemeye çalışıyor. Herkesin görüşü farklı olabilir ama defansta 4 kişi duracağına 3-5-2 sistemini daha çok beğeniyor ve inanıyorum bence güzel bir sistem. Ayrıca sistemi oturta bilirsek 3-4 pasta defans yerleşmeden daha çok gol atabileceğimize inanıyorum. Bence dünya futbolu 'da buna gidiyor. Bakın Konya maçında adamlar daha iyi oynamasına rağmen  karşı rakip hızlı çıkışlardan 4 tane gol buldu. Burada önemli olan düzgün çıkabilmek oda zamanla futbolcu kalitesi arttıkça olacak şeyler.

İşte senle ayrıldığımız nokta o, sen hemen başarı bekliyorsun ama bence bu sene şampiyon olmasak bile gene aynı hoca ile devam etmeliyiz buna bir yol gibi bakıp ilk adımlarımızdan keyif almalıyız bence. Yenilsek bile hemen karalar bağlayıp, öldük bittik dememeliyiz.

Ve bu bir yolsa ve bence doğru seçilmiş bir yol, altyapıda 'da bu sistemi oynatmalıyız ve hoca giderse de inşallah gitmez kesinlikle aynı tarz bir hoca bulmalıyız.
Tabiki'de bunlar benim kendi futbol görüşüm herkesinki aynı olmaya bilir.

Ama buradaki taraftar profilini görünce üzüldüğüm nokta herkes Türk futbolunda, ülkede bir şeyler değişmeli diyor ama kimse sabır göstermiyor.

Belki Gordon Milne'yi bile ilk iki yılında şampiyon olamayınca gönderseydik, üst üste 4 kez şampiyon olamayacaktık kimse bilemez.(Bu arada 3 ama buradaki herkes 4. şampiyonluğun nasıl elimizden alındığını biliyordur )

Mesela son bir örnek buradaki çoğu kişi Beşiktaş böyle oynamaz kontrollü oynar diyor demi, Peki Abdullah avcı zamanında oyunu geriden kurup takım 4-5 pas yaptıktan sonra çıkarken gol pozisyonuna doğru düzgün giremediğimiz, sıkıcı ama karşı rakibinde girmesine izin vermediğimiz zaman niye herkes  Abdullah avcı gitsin dedi madem istediğiniz kontrollü oyundu sabır gösterseydiniz belki takım bu oyun formatında duran toptan falan gol atmasını öğrenirdi. İstediğiniz buysa tabiiiii.

Ha bu arada burada Abdullah hocayı falan sevdiğimden bu örneği vermedim, bence hala kötü antrenör, ama taraftarın ne istediğini bilmeden sadece başarı odaklı düşünmesi son yıllarda beni üzüyor. Ne yazık ki başarılar öyle kolay elde edilmiyor.

Burada yazdıklarımı yanlış anlayanda olabilir fakat şuan öyle bir ortam yaratıldı 'ki  Beşiktaş düşmanları tarafından her şey çok kötü gibi bir algı oluşturuldu açıkçası,
Şimdi o insanlar 1-2 maç Beşiktaş kaybetse de Antrenör ve yönetimi göndersek Beşiktaş'ı kaosa sürüklesek diye sırada bekliyorlar.

Bu yazıları yazmamın sebebi de 1-2 maç yenil sekte onların ekmeğine yağ sürmeyin diye, Birlikte olursak bölünmezsek takımı desteklersek güzel günlerin geldiğini söyleye bilirim.
Umutsuzluğa kapılmayın doğru yoldayız Yarışın içinde olup ta futbolcu maaşlarını düşüre bilen tek kulübüz. Dolar 24-27 TL olduğu zaman diğer kulüpleri görecem
Unutmayın bu uzun soluklu bir yarış. Bu yıl şampiyon olama sakta girdiğimiz bu yolda devam edersek 3-4 yıl sonra diğer kulüpler batarken sistemini oturtmuş bir Beşiktaş'ın gene bu lige 3-4 yıl ambargo koyacağından şüphem yok ama tabi sabredersek arkadaşlar lütfen o kadar karamsarlığa kapılmayın sizleri seviyorum.

Yüreğinize biraz olsun umut serpe bildiysem ne mutlu bana
takım konusunda haklısın eleştiri dozu bencede hatalı ama transfer dönemindeyiz takımın eksiklerinin konuşulması talep edilmesi gerekir lig başlamış olabilir transfer devam ediyor emin ol transfer dönemi bittiği anda burda bu tarz üslupda bitecek takıma destek başlayacak şimdi hakları ama o zaman hak olmayacak
Ha bazı insanlarda bu beğenmediğin şeyleri totem olarak yapıyor
Kişileri iyi tanımak lazım herkese kızmadan önce 😀

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı XiaoHan

ooo taraftarın suçlu, trol olduğu algısını yapmış, ortamı hazırlamış sayın trabzonsporlu pardon beşiktaşsporlu a.n.ç başkan beyefendi.

ts li olarak açıklamaları olan birini Beşiktaşa başkan yapan oy veren zihniyet temzilenmez, gerekli ortam oluşturulup gönderilmez, büyükler Beşiktaşa sahip çıkmazsa çok yakında birilerinin satın alıp sahibi olduğu Beşiktaşı izleriz.

Kimin gönlü el verecek, içine sinecek, midesi kaldıracak, sancak mı alır pambıkören mi alır şuan bilinmez tabi ama o vakit gelince sakın üzülmeyin, çünkü o vakite kadar olan biteni algılayamayanların üzülmeyede hakkı yok, vaktinde yani şuan tepki vermeyip Beşiktaşa ihanet edip sonrada timsah gözyaşı dökmeyin.

ANÇ istifa ettirilmelidir gerekirse, etmiyorsa. Geldiklerinden bu yana parasızklıktan ağlayıp, kuruş hesabı yaptıklarını belirtip, borcu katlayan ANÇ borcun sebebi ne paralar nerde? fopn ne kadar borç bıraktı sen ne kadara neyle katladın o borcu? fopn stad yaptı sen ne yaptında borç katlandı? Babanın şirketi değil Beşiktaş, Beşiktaş biz taraftarın, hesabını ver anç.

Divan kurulu ne işe yararsın?

(...)
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı DieForYou1903

Al-Ettifaq, Beşiktaş ile transferi için anlaşma sağladığı Welinton'un sağlık kontrollerinde 'geçen sezon 3 kez tekrarlayan kronik bir sakatlık' tespit edilmesi üzerine transferi askıya aldı. (Al Riyadh)

Stoperde almaz bunlar şimdi.Hayır bu adam da kronik rahatsızlık varsa biz nasıl göremedik alırken gördükte görmezden mi geldik ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Necmi

Al-Ettifaq, Beşiktaş ile transferi için anlaşma sağladığı Welinton'un sağlık kontrollerinde 'geçen sezon 3 kez tekrarlayan kronik bir sakatlık' tespit edilmesi üzerine transferi askıya aldı. (Al Riyadh)

Stoperde almaz bunlar şimdi.Hayır bu adam da kronik rahatsızlık varsa biz nasıl göremedik alırken gördükte görmezden mi geldik ?
geçen sezon diyor biz geçen senemi aldıkta görelim demekki bizdeyken olmuş

Çevrimdışı beno1903

Welintonu kitleseydik iyiydi

Çevrimdışı DieForYou1903

Alanyada 80 günlük bir sakatlığı olmuş bizde hiç uzun süreli bir sakatlığı yok neyse önemli değil kaldı zaten takımda 1 sene daha welinton izleyeceğiz.

Welinton Beşiktaş’ta kaldı.

Beşiktaş, El Ittifaq’ın teklifini geri çevirdi.(NTV Spor)

Çevrimdışı DieForYou1903

Çevrimdışı aunt minnie

Dün TS maçını izledim,Eren Elmalı Rıdvan Yılmaz’ın çok önünde bir oyuncu.Rıdvan gitmeye bu kadar istekliyken bu çocuk bağlanabilirdi bir şekilde

Nasıl gözardı etmişler anlamak mümkün değil.Trabzon da tutamaz elinde,iyi bir fiyata Avrupa’ya okutur.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yaw menajerinin senaryosu işte be arkadaşlar, El İttifak ne yapsın Welinton'u?

Aynı numarayı Babel de yapmıştı zamanında, saçını kırmızıya boyayıp Flamengo'ya gidiyordu hesapta. Biz Flamengo'nun teklifini kabul edince de, kulüple oyuncu parada anlaşamamışlardı hesapta.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sol kanat için Porto' dan Galeno' yu kiralasınlar.

Çevrimdışı DieForYou1903

Dün TS maçını izledim,Eren Elmalı Rıdvan Yılmaz’ın çok önünde bir oyuncu.Rıdvan gitmeye bu kadar istekliyken bu çocuk bağlanabilirdi bir şekilde

Nasıl gözardı etmişler anlamak mümkün değil.Trabzon da tutamaz elinde,iyi bir fiyata Avrupa’ya okutur.

Oyuncuyu almamız için önce başkanın 4/1 fiyatına rıdvanın alıcaz demesi lazımdı sonra fiyatı rıdvanın 4/4 fiyatına denk gelmesi filan lazımdı anca o zaman.

Burda çok söyledik eren elmalı adını yerli olarak en iyi isim diye sadece bizim söylememizle kaldı.

Bu arada oyuncuyu 3.6 milyon € almış TS biz rıdvanı 4'e sattık aynı hesap olur diye almazdı bizim yönetim.

Bizden daha iyi fiyata satacakları kesin başkanın tabiriyle 6-7 maç oynamış Ahmetcan kaplanı 10 milyon € sattılar 19 yaşında bizim başkan emirhan 5-6 maç oynadı 18 yaşında 4 milyon € iyi dedi fıkra bu kadar.
[ Son Düzenleme: 13 Ağustos 2022, 20:43:25 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

welinton geçen sene  ne zaman sakatlandı hatırlamıyorum ben kaldıysada sıkıntı yok koray günter olacağına weli olsun

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi Samet Demir

?s=19
Emekli olmamış mı bu herif

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Emekli olmamış mı bu herif

SGK prim günü eksikmis, burada olacak işte.

Transfermarkt'ta baktım, Fenerbahçe'yle de adı geçiyor.

Menajeri gözüne Türkiye'yi kestirmiş, artık kime yaslarsa.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Belki başıma taş yağacak ama Willian geçen senenin Pjanic transferi gibi olur.
Sükseli ama gereksiz.

Çevrimiçi Samet Demir

Belki başıma taş yağacak ama Willian geçen senenin Pjanic transferi gibi olur.
Sükseli ama gereksiz.
Abi bence sükseli bile olmaz

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abi bence sükseli bile olmaz

Hani ismine binaen dedim. Form durumunu da bilmiyorum.
Bize sol tarafta sağ ayakla içeri girip skor yapacak adam lazım. Adayım Porto' dan kiralık Galeno.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şuraya da ölçü değil ama videosunu bırakalım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kerem Atakan Sivas 11 inde. Emirhan'ın parasının dörtte biri diye başlayan pazarlık Emirhan'ın bonservisi olarak tamamlanacak gibi.
Bir insan nasıl bu kadar boşboğaz olabiliyor anlaşılır gibi değil.

Çevrimiçi MUSTAFA_

?s=19

Herhalde EYTli arkadaş. Yıl sonunu bekliyor emekli olmak için  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

Kerem Atakan Sivas 11 inde. Emirhan'ın parasının dörtte biri diye başlayan pazarlık Emirhan'ın bonservisi olarak tamamlanacak gibi.
Bir insan nasıl bu kadar boşboğaz olabiliyor anlaşılır gibi değil.
21 yaş kelepir wonderkid.

Çevrimdışı DieForYou1903

?s=19

ölmedi mi bu biz bunun cenazesine gitmiştik :D

İşin şakası bir yana forumda ki arkadaşlar gibi düşünüyorum pjanic transferi gibi olur.Adı var ama tadı yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Herhalde EYTli arkadaş. Yıl sonunu bekliyor emekli olmak için  :money:
3600 sonrası emekli olmak için ocak ayını bekliyor.

Etiketler: