Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 24965 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı mrred

Sırf tribüne oynuyoruz yeminle millet oooo desin diye baskı yapmadıysak ne olayım.

Akıllı oynaman gereken bir ligde böyle oynanmaz
The great gig in the sky

Çevrimdışı Liquidator

Yok böyle bir qol, Teixeraaaaa

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene futbol şansı yok bizde malesef

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Futbolda şans yoktur bu kadar fazla. Sen hata yaparsın rakip değerlendirir. Bir oyuncuyu tutamadık maçın başından beri... Sergen ve prensleri mi dersiniz ego mu dersiniz. Ne derseniz deyin. Maçı çıkar çıkmaz kaybetmez bir takım. Başlangıç planımız hep kötü...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Aradan 3 dakika gectikten sonra penalti mi olur ? Ligdeki o hücum geçince muhabbeti de çöp demek ki.
Sadece bizim ligde olmuyor normali bu

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Şans yok

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı mrred

Neyse bu maçta da 2.8 milyon kazanamadık kaldı 3 maç

Maaşlar cep yakmaya başlar yakında
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bats-Teixera-Ghezzal-Pjanic

aralarında hiç koordinasyon yok. Sanki 4 ü de ayrı maçlarda ayrı katmanlarda gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

allah aşkına sözleşme feshi o nasıl hareket ya

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca Sergen olmasa döner bu maçta hoca Sergen işte

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Avrupa’da sadece biz bu sekil yenilmeyi beceririz

Larin golune ragmen kesinlikle bu seviyenin topcusu olmadigini gosteriyor. Welinton yerine Serdar olsa ikinci golu yemezdik.

Çevrimdışı mrred

Sakatlık olmasın diye allaha dua ediyorum. Şampiyonlar ligi umrumda bile değil.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Çok yanlış oynadık. Kötü oynama da değil acayip bir efor sarfettik, herkes elinden geleni verdi vs. Ama oyun kurgusu bir şl maçı için hiç olmayacak kadar amatörceydi. Hoca açıkçası bu seviyenin hocası değilmiş gibi takılıyor, geçen seneden bıraktıkları olmasa, bu sene başında gelmiş ve bu performansı gösteriyor olsa herkes şu an bunu nerden buldunuz, maçtan sonra tesislere girmesin derdi

Etiketler: