19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş
19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 27.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - Ekrem Kan - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 12186 defa] 19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%60]
1 puan
1 [%10]
0 puan
3 [%30]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem lime lime doğruyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Montero anlatıldığının çeyreği kadar bile topçu değil.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

HAkemsi 2 kırmızı bir penaltı  2 sarı kartı yedi resmen doğruyor farketmez alacaz bu maçı inşallah

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Şamar oğlanına döndük yeminle. İçerde dışarda rakip farketmeksizin resmen dayak yiyoruz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı can1903

Beşiktaşa serdarı çıkar 3 tane stoper lazım. 1 A Class diğerleri de tamamlayıcı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Yönetimimiz Fikret Orman için harcadığı enerjiyi Beşiktaş'ın haklarını korumak için harcasaydı keşke...

Çevrimdışı AigleBordeaux

İyi bir karakter ama çok kötü stoper burda niye bu kadar seviliyor anlamadım adamda hiç bir stoper özelliği yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

PTT terk. Kim anlatıyor bilmiyoruz, kulüp içinde gerçekten topçudan anlayan birisi yok.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sizin gibi hakemlerin Allah belasını versin.

Yönetim şu maçtan sonra çıkıp teker teker sokmuşturmazlarsa onları da bildiği gibi yapsın.

Çevrimdışı can1903

PTT terk. Kim anlatıyor bilmiyoruz, kulüp içinde gerçekten topçudan anlayan birisi yok.
Şu oynadığımız oyunda Weli daha yararlı olur.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Talisca1903

sağbek olarak mı?

Çevrimiçi levitate

İyi bir karakter ama çok kötü stoper burda niye bu kadar seviliyor anlamadım adamda hiç bir stoper özelliği yok
ligin en iyi 2. stoperi (sıfır abartı tamamen objektif bakış açısı)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

+1903
Salih mi ? Aman aman ona güvenilip yola mı çıkılır.

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı Erman1903

Önder Karaveli, önce maçı almak için gerekli hamleleri yapacaksın. Ben hakem makem anlamam, bu Konya'yı bir daha böyle bulamazsın.

Çevrimdışı can1903

ligin en iyi 2. stoperi (sıfır abartı tamamen objektif bakış açısı)
Birinci de vida o zaman  :evillol:

Çevrimiçi levitate

Birinci de vida o zaman  :evillol:
yok serdar

ama vida ile serdar'ın tipler aynı o yüzden vida da sayılır :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Bana göre Vida-Montero'dan daha iyi.

Çevrimiçi Talisca1903

stoper olarak.
Bence sağbek olarak alsak Umut çok yalnız bıraktı Raşiti yada Atibayı alalım maçı Ghezzal çözecek arkasını doldurmamız gerek Ozzy - Güven değişikiği de işe yarayacak gibi görünüyor hiç Salih Kenan Töre topal olayına felan girilecek maç değil

Çevrimiçi sEuL

Salih mi ? Aman aman ona güvenilip yola mı çıkılır.

Oguzhan'a guvenilip yola cikilabilir ama Salih'e guvenilmez?

Oguzhan su fizik durumu ile bugun oynanan alt yapi macinda bile siritir. 10. dakikadan sonra yapmis oldugu top kayiplarini saymayi biraktim. Geri gelip top almayada calismiyor, onun yuzunden kac kere Bats orta sahaya kadar gelerek top almaya calisti. Salih Sergen hoca ile yapamadi ama tekrar sans verilmeli, gecen sezon ligdeki en iyi Turk orta saha oyuncusunu bir kalemde silemeyiz.

Çevrimiçi Samet Demir

Oğuzhan tam bir vitaminsizsin.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Gerekli hamleleri yaparsan bu maçı alırsın, kendi üstüne düşeni yapamazsan hakemsi yapar sen de ağlarsın.

Çevrimdışı levent14

Bırak anadolu kulüplerini rakiplerinde kim kim jae szalai,nellson,marcao gibi stoplerler varken monteroya en iyi 2. stoper demekte enteresan

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Etiketler: