14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor
14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor Tarih : 21.12.2014 Saat : 19:00 Stadyum : BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM - İSTANBUL Hakem : Süleyman Abay Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor  [Okunma sayısı 60728 defa] 14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Anil

Tolga nin şuana kadar topları doğru kullandığını hatırlayan gören varmı :D

Çevrimdışı Çağrı

Köybaşı'nın arkası dönük adama 3. faulü.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Kerim atsana aradan yav adam koşu yapıyor işte :s20:

Çevrimdışı Çağrı

Kerim de yine lastiği patlamış kamyon gibi.

Ya kimse kaçmıyorsa bir be oğlum bas topa dur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Henüz ortashayı alamamamızın sebebi Atiba'nın çok kötü futbolu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Devre bitmeden 2. golü atmamız lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Anil

Kerim de yine lastiği patlamış kamyon gibi.

Ya kimse kaçmıyorsa bir be oğlum bas topa dur.
Freni mi demek istedin abi :D

Çevrimdışı Çağrı

Yahu önde Ba yok ve Douglao var hala havadan top atıyorlar kes şunları yerden ön direğe.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anil

İsmail i şimdi serbest bıraksak hangi Anadolu takımında oynar?

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

İsmail i şimdi serbest bıraksak hangi Anadolu takımında oynar?
Hep söylüyorum İsmail'den birşeyler beklemeye gerek yok kapasitesi bu :)

Çevrimdışı Çağrı

Maçları niye koparamyoruz diyoruz ya, bunlar işte sebep.

Frei tercihleri çok çok yanlış. Töre alınabililir ikinci yarı ya da Oğuzhan girer Sosa kanada geçer 60 tan sonra.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Tolga

2. yarı Töre oyuna girer Kerim'in yerine :)

Çevrimdışı Deniz

35 ten sonra dusus yasadik.2. Yi atmaliyiz..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

Bilic hemen değiştirmez 15 dakika daha güvenir olmazsa gel buraya der Kerim'e :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Niye ligtv'nin spikerleri bu kadar salak. O kadar sacma yorum yapiyorlar ki deli olmamak mumkun degil. Olcay'in gol oncesi yaptigi calima "Bilalvari" diyor dangalak. Bilal kim ki ?

Futboldan anlamayan adamlari koymuslar spiker diye. Sacma sapan istatistikler okuyup duruyorlar. Maci anlayip, oyunu yorumlayi bilen adam yok ulkede.

Avrupa maclarinda ozellikle yabanci spiker olan kanallari aciyorum. Adamlar anlatirken zevk aliyorsun izlemekten. Bizimkiler insani gicik ediyor.

Çevrimdışı Tolga

Niye ligtv'nin spikerleri bu kadar salak. O kadar sacma yorum yapiyorlar ki deli olmamak mumkun degil. Olcay'in gol oncesi yaptigi calima "Bilalvari" diyor dangalak. Bilal kim ki ?

Futboldan anlamayan adamlari koymuslar spiker diye. Sacma sapan istatistikler okuyup duruyorlar. Maci anlayip, oyunu yorumlayi bilen adam yok ulkede.

Avrupa maclarinda ozellikle yabanci spiker olan kanallari aciyorum. Adamlar anlatirken zevk aliyorsun izlemekten. Bizimkiler insani gicik ediyor.
Spiker dediğin bu kadar kişisel yorumunu ortaya koymaz.Eskiden böyle değildi de son 5-6 sezonda iyice saçmalamaya başladılar bu konuda çok haklısın.

Çevrimdışı cisse557

Kerim çok yetenekli ama maçlarda beynini kullanmadan oynuyor yapacağı şeyi düşünmeden harekete geçiyor. Azcık Sergen zekası olası Raheem Sterling.

Etiketler: