Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı Tarih : 07.12.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Westfalenstadion Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 13787 defa] Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Yalnız Beşiktaş'ın futbolcuları çok sabırlı, çok olgun insanlarmış. Hala çıkıp hiçbiri hoca hakkında konuşmadı. Ama ben an meselesi olarak görüyorum bunu artık. Kaos yakın. Çünkü Sergen Yalçın asla istifa etmeyecek. Yönetim de hayalet yönetim olduğu için herhangi bir insiyatif alacak basiretleri yok. Çok daha kötü günler bizi bekliyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erman1903

Yönetim bu zatı gönderecek cesareti gösteremeyerek kendini astı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocayı sevmiyor olabilirsin, yetersiz olarak görebilirsin ama sahaya çıktığında profesyonellik ne gerektiriyorsa onu yaparsın.
Rosie' nin son golde sadece izlemesi tam anlamıyla takıma ihanettir.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi sEuL

Amerikali spiker'de dalga geciyor ....

Besiktas icin iyi haber, sadece 30 dakika kaldi eziyetlerinin bitmesi icin.
Kotu haber, Haaland giriyor.

Çevrimdışı Erman1903

Hocayı sevmiyor olabilirsin, yetersiz olarak görebilirsin ama sahaya çıktığında profesyonellik ne gerektiriyorsa onu yaparsın.

Yazın bu oyuncuya servet verilip alınmasını hiç istemedim ama kötü bir oyuncu asla değil, bak bu takıma yeni Dani Alves bulup getirsek o da bu olmayan takım ortamında bir ton laf yer. Başımızdaki adamın acil olarak gitmesi gerekiyor, 3-5 değeri olan adamlarımızı da çöp edecek.

Çevrimiçi levitate

Yazın bu oyuncuya servet verilip alınmasını hiç istemedim ama kötü bir oyuncu asla değil, bak bu takıma yeni Dani Alves bulup getirsek o da bu olmayan takım ortamında bir ton laf yer. Başımızdaki adamın acil olarak gitmesi gerekiyor, 3-5 değeri olan adamlarımızı da çöp edecek.
+1903
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi tolga1903

Mehmet topal'ın pasa bak 20 yaş ortalamalı takıma topalla çıkıyo lan seni ibizadaki amatör takım almaz bırak ispanya'da takım çalıştırmayı falan geç sen

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hükmen yenilgi için kaç kırmızı gerekiyor?
Bunu ciddi olarak soruyorum.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

hükmen yenilgi için kaç kırmızı gerekiyor?
Bunu ciddi olarak soruyorum.
Sanırım 5 kırmızı gerekiyordu. Öyle hatırlıyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

İhanet eden hoca. Futbol futbolcuların kendi insiyatifleriyle bir şeyler yapabileceği bir oyun değil. Şuan sahadaki futbolcular hoca ve yönetim tarafından mağdur ediliyor. Olduklarından daha değersiz gösteriliyor. Hocanın hoca olmayışı sebebiyle. Josef'in bile oynama hevesi kalmamışsa mevzu kapanmıştır. Hiçbir futbolcuya bir laf söyleyemeyiz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

İhanet eden hoca. Futbol futbolcuların kendi insiyatifleriyle bir şeyler yapabileceği bir oyun değil. Şuan sahadaki futbolcular hoca ve yönetim tarafından mağdur ediliyor. Olduklarından daha değersiz gösteriliyor. Hocanın hoca olmayışı sebebiyle. Josef'in bile oynama hevesi kalmamışsa mevzu kapanmıştır. Hiçbir futbolcuya bir laf söyleyemeyiz.
+1903
keske birisi ciksa konussa

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben Sergen'e de kızmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Yönetim göndermiyorsa yönetim suçludur. Bu dakikadan sonra Sergen'e suç bulmam.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: