11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş
11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş Skor : Kardemir Karabükspor: 1 (Goller Dk. 83 Musa Çağıran) - Beşiktaş: 2 (Goller Dk. 53 Demba Ba, Dk.55 Demba Ba) Tarih : 01.12.2014

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 82676 defa] 11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

Şaka gibi adamlar bizi biçiyor maçın başından beri Kerim faulünde sarı kart gördü  :ebebe:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Tolga

sosa gibi bir oyuncudan ciddi derece yararlanamıyoruz adam topu alıyor savunma arkasına kanattan kaçacak adam arıyor genelde de bulamıyor

Çevrimdışı Çağrı

20 tan faul yaptılar zaman geçirdiler +1 verdi sadece.

İkinci yarı Veli çıkıp Oğuzhan girmeli.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

ilk yarı 0-0 bitti belli gibiydi zaten.bir kez de rahat çıkalım maç kazanalım yok illa son dakikaya kadar stres yaşayatacaklar bize.2. yarı kesinlikle oğuzhanın girmesi şart.

Çevrimdışı Çağrı

ilk yarı 0-0 bitti belli gibiydi zaten.bir kez de rahat çıkalım maç kazanalım yok illa son dakikaya kadar stres yaşayatacaklar bize.2. yarı kesinlikle oğuzhanın girmesi şart.

Bu maçı rahat almayı beklemiyordum zatem ama Karabük'ten de bu kadar kötü oyun beklemiyordum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Volkan Başaran

Çıkar şu Veliyi takımın hücüm gücü %50 artar..

rezalet ya delirtti beni..

7 8 tane pas hatası yapan orta saha mı olur Allah Aşkına
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Anıl

20 tan faul yaptılar zaman geçirdiler +1 verdi sadece.

İkinci yarı Veli çıkıp Oğuzhan girmeli.
Maçın başında olması gereken buydu zaten @Çağrı abi. Karabük'e karşı da hücum oynamicaksak kime karşı oynicaz ? Sonra Bilic'i eleştirince de futboldan anlamıyo oluyoruz...

Çevrimdışı Tolga

Bu maçı rahat almayı beklemiyordum zatem ama Karabük'ten de bu kadar kötü oyun beklemiyordum.
ben de rahat kazanırız diye bir beklenti de değildim ama oyun olarakta iyi değildik ilk yarıda.hani pozisyonlara girdik ama atamadık diyebileceğimiz bir maç olmadı.2. yarı da gol atabilir miyiz emin değilim bu oyunla.

Çevrimdışı Çağrı

Maçın başında olması gereken buydu zaten @Çağrı abi. Karabük'e karşı da hücum oynamicaksak kime karşı oynicaz ? Sonra Bilic'i eleştirince de futboldan anlamıyo oluyoruz...

Deplasmanda rakibin nasıl oynayacağını bilemediğimiz için iki ön liberoyu normal karşılıyorum ama iki ön libero da rezalet oynuyor genç adam.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

Abi yeter artık tek forvet dön artık çift forvete
Gökhan töre iyice azitiyo artık.

Çevrimdışı Tolga

ayrıca şunu da söyliyeyim veli ile falan biz böyle maçları açamayız.atiba iyi ve faydalı oyuncu kabulüm ama 2 düz adamla orta sahada oynamak yeterli olmuyor.ya devre arası oraya bir adam alırlar ya da sosayı geri de oynatıp sosa nın bölgesine adam alırlar.stoper ve sağ bek kadar önemli bir bölge orası.

Çevrimdışı Emre şahin

karabük sadece defans yapıyor ileride sadece bir oyuncu bırakıyor kapalı defansa karsı cok sıkıntılıyız

Çevrimdışı Anıl

Deplasmanda rakibin nasıl oynayacağını bilemediğimiz için iki ön liberoyu normal karşılıyorum ama iki ön libero da rezalet oynuyor genç adam.
Bu sene kaleyi bulan 25 şutu varmış @Çağrı abi Karabük'ün. Ayrıca Bursa Trabzon veya Eskişehir deplasmanına çıkmıyoruz ki korkalım. Bilic bu cesareti gösteremediği sürece bizim bu tarz deplasmanlarda hep işimiz zor. Zaten adamlar kapanıyo sende 2 ön libero oynayınca adamların ekmeğine yağ sürmüş oluyorsun.

Çevrimdışı Tolga

Bu sene kaleyi bulan 25 şutu varmış @Çağrı abi Karabük'ün. Ayrıca Bursa Trabzon veya Eskişehir deplasmanına çıkmıyoruz ki korkalım. Bilic bu cesareti gösteremediği sürece bizim bu tarz deplasmanlarda hep işimiz zor. Zaten adamlar kapanıyo sende 2 ön libero oynayınca adamların ekmeğine yağ sürmüş oluyorsun.
açıkçası oğuzhan da 2.yarı oyuna girebilir ya da veliyi çıkarıp cenk ya da pektemek te girebilir.

Çevrimdışı Çağrı

Abi yeter artık tek forvet dön artık çift forvete
Gökhan töre iyice azitiyo artık.

Çift forvet çıktığımız 5 maçın 4 ünü kaybederiz biz kemal abi aman.

Çift forvet oynayacak forvetimiz de yok çift yönlü ortasahalarımızda. En son hatırla Cenkle Ba oynadı rezil olduk o maçta.

Yapacağı şey Oğzuhan'ı almak şuan Veli yerine bence.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Haklısın kardeşim zaten bir devre çöp oldu şuan artık bu son olmalı gerçekten 45 dakika niye koştu herkes kimse bilmiyor. Rezalet maç.

Ama değişecektir.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Haklısın kardeşim zaten bir devre çöp oldu şuan artık bu son olmalı gerçekten 45 dakika niye koştu herkes kimse bilmiyor. Rezalet maç.

Ama değişecektir.
ben 2.yarının da 65-70lere kadar aynı tempoda gideceğini düşünüyorum tabi penaltı ya da kırmızı kart olmazsa.

Çevrimiçi murat

Karabük kapalı oynuyor.araya adam kaçıramıyoruz uzaktan şut çekemiyoruz.doldur boşaltta yok hata yapmaya zorlayamıyoruz.ikinci yarı Olcay veya mustafa girmeli.kerimi vasat buldum.kerim Olcayveya mustafa değişmeli.son yarım saat bir değişiklik olmazsa skorda veli yerine mustafa hamlesi yapılmalı.

Çevrimdışı Tolga

Karabük kapalı oynuyor.araya adam kaçıramıyoruz uzaktan şut çekemiyoruz.doldur boşaltta yok hata yapmaya zorlayamıyoruz.ikinci yarı Olcay veya mustafa girmeli.kerimi vasat buldum.kerim Olcayveya mustafa değişmeli.son yarım saat bir değişiklik olmazsa skorda veli yerine mustafa hamlesi yapılmalı.
kerim bence takımdaki en istekli oyuncuydu bana göre.en azından rakip savunmayı zorlamaya çalıştı ama sosa dışında ona yardım eden olmadı sahada.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

Karabük oynamaya karar verdi bu 10 dakika gol yemezsek biz atarız
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Etiketler: