16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122833 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı fani madida

bugün beyaz formayla maça çıkıyormuşuz  :busted_cop:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Kemal

Bu maçı yenersek ve devre arası 2 tane nokta transfer yaparsak şampiyonluk ta çok büyük mesafe kaydetmis olucaz

Çevrimdışı Türkay

Deplasmana gelecek Gs olimpiyata bizden daha yakınmış olaya bak  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Türkay

4-1-4-1 sistemi hiç içime sinmiyor sence başarılı olur muyuz @Çağrı abi  :alala:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 14:09:33
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
4-1-4-1 sistemi hiç içime sinmiyor sence başarılı olur muyuz @Çağrı abi  :alala:

Başka çare yok genç adam.

Oğuzhan'ı çok iyi motive etmiş olması gerek. Biraz da Ba geriye gelip oyun tutarsa bu iş olur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

ysariusta

• Ziyaretçi

Kadıköy Kabataş hattı çalışmıyor yolda olanlar dikkat

Çevrimdışı ALI RIZA

kadro belirlenmiş Oğuzhan müdalede eder topa girer hakemle dialog girmez ayaga pas atar topuk pası atmaz  :kop:
             tolga
Serdar  Pedro  Ersan  Matta
              Veli
Tore    Sosa  Oguzhan Olcay
              Ba

Çevrimdışı Türkay

Başka çare yok genç adam.

Oğuzhan'ı çok iyi motive etmiş olması gerek. Biraz da Ba geriye gelip oyun tutarsa bu iş olur.

Kendi alıştığımız sistemden çıkıp formsuz Ozinin olduğu bu sisteme geçmek en büyük handicap ımz oldu İnşallah gerçek yeteneğini gösterir 

Çevrimdışı f_madida

Kendi alıştığımız sistemden çıkıp formsuz Ozinin olduğu bu sisteme geçmek en büyük handicap ımz oldu İnşallah gerçek yeteneğini gösterir

oguzhan varsa isimiz mucizelere kaldi demektir, defansif anlamda sahaya 10 kisi cikiyoruz.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı If Else

oguzhan varsa isimiz mucizelere kaldi demektir, defansif anlamda sahaya 10 kisi cikiyoruz.

Ozzy son zamanlarda formsuz, ben de katılıyorum. Ama unutmayalım ki Ozzy'nin çok iyi maçlar çıkardığı da oldu. O yüzden ümidimizi yitirmeyelim.

Bizdeki en büyük sorunlardan biri formsuz oyuncumuzu hemen yerin dibine batırmak oluyor. Aynısını Serdar'a da yaptık. Ozzy'i kurban etmeyelim...
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 14:34:20 If Else ]
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı fani madida

ben bu sefer oğuzhan'a güveniyorum
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Yakup

Bjk TV yi actim heyecan daha da tirmandi. Uzun zamandır kendimi böyle hissetmemistim.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı f_madida

Ozzy son zamanlarda formsuz, ben de katılıyorum. Ama unutmayalım ki Ozzy'nin çok iyi maçlarda çıkardığı da oldu. O yüzden ümidimizi yitirmeyelim.

Bizdeki en büyük sorunlardan biri formsuz oyuncumuzu hemen yerin dibine batırmak oluyor. Aynısını Serdar'a da yaptık. Ozzy'i kurban etmeyelim...

bence formsuzluktan ote, fizik olarak yetersiz...kendini kuvvetlendirmesi gerekirdi, bunu hala yapmis degil...bu eskiden cok goze batmiyordu veya sosa gelmeden once mecbur olarak oynatiyorduk ne yaparsa kardir diyorduk.. artik fizik olarak ne kadar yetersiz oldugu cok acik ortaya cikti.. adanademirspor hatta sariyer ortasahasiyla bile birebirde top kaptiriyorsa ben bu oyuncunun melo'ya karsi oynamasini istemem..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ozan062

gsnin bu sezon avrupa dahil birsürü bürsürü kotu macı var bizim saysan en fazla iki cıkar.....

dolayısıyla biz yeneriz:))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Tolga

Hala aynı şeyi söylüyorum bu maçı kazanırsak bu gazla şampiyon oluruz tabi devre arası 2-3 takviye yapılacağını düşünerek diyorum.O yüzden bu maç sezonun bizim açımızdan en kritik maçı kazanmak zorundayız umarım kazanırız :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı tomannie

Hala aynı şeyi söylüyorum bu maçı kazanırsak bu gazla şampiyon oluruz tabi devre arası 2-3 takviye yapılacağını düşünerek diyorum.O yüzden bu maç sezonun bizim açımızdan en kritik maçı kazanmak zorundayız umarım kazanırız :)
umarım oyuncular da böyle düşünmüyordur ki stresli ve üzerimizde baskı olan maçlarda hiç karlı çıktıgımızı görmedim. zorda olan gs, baskı altında olması gereken gs. yenersek fark 6 ya çıkıyor ki üstlerinde tek biz olmayacagız fb de olacak. işleri zorlaşacak. onlat olayı büyütsün maça stresli çıksın. yenersek daha avantajlı olacagız yenilirsek 2. sezona 0 dan başlayacagız

Çevrimdışı Tolga

umarım oyuncular da böyle düşünmüyordur ki stresli ve üzerimizde baskı olan maçlarda hiç karlı çıktıgımızı görmedim. zorda olan gs, baskı altında olması gereken gs. yenersek fark 6 ya çıkıyor ki üstlerinde tek biz olmayacagız fb de olacak. işleri zorlaşacak. onlat olayı büyütsün maça stresli çıksın. yenersek daha avantajlı olacagız yenilirsek 2. sezona 0 dan başlayacagız
Ben bu maçın şu nedenlerden dolayı çok önemli olduğunu söylüyorum ;

1-)Uzun zamandan beri derbilerde yaşadığımız psikolojik sıkıntıyı üzerimizden atmış olacağız ve 2. yarıdaki derbilere daha özgüvenli çıkabileceğiz.

2-)Üst üste 8 maç kazanmış olacağız ve bu rakiplere, "bu sezon siz ne yaparsanız yapın şampiyon olacağım" mesajını verecektir.

3-)Gs'yı yenip ilk yarıyı lider bitirmek takıma müthiş bir moral ve özgüven getirecektir.

Bu sebepler çok önemlidir tabiki de gergin olarak çıkmamamız lazım ama ben maçın bu sebeplerden dolayı çok önemli olduğunu düşünüyorum.En azından 1 derbi kazanmamız lazım tıpkı geçen sene 1 derbi kazanarak şampiyon olan Fb gibi.Bu tarz maçlar şampiyonluk psikolojisi için çok önemlidir bu yüzden önemsiyorum ve Bilic'in de böyle düşündüğünden eminim.Onunda üzerinde ciddi bir derbi baskısı var o da artık Fb ve Gs'ye karşı bir maçta galip gelmeyi çok istiyor bizler gibi ve o da bu maçın birçok açıdan çok önemli olduğunun farkında.

[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 15:08:23 Tolgaozkhrmn ]

Çevrimdışı Togay_1981

Teknik taktik bu saatten sonra ikinci planda diyorum ben. Sahaya kim çıkarsa çıksın varını yoğunu ortaya koyacak bu maçı alacak. Karşımızda Bayern Münih yok. Şampiyonluk böyle gelir ancak.
Bizde saat 16:00 gibi Maltepe'den yola çıkıyoruz inşallah. Gazamız mübarek olsun :)

Çevrimdışı forzatunga

arsenal ve tottenham maçlarındaki konsantrasyon yakalanırsa yeterli hatta fazla bile gelir.

Çevrimdışı quentine83

şuana kadar satılan bilet kaç acaba .40 bin olsa bari toplamda.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Tolga

şuana kadar satılan bilet kaç acaba .40 bin olsa bari toplamda.
Lig Tv'nin haberine göre 16.000 bilet satılmış ama şuan ne durumdadır bilemiyorum.

Çevrimdışı acan07

gs de tek korktuğum adam umut bulut . topu orda tutabilecek indirebilecek  tek adam o . umuta top aldırırsak sıkıntı yaşarız . umut  ilk 11 de olmaz ise   defans anlamında daha rahat maç olur bizim için .

gs maçın sonlarında top şişirme olaylarına girerse  atınç ı oyuna alabilir biliç . maşallah atınç hava topu vermiyo hiç .

Çevrimdışı TØLGA

bjk_mabet ‏@bjk_mabet  17 dk.17 dakika önce
Klasikleşen http://www.besiktasarena.com  maç öncesi buluşması
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 16:44:20
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
ben bu maçın en önemli adamının velinin olacağını düşünüyorum partizan maçındaki gibi oynarsa 3-4 tane atarız fener maçındaki gibi etkisiz oynarsa biraz sıkıntı olabilir çünkü zaten takım genel olarak yorgun en güvendiğim adamlar babab ile sosa  reis bu adamlar gs maçını çerez olarak görür ne maça çıkmış adamlar zaten derbileri büyük futbolcular aldırır hakem doğramazsa takımımızı alırız Allahın izniyle ..

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Etiketler: