7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş
7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş Skor : Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş ( Kerim Frei , Kerim Frei ) Tarih : 27 / 10 / 2014 Saat : 20:00 Stadyum : Kadir Has Hakem :  İLKER

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 76155 defa] 7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Çevrimdışı tomannie

oyuna 2-1 e getirmişsin hala 2 forvetle oynuyorsun.oguzhanın yerine dembayı veya cenki çıkar sivoku öyle al.tamamen yanlış oyuncu değişikliği..bir lafım da necibe, bugünkü oyunuyla bendeki imajını daha da saglamlaştırmıştır

Çevrimdışı ahmetx

Bu sene herşeye rağmen şampiyonuz
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tolga

maçı 1-0 hatta 2-0 kaybetseydik bunu demezdim ama 2-1 den sonra 3-2 kaybediyorsan bu takımın hala şampiyon olacak olgunluğa erişemediği ortadadır.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

ulan alt kattaki fenerli kendi maçında bu kadar sevinmiyor gollere yaa  :s20:

hocam orada olup ona ana avrat sövmek isterdim neyse.

Çevrimdışı Fatih

Tolga'nin bu takimin kalecisi olmadigini daha 2. hafta soyledim... Sezon sonu sampiyon olsak yine soylerim... Simdiden yeni kaleci arayislarina girsinler...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı AhmetY

Bu necip kadar sorumluluktan kaçan bi futbolcu yok ne atağa gelir ne defasnda bi b.ka yarar yeter artık yeter delirtti bizi her maç her maç !!!! kazandığın trilyonlar boğazına dizilsin adi herif valla tutamıyorum kendimi kusura bakmayın

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bize hep aynı oyunu oynuyorlar  :ebebe: Şampiyon ilan edip takımı yerle bir ediyorlar  :s20: Gitti yine umutlar  :by2:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sallapati

CANLARI SAĞOLSUN! AYAKTA ALKIŞLIYORUM :ok:

Çevrimdışı Tolga

Tolga'nin bu takimin kalecisi olmadigini daha 2. hafta soyledim... Sezon sonu sampiyon olsak yine soylerim... Simdiden yeni kaleci arayislarina girsinler...
tolgayı hep savundum toparlar dedim ama gerçekten çok kötü yabancı sayısı serbest olursa yabancı kaleci alınması mantıklı olur

Çevrimiçi Samet Ç

bu kadar kolay maç kaybeden bir takımın şampiyon olması çok zor
Arkadaş bir yenilgide bunları söylerseniz tabi olamazsınız yeter bıktım bu taraftar profilinden (Küfür Yasak)₆ harbiden sıktınız az inanın sabır edin yeter arkadaş yeter yemin ediyorum hani diyorsunuz ya dünyanın en iyi taraftarı Beşiktaş taraftarı biz hiçbir bok değiliz. Kabullenin bunu akşam açın tvleri bakın Beşiktaş'lı yorumcular hemen Bilic'e yönetime sallayacak biz bunu düzeltmez isek istersek 250 milyon euroluk kadro kuralım sittin sene şampiyon olamayız.Geçen hafta herkes şampiyon olacağız diyordu ne oldu yenildik hiçbiriniz gitmezsiniz maça destek vermezsiniz bir maç kaybettik ya şampiyonluk da gitti değil mi ?
[ Son Düzenleme: 27 Ekim 2014, 22:05:32 Samo1903 ]

Çevrimdışı Geovani

Bİ taçı 5 dk attırmayan sonra tak diye kırmızı çıkaran o piçin hiçmi suçu yok
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı asi_kartal

Cenk kale önünde 2 tane net pozisyon harcadı hiç mi şut çalışmıyor bu adamlar necipi zaten saymıyorum bari atamıyorsan yeme arkadaş yeme  :s20: Şu maçı erciyes 2-0 3-0 alsa sesimi çıkartmam ama sen 10 kişi öne geçmişssin 3 dk da 2 gol mi yenir ya ayıptır akşam akşam sinir stres yaptık..
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı Tolga

Arkadaş bir yenilgide bunları söylerseniz tabi olamazsınız yeter bıktım bu taraftar profilinden (Küfür Yasak)₆ harbiden sıktınız az inanın sabır edin yeter arkadaş yeter yemin ediyorum hani diyorsunuz ya dünyanın en iyi taraftarı Beşiktaş taraftarı biz hiçbir bok değiliz. Kabullenin bunu akşam açın tvleri bakın Beşiktaş'lı yorumcular hemen Bilic'e yönetime sallayacak biz bunu düzeltmez isek istersek 250 milyon euroluk kadro kuralım sittin sene şampiyon olamayız.
kardeşim ortada gerçekler var 2-1 e gelen maçı 3-2 kaybedersen böyle düşürüm tabi ben inanmadığım şey savunmam.fb gidiyor bir şekilde kazanıyor gs 2 sene üst üste şampiyon olurken böyle bir sürü maç kazanıyor biz çevirdiğimiz maçı son dakikalarda kaybediyoruz gerçekler ortada kimse kendini kandırmasın

Çevrimdışı Türkay

Bi küçük değerlendirme:

Derbi maçında Sosa'nın oynaması şart sağ da oynar oynarsa, orta Oğuzhan solda Olcay. Defans ta da sivok pedro ismail motta bekliyorum ben. Bu maçı kaybettik ama 10 kişiyken mücadele hırsımız önemliydi. Şuan lideriz derbiyi alırsak her şey normale döner
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Salih A.

biliç in 2 senedir ne oyuncu değişikliklerinde isabeti var nede 11 seçiminde hadi geçen sene tamam dedik ama yetti artık ya sırf gitar çalıyor iyi hoş adam diye tahammül edilmez uğur boralı sildi attı ismail yok atınç yedek klübesinin bir parçası gibi neyi nerde yapacağını bilmeyen adam bu mağlubiyetin sebebi biliç tir kimsede yok hocamız vs falan diye hikaye okumasın.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimiçi Samet Ç

ŞAMPİYON OLACAĞIZ. Benden bu kadar.

Çevrimdışı Efe

Lideriz suan asıl gercek bu haftaya feneri yenip kendilerini affettirecekler cagre yok :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Samet Ç

Bi küçük değerlendirme:

Derbi maçında Sosa'nın oynaması şart sağ da oynar oynarsa, orta Oğuzhan solda Olcay. Defans ta da sivok pedro ismail motta bekliyorum ben. Bu maçı kaybettik ama 10 kişiyken mücadele hırsımız önemliydi. Şuan lideriz derbiyi alırsak her şey normale döner
Kerim'i koyacak 11'e hakketti.

Çevrimdışı Anil

bu arada bilicin hatalı olduğunu söyleyen birisi olarak diyorum.bilice söven arkadaşlar sene sonu şampiyonluğu kutlarken sevinmesin.sevinirseler adam değiller.

Çevrimdışı Türkay

Biz bu sistemi yıkmak istiyorsak böyle şeylerle zaten karşılaşacaktık. Tek hedefimiz derbiyi almak artık.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Fatih

tolgayı hep savundum toparlar dedim ama gerçekten çok kötü yabancı sayısı serbest olursa yabancı kaleci alınması mantıklı olur
Abi bence Muslera... Hem ligi taniyor, hem Turkiye'nin hem de dunyanin en iyi kalecilerinden...

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Lideriz suan asıl gercek bu haftaya feneri yenip kendilerini affettirecekler cagre yok :)

bu moralle bunca yıllık Beşiktaşlıyım kesinlikle feneri yenemeyiz zaten hakemde onların yanında olacak çok net belli şimdiden sonuç.

Çevrimdışı Togay_1981

Cenk Tosun'da şu maçta iki fırsat yakaladı. İkisine bozuk para gibi harcadı. Buyrun çok başarılı yerli transfer. Yıllık 1,7 m Euro. Yahu siz hangi dönüm maçını alacaksınız. Şu taraftara ne zaman rahat vereceksiniz. Ligin 17. sıradaki galibiyetsiz takımı ile oynadık. Her çalımı yedik adı sanı duyulmadık Cenk Ahmet diye bir adamı maç boyu tutamadık.Edinho diye bir adam oyuna girdi anında golü attı. Maç mı seçiyorsunuz ? Ne başarınız var ki çok iyi bir devrede 70 dk rölantide maç götürmeye kalkıyorsunuz ? Şimdi Bilic'in de hocalığını göreceğiz. Geçen sene ki gibi bu takım kendini koyverecekse haftaya taraftarı önünde haysiyet mücadelesi vermeyecekse premier lige gidebilir.

Çevrimdışı Tolga

bu arada bilicin hatalı olduğunu söyleyen birisi olarak diyorum.bilice söven arkadaşlar sene sonu şampiyonluğu kutlarken sevinmesin.sevinirseler adam değiller.
ben bunu bilice değil oyunculara bağlıyorum saha içerisinde birlik ve beraberlikle direnci sağlayarak maçı tutacaksınız herşey de bilici suçlamak anlamsız bu takımın oyuncusu da saha içerisinde sorumluluk alıp bu tarz maçların sonunu getirecekler

Çevrimdışı Fatih

Yahu onu bunu birakalim da Ba'ya neden kimse top atmiyor? Bu adam mi lig de 20 gol aticak? Bariz sekilde adama pas verilmiyor...

Etiketler: