Partizan Belgrade - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. Maçı
Partizan Belgrade - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Partizan Belgrade - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. Maçı Skor : Partizan Belgrade 0-4 Beşiktaş JK ( Veli , Ba , Oğuzhan , Töre ) Tarih : 23.10.2014 Saat : 22.05 Hakem :  Paolo Silvio Mazzoleni

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Partizan Belgrade - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 55703 defa] Partizan Belgrade - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Maçın Adamı
Gökhan Töre
33 [%66]
Kobra Ba
0 [%0]
Oğuzhan
5 [%10]
Veli Kavlak
9 [%18]
Pedro Franco
3 [%6]

Toplam Oy Verenler: 50

Çevrimdışı mehmetthedum

Ben Veli KAVLAK 'ı işaretledim.

Bence maçın adamı o.

Bir de , Tolga'nın 1-0 iken refleks ile 1 metreden kurtardığı top da kırılma anı, bence.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı quentine83

son olarak şunu söylemek istiyorum.totenham bu partızan la burada berabere kaldıysa ve biz 4 attıysak.aynı totenham abiz ingilterede kök söktürdüysek ,kuralar çekilirken de söylediğimiz şeyi tekrarlayalım.Beşiktaş  bu grubun açık ara favorisidir...grup lideridir.konu tartışmaya kapalı..
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı cagdas44

Eski Türk Hava Yolları Genel Müdürü Candan Karlıtekin;

Fikret Orman Bey'i ve Yönetim'i tebrik ediyorum. Son 10 yılın en iyi Beşiktaş'ını sessiz sedasız ve zor şartlar altında meydana getirdi.

Tebkirler büyük BEŞİKTAŞ ailesi  :super: :super: :super:

Çevrimdışı TØLGA

Oglum son yarimsaat cok skildim gol olmadi yaaaaa  :bawling:
Saka maka bu duruma düstük artik nazar degmesin masallah masallah tü tütü tüüüüü :sevinc
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Fatih

pedro,topu aldıktan sonra biraz bekleyip rakibin hamlesine göre pasını veriyor yada adamı geçiyor,süper bu adam yahu :kop:
Franco bu aksam bildigin son barikatti...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2014, 00:08:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şuan Ntvspor'da sıfır ego ile konuşan , bu takım başaracak derken gözleri dolan gururlanan Önder Özen sen gözümde en büyük Beşiktaşlıların başında geliyorsun sokakta görsem sarılırım o derece adamsın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

ysariusta

• Ziyaretçi

GS ve biz sıkıntıdayız az olmuş. Fenerbahçe o kadar rahat değil. Kokusu çıkıyor yavaş yavaş. Ödenmeme haberleri sadece "yapılmıyor". GS yanlış strateji belirledi. Pahalı ama klas adamlarla "acil başarı" elde ederek oradan çevirmeye çalıştılar ama yemedi. Riera 3.5 milyon euro alıyordu, melo 4 alıyor. UEFA kapılarına dayandı. Bu sene eğer "başaramazlarsa" emin olun avrupaya gidemeyecekler. Tamam her alanda başarılı bir yönetim yok, hatalı işlerde oldu, olacaktır da ama bu başarıya yönetim başarı aynı zamanda. Tek dileğim acilen sportif direktör. Hatta sportif direktörlüğe Metin Tekin, alt yapıya Rıza kaptan.... (Bilic olmasa teknik direktörde söyleyecem ama bu sene Bilic'te büyüdü)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2014, 00:10:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Tercümanımız bile duruş olarak adam gibi adam ulan. Dün Gs'nin 2 cümle kuramayan tavuklarını gördükten sonra daha da.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı scape_bjk

Şuan Ntvspor'da sıfır ego ile konuşan , bu takım başaracak derken gözleri dolan gururlanan Önder Özen sen gözümde en büyük Beşiktaşlıların başında geliyorsun sokakta görsem sarılırım o derece adamsın.
önder özen acaba ileriki zamanlarda tekrar gelir mi teklif yapılsa malum çok yıpranmıştı belkide istifa kararını anlık vermiş olabilir

Çevrimdışı Fatih

GS ve biz sıkıntıdayız az olmuş. Fenerbahçe o kadar rahat değil. Kokusu çıkıyor yavaş yavaş. Ödenmeme haberleri sadece "yapılmıyor". GS yanlış strateji belirledi. Pahalı ama klas adamlarla "acil başarı" elde ederek oradan çevirmeye çalıştılar ama yemedi. Riera 3.5 milyon euro alıyordu, melo 4 alıyor. UEFA kapılarına dayandı. Bu sene eğer "başaramazlarsa" emin olun avrupaya gidemeyecekler. Tamam her alanda başarılı bir yönetim yok, hatalı işlerde oldu, olacaktır da ama bu başarıya yönetim başarı aynı zamanda. Tek dileğim acilen sportif direktör. Hatta sportif direktörlüğe Metin Tekin, alt yapıya Rıza kaptan.... (Bilic olmasa teknik direktörde söyleyecem ama bu sene Bilic'te büyüdü)
Hepsini gectim... Real Madrid'in Hamit'i kakalamasi.. Oynamadan yilda 2.9 milyon euro almasi...

Gerci suan fbde de Krasic aynisini yapiyor...

ysariusta

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Sedat

Twitter Alıntı: Asteras yenildi, PAOK yenildi, Panathinaikos da mağlup. Beşiktaş-Trabzon galip. Türkiye, 30,200 puanla tekrar 12'nci. Yunanistan'ı geçtik
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2014, 00:19:05
  • Beşiktaş / Bodrum
Şuan tüm gruplara baktım şampiyonlar liginden gelecekler hariç Fiorentina ve Sevilla bizimle kafa kafaya diğerleri hep halledeceğimiz takımlar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Çevrimdışı Salih A.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı ilhan

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2014, 00:24:48
  • Beşiktaş / Bodrum
Önder özen yönetimin vizyonunu anlattı.

2 yıl Demba ile gidecekler takım olgunlaşınca onu satıp çok daha büyüğünü hedefliyorlar demeye getirdi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Önder özen yönetimin vizyonunu anlattı.

2 yıl Demba ile gidecekler takım olgunlaşınca onu satıp çok daha büyüğünü hedefliyorlar demeye getirdi.
demba ba dan daha iyisi gelse bu takım avrupa şampiyonu bile olabilir ama demba ba kalsın yanında kim geliyorsa gelsin :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ahmetx

Tercümanımız bile duruş olarak adam gibi adam ulan. Dün Gs'nin 2 cümle kuramayan tavuklarını gördükten sonra daha da.
Tercüman müthiş gerçekten lig tv yerinde olsam,biraz eğitim verir maç spikeri yaparım tempolu konuşuyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2014, 00:28:09
  • Beşiktaş / Bodrum
demba ba dan daha iyisi gelse bu takım avrupa şampiyonu bile olabilir ama demba ba kalsın yanında kim geliyorsa gelsin :)

Demba'nın Katar'da pazarı var verdiğinden fazlasına satar üstüne koyup daha büyük şeyler hayal ediyorlar dedi  :super:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ekim 2014, 00:29:20
  • Beşiktaş / Bodrum
Ben en önemli farkı söyleyeyim takımda. Son 5 yılda takımda kimse hareketlenmiyordu pas almak için Ernst'in isyanlarını hatırlayın.

Şimdi topu alınca Oğuzhan 3 kişi birden hareketleniyor bunlar Bilic farkları hep.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serjo

Teşekkürler BİLİÇ
Teşekkürler FİKRET ORMAN
Teşekkürler ÖNDER ÖZEN
Teşekkürler BEŞİKTAŞ!
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı ahmetx

Kadro gerçekten fena  değil yahu,Pektemek,Sosa gelecek daha.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Etiketler: